HWSW Informatikai Kerekasztal: Erepublik - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Erepublik

#21 Felhasználó inaktív   BBalázs 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.531
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 28. 20:37

Üzenet megtekintéseIdézet: liptaklevi - Dátum: 2010. 03. 21. 02:40

Én 2008 októberétől nyomattam az erepet...
kb 2009 márciusától kezdtem vele tényleg foglalkozni, ugyanis akkor kezdett magyarország "éledezni"....
köv hónapban már a kormány hadügyi részében osztottam a fegyót/kezeltem a gyárakat....
junius végén hadügyminiszter lettem....
junius-juliusban végigtaroltuk európát, és az atlantisz(ellenséges szövetség) 11 erősebb országát egy csatában legyőztük(...
-attól a pillanattól fogva kijátszottnak minősítettem a játékot, magyaroszág abszolút nagyhatalom lett!
-utána elemzők számolgatták heteken keresztül, hogy a fenébe sikerült ez:D

később más kormányok jöttek.... 2 hónapra rá már egy kanyi petákunk nem volt....
utána abbahagytam, mert a csúcson kell....
haveroktól tudom, hogy mostanra már középszerű állam vagyunk, de erőteljesen tartunk a béka segge felé:/



Mi az erep-es nick-ed?
Noti: Gateway P6860FX,  Desktop: MSI K8N SLI Platinum, AMD Opteron 170, 2*512 TCCD, EVGA 8800GT, Raptor 74 + Maxtor 160 Gbyte Hdd, Fujitsu Siemens 17" TFT, Corsair HX520W táp, Chieftec ház+ full vízhűtés

EREPUBLIK, csatlakozz Te is, eMagyarországnak szüksége van rád!

#22 Felhasználó inaktív   lamalion 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 510
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 06. 22:23

eRepublik, a szerepek játéka

Átlagember vagyok, sosem leszek ismert, híres, tévésztár vagy akár gazdag ember. Mégis, itt, ebben a játékban mindet kipróbáltam, kipróbálhatom, hiszen a lehetőség adott. Lehetek híres újságíró, Media mogul, akinek többezren olvassák az újságját erepublik-szerte, akinek adnak a véleményére, aki ha leír valamit, az országokat befolyásol, akár csatákat dönt el, hiszen az információ és a dezinformáció itt ezen a csatornán zajlik elsősorban.

Lehetek politikus, beléphetek bármelyik pártba, hogy a ranglétrán fellépkedve induljak a pártelnökségért, a kongresszusi helyekért, a miniszteri bársonyszékekért, sőt akár a karrier megkoronázásaként az ország elnöki posztjáért is - mindenközben öldöklő politikai csatározásokat vívva az ellenzékkel, a többi párttal az országgyűlésben, a chaten és a fórumon.

Alapíts gyárat első összegyűjtött goldjaidból, termelj kaját, fegyvert vagy repjegyet, add el tisztes haszonnal vagy exportáld, s a nyereségből fejlessz, vásárolj újabb és újabb cégeket, menedzseld a munkásaidat, okítsd őket, küldd harcolni ha kell, és gifteld őket ha arra van szükség - és lépj be a háttérben csendben meghúzódó milliomosok közé, akik a nyilvánosság előtt ritkán szólnak, de a háttérben hatalmas a befolyásuk - politikai, gazdasági erőt képviselnek, akiket egy elnök sem kerülhet meg.

Állj be nagykövetnek, először egy kis országban, tanulásként, olvasd a helyi sajtót, ismerkedj az emberekkel, a döntéshozókkal, keresd meg a helyi fórumot és épülj be oda - aztán lépj tovább, válassz nagyobb, fontosabb országot, vállalj szerepet a politikai hatalomátvételekben, szerezz információkat, akár kémkedéssel, ha az tetszik, akár őszinte beszélgetések során, amit ha hivatalos akarok lenni, akár diplomáciának is hívhatok... épülj be a diplomácia szövevényeibe, ismerkedj meg egzotikus országok hasonló érdeklődésű embereivel, köss nemzetközi szerződéseket... a határ a csillagos ég itt is.

Fejleszd a katonai erődet, égesd az aranyat öldöklő csatákban, érd utól a múlt nagy harcosait, szerezz rangot, hírnevet és hősi medálokat, indíts felkeléseket, és döntsd el a csatákat - a harcos, a hős katona szerepe titkon sokunk nagy vágya. Itt megteheted, bár ez a legnehezebb, legdrágább karrier is egyben. De talán a legértékesebb is, amire bizony sokan vágynak, de kevesen érik el. A tábornokok kicsiny de válogatott csapatát (Magyarországon jelenleg hárman vannak csak) mindenki ismeri és bizony irigyli is - ütéseik csatákat döntenek el, az országok támogatják őket arannyal, fegyverekkel, nőkkel... mmm, ez utóbbival talán nem, de anélkül is tudnak szerezni azt hiszem.

Átlagember vagyok hát, de nem itt, nem az erepublikon. Itt az vagyok, az lehetek, ami csak akarok, és tudok. Csak rajtam múlik. Elhatároztam, regisztráltam, átmentem a kezdeti időszakon, és elkezdtem építeni a karriereimet. És elértem mindent amit akartam. Te is megteheted. Gyere, és játssz velünk. Regisztrálj alám az alábbi linken és én segítek a kezdetekben: http://www.erepublik.../referrer/Grege

Ui.: a facebook regisztrációt kerüld, mert a jelszavad nem fogod tudni módosítani!

eMagyarországnak szüksége van új emberekre, hogy megvédjük országunk a ránk támadó ellenségektől! Gyere és csatlakozz, nem fogod megbánni!

leírást írta Quicksilver RIP
A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál. 

#23 Felhasználó inaktív   Saltys 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 17. 13:45

A legjobb online játék:
http://l.exoplanetwa...hp?r=byxca&rc=1

#24 Felhasználó inaktív   Malwin 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 01. 23. 18:45

Végre már magyarul is elérhető az eRepublik, szóval akit ez tartott eddig vissza, szintén kipróbálhatja.
Regisztrálni itt lehet: http://www.erepublik...rrer/Malwin+Hun
:D

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó