HWSW Informatikai Kerekasztal: Fable II - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Fable II

#41 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 22. 17:53

szerintetek van rá esély hogyha az X-Box eladások már kezdenek lejjebb csúszni, úgy értem a játékból már nem kapkodnak annyit, akkor esetleg beugorhat egy PC verzió? Nagyon tolnám ezt a játékot de ezért nem veszek Boxot, nincs miből :Đ
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#42 Felhasználó inaktív   damien!!! 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 22. 18:30

Idézet

szerintetek van rá esély hogyha az X-Box eladások már kezdenek lejjebb csúszni, úgy értem a játékból már nem kapkodnak annyit, akkor esetleg beugorhat egy PC verzió? Nagyon tolnám ezt a játékot de ezért nem veszek Boxot, nincs miből :Đ
Hát szerintem meg fog jelenni a játék csak idő kérdése...Bár mulkor azt olvastam hogy a Microsoft szeretne minnél több Box exklusive játékot...

#43 Felhasználó inaktív   Oliver S96 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.112
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 25. 15:44

most gyüttem haza vidékrül aztán azt akartam még hétvége előtt kérdezni hogy: ha végigjátszottam a játékot hogy a jó istenben lehet kiásni a megmaradt kincseket, merthát a kutya meghalt... nameg hogy tudom azt a ládát kinyitni ami ott abban a csarnokban van ott a tó közepén mert valami fable2.com-ot ír ki hogy ott megtudom dehát... az egy fos (azaz nem találtam Kép) szóval ezekre kéne a válasz előre is kössz (bár az első két kitörölt kérdésre sem válaszolt senki Kép) ja és mit kapok a vízköpőkért?

#44 Felhasználó inaktív   Kyuubi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.290
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 25. 16:00

Idézet

most gyüttem haza vidékrül aztán azt akartam még hétvége előtt kérdezni hogy: ha végigjátszottam a játékot hogy a jó istenben lehet kiásni a megmaradt kincseket, merthát a kutya meghalt... nameg hogy tudom azt a ládát kinyitni ami ott abban a csarnokban van ott a tó közepén mert valami fable2.com-ot ír ki hogy ott megtudom dehát... az egy fos (azaz nem találtam Kép) szóval ezekre kéne a válasz előre is kössz (bár az első két kitörölt kérdésre sem válaszolt senki Kép) ja és mit kapok a vízköpőkért?
Hát ha a kutyád meghalt azt b*sztad. Legalább is újra végig kell játszan és legközelebb a kutyát meg a családot választani.
"What is dead may never die, but rises again, harder and stronger."

#45 Felhasználó inaktív   Oliver S96 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.112
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 25. 16:14

Idézet

Idézet

most gyüttem haza vidékrül aztán azt akartam még hétvége előtt kérdezni hogy: ha végigjátszottam a játékot hogy a jó istenben lehet kiásni a megmaradt kincseket, merthát a kutya meghalt... nameg hogy tudom azt a ládát kinyitni ami ott abban a csarnokban van ott a tó közepén mert valami fable2.com-ot ír ki hogy ott megtudom dehát... az egy fos (azaz nem találtam Kép) szóval ezekre kéne a válasz előre is kössz (bár az első két kitörölt kérdésre sem válaszolt senki Kép) ja és mit kapok a vízköpőkért?
Hát ha a kutyád meghalt azt b*sztad. Legalább is újra végig kell játszan és legközelebb a kutyát meg a családot választani.
értem

#46 Felhasználó inaktív   Oliver S96 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.112
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 03. 19:02

hello, lehet hogy hülye kérdés de hogy lehet eldönteni hogy limitált kiadású-e a játék vagy sima? mert nem eredeti... egy wreckager nevű kardot keresnék elő de azt csak a limitált kiadásban lehet megtalálni, valami olyasmit olvastam hogy "Found in chest after redeeming your Limited Collector's Edition code" szóval ehhez kéne a segítség

#47 Felhasználó inaktív   Kaos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 517
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 03. 19:20

Idézet

hello, lehet hogy hülye kérdés de hogy lehet eldönteni hogy limitált kiadású-e a játék vagy sima? mert nem eredeti... egy wreckager nevű kardot keresnék elő de azt csak a limitált kiadásban lehet megtalálni, valami olyasmit olvastam hogy "Found in chest after redeeming your Limited Collector's Edition code" szóval ehhez kéne a segítség
gyűjtői kiadáshoz mindig adnak valami extrákat,persze drágább is valamivel

#48 Felhasználó inaktív   Oliver S96 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.112
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 03. 19:25

Idézet

Idézet

hello, lehet hogy hülye kérdés de hogy lehet eldönteni hogy limitált kiadású-e a játék vagy sima? mert nem eredeti... egy wreckager nevű kardot keresnék elő de azt csak a limitált kiadásban lehet megtalálni, valami olyasmit olvastam hogy "Found in chest after redeeming your Limited Collector's Edition code" szóval ehhez kéne a segítség
gyűjtői kiadáshoz mindig adnak valami extrákat,persze drágább is valamivel
akkor ezt nem lehet "kicselezni"... de kössz az infót Kép

#49 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 06. 12:52

Az lenne a kérdésem hogy az a kutya amit Konthole Islandben találunk az egész Albionban követni tud? Ha a játék végén a kutyát és a családot választjuk, akkor nem találhatunk Knothole Islandben kutyát?

#50 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 06. 19:27

Aki tud az légyszi válaszoljon!

#51 Felhasználó inaktív   subrunc 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 13. 07:58

Szerintem a Fable2 az egyik legjobb game.
Xbox 360 nagy tetszetKép

#52 Felhasználó inaktív   subrunc 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 13. 07:59

Hét szerintem a kutyát nem találd ott ha a családot választód. Mert ugy akkor a kutya ugy is velled marad.

#53 Felhasználó inaktív   Oliver S96 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.112
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 14. 18:41

HELLO Kép megvettem a Fairfax kastélyt (végre) és beállítottam családi otthonként. Csakhogy született egy gyerekem és már akkor is gyanús volt de nem találom a feleségem! Utána meg a gyerek reklamált hogy új helyre akar menni én elvittem de út közben az is eltűnt és most az a feladat (A megmentés) hogy találjam meg a feleségem... Nincs valami tipp hogy hol lehet? mert már bejártam az egész kastélyt... szóval kéne a segítség Kép

#54 Felhasználó inaktív   kankadi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 233
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 14. 19:28

Idézet

HELLO Kép megvettem a Fairfax kastélyt (végre) és beállítottam családi otthonként. Csakhogy született egy gyerekem és már akkor is gyanús volt de nem találom a feleségem! Utána meg a gyerek reklamált hogy új helyre akar menni én elvittem de út közben az is eltűnt és most az a feladat (A megmentés) hogy találjam meg a feleségem... Nincs valami tipp hogy hol lehet? mert már bejártam az egész kastélyt... szóval kéne a segítség Kép
én még nem tartok ott... de ne legyen feleséged XDXDXDXDXD vagyis élőben őt is elhagyod és nem találod XDXDXDXD bocsi :Đ

#55 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 06. 30. 18:45

Megvan nékem, nagyon fain gamma, csak egy a baja, hogy mocskosul addiktív(ma is 13-tól 17-ig játszottam Kép). Naszal azért írtam ide, mert valamiért nem akar benne sikerülni az ,,ágyalás" az asszonnyal. Egyszerűen ráveszem hogy kövessen, odamegyünk mindketten az ágyhoz de mindig csak az alvást engedélyezi, még úgy is, hogy ki van jelölve az asszony. Ez egy bug (amiből észrevételeim szerint van jópár a játékban) vagy én csinálok valamit rosszul?

#56 Felhasználó inaktív   o3.YKDK 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 55
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 30. 18:58

Nem bug, hanem te csinálod rosszul. :Đ
Nem azt kell rá nyomni, hogy "kövess", hanem hogy "gyere fel hozzám". Könyvből lehet tanulni. Utána, ha elvezeted az ágyhoz tudtok majd szeretkezni. Ne feledd, biztonság mindenek előtt! :-D

#57 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 06. 30. 19:06

Idézet

Nem bug, hanem te csinálod rosszul. :Đ
Nem azt kell rá nyomni, hogy "kövess", hanem hogy "gyere fel hozzám". Könyvből lehet tanulni. Utána, ha elvezeted az ágyhoz tudtok majd szeretkezni. Ne feledd, biztonság mindenek előtt! :-D
Őőőő...de a gyere fel hozzám kifejezés nélkül egyszer tudtam úgy, hogy odavezettem kövess-el majd az ágyon A-t nyomtam, azért nemtom mi van, de majd amit te mondtál azt is megpróbálom. Kép Amúgy csak egy kérdés, a Fényeserdei démonkaput (nem biztos hogy ottani, fő, hogy ilyesmiket mond, hogy ,,Minden testnyílásból ömlik a vér, bármikor!" meg ,,Nem szabad látnod, hogy mim van nekem!") hogy nyithatom ki?

#58 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 30. 19:20

Az a Démon kapu csak akkor enged be, ha megszerezted az összes dolgot amit kért. Valaki nem tudja hogy kell kinyitni a nyugatbérci Démon kaput?

#59 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 06. 30. 20:12

Ja és lenne mégegy kérdésem, az ékköveket hogy tudom belerakni a fegyvereimbe?

#60 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 30. 20:36

Ezt pontosan már nem tudom, de ha jól emlékszem akkor úgy kell, hogy a tárgylistádban ki kell jelölnöd azt a kiegészítést, amit a fegyverbe akarsz rakni. Miután kijelölted, csak kiválasztod melyik fegyverbe akarod rakni és kész is. De figyelj oda melyik fegyverbe akarod belerakni, mert nem minden fegyver bővíthető.

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó