HWSW Informatikai Kerekasztal: Need for Speed: Shift - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (23 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Need for Speed: Shift

#21 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 29. 09:47

Idézet

Idézet

De ha jól tudom,akk ezen kívűl még 2 NFS jön idén.Egy online móka és egy tuningolós cucc.A nevük most nem ugrik be...de lesz 'városi versenyes,tuningolós',szval ne aggódj.Kép
Kivárjuk a végét természetesen. Idén összesen 4 NFS jön. A fent említett három és egy Wii-s.
Igen,de a Wii-s verzióval gondolom nem fogsz találkozni PS3 tulaj lévén.Kivéve persze ha van egy Wii-d is,de akkor ezt jól eltitkoltad^^
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#22 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 29. 09:48

Idézet

Idézet

De ha jól tudom,akk ezen kívűl még 2 NFS jön idén.Egy online móka és egy tuningolós cucc.A nevük most nem ugrik be...de lesz 'városi versenyes,tuningolós',szval ne aggódj.Kép
Kivárjuk a végét természetesen. Idén összesen 4 NFS jön. A fent említett három és egy Wii-s.
hát ps3-ra csak a shift lesz mertv az online cucc az pc-s a nitro meg wii-s én többről nem tudok....

#23 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 30. 13:50

Az új videokat nézegetve arra jöttem rá, hogy a "fantasztikus" és "újítások tömkelegét hozó", a "széria történelmét megváltoztató" NFS: Shift nem más, mint egy erős ProStreet. Természetesen a demot letöltöm és valószínűleg megyek majd jónéhány kört, de hogy ezért nem adok pénzt, az majdnem teljesen biztos.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#24 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 30. 13:56

Idézet

Az új videokat nézegetve arra jöttem rá, hogy a "fantasztikus" és "újítások tömkelegét hozó", a "széria történelmét megváltoztató" NFS: Shift nem más, mint egy erős ProStreet. Természetesen a demot letöltöm és valószínűleg megyek majd jónéhány kört, de hogy ezért nem adok pénzt, az majdnem teljesen biztos.
Abszolúte osztom a véleményed! Sajnos...Kép

#25 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 30. 15:05

Idézet

Idézet

Az új videokat nézegetve arra jöttem rá, hogy a "fantasztikus" és "újítások tömkelegét hozó", a "széria történelmét megváltoztató" NFS: Shift nem más, mint egy erős ProStreet. Természetesen a demot letöltöm és valószínűleg megyek majd jónéhány kört, de hogy ezért nem adok pénzt, az majdnem teljesen biztos.
Abszolúte osztom a véleményed! Sajnos...Kép

Ez így ezekben a formában IGAZ. És szerintem a híreknél sem mondott ennek ellent senki. CSAK azt voltunk bátrak kifejteni páran, hogy nekünk nem gáz ha árkádos.


Kép
Kép
Kép

#26 Felhasználó inaktív   Cootermain 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 598
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 30. 15:10

tjames: pontosan

Én is komolyabbra számítottam,de ez még a Grid szintjét sem éri el.Sajnálom a címet.Egész jó lehetett volna ha komolyan veszik a szimulátor témát és legalább a fizikát helyre teszik(vicces ahogy a Porsche beleáll a falba).

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig.    


#27 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 30. 15:14

Idézet

(vicces ahogy a Porsche beleáll a falba).
Hát na! Ez van. Elképesztő, hogy már évek óta erőlködnek és nem tudnak semmit összehozni. Miért van az, hogy a Burnout Paradise megjelenése óta tarol folyamatosan (pedig ez csak egy játék) az NFS-t hegesztő srácok meg képtelenek valami jót összehozni.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#28 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 30. 15:20

Amondó vagyok hogy egy rakás szar lesz az egész, jó persze van akinek ez bejön de én egyáltalán nem vagyok vevő erre... a legelső trailer láttán amit anno kaptunk ennél a két videónál sokkalta többet vártam! Igazából most a harag, a csalódás szólt belőlem, de ez van...
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#29 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 30. 15:23

Idézet

Amondó vagyok hogy egy rakás szar lesz az egész, jó persze van akinek ez bejön de én egyáltalán nem vagyok vevő erre... a legelső trailer láttán amit anno kaptunk ennél a két videóbál sokkalta többet vártam! Igazából most a harag, a csalódás szólt belőlem, de ez van...

Biztos hogy egy a leggyengébb nehézségi szinten volt ám! A Pro Street is a KIRÁLY fokozaton volt igazán jó. Gondolom ez is úgy lesz. Nemtom, nekem a ProStreetel is csak nnyi volt a bajon hogy NFS volt. Ha egy külön neve lett volna, máris máshogy álltam volna neki. Az Undeground óta én minden NFS-el játszottam, és eddig nem untam meg őket. Biztos ezt is ki fogom játszani :Đ

De mondjuk addig még be kéne pótolnom a GRID-et is :-D


Kép
Kép
Kép

#30 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 30. 15:26

Idézet

De mondjuk addig még be kéne pótolnom a GRID-et is :Đ


Oké oké, de én most tünök becsukni az ablakokat a házban mert egy b*aszottangy oláb vihar van kígyós felett:)
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#31 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 30. 15:26

Idézet

Idézet

Amondó vagyok hogy egy rakás szar lesz az egész, jó persze van akinek ez bejön de én egyáltalán nem vagyok vevő erre... a legelső trailer láttán amit anno kaptunk ennél a két videóbál sokkalta többet vártam! Igazából most a harag, a csalódás szólt belőlem, de ez van...

Biztos hogy egy a leggyengébb nehézségi szinten volt ám! A Pro Street is a KIRÁLY fokozaton volt igazán jó. Gondolom ez is úgy lesz. Nemtom, nekem a ProStreetel is csak nnyi volt a bajon hogy NFS volt. Ha egy külön neve lett volna, máris máshogy álltam volna neki. Az Undeground óta én minden NFS-el játszottam, és eddig nem untam meg őket. Biztos ezt is ki fogom játszani :Đ

De mondjuk addig még be kéne pótolnom a GRID-et is :-D

Azért volt jó király fokozaton mert úgy semmi "segítséget" nem kaptál a géptől.Őszintén.Engem rohadtul zavart hogy a gép belebabrált az irányításba.Király fokozaton meg minden a te kezedben volt,mint az előző NFS-ekben.
 

#32 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 30. 15:27

Idézet

Biztos hogy egy a leggyengébb nehézségi szinten volt ám! A Pro Street is a KIRÁLY fokozaton volt igazán jó. Gondolom ez is úgy lesz.

Az az igazság, hogy a ProStreet Király fokozaton sem volt nehéz. Én csak azon a nehézségi szinten játszottam, de valahogy nem okozott gondot megnyerni a versenyeket. Igaz, nem vittem végig a játékot, mert elképesztően unalmas volt a pályák folyamatos ismétlődése. Kb. 70-80 %-nál befejeztem.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#33 Felhasználó inaktív   Cootermain 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 598
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 30. 16:23

Idézet

Idézet

Biztos hogy egy a leggyengébb nehézségi szinten volt ám! A Pro Street is a KIRÁLY fokozaton volt igazán jó. Gondolom ez is úgy lesz.

Az az igazság, hogy a ProStreet Király fokozaton sem volt nehéz. Én csak azon a nehézségi szinten játszottam, de valahogy nem okozott gondot megnyerni a versenyeket. Igaz, nem vittem végig a játékot, mert elképesztően unalmas volt a pályák folyamatos ismétlődése. Kb. 70-80 %-nál befejeztem.
Ugyanígy voltam vele én is.Egyedül a gyorsulási futamokat tartottam egy ideig érdekesnek de azt is hamar meguntam.Jó koncepció lehetett volna a Pro Street,de nem igazán tudtak élni a lehetőséggel az EA-nél.

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig.    


#34 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 05. 29. 12:28

Ja, hogy itt már van egy topicja.Kép Bocsesz itt nem néztem.Kép

#35 Felhasználó inaktív   ptogamer 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.464
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 30. 12:30

Van mar auto lista es verseny lista!http://gamepod.hu/hi...s_a_palyak.html


#36 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 30. 12:31

Idézet

Van mar auto lista es verseny lista!http://gamepod.hu/hi...s_a_palyak.html
nem jó a link
nem szóltam Kép

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#37 Felhasználó inaktív   ptogamer 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.464
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 30. 12:31

Idézet

Idézet

Van mar auto lista es verseny lista!http://gamepod.hu/hi...s_a_palyak.html
nem jó a link
Javitva!Csak igy engedi belinkelni!


#38 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 30. 12:33

Idézet

Idézet

Idézet

Van mar auto lista es verseny lista!http://gamepod.hu/hi...s_a_palyak.html
nem jó a link
Javitva!Csak igy engedi belinkelni!
tudom,nem szóltam.Lesz benne Lambo,tök jó Kép

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#39 Felhasználó inaktív   ptogamer 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.464
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 30. 12:34

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Van mar auto lista es verseny lista!http://gamepod.hu/hi...s_a_palyak.html
nem jó a link
Javitva!Csak igy engedi belinkelni!
tudom,nem szóltam.Lesz benne Lambo,tök jó Kép
A BMW M3 GT2 a kedvencem!Kép


#40 Felhasználó inaktív   Barell 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 01. 20:14

Nekem fogalmam sincs az egészről.. úgyanúgy vagyok vele mint a legtöbb ember aki szerette az nfs-t, de egyre kevésbé tetszik neki. bízzunk az új fejlesztőcsapatban, mert uyg emár mások csinálják Kép de mind1... én úgy hallottam hogy közbe már dolgoznak az új nfsen is. a prostreetnél is így volt mármint 2 évig csinálták és az undercovert is. ha választani kéne én az uc-t választanám.. de akkorse az igaz az már... Kép






Téma megosztása:


  • (23 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó