HWSW Informatikai Kerekasztal: SecuROM - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

SecuROM

#1 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 21. 19:41

Megtudná nekem valaki mondani hogy ez megfelelő eljárás-e hogy eltávolithassam a SecuROM programot a gépemről?Nem tudom miért de bekavar valamit a Nérómnál.A GTAIV-et ideiglenesen hűvösre tettem(SecuROM nélkül úgysem indulna)Csak most nem tudom hogy ez-e a megfelelő megoldás.Elég egyszerűnek tűnik,de azért jobb félni mint megijedni.
 

#2 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 21. 21:23

Idézet

Megtudná nekem valaki mondani hogy ez megfelelő eljárás-e hogy eltávolithassam a SecuROM programot a gépemről?Nem tudom miért de bekavar valamit a Nérómnál.A GTAIV-et ideiglenesen hűvösre tettem(SecuROM nélkül úgysem indulna)Csak most nem tudom hogy ez-e a megfelelő megoldás.Elég egyszerűnek tűnik,de azért jobb félni mint megijedni.
Oké,ez nem jött be.KépTávolitott mát el valaki SecuROM programot a gépéről?Rendkivül idegesitő.
 

#3 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 21. 22:09

Idézet

Oké,ez nem jött be.KépTávolitott mát el valaki SecuROM programot a gépéről?Rendkivül idegesitő.

Tudom szerint nem lehet elávolitani anélkül hogy fel nem törtéd... Bocs de képernyő bill. ről irokKép, az asztali lemerült! Neten nézz utána.
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#4 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 21. 22:12

Idézet

Idézet

Oké,ez nem jött be.KépTávolitott mát el valaki SecuROM programot a gépéről?Rendkivül idegesitő.

Tudom szerint nem lehet elávolitani anélkül hogy fel nem törtéd... Bocs de képernyő bill. ről irokKép, az asztali lemerült! Neten nézz utána.
Utánanéztem,de a három módszer közül amit találtam semmelyik sem működött egy hiba miatt.Irtam egy levelet a support/securom.com-ra aztán remélem el tudják árulni mi a baj.De pár hétbe szerintem beletelik mig kapok választ.
 

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó