HWSW Informatikai Kerekasztal: Street Fighter IV - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Street Fighter IV

#101 Felhasználó inaktív   Gula 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 28. 18:47

Nagyon jo lenne ha (ismét) tudna segiteni valaki......hogy kell azt megcsinalni egy pcn hogy a player 1 billentyuvel jatszon a player 2 meg controllerrel?.....az optiionsba sehogy nemtudok a player 2 buttonjaira ugrani .....ha meg pl trainingbe allitanam az ellenfelet humanre akkor is azt mondja nyomjam a startot de mindhiaba .......mind a kontroller mind a bill a player 1 eet iranyitja

#102 Felhasználó inaktív   Torque 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 175
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 28. 19:19

Idézet

Nagyon jo lenne ha (ismét) tudna segiteni valaki......hogy kell azt megcsinalni egy pcn hogy a player 1 billentyuvel jatszon a player 2 meg controllerrel?.....az optiionsba sehogy nemtudok a player 2 buttonjaira ugrani .....ha meg pl trainingbe allitanam az ellenfelet humanre akkor is azt mondja nyomjam a startot de mindhiaba .......mind a kontroller mind a bill a player 1 eet iranyitja
Elindítod a játékot, és a kontrolleren megnyomod a startot arcad módban, versusban player vs player és szintén start gomb.

Because war...war never changes.


#103 Felhasználó inaktív   Gula 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 28. 21:51

Nem, én se vagyok agyhalott....mielőtt állitom, hogy nem megy, aziért kiprobalom......a kontrollert is ees a billentyut is az egyes szamu karakterhez csatolja

#104 Felhasználó inaktív   Torque 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 175
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 29. 06:39

Idézet

Nem, én se vagyok agyhalott....mielőtt állitom, hogy nem megy, aziért kiprobalom......a kontrollert is ees a billentyut is az egyes szamu karakterhez csatolja

Beálításoknál rendeld az 1 Player-hez a billentyút, és utánna csináld az alulírottakat, mert különben a kontrollert is alapértelmezetten az 1 Player-hez rakja be (ha minden igaz)

szerk.: Így kell, kipróbáltam gyorsan :Đ Bocs, de azt hittem, te eddig billentyűvel játszotál.


Because war...war never changes.


#105 Felhasználó inaktív   Gula 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 29. 10:52

Idézet

Idézet

Nem, én se vagyok agyhalott....mielőtt állitom, hogy nem megy, aziért kiprobalom......a kontrollert is ees a billentyut is az egyes szamu karakterhez csatolja

Beálításoknál rendeld az 1 Player-hez a billentyút, és utánna csináld az alulírottakat, mert különben a kontrollert is alapértelmezetten az 1 Player-hez rakja be (ha minden igaz)

szerk.: Így kell, kipróbáltam gyorsan :Đ Bocs, de azt hittem, te eddig billentyűvel játszotál.

kössz igy összejött...mindig a kontrollerhez pproaltamm rendelni a cuccot eloszor

#106 Felhasználó inaktív   zenya 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 28. 13:35

Sziasztok!Tud valaki olyan emulátort és játékot hozzá ami jól használható pc-n?Honnan lehet letölteni?Játékon a Virtua Fighter-re és a Dead os Alive-re gondoltam.Köszi!

#107 Felhasználó inaktív   Ányy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.644
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 28. 14:06

Idézet

Sziasztok! Tud valaki olyan emulátort és játékot hozzá ami jól használható pc-n?Honnan lehet letölteni?Játékon a Virtua Fighter-re és a Dead os Alive-re gondoltam. Köszi!
És ezt miért a Street Fighter topicban kellett feltenni?Kép Amúgy meg a mai napig nem létezik normális ps2 emulátor, tehát ebből következik, hogy xbox emu sincsen, mert a mai PCk egyszerűen nem bírják el.

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig. <- Én csak facebookon vagyok fent :D

Porch Monkey 4 Life!


#108 Felhasználó inaktív   zenya 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 28. 16:48

Idézet

Idézet

Sziasztok! Tud valaki olyan emulátort és játékot hozzá ami jól használható pc-n?Honnan lehet letölteni?Játékon a Virtua Fighter-re és a Dead os Alive-re gondoltam. Köszi!
És ezt miért a Street Fighter topicban kellett feltenni?Kép Amúgy meg a mai napig nem létezik normális ps2 emulátor, tehát ebből következik, hogy xbox emu sincsen, mert a mai PCk egyszerűen nem bírják el.
Oké,bocs,hogy ide írtam.Köszi a választ.A street 4-ben,hogy lehet online játszani?

#109 Felhasználó inaktív   zenya 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 23. 16:23

http://www.sg.hu/cik...street_fightert

Kíváncsi vagyok vajon most melyik lesz?



#110 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 09. 23. 16:54

Idézet

http://www.sg.hu/cik...street_fightert

Kíváncsi vagyok vajon most melyik lesz?

hát nagyon sokmindent összehordanak vele kapcsolatban, szal semmi konkrétat nem tudni, de tényleg csak valami bővített jön, lehet csak DLC szerintem az valószínűbb mert mikor a 4 megjelent, volt róla szó hogy jönnek majd...
neten elég vad találgatások vannak milyen karakterek jönnek stb meg azt is mondják hogy lesz neki is külön játéktermi változat utána otthoni kiadás szal...kit tudja

#111 Felhasználó inaktív   zenya 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 30. 08:39

Na megvan a hivatalos infó!

http://www.sg.hu/cik...reet_fighter_iv



#112 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 09. 30. 10:53

Idézet

Na megvan a hivatalos infó!

http://www.sg.hu/cik...reet_fighter_iv

az oldalon ez a második hír, szal észrevettük.
szerintem ez eléggé lehúzás, mert ugye "nem tudták megoldani" hogy pl DLC legyen és akkor most egy teljes játék árát kell megfizetni annak aki szeretné ezt a kis kiegészítést, menjenek a picsába...

#113 Felhasználó inaktív   zenya 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 30. 12:51

Idézet

Idézet

Na megvan a hivatalos infó!

http://www.sg.hu/cik...reet_fighter_iv

az oldalon ez a második hír, szal észrevettük.
szerintem ez eléggé lehúzás, mert ugye "nem tudták megoldani" hogy pl DLC legyen és akkor most egy teljes játék árát kell megfizetni annak aki szeretné ezt a kis kiegészítést, menjenek a picsába...
Nem gáz,az előző is ingyen volt.Majd le lesz töltve.

#114 Felhasználó inaktív   Alert 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 23. 07:56

http://www.sg.hu/lis...3?id=1195772592

Kedves SFesek írtak az sg fórumon egy apró és jelentőségteljes dolgot: Š mue tegnap 16:38 | privát | válasz erre | #2416 "Minden kedves SF4 rajongó! Arra gondoltam, hogy csinálnék egy MAGYAR ONLINE SF4 BAJNOKSÁGot. A terv a következő lenne. Aki részt akar venni, jelentkezik a Games for Windows azonosítójával. Sorsolással kiválasztanánk, hogy ki kivel játszik első körben, és menne bajnokság rendszerben. Egy kör lejátszására rendelkezésre állna mondjuk egy nap, ezalatt kellene a feleknek megoldani, hogy felvegyék egymással a kapcsolatot Games for Windowsban és lejátsszák a meccset. Mivel replayt nem lehet menteni, ezért a nyertesnek és a vesztesnek IS screenshotot kell küldenie a meccs végéről. Ha megegyezik mindkettő, akkor érvényesnek tekintjük a meccset, és megállapítjuk a nyertest. Ha van érdeklődés, akkor kidolgozom a részleteket, összedobok egy weblapot és szervezek vmi nyereményt is. Ha lenne min 20 fő, akkor már megérné, de nyilván annál érdekesebb lenne, minél több a jelentkező. Ugyhogy akit érdekel, az írjon ide a fórumba, aztán meglátjuk." Namost, ha valakit érdekel írjon oda. Ha nincs azonosítója írjon rám, és elküldöm az azonosítóját. Kép



#115 Felhasználó inaktív   MadDragon 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 56
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 25. 12:14

Tegnap felkerült a netre egy japán magazin-ból pár kép, amiben bemutattak 3 új karaktert a Super Street Fighter 4-be, név szerint Cody, Guy és Adon. Cody és Guy eredetileg a Final Fight című játékból származnak, illetve később bekerültek a Street Fighter Alpha sorozatba is. Adon a Street Fighter 1-ben kezdte és ő is az Alpha-ba került később. A képek még nem legjobbak.
http://www.joystiq.c...eet-fighter-iv/
Kép
Kép
Szerk.: Új, jó minőségű képek itt .

#116 Felhasználó inaktív   MadDragon 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 56
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 02. 18. 20:29

Amúgy a nagy Starcraft 2 béta kulcs reménykedésem közbe eszembe jutott, hogy ma feddik fel az újabb karaktereket a Super Street Fighter 4-hez. Mindhárom illető a Street Fighter 3-ból származik, név szerint: Dudley, Ibuki és Makoto.
Itt találhatsz pár infot minden karakterről, itt pedig az új trailer.
Még hátra van egy utolsó - teljesen új - karakter bemutatása, akiről annyit tudni, hogy arab származású és olaj mániás. Kép

#117 Felhasználó inaktív   Gula 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 08. 19:48

Helo
Tudna nekem küldeni valaki egy save-et, amelyikel elérhető az összes karakter?
Újból felraktam a gémet, de nincs kedvem átvinni minddel (pl: Akumával mire lezúzom Seth-et megzavarodok:))
Ide kéne vazearocker@yahoo.com

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó