HWSW Informatikai Kerekasztal: Mortal Kombat vs. DC Universe - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mortal Kombat vs. DC Universe

#41 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 30. 21:37

szevasztok!

-360ra van valami Mortal játék?vagy csak ami most jön ki a DC-vel?

köszi a segitséget


 


#42 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 30. 21:43

Idézet

szevasztok!

-360ra van valami Mortal játék?vagy csak ami most jön ki a DC-vel?

köszi a segitséget

Xbox 360 -ra egyik játék se jött ki sajna. Csak sima xboxra.

#43 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 30. 21:47

Idézet

Idézet

szevasztok!

-360ra van valami Mortal játék?vagy csak ami most jön ki a DC-vel?

köszi a segitséget

Xbox 360 -ra egyik játék se jött ki sajna. Csak sima xboxra.
köszi csak már kattogok, és 21 az igen csak messze van még akár csak a 16

 


#44 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 30. 21:54

Idézet

Idézet

Idézet

szevasztok!

-360ra van valami Mortal játék?vagy csak ami most jön ki a DC-vel?

köszi a segitséget

Xbox 360 -ra egyik játék se jött ki sajna. Csak sima xboxra.
köszi csak már kattogok, és 21 az igen csak messze van még akár csak a 16
kapsz/veszel Xbox 360-at? és ha igen milyet? :Đ

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#45 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 30. 22:03

kapsz/veszel Xbox 360-at? és ha igen milyet? :Đ

360am van csak már vmi mortalosra gondoltam, de hát igy marad a várás.

Amugy Premiumom van, és vmikor augusztus elején vetem, szerintem még nem az ujjab.

de tökéletesen meg vagyok vele elégedve.Meg már keudek egyre jobban örülni hogy majd kijön rá a tekken

remélem erre gonmdoltál.


 


#46 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 30. 22:19

Idézet

kapsz/veszel Xbox 360-at? és ha igen milyet? :Đ

360am van csak már vmi mortalosra gondoltam, de hát igy marad a várás.

Amugy Premiumom van, és vmikor augusztus elején vetem, szerintem még nem az ujjab.

de tökéletesen meg vagyok vele elégedve.Meg már keudek egyre jobban örülni hogy majd kijön rá a tekken

remélem erre gonmdoltál.

jah erre,mortalt imádom és a tekkent is és énis teljesen megvagyok vele elégedve...sokszor játszottam vele sokáig és hideg a gépem 1x se melegedett túl se semmi.ImádomKépKépKép

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#47 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 01. 23:36

Még 20 nap. Jaj de sok.



#48 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 01. 23:52

Idézet

Még 20 nap. Jaj de sok.

hát ja, és ilyenor lennék yankee, ott csak 15 nap.

 


#49 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 02. 00:32

Idézet

Idézet

Még 20 nap. Jaj de sok.

hát ja, és ilyenor lennék yankee, ott csak 15 nap.
jöjjön mááár KépKépmár mortal kombat elvonási tüneteim vannakKépKép

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#50 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 11. 02. 00:40

Nem tudom ti h vagytok vele,de nekem eddig a Shaolin Monks tetszett a legjobban. Egy olyan Mortal jöhetne megint... Nemcsak ez az agyatlan csihi-puhi mindig. Amúgy sztem ez a rész érdekes lesz. Először az volt bennem,h gagyi lesz,és h milyen már h Batman-nel kinyírom Scorpion-t!?Kép Aztán jöttek az első képek,videók... Viszont a kivégzések eszméletlen gagyira,és nevetségesre sikerültek.Kép Talán majd beszerzem,ha kb. 5e Ft lesz használtan. És csináljanak már egy SM 2-t!Kép

#51 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 02. 01:09

Idézet

Nem tudom ti h vagytok vele,de nekem eddig a Shaolin Monks tetszett a legjobban. Egy olyan Mortal jöhetne megint... Nemcsak ez az agyatlan csihi-puhi mindig. Amúgy sztem ez a rész érdekes lesz. Először az volt bennem,h gagyi lesz,és h milyen már h Batman-nel kinyírom Scorpion-t!?Kép Aztán jöttek az első képek,videók... Viszont a kivégzések eszméletlen gagyira,és nevetségesre sikerültek.Kép Talán majd beszerzem,ha kb. 5e Ft lesz használtan. És csináljanak már egy SM 2-t!Kép

Én inkább csak csalodtam az elején hogy nem a MARVEL hösökkel van a játék, lehetz hogy sokan mondták de azzal nagyobbat ütött volna.Igy sem lesz rossz,de a dc nem annyira népszerü, számomra legaábbis nem.

Eddig az esés közbeni verekedés nagyon tetszik, a kivégzések sztem igy érdekesnek tünnek, föleg hogy nem lesz annyira brutális(legalábbis nem egy mortal szintü brutalitás)

Majd ha megjön akkor majd alaposan letesztelem, max kiélem a lappango brutalista vágyakat hogy supermanra hajtohassam az aszfaltot.Már alig várom


 


#52 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 02. 01:37

Idézet

Idézet

Nem tudom ti h vagytok vele,de nekem eddig a Shaolin Monks tetszett a legjobban. Egy olyan Mortal jöhetne megint... Nemcsak ez az agyatlan csihi-puhi mindig. Amúgy sztem ez a rész érdekes lesz. Először az volt bennem,h gagyi lesz,és h milyen már h Batman-nel kinyírom Scorpion-t!?Kép Aztán jöttek az első képek,videók... Viszont a kivégzések eszméletlen gagyira,és nevetségesre sikerültek.Kép Talán majd beszerzem,ha kb. 5e Ft lesz használtan. És csináljanak már egy SM 2-t!Kép

Én inkább csak csalodtam az elején hogy nem a MARVEL hösökkel van a játék, lehetz hogy sokan mondták de azzal nagyobbat ütött volna.Igy sem lesz rossz,de a dc nem annyira népszerü, számomra legaábbis nem.

Eddig az esés közbeni verekedés nagyon tetszik, a kivégzések sztem igy érdekesnek tünnek, föleg hogy nem lesz annyira brutális(legalábbis nem egy mortal szintü brutalitás)

Majd ha megjön akkor majd alaposan letesztelem, max kiélem a lappango brutalista vágyakat hogy supermanra hajtohassam az aszfaltot.Már alig várom

Jah DC-t én se nagyon komálom.Spider Man-el inkább szétütném mondjuk Scorpion fejét mint Superman-el.Kép

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#53 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 02. 02:16

Idézet

Nem tudom ti h vagytok vele,de nekem eddig a Shaolin Monks tetszett a legjobban. Egy olyan Mortal jöhetne megint... Nemcsak ez az agyatlan csihi-puhi mindig. Amúgy sztem ez a rész érdekes lesz. Először az volt bennem,h gagyi lesz,és h milyen már h Batman-nel kinyírom Scorpion-t!?Kép Aztán jöttek az első képek,videók... Viszont a kivégzések eszméletlen gagyira,és nevetségesre sikerültek.Kép Talán majd beszerzem,ha kb. 5e Ft lesz használtan. És csináljanak már egy SM 2-t!Kép

Sajnos a Shaolin Monks -hoz nem volt szerencsém, pedig sok jót hallotam felőle. Armagedonal se játszotam, de az nem nagy hiány, anmyi hogy abba sok a szereplő. De szerintem ez se az az agyatlan csihi-puhi lesz ha a story módot nyomod, így több értelme van hogy legalább történet szerint mész. Attól jobb hogy kiválasztol egy karit meg egy oszlopot amibe randomba vanak az ellenségek, és a célod felfele törni. Még mindik sokan írják hogy ez akor se adja vissza a régi Mortal Kombat hangulatot, de én már nem is azt várom tőle, én már teljesen ráhangolódtam egy két külön világ összecsapására, és a DC-t is elfogadtam. És ilyen hozzá állásal szerintem nem lesz csalódás a játék :Đ Csak jönne már ki.



#54 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 02. 02:21

Jaja egy Farkas vs Baraka, Fáklya vs Subzero (tűz/jég) , Pókember vs Liu Kang mecsek jókvolnának. De így se rossz azért a felhozatal. Amúgy nálunk nem anyira ismert DC világ, inkább a Marvel , de amerikába többen ismerik és szeretik is, tán főleg az az oka hogy ott több DC képregény van mint ami idehaza megjelenik. Pl. Deathstroke -ról sose hallotam eddig még, de amerikába egész regényei vannak.

#55 Felhasználó inaktív   wildláma 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.929
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 02. 02:39

Idézet

Idézet

Nem tudom ti h vagytok vele,de nekem eddig a Shaolin Monks tetszett a legjobban. Egy olyan Mortal jöhetne megint... Nemcsak ez az agyatlan csihi-puhi mindig. Amúgy sztem ez a rész érdekes lesz. Először az volt bennem,h gagyi lesz,és h milyen már h Batman-nel kinyírom Scorpion-t!?Kép Aztán jöttek az első képek,videók... Viszont a kivégzések eszméletlen gagyira,és nevetségesre sikerültek.Kép Talán majd beszerzem,ha kb. 5e Ft lesz használtan. És csináljanak már egy SM 2-t!Kép

Sajnos a Shaolin Monks -hoz nem volt szerencsém, pedig sok jót hallotam felőle. Armagedonal se játszotam, de az nem nagy hiány, anmyi hogy abba sok a szereplő. De szerintem ez se az az agyatlan csihi-puhi lesz ha a story módot nyomod, így több értelme van hogy legalább történet szerint mész. Attól jobb hogy kiválasztol egy karit meg egy oszlopot amibe randomba vanak az ellenségek, és a célod felfele törni. Még mindik sokan írják hogy ez akor se adja vissza a régi Mortal Kombat hangulatot, de én már nem is azt várom tőle, én már teljesen ráhangolódtam egy két külön világ összecsapására, és a DC-t is elfogadtam. És ilyen hozzá állásal szerintem nem lesz csalódás a játék :Đ Csak jönne már ki.

A shaolin monks tényleg "a legjobb" volt, kár hogy nem volt hozzá szerencséd, az armageddonban pedig nem csupán sok karakter volt, hanem az összes, és volt benne sztori mód épp úgy ahogy a deceptionban. Az armageddonban talán asszem az a kari nem volt benne aki a deceptionban a sztorimúd főszereplője. Ha rosszul emléxem akkor javítsatok ki. Egyébként nekem a deadly alliancéhez nem volt szerencsém, de rájöttem hogy a sztorihoz elengedhetetlen lett volna. (az egész MK-nak egy nagy sztorija van, de ennek konkrétan fogalmam nincs hogy lesz köze hozzá). Az első 4 rész az nekem homály, mert régen játszottam velük (a 3 ki is maradt) de szerintem az csak sima tournament lenne, majd a shaolin monks, ahol kung lao és liu kang eggyütt csinál vmit, nem tudom mi volt a sztori lényege nem emléxem, aztán asszem jött a deadly alliance, amiben shang tsung és quan chi összefog és megöli liu kanget, majd a deception amiben vmi gömbök voltak asszem, és az armageddon ahol a jó és a rossz végleg összecsap. [Bocs az OFF-ért ha ez annak számítt]Kép
Kép

#56 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 02. 03:57

Nemvolt ebbe semi OFF . :Đ Amúgy a http://www.mortalkombatonline.com fentvan minden játékról elég sok információ. A történet pedig itt van röviden leírva: http://logout.hu/ira...a_tortenet.html. Tudom hogy armagedonba is volt sztori mód, de itt ahogy elnézem minden harc előtt lesz egy bevezető intro, amit nemtom hogy ott volt-e. A Shaolin monks pedig az első rész folytatása, és a Deception után jött ki , mert úgy gondolták visszmennek a kezdetekhez.



#57 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 02. 13:28

Hát ezt nem hiszem el, annyira rajta vagyok, hogy ma este pont azt álmodtam, hogy kihozták a játékot, és beraktam imádott gépembe.És szana szét fertem a hösöket.Vannak még jó verekedös gammák, DOA-SC 4-de ezt most nagyon várom már.

el sem hiszem talűn az AC-nél voltam igy de annál sem ennyire

viszont a Prototypra alig merek gondolni.de ez más téma


 


#58 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 02. 13:30

Idézet

Hát ezt nem hiszem el, annyira rajta vagyok, hogy ma este pont azt álmodtam, hogy kihozták a játékot, és beraktam imádott gépembe.És szana szét fertem a hösöket.Vannak még jó verekedös gammák, DOA-SC 4-de ezt most nagyon várom már.

el sem hiszem talűn az AC-nél voltam igy de annál sem ennyire

viszont a Prototypra alig merek gondolni.de ez más téma

én Xbox vásárlás előtt álmodtam Xbox-al mindig Kép mire fölkeltem sehol semmi b+Kép

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#59 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 02. 14:03

Idézet

Idézet

Hát ezt nem hiszem el, annyira rajta vagyok, hogy ma este pont azt álmodtam, hogy kihozták a játékot, és beraktam imádott gépembe.És szana szét fertem a hösöket.Vannak még jó verekedös gammák, DOA-SC 4-de ezt most nagyon várom már.

el sem hiszem talűn az AC-nél voltam igy de annál sem ennyire

viszont a Prototypra alig merek gondolni.de ez más téma

én Xbox vásárlás előtt álmodtam Xbox-al mindig Kép mire fölkeltem sehol semmi b+Kép
Ha már az álmoknál járunk akkor elmondom, hogy amikor sikerült a HDTV-t megvennem, rögtön aznap este azt álmodtam hogy összetört az egész, és amikor felkeltem akkor meg csak a piros fényét láttam a sötétben, mindjárt megnyugodtam.a mortalt viszont ma reggel még kerestem is, szar egy álom má nem azért.KépKépKép

 


#60 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 02. 14:10

Idézet

Idézet

Idézet

Hát ezt nem hiszem el, annyira rajta vagyok, hogy ma este pont azt álmodtam, hogy kihozták a játékot, és beraktam imádott gépembe.És szana szét fertem a hösöket.Vannak még jó verekedös gammák, DOA-SC 4-de ezt most nagyon várom már.

el sem hiszem talűn az AC-nél voltam igy de annál sem ennyire

viszont a Prototypra alig merek gondolni.de ez más téma

én Xbox vásárlás előtt álmodtam Xbox-al mindig Kép mire fölkeltem sehol semmi b+Kép
Ha már az álmoknál járunk akkor elmondom, hogy amikor sikerült a HDTV-t megvennem, rögtön aznap este azt álmodtam hogy összetört az egész, és amikor felkeltem akkor meg csak a piros fényét láttam a sötétben, mindjárt megnyugodtam.a mortalt viszont ma reggel még kerestem is, szar egy álom má nem azért.KépKépKép
én néha azt álmodom h zuhanok le vhonnan és elkezdek kapálózni az ágyon xD Kép

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó