HWSW Informatikai Kerekasztal: Fable II - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Fable II

#101 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 15. 15:25

Olvass kicsit lejjebb, ugyanerről beszéltünk. Újra működik a minijáték! Akinek kell, itt a link. Ha megcsinálod kinyithatod a ládát. http://www.xbox.com/...le2/default.htm

#102 Felhasználó inaktív   Shidotoku 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.116
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 25. 18:16

Visszatértek a mentéseim! Rádugtam a netre, hogy letöltsem a Splinter Cell demot és amíg töltött, Fable-öztem és indításkor beadta hogy kell update, update után pedig újra működtek. Kivéve az az egyet, amit töröltem, hogy helye legyen az új karimnak. Azért írom le, hogy ha valakivel hasonló történik és nem volt jó ideje neten a box-a, akkor dugja rá és update-eljen.
„Darwin túlságosan udvarias volt ahhoz, hogy kimondja, nem azért uralkodunk a világon, mert a legokosabbak vagyunk, vagy netán a leggonoszabbak, hanem mert mindig mi voltunk a legeszelősebb, a legrohadtabb gyilkosok az őserdőben.”

#103 Felhasználó inaktív   Oliver S96 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.112
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 09. 20:28

hali, felmerült egy olyan problem, hogy megcsinálom az összes Hero's Tale biszbaszt (csirkejelmez, gonosz könyv, stb...) a végén ki is írja hogy megkaptam, de nem lehet kinyitni a ládát amiben benne lennének, mi a baj?

#104 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 09. 21:10

A játék honlapján beléptél amikor játszottál? Lehet azért nincs meg.

#105 Felhasználó inaktív   Oliver S96 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.112
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 09. 21:12

Idézet

A játék honlapján beléptél amikor játszottál? Lehet azért nincs meg.
igen, de ki is írta hogy megkapta a profilom, vagy ilyesmi

#106 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 09. 21:14

Ha be volt kapcsolva a boxod amikor ezt játszottad, akkor kapcsold ki és indítsd újra. Álltalában ha "kívülről" valami módosítást végzünk a profilon, akkor újra kell indítani a gépet, hogy érzékelje a változásokat.

#107 Felhasználó inaktív   Shidotoku 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.116
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 14. 18:02

Ismét feltenném a kérdést: Melyik a jobb Fable 2 DLC?
„Darwin túlságosan udvarias volt ahhoz, hogy kimondja, nem azért uralkodunk a világon, mert a legokosabbak vagyunk, vagy netán a leggonoszabbak, hanem mert mindig mi voltunk a legeszelősebb, a legrohadtabb gyilkosok az őserdőben.”

#108 Felhasználó inaktív   Shidotoku 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.116
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 10:47

Végül megvásároltam a Knothole Island-et. Nem tudom, hogy jó választás volt-e, 1-2 óra alatt kivittem a küldetést a kimaxolt karakteremmel, aztán a Box of secrets-el meg a többi bolttal szenvedtem egy ideig. De most más miatt írok. Mások is felfigyeltek Lidérclápon arra, hogy valaki beszél? Tegnap este játszottam, egész magas hangerőn, headset-el, és komolyan hallottam, hogy valami NPC mintha dumálna. Az elöntött farm közelében lévő kocsiszínnél a leghangosabb. Mintha asszondaná ,,Come on, don't be shy, don't be shy" Valami kereskedő volna? Mindenestre rohadt bizarr volt.Kép
„Darwin túlságosan udvarias volt ahhoz, hogy kimondja, nem azért uralkodunk a világon, mert a legokosabbak vagyunk, vagy netán a leggonoszabbak, hanem mert mindig mi voltunk a legeszelősebb, a legrohadtabb gyilkosok az őserdőben.”

#109 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 12:06

Idézet

Végül megvásároltam a Knothole Island-et. Nem tudom, hogy jó választás volt-e, 1-2 óra alatt kivittem a küldetést a kimaxolt karakteremmel, aztán a Box of secrets-el meg a többi bolttal szenvedtem egy ideig. De most más miatt írok. Mások is felfigyeltek Lidérclápon arra, hogy valaki beszél? Tegnap este játszottam, egész magas hangerőn, headset-el, és komolyan hallottam, hogy valami NPC mintha dumálna. Az elöntött farm közelében lévő kocsiszínnél a leghangosabb. Mintha asszondaná ,,Come on, don't be shy, don't be shy" Valami kereskedő volna? Mindenestre rohadt bizarr volt.Kép
Én ezt nem vettem észre, lehet csak egy kereskedő, vagy egy Easter Egg lesz. Lehet Lidércláp mégsem olyan kihalt mint tűnik?

#110 Felhasználó inaktív   Shidotoku 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.116
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 12:44

Idézet

Idézet

Végül megvásároltam a Knothole Island-et. Nem tudom, hogy jó választás volt-e, 1-2 óra alatt kivittem a küldetést a kimaxolt karakteremmel, aztán a Box of secrets-el meg a többi bolttal szenvedtem egy ideig. De most más miatt írok. Mások is felfigyeltek Lidérclápon arra, hogy valaki beszél? Tegnap este játszottam, egész magas hangerőn, headset-el, és komolyan hallottam, hogy valami NPC mintha dumálna. Az elöntött farm közelében lévő kocsiszínnél a leghangosabb. Mintha asszondaná ,,Come on, don't be shy, don't be shy" Valami kereskedő volna? Mindenestre rohadt bizarr volt.Kép
Én ezt nem vettem észre, lehet csak egy kereskedő, vagy egy Easter Egg lesz. Lehet Lidércláp mégsem olyan kihalt mint tűnik?
Néha amikor a Régiók részen Lidérclápra lapozok, írja, hogy van ott pár utazó kereskedő. De tudtommal azok nem hívogatják a vevőket...
„Darwin túlságosan udvarias volt ahhoz, hogy kimondja, nem azért uralkodunk a világon, mert a legokosabbak vagyunk, vagy netán a leggonoszabbak, hanem mert mindig mi voltunk a legeszelősebb, a legrohadtabb gyilkosok az őserdőben.”

#111 Felhasználó inaktív   Shidotoku 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.116
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 05. 14:37

Nyáááh, valakinek nem tud neadjisten valami olyasmiről, hogy mikor tervez a Microsoft egy árcsökkentést a See the future-nek? T_T 160 pont hiányzik hogy megbírjam venni és ha jól tudom a Knothole Island-nél is volt már akció...
„Darwin túlságosan udvarias volt ahhoz, hogy kimondja, nem azért uralkodunk a világon, mert a legokosabbak vagyunk, vagy netán a leggonoszabbak, hanem mert mindig mi voltunk a legeszelősebb, a legrohadtabb gyilkosok az őserdőben.”

#112 Felhasználó inaktív   Shidotoku 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.116
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 23. 21:27

Üzenet megtekintéseIdézet: Shidotoku - Dátum: 2010. 07. 23. 12:44

Néha amikor a Régiók részen Lidérclápra lapozok, írja, hogy van ott pár utazó kereskedő. De tudtommal azok nem hívogatják a vevőket...

Na végül rájöttem a rejtélyre. Egy vízköpő volt XD

Másfelől azért írok, mert átálltam a Microsoft pontokért magyar live-ra, de szomorúan tapasztaltam, hogy itt nincs See the Future. Valaki nem tud esetleg valamit, hogy mikor fogják kirakni, esetleg ha lefordítják mint a Fable 3-hoz a cuccokat, akkor ez mikorra megy végbe?
„Darwin túlságosan udvarias volt ahhoz, hogy kimondja, nem azért uralkodunk a világon, mert a legokosabbak vagyunk, vagy netán a leggonoszabbak, hanem mert mindig mi voltunk a legeszelősebb, a legrohadtabb gyilkosok az őserdőben.”

#113 Felhasználó inaktív   Shidotoku 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.116
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 09. 03:58

Najó, más megközelítésből teszem fel a kérdést, mer ahogy látom eléggé a sor végén van a STF. Nem lehet valahogy áttranszferálni a pontjaimat másik profilra, vagy esetleg ha xbox-on csinálok új profilt annak meglesznek a pontok, mint ahogy az összes profil megkapja a DLC-ket is? Esetleg valami út, hogy Angol live-ról tudjak letölteni?
„Darwin túlságosan udvarias volt ahhoz, hogy kimondja, nem azért uralkodunk a világon, mert a legokosabbak vagyunk, vagy netán a leggonoszabbak, hanem mert mindig mi voltunk a legeszelősebb, a legrohadtabb gyilkosok az őserdőben.”

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó