HWSW Informatikai Kerekasztal: Erepublik - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Erepublik

#1 Felhasználó inaktív   pinksheep 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 83
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 12. 12:15

Röviden az erepublik egy online játék, amihez nem kell semmit letölteni, csak egy meghivot kell kérni/szerezni és már játszhatsz is .


FAQ-k, Tutorialok :

http://erepublik.ext...c.php?f=39&t=59



http://erepublik.ext...c.php?f=39&t=58



Wiki [ a magyar még elég kezdetleges ] :

http://erepublik.ext...u/wiki/doku.php



http://wiki.erepubli...x.php/Main_Page



Chatek [ Skype és sima ]

http://erepublik.ext...c.php?f=17&t=22



http://embed.mibbit....orcePrompt=true



A legfontosabb, maga az oldal :

WWW.EREPUBLIK.COM



A bejutáshoz meghívó szükséges , nekem még van 3 de a magyar fórumon is lehet kérni, az email címeteket küldjétek el PM-be vagy írjátok ide a fórumba "cenzúrázva" ..KépKép

#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 14. 19:35

Nekem is van meghívóm, aki megirja az e-mailjét annak küldök.

Akit érdekel a játék annak szivesen felvázolom miből is áll ez az egész.

#3 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 11. 22:08

Ez nagyon állat! KépKépKép Esetleg valaki részletezné? Nos a GK esetleg megint tarolna, mint a régi, szép, Travianos időkben??? :ĐKépKép
http://index.hu/tech...g_nagyhatalom_/

#4 Felhasználó inaktív   Aramisz93 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 11. 22:30

Nyomulhatnánk!Kép

#5 Felhasználó inaktív   Ragnarök 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.955
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 11. 22:47

Nekem már jó ideje van E-republik-om ... de szerintem már halálra éhezett a karakterem, mert nem nagyon foglalkozok vele. Az ilyen online "RPG"-k nem tudnak lekötni. Egy ideig mókás, aztán megunja az ember elég hamar... legalábbis az én esetemben Kép

#6 Felhasználó inaktív   erossa91 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.312
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 27. 16:56

valaki esetleg vevo arra hogy megkeressuk egymast es tenyleg jatszunk ossze mi GK memberek ? :ĐKép


#7 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 06. 27. 17:02

Idézet

valaki esetleg vevo arra hogy megkeressuk egymast es tenyleg jatszunk ossze mi GK memberek ? :ĐKép
Hogy érted ezt az összejátszást?

#8 Felhasználó inaktív   erossa91 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.312
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 27. 17:06

Idézet

Idézet

valaki esetleg vevo arra hogy megkeressuk egymast es tenyleg jatszunk ossze mi GK memberek ? :ĐKép
Hogy érted ezt az összejátszást?
mind1 mostmar mert nem nagyon jon be a dolog igy hat inkabb kihagyom az eRepublicot xDDD maradok a The West-nel


#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 06. 27. 17:12

Idézet

Idézet

Idézet

valaki esetleg vevo arra hogy megkeressuk egymast es tenyleg jatszunk ossze mi GK memberek ? :ĐKép
Hogy érted ezt az összejátszást?
mind1 mostmar mert nem nagyon jon be a dolog igy hat inkabb kihagyom az eRepublicot xDDD maradok a The West-nel
The west? úristen Kép Hogy tudod te azt játszani? (Én nem bírtam fejlődni mert a nemkicsivel magasabb párbajszintűek folyton letámadtak Kép)
Hogy ne legyen off: Van valami acc. törlési lehetőség a Erepublicban?

#10 Felhasználó inaktív   erossa91 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.312
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 27. 17:18

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

valaki esetleg vevo arra hogy megkeressuk egymast es tenyleg jatszunk ossze mi GK memberek ? :ĐKép
Hogy érted ezt az összejátszást?
mind1 mostmar mert nem nagyon jon be a dolog igy hat inkabb kihagyom az eRepublicot xDDD maradok a The West-nel
The west? úristen Kép Hogy tudod te azt játszani? (Én nem bírtam fejlődni mert a nemkicsivel magasabb párbajszintűek folyton letámadtak Kép)
Hogy ne legyen off: Van valami acc. törlési lehetőség a Erepublicban?
hat nem tudom en csak siman hagytam a banatba a regisztraciomat szet neztem hogy milyen de aztan hagytam az egeszet a banatba.


#11 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 27. 17:23

Idézet

Hogy ne legyen off: Van valami acc. törlési lehetőség a Erepublicban?
Hát külön ilyet nem tudok...de ha elfogy a kaja és nem veszel újat,akk megmurdál.És így gondolom az acc is törlődik.
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#12 Felhasználó inaktív   ejatek 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 17. 19:16

A játékhoz segítség: Kép
[background=#ff0000]www.csakon88.tar.hu[/font]

#13 Felhasználó inaktív   Pucika 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 03. 13:58

A játék arról szól, hogy vagy egy emberkével (fiu vagy lány[ezt a regisztrációnál kiválaszthatod]) és ezt kell meneddzselned a világban. A játék során dolgozhatsz, lehetsz cégvezető, pártelnök, vagy akár katona is. Az új világ kb 2 éve indult az akkori politikai földrajzi stb. helyzet alapján. Mára azonban eMagyarország az egyik vezető hatalom, a franciák és az indonézek mellett.HA kedvet kaptál a játékhoz regisztrálj itt: http://www.erepublik...profile/1746418

#14 Felhasználó inaktív   ejatek 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 04. 20:40

A játékról:

Az eRepublik egy online gazdasági, politikai, katonai játék. Böngészoben játszható, installálás nem szükséges. Napi 5-10 percet vesz igénybe. A játék a valós világ országait veszi alapul, ezek állampolgárai cégeket alapithatnak, kereskedhetnek, politikában vagy harci pályán vállalhatnak aktív szerepet. Kép

Regisztráció:

[background=#ff0000]http://www.erepublik...rer/erepsarkany[/font]



#15 Felhasználó inaktív   bete32 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.780
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 04. 20:48

Idézet

A játékról:

Az eRepublik egy online gazdasági, politikai, katonai játék. Böngészoben játszható, installálás nem szükséges. Napi 5-10 percet vesz igénybe. A játék a valós világ országait veszi alapul, ezek állampolgárai cégeket alapithatnak, kereskedhetnek, politikában vagy harci pályán vállalhatnak aktív szerepet. Kép

Regisztráció:

[background=#ff0000]http://www.erepublik...rer/erepsarkany[/font]

Oké, köszönnyük szépen, megértjük, hogy te oda vagy ezért a játékért, de már rohadt sokszor leírtad nekünk tök ugyan azt. Mostmár egy kicsit visszafoghatnád magad, ha megkérhetlek.

(\_/)
(O.o)<--Ez egy gonosz nyúl!
(>< )o  Segíts a nyúlnak elfoglalni a világot úgy, hogy bemásolod az aláírásodba!

 

 


#16 Felhasználó inaktív   K2 The Highest 

  • Őstag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 5.924
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 04. 21:19

Idézet

Idézet

A játékról:

Az eRepublik egy online gazdasági, politikai, katonai játék. Böngészoben játszható, installálás nem szükséges. Napi 5-10 percet vesz igénybe. A játék a valós világ országait veszi alapul, ezek állampolgárai cégeket alapithatnak, kereskedhetnek, politikában vagy harci pályán vállalhatnak aktív szerepet. Kép

Regisztráció:

[background=#ff0000]http://www.erepublik...rer/erepsarkany[/font]

Oké, köszönnyük szépen, megértjük, hogy te oda vagy ezért a játékért, de már rohadt sokszor leírtad nekünk tök ugyan azt. Mostmár egy kicsit visszafoghatnád magad, ha megkérhetlek.
BlaBla totyik...-ba (menni)
RiG:
Mobo: ASUS P5KPL-AM-In-Roem-Si
CPU: Core 2 Quad Q9550 Stock 2.8Ghz 12Mb cache 1333MhZ
VGA: Gigabyte GTX550Ti Oc 1GB GDDR5 + ASUS GTX 260 [Just in Case]
RAM: Kinston 4GB DDR2 800MhZ
HDD: 2TB Samsung & 250GB Maxtor



Kép

#17 Felhasználó inaktív   bete32 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.780
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 04. 21:30

Idézet

Idézet

Idézet

A játékról:

Az eRepublik egy online gazdasági, politikai, katonai játék. Böngészoben játszható, installálás nem szükséges. Napi 5-10 percet vesz igénybe. A játék a valós világ országait veszi alapul, ezek állampolgárai cégeket alapithatnak, kereskedhetnek, politikában vagy harci pályán vállalhatnak aktív szerepet. Kép

Regisztráció:

[background=#ff0000]http://www.erepublik...rer/erepsarkany[/font]

Oké, köszönnyük szépen, megértjük, hogy te oda vagy ezért a játékért, de már rohadt sokszor leírtad nekünk tök ugyan azt. Mostmár egy kicsit visszafoghatnád magad, ha megkérhetlek.
Neked is nagyon köszönjük, de te is befejezhetnéd ezt! Ezt, mint Moderátor mondom neked!
Mit kéne befejeznem? Azt, hogy kultúráltan megkérek valakit, hogy egy kicsit normálisabban tessék fórumozni? Vagy az a baj, hogy neked is írtam valamit, és ezért most rámzúdítod a dühödet? Ha valami probléma van velem, akkor nyugodtan és nyíltan tessék elmondani és próbálok rajta változtatni. Ha nem akarjátok, hogy véleményt nyílvánítsak akkor tessék, többet nem írok ilyenekért. Meg lehet ezt máshogyan is oldani, mint, hogy nekem jössz a moderátor dumáddal. Mint az előző "vitánkban" is már említettem, én nem akarok itt senkivel sem rosszban lenni. Csupán azt csinálom, ami szerintem helyes. Persze ettől még nem biztos, hogy az is, de erre magamtól nemtudok rájönni. Úgyhogy én nem szeretnék vitázni, csak nyugodtan tessék szólni ha hülye vagyok, de szvsz ez nem volt egy olyan hű de szörnyű megnyilvánulás.

(\_/)
(O.o)<--Ez egy gonosz nyúl!
(>< )o  Segíts a nyúlnak elfoglalni a világot úgy, hogy bemásolod az aláírásodba!

 

 


#18 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 04. 21:36

Idézet

Idézet

Neked is nagyon köszönjük, de te is befejezhetnéd ezt! Ezt, mint Moderátor mondom neked!
Mit kéne befejeznem? Azt, hogy kultúráltan megkérek valakit, hogy egy kicsit normálisabban tessék fórumozni? Vagy az a baj, hogy neked is írtam valamit, és ezért most rámzúdítod a dühödet? Ha valami probléma van velem, akkor nyugodtan és nyíltan tessék elmondani és próbálok rajta változtatni. Ha nem akarjátok, hogy véleményt nyílvánítsak akkor tessék, többet nem írok ilyenekért. Meg lehet ezt máshogyan is oldani, mint, hogy nekem jössz a moderátor dumáddal. Mint az előző "vitánkban" is már említettem, én nem akarok itt senkivel sem rosszban lenni. Csupán azt csinálom, ami szerintem helyes. Persze ettől még nem biztos, hogy az is, de erre magamtól nemtudok rájönni. Úgyhogy én nem szeretnék vitázni, csak nyugodtan tessék szólni ha hülye vagyok, de szvsz ez nem volt egy olyan hű de szörnyű megnyilvánulás.
énsem értem K2 miért kötött beléd...ha nem te, akkor más szólt volna rá a gyerekre mert oké hogy egyszer belinkeli, az elnézhető...de még egy normális kommentet sem irt

#19 Felhasználó inaktív   Geminotaur 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 26. 00:36

eRepublik, a szerepek játékaÁtlagember vagyok, sosem leszek ismert, híres, tévésztár vagy akár gazdag ember. Mégis, itt, ebben a játékban mindet kipróbáltam, kipróbálhatom, hiszen a lehetőség adott. Lehetek híres újságíró, Media mogul, akinek többezren olvassák az újságját erepublik-szerte, akinek adnak a véleményére, aki ha leír valamit, az országokat befolyásol, akár csatákat dönt el, hiszen az információ és a dezinformáció itt ezen a csatornán zajlik elsősorban.Lehetek politikus, beléphetek bármelyik pártba, hogy a ranglétrán fellépkedve induljak a pártelnökségért, a kongresszusi helyekért, a miniszteri bársonyszékekért, sőt akár a karrier megkoronázásaként az ország elnöki posztjáért is - mindenközben öldöklő politikai csatározásokat vívva az ellenzékkel, a többi párttal az országgyűlésben, a chaten és a fórumon.Alapíts gyárat első összegyűjtött goldjaidból, termelj kaját, fegyvert vagy repjegyet, add el tisztes haszonnal vagy exportáld, s a nyereségből fejlessz, vásárolj újabb és újabb cégeket, menedzseld a munkásaidat, okítsd őket, küldd harcolni ha kell, és gifteld őket ha arra van szükség - és lépj be a háttérben csendben meghúzódó milliomosok közé, akik a nyilvánosság előtt ritkán szólnak, de a háttérben hatalmas a befolyásuk - politikai, gazdasági erőt képviselnek, akiket egy elnök sem kerülhet meg.Állj be nagykövetnek, először egy kis országban, tanulásként, olvasd a helyi sajtót, ismerkedj az emberekkel, a döntéshozókkal, keresd meg a helyi fórumot és épülj be oda - aztán lépj tovább, válassz nagyobb, fontosabb országot, vállalj szerepet a politikai hatalomátvételekben, szerezz információkat, akár kémkedéssel, ha az tetszik, akár őszinte beszélgetések során, amit ha hivatalos akarok lenni, akár diplomáciának is hívhatok... épülj be a diplomácia szövevényeibe, ismerkedj meg egzotikus országok hasonló érdeklődésű embereivel, köss nemzetközi szerződéseket... a határ a csillagos ég itt is.Fejleszd a katonai erődet, égesd az aranyat öldöklő csatákban, érd utól a múlt nagy harcosait, szerezz rangot, hírnevet és hősi medálokat, indíts felkeléseket, és döntsd el a csatákat - a harcos, a hős katona szerepe titkon sokunk nagy vágya. Itt megteheted, bár ez a legnehezebb, legdrágább karrier is egyben. De talán a legértékesebb is, amire bizony sokan vágynak, de kevesen érik el. A tábornokok kicsiny de válogatott csapatát (Magyarországon jelenleg hárman vannak csak) mindenki ismeri és bizony irigyli is - ütéseik csatákat döntenek el, az országok támogatják őket arannyal, fegyverekkel, nőkkel... mmm, ez utóbbival talán nem, de anélkül is tudnak szerezni azt hiszem.Átlagember vagyok hát, de nem itt, nem az erepublikon. Itt az vagyok, az lehetek, ami csak akarok, és tudok. Csak rajtam múlik. Elhatároztam, regisztráltam, átmentem a kezdeti időszakon, és elkezdtem építeni a karriereimet. És elértem mindent amit akartam. Te is megteheted. Gyere, és játssz velünk. regisztrálj itt: http://www.erepublik...rrer/Geminotaur és játssz!--------------------------------------------------------------Már több mint 360ezer regisztrált játékosunk van a világ minden tájáról!--------------------------------------------------------------Ha regisztráltál feltétlenül jelöld barátnak meg a jövőbenAz oktatásügyi minisztériumunkat: http://www.erepublik... a kezdőneveldénket: http://www.erepublik... boldogulni a játékban hasznos üzenetekkel segítségekkel!

#20 Felhasználó inaktív   liptaklevi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 16
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 21. 01:40

Én 2008 októberétől nyomattam az erepet...
kb 2009 márciusától kezdtem vele tényleg foglalkozni, ugyanis akkor kezdett magyarország "éledezni"....
köv hónapban már a kormány hadügyi részében osztottam a fegyót/kezeltem a gyárakat....
junius végén hadügyminiszter lettem....
junius-juliusban végigtaroltuk európát, és az atlantisz(ellenséges szövetség) 11 erősebb országát egy csatában legyőztük(...
-attól a pillanattól fogva kijátszottnak minősítettem a játékot, magyaroszág abszolút nagyhatalom lett!
-utána elemzők számolgatták heteken keresztül, hogy a fenébe sikerült ez:D

később más kormányok jöttek.... 2 hónapra rá már egy kanyi petákunk nem volt....
utána abbahagytam, mert a csúcson kell....
haveroktól tudom, hogy mostanra már középszerű állam vagyunk, de erőteljesen tartunk a béka segge felé:/

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó