HWSW Informatikai Kerekasztal: Race Pro - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Race Pro

#1 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 10:06

http://www.gamersyde...am_9608_en.html
Nagyon jónak tűnik....

Kép
Kép
Kép

#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 04. 11:57

Naná, hogy jó, mert a Simbin fejleszti!GT Legends, GTR, GTR2, Race, Race07, GTR Evolution, STCC az eddigi munkájuk. Mindegyik megvan, nagyon ütős szimulátorok, de kíváncsi leszek, hogy a konzolos verzsönön hogyan oldják meg az irányítását. Mert egy boxos kormány, nem egy MOMO és nem is egy G25. Ez szerintem megmarad a PC-ek kiváltságának.Kép

#3 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 12:02

Idézet

Naná, hogy jó, mert a Simbin fejleszti! GT Legends, GTR, GTR2, Race, Race07, GTR Evolution, STCC az eddigi munkájuk. Mindegyik megvan, nagyon ütős szimulátorok, de kíváncsi leszek, hogy a konzolos verzsönön hogyan oldják meg az irányítását. Mert egy boxos kormány, nem egy MOMO és nem is egy G25. Ez szerintem megmarad a PC-ek kiváltságának.Kép
:Đ Ez egy botor kijelentés volt... Már miért ne lehetne megoldani MS kormányra... :-D Force-feedback van rajta, kormánymarkolat van rajta....váltó szintén...pedálok tartozék.... mi kell még? nitrógomb? ugyanmár...
Kép
Kép
Kép

#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 04. 12:11

Egy fain driver. Mert amikor még anno játszottam nálad kormánnyal, igencsak konzolos volt.

#5 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 12:17

Idézet

Egy fain driver. Mert amikor még anno játszottam nálad kormánnyal, igencsak konzolos volt.
:Đ Ezen megintcsak mosolygok... Te nálam mivel játszottál? A Forza2-vel. Ami meg ugyebár nincs PC-re. Te a rFactorhoz voltál szokva, s ahhoz furcsa volt. De hogy ezt a kormányra kend, s azt mond hogy "konzolos".... azért ez vicc...
Bár itt jegyzem meg nekem sincs összehasonlítási alapom! ! !

Kép
Kép
Kép

#6 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 04. 12:49

Detto Grid a játék sztem...

// Egy PGR5 kéne már vagy egy Forza3...Kép //



#7 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 04. 13:16

Hát ugye a Forza2 a nagy konzolos szimulátor. Nos, irányíthatóság szempontjából igencsak szarka, mondhatni pocsék. Hiába adják ki a Race-t konzolra -attól függetlenül, hogy PC-re a legkelendőbb és messze a legjobb szimulátor- soha nem lesz olyan, mint PC-n az irányíthatósága. FFB meg nyóc gomb, semmit nem számít, mit tud a kormány ha nincs hozzá megfelelő driver írva. És hogy nincs összehasonlítási alapod, az egy dolog, mert nekem van. Hidd el, hogy a Forzával játszani olyan volt, mint otthon billel Nídforszpídezni.A konzolok a szimulátort soha nem fogják átvenni. Lásd Forma 1 PS3-on. Egy hatalmas nagy szarkupac az egész, mert a szimnek nem a látvány a lényege, hanem a valóságérzés és konzolon ez jelenleg lehetetlen, mert ugyen a konzol miről szól? Árkád, árkád, árkád...és megannyi árkád, komoly marketing és semmi több. Játékszer.  Ez tény.

#8 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 13:33

Idézet

Hát ugye a Forza2 a nagy konzolos szimulátor. Nos, irányíthatóság szempontjából igencsak szarka, mondhatni pocsék. Hiába adják ki a Race-t konzolra -attól függetlenül, hogy PC-re a legkelendőbb és messze a legjobb szimulátor- soha nem lesz olyan, mint PC-n az irányíthatósága. FFB meg nyóc gomb, semmit nem számít, mit tud a kormány ha nincs hozzá megfelelő driver írva. És hogy nincs összehasonlítási alapod, az egy dolog, mert nekem van. Hidd el, hogy a Forzával játszani olyan volt, mint otthon billel Nídforszpídezni.A konzolok a szimulátort soha nem fogják átvenni. Lásd Forma 1 PS3-on. Egy hatalmas nagy szarkupac az egész, mert a szimnek nem a látvány a lényege, hanem a valóságérzés és konzolon ez jelenleg lehetetlen, mert ugyen a konzol miről szól? Árkád, árkád, árkád...és megannyi árkád, komoly marketing és semmi több. Játékszer. Ez tény.
kemény szavak ezek. Forza 2 mint árkád..... :Đ hát nincs értelme a további vitának szerintem.
Kép
Kép
Kép

#9 Felhasználó inaktív   kankadi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 233
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 15:16

Idézet

Hát ugye a Forza2 a nagy konzolos szimulátor. Nos, irányíthatóság szempontjából igencsak szarka, mondhatni pocsék. Hiába adják ki a Race-t konzolra -attól függetlenül, hogy PC-re a legkelendőbb és messze a legjobb szimulátor- soha nem lesz olyan, mint PC-n az irányíthatósága. FFB meg nyóc gomb, semmit nem számít, mit tud a kormány ha nincs hozzá megfelelő driver írva. És hogy nincs összehasonlítási alapod, az egy dolog, mert nekem van. Hidd el, hogy a Forzával játszani olyan volt, mint otthon billel Nídforszpídezni.A konzolok a szimulátort soha nem fogják átvenni. Lásd Forma 1 PS3-on. Egy hatalmas nagy szarkupac az egész, mert a szimnek nem a látvány a lényege, hanem a valóságérzés és konzolon ez jelenleg lehetetlen, mert ugyen a konzol miről szól? Árkád, árkád, árkád...és megannyi árkád, komoly marketing és semmi több. Játékszer. Ez tény.
konzolra ugyis jobb lesz a rave pro mert a pc-st ujitják.. az csak jobb lehet... amugy a fprza 2 már régi, a formula 1et ps3on nem tom miért hoztad fel... annak jo az irányitása... a logitech g25ös kormányommal jol lehet nyomni... tök valósághű... konzolon van arcade, igaz több arcade van mint szimulátor... de jön a gran turismo 5... na az.... még a prologue is nagyon élvezetes rajta, pont ugy kanyarodik mint a mi toyotánk... vagyis valósághű... na azt nem nyomja le semmi

#10 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 05. 08:03

Idézet

Idézet

Hát ugye a Forza2 a nagy konzolos szimulátor. Nos, irányíthatóság szempontjából igencsak szarka, mondhatni pocsék. Hiába adják ki a Race-t konzolra -attól függetlenül, hogy PC-re a legkelendőbb és messze a legjobb szimulátor- soha nem lesz olyan, mint PC-n az irányíthatósága. FFB meg nyóc gomb, semmit nem számít, mit tud a kormány ha nincs hozzá megfelelő driver írva. És hogy nincs összehasonlítási alapod, az egy dolog, mert nekem van. Hidd el, hogy a Forzával játszani olyan volt, mint otthon billel Nídforszpídezni.A konzolok a szimulátort soha nem fogják átvenni. Lásd Forma 1 PS3-on. Egy hatalmas nagy szarkupac az egész, mert a szimnek nem a látvány a lényege, hanem a valóságérzés és konzolon ez jelenleg lehetetlen, mert ugyen a konzol miről szól? Árkád, árkád, árkád...és megannyi árkád, komoly marketing és semmi több. Játékszer. Ez tény.
kemény szavak ezek. Forza 2 mint árkád..... :Đ hát nincs értelme a további vitának szerintem.


A Forza 2 egy árkád autós játék. Ezt vagy elismered vagy nem, ez az. Ami konzolon szim az PC-n egy Tarzan 2.Kép

Ebből látszik, hogy nincs tapasztalatod a PC-s szimek terén. Én ezen nem vitatkozok, csak jókat nevetek magamban. Megmagyarázni persze egy konzolosnak nem lehet, hogy a konzol az miért konzol. Játszottam nálad viszonylag sok játékkal, nekem otthon PC-m van, de egyszer nem fordult meg a fejemben, hogy konzolt vegyek a PC mellé. Vajon miért?



#11 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 05. 08:09

Idézet

Idézet

Hát ugye a Forza2 a nagy konzolos szimulátor. Nos, irányíthatóság szempontjából igencsak szarka, mondhatni pocsék. Hiába adják ki a Race-t konzolra -attól függetlenül, hogy PC-re a legkelendőbb és messze a legjobb szimulátor- soha nem lesz olyan, mint PC-n az irányíthatósága. FFB meg nyóc gomb, semmit nem számít, mit tud a kormány ha nincs hozzá megfelelő driver írva. És hogy nincs összehasonlítási alapod, az egy dolog, mert nekem van. Hidd el, hogy a Forzával játszani olyan volt, mint otthon billel Nídforszpídezni.A konzolok a szimulátort soha nem fogják átvenni. Lásd Forma 1 PS3-on. Egy hatalmas nagy szarkupac az egész, mert a szimnek nem a látvány a lényege, hanem a valóságérzés és konzolon ez jelenleg lehetetlen, mert ugyen a konzol miről szól? Árkád, árkád, árkád...és megannyi árkád, komoly marketing és semmi több. Játékszer.  Ez tény.
konzolra ugyis jobb lesz a rave pro mert a pc-st ujitják.. az csak jobb lehet... amugy a fprza 2 már régi, a formula 1et ps3on nem tom miért hoztad fel... annak jo az irányitása... a logitech g25ös kormányommal jol lehet nyomni... tök valósághű... konzolon van arcade, igaz több arcade van mint szimulátor... de jön a gran turismo 5... na az.... még a prologue is nagyon élvezetes rajta, pont ugy kanyarodik mint a mi toyotánk... vagyis valósághű... na azt nem nyomja le semmi
Így van. Azt újítják, de nem az irányíthatóságát. Minap részt vettem egy piackutatáson a munkahelyemen és csak azt a tényt erősítették meg bennem, hogy az ember azt veszi meg ami szép.

#12 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 05. 08:17

Idézet

Idézet

Idézet


A Forza 2 egy árkád autós játék. Ezt vagy elismered vagy nem, ez az. Ami konzolon szim az PC-n egy Tarzan 2.Kép

Ebből látszik, hogy nincs tapasztalatod a PC-s szimek terén. Én ezen nem vitatkozok, csak jókat nevetek magamban. Megmagyarázni persze egy konzolosnak nem lehet, hogy a konzol az miért konzol. Játszottam nálad viszonylag sok játékkal, nekem otthon PC-m van, de egyszer nem fordult meg a fejemben, hogy konzolt vegyek a PC mellé. Vajon miért?

Hát én meg pont fordítva vagyok. Eszem ágában sem lenne PC-n játszani. Vajon miért? :Đ
Konzol azért van hogy játsz rajta. (elsősorban azért, de persze vannak extra opciói is) Azért van hogy örömöd leld benne (mégsem tofeefee). Engem kikapcsol. A legjobb döntés volt anno beruházni rá!
Nem mellesleg emlékezetlek hogy a Forza 2 vel egy fél kört sem tudtál menni, mert ronggyá törted a verdát. Vajon azért mert árkád? Ugyanmár.... Ha hozzászoktál volna, jobban ment volna.
Bizonygatod itt hogy mennyire jobb szimben a PC.... honnan veszed? Vezettél már a hungaroringen ugyanolyan IGAZI autóval? Vagy a Nürnburgringen? NEM. Viszonítási alapod nincs, csak egyszerűen azt szoktad meg, azt ismered el "igazi' szimnek. Pedig kicsit szélesebben kéne tekinteni a világra....

Ez a piackutatásos részvétduma jól hangzik...de ha jól emlékszem a történet úgy van hogy majdnem bealudtál rajta, és hasogatott a búrád mint disznó... :-D

Kép
Kép
Kép

#13 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 05. 08:34

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet


A Forza 2 egy árkád autós játék. Ezt vagy elismered vagy nem, ez az. Ami konzolon szim az PC-n egy Tarzan 2.Kép

Ebből látszik, hogy nincs tapasztalatod a PC-s szimek terén. Én ezen nem vitatkozok, csak jókat nevetek magamban. Megmagyarázni persze egy konzolosnak nem lehet, hogy a konzol az miért konzol. Játszottam nálad viszonylag sok játékkal, nekem otthon PC-m van, de egyszer nem fordult meg a fejemben, hogy konzolt vegyek a PC mellé. Vajon miért?

Hát én meg pont fordítva vagyok. Eszem ágában sem lenne PC-n játszani. Vajon miért? :Đ
Konzol azért van hogy játsz rajta. (elsősorban azért, de persze vannak extra opciói is) Azért van hogy örömöd leld benne (mégsem tofeefee). Engem kikapcsol. A legjobb döntés volt anno beruházni rá!
Nem mellesleg emlékezetlek hogy a Forza 2 vel egy fél kört sem tudtál menni, mert ronggyá törted a verdát. Vajon azért mert árkád? Ugyanmár.... Ha hozzászoktál volna, jobban ment volna.
Bizonygatod itt hogy mennyire jobb szimben a PC.... honnan veszed? Vezettél már a hungaroringen ugyanolyan IGAZI autóval? Vagy a Nürnburgringen? NEM. Viszonítási alapod nincs, csak egyszerűen azt szoktad meg, azt ismered el "igazi' szimnek. Pedig kicsit szélesebben kéne tekinteni a világra....

Ez a piackutatásos részvétduma jól hangzik...de ha jól emlékszem a történet úgy van hogy majdnem bealudtál rajta, és hasogatott a búrád mint disznó... :-D


Nem, nem, a piackutatásos projekt kedden volt, mi meg szerdán kúrtunk be.Kép

A Forzára rosszul emlékszel, én tisztán emlékszem a szavaidra, miszerint azt mondtad, hogy egy állat vagyok, hogy hogy megyek vele. Kormánnyal természetesen.

Az összes F1-es és RACE07 pályát kívülről fújom, tudom, hogy melyiknek mi a technikája.

PC-re szimet úgy fejlesztenek, hogy: pl: GP2 széria. Telemetria adatokat lekérnek a gyárból (neten is fennt vannak) és mivel a valóságban használt Motec telemetria program kompatibilis a PC-s szimek telemetriájával, ezért a fizikát úgy írják hozzá, hogy valós legyen. ÉS AZ IS. Pályát meg műholdas fényképek alapján egyszerűen megrajzolják. Centiméter pontos.

Nem akarom leszólni a Race Pro-t, biztos, hogy a készítők azt a minőséget fogják a konzolosok elé rakni, amit el lehet várni a SimBin csapattól, viszont ha ez jobb lesz, mint PC-n -ami teljesen kizárt- akkor lecumizom az egész GK tábort.Kép



#14 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 05. 08:57

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet


Nem, nem, a piackutatásos projekt kedden volt, mi meg szerdán kúrtunk be.Kép

A Forzára rosszul emlékszel, én tisztán emlékszem a szavaidra, miszerint azt mondtad, hogy egy állat vagyok, hogy hogy megyek vele. Kormánnyal természetesen.

Az összes F1-es és RACE07 pályát kívülről fújom, tudom, hogy melyiknek mi a technikája.

PC-re szimet úgy fejlesztenek, hogy: pl: GP2 széria. Telemetria adatokat lekérnek a gyárból (neten is fennt vannak) és mivel a valóságban használt Motec telemetria program kompatibilis a PC-s szimek telemetriájával, ezért a fizikát úgy írják hozzá, hogy valós legyen. ÉS AZ IS. Pályát meg műholdas fényképek alapján egyszerűen megrajzolják. Centiméter pontos.

Nem akarom leszólni a Race Pro-t, biztos, hogy a készítők azt a minőséget fogják a konzolosok elé rakni, amit el lehet várni a SimBin csapattól, viszont ha ez jobb lesz, mint PC-n -ami teljesen kizárt- akkor lecumizom az egész GK tábort.Kép

Most ez úgy hangzik, mintha a konzolra légből kapott adatokkal dolgoznának :Đ
Amúgy meg: Ha tényleg "más" konzolon a szimulátorság, mint PC-n, az már nehogy a konzol hibája legyen ! ! ! Fejlesztői dolog, ki hogy ír játékot.
Én csak azért kötekszem, mert túl szemellenzős vagy. PC munkára, multimédiára, böngészésre, stb-stb való, és játszani is lehet rajta. Konzol játékva való, és egyéb másra is jó. De mások a fő funkciók. PC-egyéb, s csak aztán játék, konzol-játék, s csak aztán egyéb.

Kép
Kép
Kép

#15 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 05. 09:17

Tökmindegy, én PC fan vagyok, te meg konzol. A te vélemyényedet nem fogom tudni megváltoztatni ezzel kpcsolatban, úgy ahogyan te sem az enyémet. A büdös életbe nem vennék konzolt, úgy ahogy te sem PC-t használnál már. Értelmetlen erről vitázni. Marketing és az eladási statisztikák az oka mindennek, bár én ennek nem fogok bedőlni soha. maradt még egy kis pájinkád?Kép

#16 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 05. 09:21

Idézet

Tökmindegy, én PC fan vagyok, te meg konzol. A te vélemyényedet nem fogom tudni megváltoztatni ezzel kpcsolatban, úgy ahogyan te sem az enyémet. A büdös életbe nem vennék konzolt, úgy ahogy te sem PC-t használnál már. Értelmetlen erről vitázni. Marketing és az eladási statisztikák az oka mindennek, bár én ennek nem fogok bedőlni soha. maradt még egy kis pájinkád?Kép
Chivas? Páleszt megittad....
Pedig jó lenne ha lenne elfekvőben egy konzolod, s tudnánk játszani online...

Kép
Kép
Kép

#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 05. 09:25

Idézet

Idézet

Tökmindegy, én PC fan vagyok, te meg konzol. A te vélemyényedet nem fogom tudni megváltoztatni ezzel kpcsolatban, úgy ahogyan te sem az enyémet. A büdös életbe nem vennék konzolt, úgy ahogy te sem PC-t használnál már. Értelmetlen erről vitázni. Marketing és az eladási statisztikák az oka mindennek, bár én ennek nem fogok bedőlni soha. maradt még egy kis pájinkád?Kép
Chivas? Páleszt megittad....
Pedig jó lenne ha lenne elfekvőben egy konzolod, s tudnánk játszani online...
De neked van PC-d...Kép

#18 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 05. 09:32

Idézet

Idézet

Idézet

Tökmindegy, én PC fan vagyok, te meg konzol. A te vélemyényedet nem fogom tudni megváltoztatni ezzel kpcsolatban, úgy ahogyan te sem az enyémet. A büdös életbe nem vennék konzolt, úgy ahogy te sem PC-t használnál már. Értelmetlen erről vitázni. Marketing és az eladási statisztikák az oka mindennek, bár én ennek nem fogok bedőlni soha. maradt még egy kis pájinkád?Kép
Chivas? Páleszt megittad....
Pedig jó lenne ha lenne elfekvőben egy konzolod, s tudnánk játszani online...
De neked van PC-d...Kép
:Đ Ja. Nyomhatnánk este majd egy online AutoCad-et :-D
Kép
Kép
Kép

#19 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 05. 09:50

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Tökmindegy, én PC fan vagyok, te meg konzol. A te vélemyényedet nem fogom tudni megváltoztatni ezzel kpcsolatban, úgy ahogyan te sem az enyémet. A büdös életbe nem vennék konzolt, úgy ahogy te sem PC-t használnál már. Értelmetlen erről vitázni. Marketing és az eladási statisztikák az oka mindennek, bár én ennek nem fogok bedőlni soha. maradt még egy kis pájinkád?Kép
Chivas? Páleszt megittad....
Pedig jó lenne ha lenne elfekvőben egy konzolod, s tudnánk játszani online...
De neked van PC-d...Kép
:Đ Ja. Nyomhatnánk este majd egy online AutoCad-et :-D
Ok, a 3D-s modelleket bevállalom, de azt a csivászt addigra keresd elő!Kép

#20 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 05. 11:58

Idézet

Nem mellesleg emlékezetlek hogy a Forza 2 vel egy fél kört sem tudtál menni, mert ronggyá törted a verdát. Vajon azért mert árkád?

Ott a pont...Kép

Sztem is durva a Forza2-t árkád autós játéknak besorolni. Lehet,h norb azért mondta/írta,h a Forza2 árkád,mert neki már annyira ráállt a keze a PC-s szimulátorokra,h mivel a Forza2-vel nem tudott menni,ezért azt hitte,h az árkád! Nem lehet,h ez így volt?!KépKépKép

Viccet félretéve nyugodtan játszál csak PC-s szimulátorokkal,és mi meg nyomjuk továbbra is konzolon. Mindenki így jár a legjobban,max majd röhögünk egymáson,h h lehet ennyire idióta!KépKép



Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó