HWSW Informatikai Kerekasztal: Tenchu vagy Ninja Gaiden? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Tenchu vagy Ninja Gaiden?

#1 Felhasználó inaktív   Pain 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 31
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 03. 20:23

Ezt azért csináltam mert kiváncsi vagyok a véleményekre ki melyiket és miért tartja jobb játéknak, na meg persze hátha van itt pár Tenchu fan akikkel lehet nosztalgiázni kicsit! Jobb játék ezt úgy gondolom, hogy melyik igazi ninja feelinges!!
Play Station 2 + Play Station 3

Kép

#2 Felhasználó inaktív   Kyuubi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.290
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 03. 21:20

A Tenchu sokkal ninjásabb, ott van az igazi Ninja feeling, viszont ennek ellenélre az NG sokkal jobb játék.Kép Sokkal élvezetesebb, játékmenet is sokkal jobban tetszik. Ugyan hack & slash, de akkor se agyatlan(Kép), nem csak neki rohansz az ellenségnek és lekaszabolsz mindenkit, taktikázni és gondolkodni kell. Nekem nagy favorit. Remélem a Ninja Blade is ugyan ilyen jó leszKép
"What is dead may never die, but rises again, harder and stronger."

#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 09. 03. 22:41

bizony-bizony a Tenchu az igazi ninja game!!!!!!szerintem a ninja gaiden-nel nagyon a Devil may Cry-ra akartak hasonlítani de szerintem nem jött össze.....ha hasonló stílus akkor már Onimusha.
nekem csalódás volt a Ninja Gaiden

#4 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 09. 20:31

Háát ja Bár az NG-t nem nyomtam de a tenchu-nak van egy jó kis hangulata, bár az elsö pályát vittem eddig végig de tetszik, viszont valaki nem tud valamit a Kengo Zero-ról?Mert szanurájos meg minden deláthatatlan-ban nem szeretnék bele nyulni

elöre is köszi


 


#5 Felhasználó inaktív   brolin10 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 710
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 09. 21:08

Idézet

Háát ja Bár az NG-t nem nyomtam de a tenchu-nak van egy jó kis hangulata, bár az elsö pályát vittem eddig végig de tetszik, viszont valaki nem tud valamit a Kengo Zero-ról?Mert szanurájos meg minden deláthatatlan-ban nem szeretnék bele nyulni

elöre is köszi

Találtam egy trailert róla de ha már látad akkor sorry.
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
As the reds go marching on, on, on.
Kép

#6 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 09. 21:15

Idézet

Idézet

Háát ja Bár az NG-t nem nyomtam de a tenchu-nak van egy jó kis hangulata, bár az elsö pályát vittem eddig végig de tetszik, viszont valaki nem tud valamit a Kengo Zero-ról?Mert szanurájos meg minden deláthatatlan-ban nem szeretnék bele nyulni

elöre is köszi

Találtam egy trailert róla de ha már látad akkor sorry.
ja láttam, azért köszi(viszont igy tréler alapján egész jó, majd kiváncsi leszek milyen is

 


#7 Felhasználó inaktív   SWBF2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 03. 12:13

Platfromtól függ de ez a Wii-s Tenchu állat leszKép

#8 Felhasználó inaktív   Thor Vath 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 17. 06:55

Idézet

Háát ja Bár az NG-t nem nyomtam de a tenchu-nak van egy jó kis hangulata, bár az elsö pályát vittem eddig végig de tetszik, viszont valaki nem tud valamit a Kengo Zero-ról?Mert szanurájos meg minden deláthatatlan-ban nem szeretnék bele nyulni

elöre is köszi

Olvastam tesztet a kengo Zero-ról több helyen és mindenhol NAGYON lehúzták, tíz pontból jó, ha hármat kapott, a grafikából megbukott, játszhatóságból meg nem is volt alkalmas a vizsgára. Kb Dreamcast szinten van. Mármint grafikailag. Vagy lejjebb. :Đ Kár, mert a Kengo nekem mindig is nagy kedvencem volt, de ahogy néztem a trailert, ez tényleg gáz... Szerintem csak ingyen szerezd be és kezdj el gondolkozni rajta, hogy kinek tudod továbbpasszolni.

#9 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 17. 07:29

Idézet

Idézet

Háát ja Bár az NG-t nem nyomtam de a tenchu-nak van egy jó kis hangulata, bár az elsö pályát vittem eddig végig de tetszik, viszont valaki nem tud valamit a Kengo Zero-ról?Mert szanurájos meg minden deláthatatlan-ban nem szeretnék bele nyulni

elöre is köszi

Olvastam tesztet a kengo Zero-ról több helyen és mindenhol NAGYON lehúzták, tíz pontból jó, ha hármat kapott, a grafikából megbukott, játszhatóságból meg nem is volt alkalmas a vizsgára. Kb Dreamcast szinten van. Mármint grafikailag. Vagy lejjebb. :Đ Kár, mert a Kengo nekem mindig is nagy kedvencem volt, de ahogy néztem a trailert, ez tényleg gáz... Szerintem csak ingyen szerezd be és kezdj el gondolkozni rajta, hogy kinek tudod továbbpasszolni.
Boccs hogy igy beleszolok, de az az ingyenes dologban van valami.Nekem megvan, és iszonyatosan nem nagy durr.ráadásul én szeretem az ilyesfajta játékokat de az elején már nem tetszett ráuntam és kb 5 perc játék után soha többé nem látta a lemezét a box.Én nem ajánlom, esetleg akkor sem ha ingyen van.

 


#10 Felhasználó inaktív   vergil 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 69
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 17. 09:19

Egyértelműen Ninja Gaiden a a legjobb ninjás játék szerintem kegyetlen jó...Egy Rohadt jó pergős Hack And Slash szeirntem a tenchu picit unlmas De sajátos vélemény..:Đ

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó