HWSW Informatikai Kerekasztal: Mirror's Edge - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mirror's Edge

#1 Felhasználó inaktív   The FreeMan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 454
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 04. 18:11

Gondoltam nyitok eme ígéretesnek ígérkező játéknak egy topicot. Mert úgy vettem észre nem csak nekem jön be. És mert végre rátaláltam a játék hivatalos honlapjára: Mirror's Edge E3 mini-site
Mint a neve is mutatja az E3 lévén készült és az ott bemutatot videókon és a játé ismeretőjén kívül csupán a egyedi hangulat város és Faith látható a honlapon. Megjelenési dátum úgyszint nincs.
A háború: béke
A szabadság: szolgaság
A tudatlanság: erő

#2 Felhasználó inaktív   peterpal7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.254
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 04. 19:00

Várom, várom! Szuper ez a látom a kezem dolog csak csináljál meg rendesen. (vagyis ne mindig ugyanúgy kapaszkodjon fel, legalább 3-4 féleképpen.)

#3 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 13. 20:39

ACHIEVEMENTS
Kép
Kép
Kép

#4 Felhasználó inaktív   Pezsgő 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.451
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 13. 20:48

Mikor jelenik meg a Mirror's?
Uncharted 2 Stats Card by JAKPRO.net - Dragon6991

#5 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 13. 20:49

Idézet

Mikor jelenik meg a Mirror's?
nov.11. x360-ra
Kép
Kép
Kép

#6 Felhasználó inaktív   Pezsgő 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.451
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 13. 20:50

És ps3ra?KépIs?
Uncharted 2 Stats Card by JAKPRO.net - Dragon6991

#7 Felhasználó inaktív   rokakoma 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 803
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 13. 20:52

Ezt is előrendeltem már:)

(-(-.(-.-).-)-)

 


#8 Felhasználó inaktív   Metal fiú 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 257
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 13. 21:13

Lesz DemoKép

#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 10. 13. 21:16

Idézet

Lesz DemoKép
Lehet, hogy csak én nem tudom értékelni, de szerintem ezt tök felesleges volt bejelentened, mivel -szerintem- mindenki tudja már jó ideje...

#10 Felhasználó inaktív   The FreeMan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 454
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 13. 21:29

Idézet

Idézet

Lesz DemoKép
Lehet, hogy csak én nem tudom értékelni, de szerintem ezt tök felesleges volt bejelentened, mivel -szerintem- mindenki tudja már jó ideje...
Hát igen, ez szinte amúgyis 100% volt. PC-re sajna nem lesz, ha jól hallottam.
Nemrég néztem a játék honlapját és mit látok? Magyar nyelven is elérhető! És, ha hihetünk az itthoni online boltoknak a játék - PC-s verzió - magyar feliratot is kap.
A háború: béke
A szabadság: szolgaság
A tudatlanság: erő

#11 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 31. 14:12

Idézet

Idézet

Idézet

Lesz DemoKép
Lehet, hogy csak én nem tudom értékelni, de szerintem ezt tök felesleges volt bejelentened, mivel -szerintem- mindenki tudja már jó ideje...
Hát igen, ez szinte amúgyis 100% volt. PC-re sajna nem lesz, ha jól hallottam.
Nemrég néztem a játék honlapját és mit látok? Magyar nyelven is elérhető! És, ha hihetünk az itthoni online boltoknak a játék - PC-s verzió - magyar feliratot is kap.
Na leszedte már vki a demót? és ha igen,milyen lett a game?

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#12 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 14. 08:04

Tegnap futottam egy kört a játékkal (csak, hogy stílszerű legyek) Nem rossz, határozottan nem rossz. Ahogy írták egy helyen ez egy FPP (First Person Platform) Igazuk is van, mivel tényleg az ugrásálásé, futásé a főszerep (fegvyert használni öngyilkosság). Grafikailag bejön, bár lehetne igazából szebb is. Igaz a nagy futásban ugyse veszi észre az ember az apró hibákat.
Amúgy ilyen sokszor, ilyen rövid idő alatt kevés játékban haltam meg (már vagy ezerszer lezúgtam a mélybe) Nem az irányítás hibája, mivel az roppant egyszerű és jól el van találva. Sokszor kell agyalni azon is, hogy merre tovább (szerencsére egy gombbenyomásával kapunk segítséget, hogy mégis hova kellene eljutni. A miként már a mi gondunk).
Egyelőre tetszik a játék, a sztori is jónak tünik, azonban nem tudom, hogy hosszútávon nem lesz e unalmas.

#13 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 14. 08:43

Idézet

Egyelőre tetszik a játék, a sztori is jónak tünik, azonban nem tudom, hogy hosszútávon nem lesz e unalmas.
Hát igen.... félő, hogy idővel uncsi ugri bugri lesz belőle.... bár ne legyen igazam
Kép
Kép
Kép

#14 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 17. 13:27

A chapter 6-nál tartok. Összesen 9 van, tehát már a vége felé járok. Továbbra se untam meg, viszont ezerszer kihozott már a sodromból. A játék legidegesítőbb részei azok a jelenetek, mikor ránk támad vagy 4-5 fegyveres és az ember nem tudja eldönteni, hogy most próbáljon meg szembeszállni velük (max három lövéstől meghalunk) vagy próbáljunk menekülő utat keresni. Sokszor megesik, hogy menekülőutat keresünk, de mire megtaláljuk, hogy végülis merre kellene menni már meghaltunk tucarszor. Ha megpróbáljuk kinyírni a katonákat akkor is garantált a többszörös halál. Szerencsére gyorsan tölt újra a gép, nem kell sokat várni.
A játék legjobb részei azok, mikor senki se üldöz minket nekünk pedig ki kell találni, hogy akkor most merre is kell tovább menni, de legfőbbképp hogyan jutunk el oda. Persze néha emiatt is szíja az ember a fogát, mikor már harmadjára néz be ugyanabba a sarokba, hogy van e ott valami ugrási lehetőség.

Ettől függetlenül nagyra értékelem a játék újítását. Megmutatja, hogy belső nézetből is lehet hihetelen ügyeséget követelő ugrásokat megcsinálni, nem csak külső nézetből. Ráadásul a mozgás nagyon jól meg lett csinálva, tényleg érzi/látja az ember, hogy itt bizony a karakternek van két lába és két keze.

Mikor véghezviszek egy merész ugrást pár kombóval elönt a büszkeség. Aztán a macskám gyorsan lealáz, mert ő élőben is megtudja csinálni a falrarohanást majd onnan a továbbugrást Kép

#15 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 17. 13:51

Idézet

A chapter 6-nál tartok. Összesen 9 van, tehát már a vége felé járok. Továbbra se untam meg, viszont ezerszer kihozott már a sodromból. A játék legidegesítőbb részei azok a jelenetek, mikor ránk támad vagy 4-5 fegyveres és az ember nem tudja eldönteni, hogy most próbáljon meg szembeszállni velük (max három lövéstől meghalunk) vagy próbáljunk menekülő utat keresni. Sokszor megesik, hogy menekülőutat keresünk, de mire megtaláljuk, hogy végülis merre kellene menni már meghaltunk tucarszor. Ha megpróbáljuk kinyírni a katonákat akkor is garantált a többszörös halál. Szerencsére gyorsan tölt újra a gép, nem kell sokat várni.
A játék legjobb részei azok, mikor senki se üldöz minket nekünk pedig ki kell találni, hogy akkor most merre is kell tovább menni, de legfőbbképp hogyan jutunk el oda. Persze néha emiatt is szíja az ember a fogát, mikor már harmadjára néz be ugyanabba a sarokba, hogy van e ott valami ugrási lehetőség.

Ettől függetlenül nagyra értékelem a játék újítását. Megmutatja, hogy belső nézetből is lehet hihetelen ügyeséget követelő ugrásokat megcsinálni, nem csak külső nézetből. Ráadásul a mozgás nagyon jól meg lett csinálva, tényleg érzi/látja az ember, hogy itt bizony a karakternek van két lába és két keze.

Mikor véghezviszek egy merész ugrást pár kombóval elönt a büszkeség. Aztán a macskám gyorsan lealáz, mert ő élőben is megtudja csinálni a falrarohanást majd onnan a továbbugrást Kép
Jaja nem 1xerű az 1x biztos Kép pedig a videókban milyen könnyűnek tűntek...*SPOILER*[color= #000000" class="Apple-style-span] a kedvenc részem az volt amikor először üldöztek helikopterrel és le kellett menekülni a metróaluljáróbaKép[/color]*SPOILER*

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#16 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 17. 14:15

Idézet

Idézet

Jaja nem 1xerű az 1x biztos Kép pedig a videókban milyen könnyűnek tűntek...*SPOILER*[color= #000000" class="Apple-style-span] a kedvenc részem az volt amikor először üldöztek helikopterrel és le kellett menekülni a metróaluljáróbaKép[/color]*SPOILER*
SPOILER: Nekem a metrós rész az egyik kedvencem volt. Főleg mikor rá kellett ugrani a metróra, majd onnan át a következőre, végül pedig be kellett rohanni az ajtón, hogy el ne csapjon a következő.

#17 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 17. 14:18

Idézet

Idézet

Idézet

Jaja nem 1xerű az 1x biztos Kép pedig a videókban milyen könnyűnek tűntek...*SPOILER*[color= #000000" class="Apple-style-span] a kedvenc részem az volt amikor először üldöztek helikopterrel és le kellett menekülni a metróaluljáróbaKép[/color]*SPOILER*
SPOILER: Nekem a metrós rész az egyik kedvencem volt. Főleg mikor rá kellett ugrani a metróra, majd onnan át a következőre, végül pedig be kellett rohanni az ajtón, hogy el ne csapjon a következő.
*SPOILER*[color= #000000" class="Apple-style-span]ott még nem tartok de ma tovább viszem...ha nem merülök bele a mk vs dc-be vagy cod5-be vagy Dead Space-be :Đ úristen annyi játékom van h azt se tom mivel játszak,ilyen se volt még Kép[/color]*SPOILER*

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#18 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 17. 14:36

Idézet

Idézet

vetkező.
[color= #000000" class="Apple-style-span]ott még nem tartok de ma tovább viszem...ha nem merülök bele a mk vs dc-be vagy cod5-be vagy Dead Space-be :Đ úristen annyi játékom van h azt se tom mivel játszak,ilyen se volt még Kép[/color]
kb én is így voltam vele. Elkezdtem a Saints Row 2-t. De jött a Gow2, mondom ok, akkor ezzel játszok, de aztán ha már befutott a Dead Space belenézek milyen. Aztán annál ragadtam. Végig is toltam. Oké. Jöhet a Gow2 , de azért belenézek a Mirror's Edge-be. Egy sötét, fusztráló játék után jó volt egy nyitott, tág terű, ölés nélküli játék ezért ennél maradtam. Ezután már tényleg a gow2 jön Kép
Parkolópályán meg ott pihen a Fable 2, Falout 3, Cod5, Bia, hamarosan pedig jön a TombRaider (arról nem is beszéltem, hogy visszamenőleg is jó lenne beszerezni pár játékot pl Halo 3)
Azt hiszem jókor vettem Xboxot.

Remélem nem sokan utáltok a "nyavajgásom" miatt.

#19 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 17. 14:45

Idézet

Idézet

Idézet

vetkező.
[color= #000000" class="Apple-style-span]ott még nem tartok de ma tovább viszem...ha nem merülök bele a mk vs dc-be vagy cod5-be vagy Dead Space-be :Đ úristen annyi játékom van h azt se tom mivel játszak,ilyen se volt még Kép[/color]
kb én is így voltam vele. Elkezdtem a Saints Row 2-t. De jött a Gow2, mondom ok, akkor ezzel játszok, de aztán ha már befutott a Dead Space belenézek milyen. Aztán annál ragadtam. Végig is toltam. Oké. Jöhet a Gow2 , de azért belenézek a Mirror's Edge-be. Egy sötét, fusztráló játék után jó volt egy nyitott, tág terű, ölés nélküli játék ezért ennél maradtam. Ezután már tényleg a gow2 jön Kép
Parkolópályán meg ott pihen a Fable 2, Falout 3, Cod5, Bia, hamarosan pedig jön a TombRaider (arról nem is beszéltem, hogy visszamenőleg is jó lenne beszerezni pár játékot pl Halo 3)
Azt hiszem jókor vettem Xboxot.

Remélem nem sokan utáltok a "nyavajgásom" miatt.
Fuhh nekem először Fallout 3 és Saints Row 2.Utána Gow 2 és Far Cry 2.Gow 2-t végigvittem Falloutot és a Far Cry-t meguntam.Most meg kapásból jött 5 db játék.Crash Mind Over Mutant,Spider Man:Web Of Shadows,Lego Batman és Lego SW 3,Pure.Aztán Dead Space és MK vs DC és Cod 5 és Mirror's Edge.És nemsokára jön TC's Endwar,NFS:Undercover,Tomb Raider:Undeworld meg még nemtom... Kép Halo 3 meg nekem nem jött be...nem tom mit lehet rajta szeretni h gagyi szörnyekre meg törpékre lövöldözünk...majd esetleg a stratégia meg ami Halo 3 előttit meséli el megszerzem.(sorry h ha vkit megbántottam H3 fikázásával,csak a véleményem írtam le)

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#20 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 18. 07:40

Chapter 8-nál tartok. Volt egy újabb igen élvezetes szakasz
SPOILER: arra gondolok ahol a mesterlövész puskát kell felvenni. Fel kell jutni valahogy egy épülő ház belsejében különböző állványok segítségével. Tériszonyos emberekenek nem való az biztos /SPOILER

Mivel már csak egy chapter lesz még azt kell mondanom, hogy a történet nem nagy eresztés. Nem rossz, de kb három mondatban eltudnám mondani az elejétől a végéig. Azért van benne egy-két jó fogás.
Valamint az is látható, hogy elég rövid a játék. Igazából rengeteg idő megy el azzal, hogy rájöjjek merre kellene mennem és hogyan. Újrajátszáskor természetesen ez már nem lesz gond. Viszont ugye ott van az a játék mód mikor időre futunk ott meg a legapróbb előnyöket is ki kell használni. Kár, hogy multiban nem lehet nyomni versenyt.

Téma megosztása:


  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó