HWSW Informatikai Kerekasztal: Mortal Kombat vs. DC Universe - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mortal Kombat vs. DC Universe

#21 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 15. 21:40

Idézet

Idézet

A remény száll el utoljára... amúgy a FINAL FANTASYT is csak ps-re adták kisokáig mots meg firtatják hogy boxra is... na mostha vársz egy idő után lehetséges hgy kijön pc-re is ezt nem lehet tudni!
ááá soha nem lesz Pc re a FINAL FANTASYT
Nem is azt mondtam :Đ kicsit olvazsd el az előzményeket ez a DC vc MORTAL topic :-D vagy forditva mindegy :) de azt a FF én csak példának hoztam de olvasd el kicsit hogy miről volt szó és szaladj nekimegint :) ne csak az utolsó beirás lényegére válaszolj :) de nó problémó tesó :D velem is előfurdolt az elején :D

#22 Felhasználó inaktív   Metal fiú 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 257
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 15. 21:42

Idézet

Idézet

Idézet

A remény száll el utoljára... amúgy a FINAL FANTASYT is csak ps-re adták kisokáig mots meg firtatják hogy boxra is... na mostha vársz egy idő után lehetséges hgy kijön pc-re is ezt nem lehet tudni!
ááá soha nem lesz Pc re a FINAL FANTASYT
Nem is azt mondtam :Đ kicsit olvazsd el az előzményeket ez a DC vc MORTAL topic :-D vagy forditva mindegy :) de azt a FF én csak példának hoztam de olvasd el kicsit hogy miről volt szó és szaladj nekimegint :) ne csak az utolsó beirás lényegére válaszolj :) de nó problémó tesó :D velem is előfurdolt az elején :D
jójó Bocsi Kép

#23 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 15. 21:47

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

A remény száll el utoljára... amúgy a FINAL FANTASYT is csak ps-re adták kisokáig mots meg firtatják hogy boxra is... na mostha vársz egy idő után lehetséges hgy kijön pc-re is ezt nem lehet tudni!
ááá soha nem lesz Pc re a FINAL FANTASYT
Nem is azt mondtam :Đ kicsit olvazsd el az előzményeket ez a DC vc MORTAL topic :-D vagy forditva mindegy :) de azt a FF én csak példának hoztam de olvasd el kicsit hogy miről volt szó és szaladj nekimegint :) ne csak az utolsó beirás lényegére válaszolj :) de nó problémó tesó :D velem is előfurdolt az elején :D
jójó Bocsi Kép
semmi baj nem kötözködésbőlírtam.. :( ja amásik topicra sem :)Kép

#24 Felhasználó inaktív   Metal fiú 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 257
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 15. 21:48

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

A remény száll el utoljára... amúgy a FINAL FANTASYT is csak ps-re adták kisokáig mots meg firtatják hogy boxra is... na mostha vársz egy idő után lehetséges hgy kijön pc-re is ezt nem lehet tudni!
ááá soha nem lesz Pc re a FINAL FANTASYT
Nem is azt mondtam :Đ kicsit olvazsd el az előzményeket ez a DC vc MORTAL topic :-D vagy forditva mindegy :) de azt a FF én csak példának hoztam de olvasd el kicsit hogy miről volt szó és szaladj nekimegint :) ne csak az utolsó beirás lényegére válaszolj :) de nó problémó tesó :D velem is előfurdolt az elején :D
jójó Bocsi Kép
semmi baj nem kötözködésbőlírtam.. :( ja amásik topicra sem :)Kép
hehe :)

#25 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 16. 00:02

hát nem tom, de érdekes gamma lesz.Az hogy régen nagyon nagy MK függö voltam, mostanra ez enyhült egy keveset(mivel eddig nem volt konzolom azért, pcn meg sosem volt meg ami lehetett volna), viszont ha meglesz tuti rákattanok.Azb hogy éppen a DC-vel lett összehuzva a ét világ nem a legjobb döntés, akkor inkább marvel(Pókember,Méreg,Vasember vagy mások), na de igy is remélem jó lesz.Meg remélem kicsit majd nyulni fog a mortalosok névsora, vagy nem tom, inkább összeszoritott fogakkal várom.De egy a lényeg, hogy kötelezö darab lesz a gyüjteményemben.

 


#26 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 17. 18:09

Amugy nemtom hogy egy Lex Luthor minek kellet berakni, annak mi köze verekedéshez.
Jokernek meg az a speciális kombója mikor előveszi a rugós kesztyűt, az pl. hogy fér el a
zsebébe? De sebaj, atól még mindig ugyan úgy várjuk a játékot :Đ

#27 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 04. 16:13

Itt van egy kamerás video, de szerintem még igy is jó, elárul pár új dolgot.
http://www.gametrail...ies/272907.html
Az új hírnek örülök, legalább már tom mikor jön ki pontosan, viszont az még elég messze van.



#28 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 11. 18:23

Megújult a Mortal Kombat vs. DC Universe oldala, elég jó lett szerintem, tetszik ahogy hátteret megcsinálták. Sok új kép és informácio van fent az oldalon.

http://www.worldscol....com/index.html



#29 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 20. 16:47

Itt van egy videó mi bemutatja a Freefall kombat , klose kombat és rage kombat módokat. Ezenkívül elég sok új dolgot észrelehet még venni a videoban, nekem kellően meghozta újra a kedvem a játékhoz.
http://www.gametrail...ayer/41736.html
Amúgy nekem full úgytünik mintha magamba fórumozgatnék itt, lehet csak engem érdekel a MK vs DC :Đ

#30 Felhasználó inaktív   ps3 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 146
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 20. 18:23

Idézet

Itt van egy videó mi bemutatja a Freefall kombat , klose kombat és rage kombat módokat. Ezenkívül elég sok új dolgot észrelehet még venni a videoban, nekem kellően meghozta újra a kedvem a játékhoz.
http://www.gametrail...ayer/41736.html
Amúgy nekem full úgytünik mintha magamba fórumozgatnék itt, lehet csak engem érdekel a MK vs DC :Đ

Engem is izgat a game!!Nagyon is!!

Joker lesz a favoritom úgy érzem!! + Raiden mint mindig!

Kép



#31 Felhasználó inaktív   LiMiT 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 769
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 21. 08:36

Ajjjj, annyira király lenne ha jönne PC-re! Olyan Mortal/SubZero fan vagyok hogy ihaj!! Kép Hiányzik már egy jó kis bunyózás a kedvenc fagyos csávómmal. Kép



#32 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 29. 18:02

Itt van a MK vs. DC story introja. http://www.gametrail...ayer/42124.html
Elégé meghozta a kedvemet hozzá megint, még 20 nap és már játszhatok vele.
Amúgy aki elég jól tud angolul pls röviden leírná hogy a trailerből mi derül ki, miért harcol egymás ellen a két világ?

#33 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 29. 19:14

Húú de várom már ezt a gamet :Đ mikor is jelenik meg?

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#34 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 29. 19:16

Idézet

Ajjjj, annyira király lenne ha jönne PC-re! Olyan Mortal/SubZero fan vagyok hogy ihaj!! Kép Hiányzik már egy jó kis bunyózás a kedvenc fagyos csávómmal. Kép

nekem raiden,sub-zero,scorpion a kedvencem :Đ 4-be tudtam az összes kivégzést mindenkivel ps1-en de már 1re sem emléxek csak reptile-éra mikor lezabálja az ellen arcáról a bőrt :-D

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#35 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 29. 19:32

Idézet

Húú de várom már ezt a gamet :Đ mikor is jelenik meg?
EU -s elvileg 21 -én jelenik meg.

#36 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 29. 21:46

Na elvileg arról fog szólni hogy két világ párhuzamosan van egymás mellet, a DC -é és a MK-é , és az a pali aki kiszabadul a láncokból összehoza a ketőt. Mindtkét világban a jók és rosszak összefognak egymásal hogy a sajátjuk maradjon meg.
Nagyon jónak igérkezik. (láncos pali nemtom ki, Quan Chi ra tippelek , de őt nem emléxem megemlíteték volna hogy lesz benne.)
És itt van egy újab trailer, mi eszméletlen jó lett szerintem. De várom már istenem.
http://www.gametrail...ayer/42135.html

#37 Felhasználó inaktív   kasy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.042
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 29. 21:59

Idézet

Na elvileg arról fog szólni hogy két világ párhuzamosan van egymás mellet, a DC -é és a MK-é , és az a pali aki kiszabadul a láncokból összehoza a ketőt. Mindtkét világban a jók és rosszak összefognak egymásal hogy a sajátjuk maradjon meg.
Nagyon jónak igérkezik. (láncos pali nemtom ki, Quan Chi ra tippelek , de őt nem emléxem megemlíteték volna hogy lesz benne.)
És itt van egy újab trailer, mi eszméletlen jó lett szerintem. De várom már istenem.
http://www.gametrail...ayer/42135.html
Ezt és még egy pár videót pont ma délelőtt néztem meg. Nagyon megtetszett a játék, én várom már.

#38 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 29. 22:05

Idézet

Na elvileg arról fog szólni hogy két világ párhuzamosan van egymás mellet, a DC -é és a MK-é , és az a pali aki kiszabadul a láncokból összehoza a ketőt. Mindtkét világban a jók és rosszak összefognak egymásal hogy a sajátjuk maradjon meg.
Nagyon jónak igérkezik. (láncos pali nemtom ki, Quan Chi ra tippelek , de őt nem emléxem megemlíteték volna hogy lesz benne.)
És itt van egy újab trailer, mi eszméletlen jó lett szerintem. De várom már istenem.
http://www.gametrail...ayer/42135.html
Sztem akárki akármit mond,h ez már nem az igazi MK meg ilyenek,akkoris jó lesz ezKépCsak azt az egyet sajnálom,h nem játszhatok vele...ugye a PC átkaKép
És azt meg tudja mondani valaki,h miért sárga a szemük?Kép
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#39 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 29. 22:09

Idézet

Idézet

Na elvileg arról fog szólni hogy két világ párhuzamosan van egymás mellet, a DC -é és a MK-é , és az a pali aki kiszabadul a láncokból összehoza a ketőt. Mindtkét világban a jók és rosszak összefognak egymásal hogy a sajátjuk maradjon meg.
Nagyon jónak igérkezik. (láncos pali nemtom ki, Quan Chi ra tippelek , de őt nem emléxem megemlíteték volna hogy lesz benne.)
És itt van egy újab trailer, mi eszméletlen jó lett szerintem. De várom már istenem.
http://www.gametrail...ayer/42135.html
Sztem akárki akármit mond,h ez már nem az igazi MK meg ilyenek,akkoris jó lesz ezKépCsak azt az egyet sajnálom,h nem játszhatok vele...ugye a PC átkaKép
És azt meg tudja mondani valaki,h miért sárga a szemük?Kép
Erre még nemjötem rá. Amúgy ja , nem az a régi MK lesz. De viszont ahoz képest hogy DC -vel rakták össze és valami gyerekeknek való verekedésre számítottam elején, elég jóra sikeredett. Ebből a trailerekből úgyvettem ki hogy meglesz a komor , darkos hangulata.

#40 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 29. 22:35

'' characters' eyes glow yellow from rage ''
Ezt írják angol oldalakon. Akkor ezekszerint nagyon dühösek:) Gondolom ebből vezethető le a Rage mod.

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó