HWSW Informatikai Kerekasztal: Mac - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mac

#21 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 14. 19:34

Idézet

Most tettem újra a Vistát, és dúrván lassú. Előző telepítésben még annak ellenére is, hogy nem repült annyira mint újkorában, sokkal gyorsabb volt mint a mostani. Egy DVD kicsomagolása, kiírása kb 3x annyi időbe telik mint eddig. Pedig nem fut semmi, csak az üresjárat megy vagy 70-80%-on. KépKép
Lentebb írtam. Kép

#22 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 14. 19:35

Idézet

Idézet

Most tettem újra a Vistát, és dúrván lassú. Előző telepítésben még annak ellenére is, hogy nem repült annyira mint újkorában, sokkal gyorsabb volt mint a mostani. Egy DVD kicsomagolása, kiírása kb 3x annyi időbe telik mint eddig. Pedig nem fut semmi, csak az üresjárat megy vagy 70-80%-on. KépKép
Lentebb írtam. Kép
Jah.De miért tetted újra? vagy csak úgy frissítés képpen? :Đ

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#23 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 08. 16:42

Most vettem egy IPod Touch-ot, csütörtökön megyek érte!:Đ
   

#24 Felhasználó inaktív   klemid 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.994
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 08. 17:48

Idézet

Most vettem egy IPod Touch-ot, csütörtökön megyek érte!:Đ
De jól megy egyeseknek. Amúgy mért pont Touch? Ennyi erővel vehettél vna IPhonet(ár külömbséget nemtudom). Én bízom a szerencsémben és megvárom míg nyerek Lockerzen.Kép

#25 Felhasználó inaktív   First Aye 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.676
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 08. 18:33

Idézet

Idézet

Most vettem egy IPod Touch-ot, csütörtökön megyek érte!:Đ
De jól megy egyeseknek. Amúgy mért pont Touch? Ennyi erővel vehettél vna IPhonet(ár külömbséget nemtudom). Én bízom a szerencsémben és megvárom míg nyerek Lockerzen.Kép
Van vagy minimum 40e különbség köztük. Amúgy ha van net + skype, ezzel is tudsz telefonálniKép
Én is gondolkodtam, h veszek egyet, de rájöttem, túl fogom élni enélkül. Ez már bőven csak a kreált igények kategóriába esikKép
"Ha az élet egy játék, akkor gyűjtsünk achievementeket!"

#26 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 08. 18:47

Idézet

Idézet

Idézet

Most vettem egy IPod Touch-ot, csütörtökön megyek érte!:Đ
De jól megy egyeseknek. Amúgy mért pont Touch? Ennyi erővel vehettél vna IPhonet(ár külömbséget nemtudom). Én bízom a szerencsémben és megvárom míg nyerek Lockerzen.Kép
Van vagy minimum 40e különbség köztük. Amúgy ha van net + skype, ezzel is tudsz telefonálniKép
Én is gondolkodtam, h veszek egyet, de rájöttem, túl fogom élni enélkül. Ez már bőven csak a kreált igények kategóriába esikKép
Azt szorozd meg 2-vel és egy kicsit még tegyél hozzá! Na ezért vettem inkább Touchot mint Phonet, nekem nem ér meg +70k-t a GPS, kamera és persze hogy lehet vele telefonálni. Ezeken kívűl mindeben megegyezik.
   

#27 Felhasználó inaktív   dFacce 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 28
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 18:22

Valaki megtudja nekem magyarázni azt a jelenséget, hogy a Win7-ben nem tudom kinyomni a lemezt a meghajtóból? MecBook prom van és mikor meg vettem és fel raktam a wint bootcampal valahogy ez nem jött össze.


#28 Felhasználó inaktív   dFacce 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 28
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 18:34

Idézet

Idézet

leginkább fontos kérdés, hogy mire használod a gépet.
ha a játék, mint egy elsőrendű szolgáltatás van jelen a pc-s életedben, akkor felejtsd el az osx-et (kevés rá a natív játék). mondjuk dualboot maradhat, szal kb mint nálam (játék=reboot windows-ba | minden egyéb = linux, esetedben osx, bár wine-nek hála már egyre kevesebbet lépek át windows-ba).

hackintos-t (hackintos = pc-re telepített osx) azért sem ajánlanám, mert egy ilyen pc-re buherált rendszer nagyon régi, esetünkben ez a kalway nyenyenyunya leopard 10.5.2-re (ez 2008 februárban jelent meg) épül, nem tartalmazza az idő közben kiadott javításokat (fixme!!!) (most a 10.5.6 a friss, azt januárban adták ki).
illetve hiába patchelték rommá, 100% biztos, hogy telepítési nyűgökbe, nem működő eszközökbe, crashelő aqua felületbe (és egyéb program) fogsz csak belefutni. szerintem ez csak önszivatás (mondjuk én szeretek ilyenekkel szórakozni, de nem mindenkinek vannak ilyen szokásai :Đ)

ha érdekel, akkor ITT érdemes kutakodni.
Akkor lehhet megérné neki várnia awindows 7 re arról jókat hallotam eddig.
Szerintem 1értelmű hogy pc-re butaság lenne fel rakni mac-et. Sose fog ugy futni ahogy azt elvárná az ember. Nem beszélve arról hogy teljessen felesleges (legalábbis átlag felhasználló számára).


#29 Felhasználó inaktív   Insp1d 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 18:34

Idézet

Valaki megtudja nekem magyarázni azt a jelenséget, hogy a Win7-ben nem tudom kinyomni a lemezt a meghajtóból? MecBook prom van és mikor meg vettem és fel raktam a wint bootcampal valahogy ez nem jött össze.
www.beszeljukmac.com próbálkozz itt, többnyire normális és segítőkész emberek!

#30 Felhasználó inaktív   dFacce 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 28
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 18:40

Idézet

Idézet

Valaki megtudja nekem magyarázni azt a jelenséget, hogy a Win7-ben nem tudom kinyomni a lemezt a meghajtóból? MecBook prom van és mikor meg vettem és fel raktam a wint bootcampal valahogy ez nem jött össze.
www.beszeljukmac.com próbálkozz itt, többnyire normális és segítőkész emberek!
KöszKép


#31 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 19:52

iantares teljesen jól használható pc-n, ráadásul azzal már lehet system update-et is nyomni, nem szarja magát össze a rendszer.

szal aki mac-et akarnak otthonra occsóért (leginkább az osx-et), annak ajánlom az iantares-t.


www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó