HWSW Informatikai Kerekasztal: Batman: Arkham Asylum - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (25 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Batman: Arkham Asylum

#21 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 15. 22:14

Hát ez szívás: http://www.gametrail...ayer/48038.html
Kép
Kép
Kép

#22 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 15. 22:20

Idézet

10.000Ft félrerakva a játékra.Kép
Igaz mégnézem elötte milyenek is a boss csaták.Nagyon remélem hogy nem lesz sok gombverős rész a játékban.Sőt mitöbb,remélem abszolút nem lesz benne olyan rész.Sok év óta ez az egyetlen Batman játék ami érdekel is.
 

#23 Felhasználó inaktív   r1ctus 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 209
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 16. 21:57

Idézet

Bane is itt van, úgy tűnik tényleg minden Batman-gonosz benne lesz. Gordon meg pont úgy néz ki mint a képregényekben, jó lesz ez.

#24 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 16. 22:35

Idézet

Idézet

Bane is itt van, úgy tűnik tényleg minden Batman-gonosz benne lesz. Gordon meg pont úgy néz ki mint a képregényekben, jó lesz ez.
Azért remélem hagynak annyi gonoszt, hogy ha nagyon jó lesz ez a rész csináljanak egy folytatást. :Đ

#25 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 15:57

Újabb gonoszt ismerhetünk meg!

http://www.gametrail...2.html?type=flv


Kép
Kép
Kép

#26 Felhasználó inaktív   brolin10 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 710
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 16:21

Ez a rész csak Arkhamba fog játszodni?Gotham citybe nem is lehet majd szabadon mászkálni?
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
As the reds go marching on, on, on.
Kép

#27 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 16:49

Idézet

Ez a rész csak Arkhamba fog játszodni?Gotham citybe nem is lehet majd szabadon mászkálni?
Eddig nincs róla info... több mint valószínű hogy nem.
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#28 Felhasználó inaktív   klemid 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.994
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 16:52

Idézet

Újabb gonoszt ismerhetünk meg!

http://www.gametrail...2.html?type=flv

Húh de félelmetes!Kép

#29 Felhasználó inaktív   Ragnarök 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.955
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 16:56

Idézet

Idézet

Újabb gonoszt ismerhetünk meg!

http://www.gametrail...2.html?type=flv

Húh de félelmetes!Kép
Kezd kifogyni minden kiadó az ötletekből. Kitaláltak egy Harlequinn-t ribancos öltözetben és hozzá egy nevet amiből kirakhatják azt hogy Harlequinn. Szerintem röhej, de nem akarok belerondítani a Batman fanok világába Kép

#30 Felhasználó inaktív   r1ctus 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 209
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 20:13

Idézet

Idézet

Idézet

Újabb gonoszt ismerhetünk meg!

http://www.gametrail...2.html?type=flv

Húh de félelmetes!Kép
Kezd kifogyni minden kiadó az ötletekből. Kitaláltak egy Harlequinn-t ribancos öltözetben és hozzá egy nevet amiből kirakhatják azt hogy Harlequinn. Szerintem röhej, de nem akarok belerondítani a Batman fanok világába Kép
sosem bírtam ezt a harle-t. itt mitől tud úgy bunyózni mint egy shaolin nagymester? csak egy ápolónő volt arkhamban, batmannek nem ellenfél, főleg nem közelharcban

#31 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 17. 22:55

Harley Quinn-ről annyit hogy nem ma kaparta elő a kiadó...már jó ideje megteremtették őt...
ja ápoló szerű volt méghozzá Joker volt a páciense...szal végül belszeretett és mellé állt a harcokban sőt össze is házasodtak..
Kép

meg visszatérve Bane-re nemtom hogy gondolták ezt mert íme az eredeti sztori: ő magának adja be folyamatosan a Venom nevű szert amitől hát szép nagyra nő és erős lesz....majd bosszút is áll Batman-en kettétöri a gerincét...míg ő lábadozik más veszi át a helyét..
Kép

egyébként létezik egy Arkham Asylum képregény is majd lehet írok róla valamit...gondolom az alapján lesz a játék is nagy vonalakban

#32 Felhasználó inaktív   r1ctus 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 209
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 23:15

Idézet

egyébként létezik egy Arkham Asylum képregény is majd lehet írok róla valamit...gondolom az alapján lesz a játék is nagy vonalakban
nem hiszem hogy sok köze lesz az Arkham képregényhez, az alapszituáció hasonló (lázadás arkhamban, batman egyedül bemegy), de stílusban a trailerek, képek alapján nem is hasonlít. de abból a képregényből nem is lehetne játékot csinálni, semmi akció nem volt benne szinte, batman vívódása volt a lényeges, ezt nem lehet játékba átültetni.
egyébként nem mindegy, hogy magának adja be bane a venomot vagy belenyomják? a trailerben már ismerték egymást batmannel, valószínűleg rég megtörtént a gerinceltörős incidens.

#33 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 17. 23:18

Idézet

nem hiszem hogy sok köze lesz az Arkham képregényhez, az alapszituáció hasonló (lázadás arkhamban, batman egyedül bemegy), de stílusban a trailerek, képek alapján nem is hasonlít. de abból a képregényből nem is lehetne játékot csinálni, semmi akció nem volt benne szinte, batman vívódása volt a lényeges, ezt nem lehet játékba átültetni
hát jah de sztorira gondoltam én is...
én még mindig félek azért ettől a játéktól...nem győzött meg főleg ez a Teen besorolás is áhhh nemtom

#34 Felhasználó inaktív   Ragnarök 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.955
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 18. 06:46

Idézet

Harley Quinn-ről annyit hogy nem ma kaparta elő a kiadó...már jó ideje megteremtették őt...
ja ápoló szerű volt méghozzá Joker volt a páciense...szal végül belszeretett és mellé állt a harcokban sőt össze is házasodtak..
Tudom,hogy Harley már régi karakter, csak akkor is ... nekem röhej. Legalább akkor a neve ne lenne a Harlquinn-ra hajazó, hogy legyen valami normális polgári neve is... mittomén Susan Shoemaker vagy valami... érted mire gondolok. Nekem az a karakter kicsit erőltetett.

#35 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 18. 06:58

Idézet

Idézet

Harley Quinn-ről annyit hogy nem ma kaparta elő a kiadó...már jó ideje megteremtették őt...
ja ápoló szerű volt méghozzá Joker volt a páciense...szal végül belszeretett és mellé állt a harcokban sőt össze is házasodtak..
Tudom,hogy Harley már régi karakter, csak akkor is ... nekem röhej. Legalább akkor a neve ne lenne a Harlquinn-ra hajazó, hogy legyen valami normális polgári neve is... mittomén Susan Shoemaker vagy valami... érted mire gondolok. Nekem az a karakter kicsit erőltetett.
Van igazi neve is:) ----> Dr. Harleen Quinzel Batmant meg kettétöri az a vadállat? Sztem a sztorinak ott vége lenne, gerinctörést alig ha lehet gyógyítani....
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#36 Felhasználó inaktív   Ragnarök 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.955
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 18. 07:12

Idézet

Idézet

Idézet

Harley Quinn-ről annyit hogy nem ma kaparta elő a kiadó...már jó ideje megteremtették őt...
ja ápoló szerű volt méghozzá Joker volt a páciense...szal végül belszeretett és mellé állt a harcokban sőt össze is házasodtak..
Tudom,hogy Harley már régi karakter, csak akkor is ... nekem röhej. Legalább akkor a neve ne lenne a Harlquinn-ra hajazó, hogy legyen valami normális polgári neve is... mittomén Susan Shoemaker vagy valami... érted mire gondolok. Nekem az a karakter kicsit erőltetett.
Van igazi neve is:) ----> Dr. Harleen Quinzel Batmant meg kettétöri az a vadállat? Sztem a sztorinak ott vége lenne, gerinctörést alig ha lehet gyógyítani....
Te sem érted mit mondok. Tudom hogy van egy idióta polgári neve is, de azt mondom, hogy legalább az ne a Harlequin névre hajazna. Így olyan erőltetett, hogy 'Jajj pont az a neve a lánynak hogy Harleen Quinzel ... hoppá! Ebből ki lehet rakni azt hogy Harlequin!' ... szóval remélem mostmár érted.

#37 Felhasználó inaktív   ptogamer 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.464
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 18. 07:17

Gepigenye kb milyen lesz?


#38 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 18. 07:31

Idézet

Gepigenye kb milyen lesz?
Unreal Engine 3 + zárt térben fog játszódni.Szerintem tűhető követelménye lesz.Hacsak nem dobnak be valami überfasza semmire sem jó grafikai technikát aminek brutális gép kell.
 

#39 Felhasználó inaktív   ptogamer 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.464
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 18. 07:55

Idézet

Idézet

Gepigenye kb milyen lesz?
Unreal Engine 3 + zárt térben fog játszódni.Szerintem tűhető követelménye lesz.Hacsak nem dobnak be valami überfasza semmire sem jó grafikai technikát aminek brutális gép kell.
Akkor az en AMD 5200+ es HD3850 4GB ram siman vinni fogjaKép!


#40 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 18. 08:09

Idézet

Idézet

Idézet

Gepigenye kb milyen lesz?
Unreal Engine 3 + zárt térben fog játszódni.Szerintem tűhető követelménye lesz.Hacsak nem dobnak be valami überfasza semmire sem jó grafikai technikát aminek brutális gép kell.
Akkor az en AMD 5200+ es HD3850 4GB ram   siman vinni fogjaKép!
Áááá, nem hiszem.... sőt azt mondom hogy kizárt:)! ilyen vacak gép nem visz ma már semmitKép
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

Téma megosztása:


  • (25 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó