HWSW Informatikai Kerekasztal: Mortal Kombat vs. DC Universe - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mortal Kombat vs. DC Universe

#101 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 16. 18:59

sziasztok!!!

Valaki nem tud egy olyan magyar oldalt ahol le van irva az mk vs dc-s kivégzések!, vagy ha nem is magyar de jó lenne öket gyakorolnom

elöre is mindenkinek köszi


 


#102 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 16. 20:05

Idézet

sziasztok!!!

Valaki nem tud egy olyan magyar oldalt ahol le van irva az mk vs dc-s kivégzések!, vagy ha nem is magyar de jó lenne öket gyakorolnom

elöre is mindenkinek köszi

Csak néz vissza pár hsz-t és megtalálod. Ha neked se jön be az oldal írj.

#103 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 17. 00:06

Nembírom már, már reszket a kezem , játszani akarok Kép És még olyan távol a hétvége. Legszívesebben lefeküdnék aludni és felkelnék pénteken , asztalon ottvolna játék, és zúznám. De nem, még végigkell szenvednem ezt a kis időt.

#104 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 17. 00:59

Idézet

Idézet

sziasztok!!!

Valaki nem tud egy olyan magyar oldalt ahol le van irva az mk vs dc-s kivégzések!, vagy ha nem is magyar de jó lenne öket gyakorolnom

elöre is mindenkinek köszi

Csak néz vissza pár hsz-t és megtalálod. Ha neked se jön be az oldal írj.
hát az oldal az bejön, szóval köszi, viszont honnan tom majd hogy honnan kell csinálni majd a kivégzést, mármint irja hogy F' és F2 de ez jelent amugy vmit vagy szerintem is semmit.végülis mr pár db megvan

 


#105 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 17. 01:42

Idézet

Idézet

Idézet

sziasztok!!!

Valaki nem tud egy olyan magyar oldalt ahol le van irva az mk vs dc-s kivégzések!, vagy ha nem is magyar de jó lenne öket gyakorolnom

elöre is mindenkinek köszi

Csak néz vissza pár hsz-t és megtalálod. Ha neked se jön be az oldal írj.
hát az oldal az bejön, szóval köszi, viszont honnan tom majd hogy honnan kell csinálni majd a kivégzést, mármint irja hogy F' és F2 de ez jelent amugy vmit vagy szerintem is semmit.végülis mr pár db megvan
F1 F2 az hogy kivégzés 1 és 2. A f=foward (előre) d=down(le) b=back(hátra) u=up(fel) + amilyen gombot kell hozzá nyomni. Szóval a válaszom igen jelent valamit:)

#106 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 18. 20:25

A játékban van olyan intro mint SM-ba vagy Armagedonba? Olyan szép látványos. Vagy csak olyanok mint trailerekbe?

#107 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 18. 20:31

Idézet

A játékban van olyan intro mint SM-ba vagy Armagedonba? Olyan szép látványos. Vagy csak olyanok mint trailerekbe?
Ha yól tom nincs benne(már ha az intro az amikor bekapcsolod a játékot és kiad 1 videót KépKép).Csak ha legyőzöl vkit akkor azt mutatja,meg ahogy jön az új ellen...

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#108 Felhasználó inaktív   attila1992 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 18. 21:39

http://www.mortalkombatwarehouse.com/ itt minden mozgás megtalálható Kép

#109 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 18. 21:41

Idézet

http://www.mortalkombatwarehouse.com/ itt minden mozgás megtalálható Kép
Ohh,isten vagy! köszönöm névrokon Kép

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#110 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 18. 22:04

3 nap . Már mindjárt ittvan. Még meg sincs a játék de már tanulgatom a kivégzéseket és spec mozgásokat :Đ
Akinek kell itt vanak az achievmentek. Nálam ez úgyvan tervezve maxra nyomom. De 800 ig minimum :-D
http://www.xbox360ac...e/achievements/

#111 Felhasználó inaktív   r1ctus 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 209
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 18. 22:52

én most tolom, szégyen, de nem teljesen értem hogy működik. nincs benne semmi tutorial rész a "klose kombathoz" meg ahhoz a részhez mikor esünk lefele, meg a super powerekhez. arcade-ban meg mondta h végezd ki, gondoltam most jöhetne a híres fatality-mozdulat de semmi ötletet nem adott hozzá hogy azt hogy kell. ez a mortal fanoknak biztos nem gond, de én egy mortallal se játszottam még. a combo listben mi a különbség a között hogy mondjuk "előre X Y" vagy "előre X, Y"?

#112 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 19. 00:38

Idézet

én most tolom, szégyen, de nem teljesen értem hogy működik. nincs benne semmi tutorial rész a "klose kombathoz" meg ahhoz a részhez mikor esünk lefele, meg a super powerekhez. arcade-ban meg mondta h végezd ki, gondoltam most jöhetne a híres fatality-mozdulat de semmi ötletet nem adott hozzá hogy azt hogy kell. ez a mortal fanoknak biztos nem gond, de én egy mortallal se játszottam még. a combo listben mi a különbség a között hogy mondjuk "előre X Y" vagy "előre X, Y"?
Szerintem kezd el nézegetni a linkeket amiket beszúrogatunk, és rájösz mindenre. Levannak írva hogy miket nyomj kivégzésnél, meg spec mozgások, hogyan kapd el elenséget klose kombathoz (RB), Stb. Amit meg írtál előre xy vagy x,y közt meg én gondolom aza külömbség egyiknél emgyás után nyomod őket, másiknál meg előre után egyszerre.
De amint kezembe lesz és játszok vele többet tudok majd segíteni, remélem :Đ

#113 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 23. 15:54

Csak hogy a félreértéseket tisztázzuk, Joker fatalityje nem lett megmásítva, én megcsináltam, és mutta ahogy fejbelőtte a vesztest és még kis vér is volt. Csak a videókból van kivágva szerintem.

#114 Felhasználó inaktív   molten 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 82
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 08. 08:27

Hali hogy kell benyomni a fatality-ket 360-on nemtom egyiknek se valaki segítsen előre is kössz

#115 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 08. 10:24

Idézet

Hali hogy kell benyomni a fatality-ket 360-on nemtom egyiknek se valaki segítsen előre is kössz

http://www.totalmort....php#1226741471

vagy a teszt szerint van az az extra menü rész a játékban állitolag ott is le van irva, nekem foggalmam sincs én netröl irtam ki


 


#116 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 08. 11:53

Idézet

Hali hogy kell benyomni a fatality-ket 360-on nemtom egyiknek se valaki segítsen előre is kössz
Csak Arcade módba, vagy töbjátékos esetben lehet megcsinálni a kivégzéseket. Miután legyőzted az ellenfelet, van pár másodpercnyi idő hogy elvégezd. Kb. egy ütésnyi távolságra állsz az elenféltől, és a
D-padon megcsinálod azt mit kér. Pl. Scorpion esetében le,le,le és B gomb. És ezt gyorsan kell, meg pontosan végrehajtanod. Elején nehéz volt nekem is, de egy idő után rááll az ember keze, és már elsőre sikerül.
Ha szeretnél gyakorolni ajánlom álítsd be 1 körösek legyenek gamek, és very easyre hogy gyorsabban haladj. És elsőre csak olyanokat próbálj mik könnyebek, pl. hátra,hátra,előre,előre +B(Flash) vagy le,le,le +B(Scorpion) vagy hátra,előre,előra,hátra +Y (Jax). Nekem ezek voltak amik legelőszőr sikerültek.
Sok sikert.
/ha valamit rosszul írtam javítstok/
A kivégzéseket pedig megtalálod linkek alatt, már jó pár be lett rakva topicba.


Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó