HWSW Informatikai Kerekasztal: FIFA 09 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (11 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 9
  • 10
  • 11
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

FIFA 09

#201 Felhasználó inaktív   Mathia$ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.729
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 30. 11:06

Idézet

Idézet

Hali !!
Van 1 olyan acsi a Fifában,hogy teljesítsd a Manager módot,és azt úgy kell hogy nem szabad szimulálni?Úgy lehet hogy az egészet leszimulálod,vagy nem?KépEzt nemértem...És ha valaki válaszol rá azt megkösöznném Kép
Amilyen nehéznek hangzik olyan egyszerűKép Igen nem lehet szimulálni. Ha leakarod játszani a meccseket, akkor érdemes ausztrál bajnoksággal játszani, ott kevés a csapat. VAGY. És itt a hangsúly. Kezdesz egy manager módot, lejátszod az első pár meccset, hogy kikapsz pl 5:0ra nagyon kapjál ki az első meccseken és kifognak rúgni. Engem így olyan 5 meccs után elküldtek. És így megfogod kapni a 100G-tKép
xboxachievements.org-on azt írják, ha kirúgnak akkor nem kapod meg.

Javítom magam, nem 22 hanem 25 meccs van az Ausztrál bajnokságban.

#202 Felhasználó inaktív   Don Meidl 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.427
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 30. 11:21

Idézet

Idézet

Idézet

Hali !!
Van 1 olyan acsi a Fifában,hogy teljesítsd a Manager módot,és azt úgy kell hogy nem szabad szimulálni?Úgy lehet hogy az egészet leszimulálod,vagy nem?KépEzt nemértem...És ha valaki válaszol rá azt megkösöznném Kép
Amilyen nehéznek hangzik olyan egyszerűKép Igen nem lehet szimulálni. Ha leakarod játszani a meccseket, akkor érdemes ausztrál bajnoksággal játszani, ott kevés a csapat. VAGY. És itt a hangsúly. Kezdesz egy manager módot, lejátszod az első pár meccset, hogy kikapsz pl 5:0ra nagyon kapjál ki az első meccseken és kifognak rúgni. Engem így olyan 5 meccs után elküldtek. És így megfogod kapni a 100G-tKép
xboxachievements.org-on azt írják, ha kirúgnak akkor nem kapod meg.

Javítom magam, nem 22 hanem 25 meccs van az Ausztrál bajnokságban.
Mondjuk a FIFA 10-ben megadtaKép Onnan gondoltam talán itt is. És ps3trophies.org volt ahonnan vettem.Kép

#203 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 30. 11:38

Idézet

Hali !!
Van 1 olyan acsi a Fifában,hogy teljesítsd a Manager módot,és azt úgy kell hogy nem szabad szimulálni?Úgy lehet hogy az egészet leszimulálod,vagy nem?KépEzt nemértem...És ha valaki válaszol rá azt megkösöznném Kép
Nekem megvan, a Chelseavel csináltam meg. Kép Nem szimuláltam semmit. Megkaptam a 45G-t.
Bocs, ez a 9-es topic. KépNekem a 10-ben van meg. :Đ
Kép

#204 Felhasználó inaktív   arshavin23 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 30. 11:53

Köszönöm szépen mindenkinek !!! Kép:)Hát akkor el is kezdem,mondjuk most a Madriddal arra hajtok,hogy 50 játékost vegyek.KépAztán jöhet a Fifa 10 is.Amúgy most szereztem 75G-t hogy 1 csillagops csapattal kell nyerni tornát,az meg sikerült is:)Ha meglesz a 100G,akkor 534 G-m lesz.Viszont azt nem élrtem van olyan acsi,hogy Fifty hours=1GKép.A 10ben meg nem tudom h hány G-t kapok érte,de ott valami 50G körül van.:Đ

#205 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 30. 12:57

Idézet

Köszönöm szépen mindenkinek !!! Kép:)Hát akkor el is kezdem,mondjuk most a Madriddal arra hajtok,hogy 50 játékost vegyek.KépAztán jöhet a Fifa 10 is.Amúgy most szereztem 75G-t hogy 1 csillagops csapattal kell nyerni tornát,az meg sikerült is:)Ha meglesz a 100G,akkor 534 G-m lesz.Viszont azt nem élrtem van olyan acsi,hogy Fifty hours=1GKép.A 10ben meg nem tudom h hány G-t kapok érte,de ott valami 50G körül van.:Đ
a Fifty hoursnál szerintem 50 órát kell játszani..a 10-ben Real Fan az acsi neve..Kép
Am a 10-ben annyit probáltam fél csillagos csapattal 5 csillagosat verni professionalon, nem nagyon jön össze..Kép
Kép

#206 Felhasználó inaktív   arshavin23 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 30. 13:13

Idézet

Idézet

Köszönöm szépen mindenkinek !!! Kép:)Hát akkor el is kezdem,mondjuk most a Madriddal arra hajtok,hogy 50 játékost vegyek.KépAztán jöhet a Fifa 10 is.Amúgy most szereztem 75G-t hogy 1 csillagops csapattal kell nyerni tornát,az meg sikerült is:)Ha meglesz a 100G,akkor 534 G-m lesz.Viszont azt nem élrtem van olyan acsi,hogy Fifty hours=1GKép.A 10ben meg nem tudom h hány G-t kapok érte,de ott valami 50G körül van.:Đ
a Fifty hoursnál szerintem 50 órát kell játszani..a 10-ben Real Fan az acsi neve..Kép
Am a 10-ben annyit probáltam fél csillagos csapattal 5 csillagosat verni professionalon, nem nagyon jön össze..Kép
Tudom,a 09ben is,de annyi a különbség hogy a 10ben 50 G kapsz, a 09ben meg 1G-t Kép.49 G a különbség de nem bajKép

#207 Felhasználó inaktív   Capo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.325
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 06. 21:49

valaki tudna valami jó védekezési tippet,vagy beállítást mondani,mert úgy gyalogolnak át a védelmemen, mint egy nyitott ajtón.a fifa07-ben elég jól ment a védekezés, tudom, hogy ez nem ugyanaz.valaki tud valami tippet adni?
ha el múltál 18,szeretsz pókerezni,és egy kis "zseton" is jól jönne,katt
Kép

#208 Felhasználó inaktív   Gunner23 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 869
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 06. 21:57

Idézet

valaki tudna valami jó védekezési tippet,vagy beállítást mondani,mert úgy gyalogolnak át a védelmemen, mint egy nyitott ajtón.a fifa07-ben elég jól ment a védekezés, tudom, hogy ez nem ugyanaz.valaki tud valami tippet adni?
mindig támadd le az ellenfél játékosát, ahogy hozzá kerül a labda, ez nekem mindig bejön:) A másik pedig: ha nem működne az előző, változtass a csapat formációján, tegyél valahova egy védekező középpályást, mert sokat számít.:Đ
Sok szerencsét!KépKép

Gunner For Life KépVictoria Concordia Crescit

KEDVES HÉTFŐ.
BASZD MEG.
ÜDVÖZLETTEL, A VILÁG.
humoros.blog.hu

Konfig: GPU: Gigabyte GTX 460 Super Overclock, CPU: Intel i5 760, Alaplap: Gigabyte GA H55-M UD3-H, PSU: Corsair TX650W, HDD: Seagate Barracuda.12, 500GB, SSD: ADATA S599 64GB, RAM: Kingmax Hercules 2200MHz 4GB kit, OS: Windows 7 Home Premium 64bit

#209 Felhasználó inaktív   Gunner23 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 869
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 06. 21:59

Idézet

Idézet

Köszönöm szépen mindenkinek !!! Kép:)Hát akkor el is kezdem,mondjuk most a Madriddal arra hajtok,hogy 50 játékost vegyek.KépAztán jöhet a Fifa 10 is.Amúgy most szereztem 75G-t hogy 1 csillagops csapattal kell nyerni tornát,az meg sikerült is:)Ha meglesz a 100G,akkor 534 G-m lesz.Viszont azt nem élrtem van olyan acsi,hogy Fifty hours=1GKép.A 10ben meg nem tudom h hány G-t kapok érte,de ott valami 50G körül van.:Đ
a Fifty hoursnál szerintem 50 órát kell játszani..a 10-ben Real Fan az acsi neve..Kép
Am a 10-ben annyit probáltam fél csillagos csapattal 5 csillagosat verni professionalon, nem nagyon jön össze..Kép
az nekem is nagyon nehezen lett meg!Kép De sikerült! a Manchester volt az áldozatKép 1-1 volt a rendes játékidő, hosszabítás után 2-2, és 11-es ekkel nyertemKép
Gunner For Life KépVictoria Concordia Crescit

KEDVES HÉTFŐ.
BASZD MEG.
ÜDVÖZLETTEL, A VILÁG.
humoros.blog.hu

Konfig: GPU: Gigabyte GTX 460 Super Overclock, CPU: Intel i5 760, Alaplap: Gigabyte GA H55-M UD3-H, PSU: Corsair TX650W, HDD: Seagate Barracuda.12, 500GB, SSD: ADATA S599 64GB, RAM: Kingmax Hercules 2200MHz 4GB kit, OS: Windows 7 Home Premium 64bit

#210 Felhasználó inaktív   Capo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.325
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 06. 22:00

Idézet

Idézet

valaki tudna valami jó védekezési tippet,vagy beállítást mondani,mert úgy gyalogolnak át a védelmemen, mint egy nyitott ajtón.a fifa07-ben elég jól ment a védekezés, tudom, hogy ez nem ugyanaz.valaki tud valami tippet adni?
mindig támadd le az ellenfél játékosát, ahogy hozzá kerül a labda, ez nekem mindig bejön:) A másik pedig: ha nem működne az előző, változtass a csapat formációján, tegyél valahova egy védekező középpályást, mert sokat számít.:Đ
Sok szerencsét!KépKép
köszi a tippet és a segítséget, megfogom probálni.
ha el múltál 18,szeretsz pókerezni,és egy kis "zseton" is jól jönne,katt
Kép

#211 Felhasználó inaktív   jokeer 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 22
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 09. 13:42

Vagy játssz 4-5-1-ben, megerősített középpályával. Kép
Manchester United fórum, jöjjön aki csak akar: http://forum.mufc.hu
Online meccsek és bajnokságok lelőhelye

#212 Felhasználó inaktív   Tóth Pityu 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 02. 26. 11:22

Sziasztok! A Lurdy ház mozijában március 23-24. én nagyszabású fifa13 bajnokság lesz. A győztes 50e forintot nyer. A jegyeket megvehetitek személyesen a Lurdy házban található konzolbázis üzletben. Vagy megrendelhetitek a konzolbazis.hu oldalon, további információkat a konzolbazis.hu/promo oldalon találtok. A jegyek ára 1500ft. A jegy egész napos korlátlan mozi lehetőséget is tartalmaz.

Téma megosztása:


  • (11 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 9
  • 10
  • 11
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó