HWSW Informatikai Kerekasztal: Need for Speed: Shift - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (23 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Need for Speed: Shift

#41 Felhasználó inaktív   Barell 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 01. 20:18

Idézet

Van mar auto lista es verseny lista!http://gamepod.hu/hi...s_a_palyak.html
már gépigényis, de az még nem hivatalos. ha az lesz simán menni fog az én gépemen.. az undercover a nagy gépigényéhez képest képest nem adta vissza azt az élményt amit vártunk.. remélem ennek az lesz.. mondjuk nekem az uc is ment lagg nélkül. KépKép






#42 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 10:29

Na ebből is egy ingame:
Kép
Kép
Kép

#43 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 11:55

Idézet

Ez alapján jónak tűnik. Az kétségtelen, hogy szép, de én azért kivárom a végét és a teljes játékról alkotott véleményeken is alaposan átrágom majd magam. Csalódtunk már -legalábbis én- néhányszor az NFS-ben.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#44 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 11:59

Idézet

Idézet

Ez alapján jónak tűnik. Az kétségtelen, hogy szép, de én azért kivárom a végét és a teljes játékról alkotott véleményeken is alaposan átrágom majd magam. Csalódtunk már -legalábbis én- néhányszor az NFS-ben.
Nem minden NFS volt must have... de én eddig egyiket sem hagytam ki, ezt sem fogom. Ha nem tetszik, max hamar megválok tőle...de bizonyosan meglesz. Hacsaknem fogom megint megunni az autókázást a DiRT2val és a Forza3-al :Đ
volt már ilyen, mikor tavaly eladtam a kormányom. Vagy tavaly előtt már....
Abban az időben is annyi autós játékkal játszottam...hogy beleuntam... Most több mint egy év kihagyás után, megint vágyom a kormányszorongatásra!

Kép
Kép
Kép

#45 Felhasználó inaktív   RYO21X 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 26
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 18. 21:40

egy pár új screenshot:http://www.needforspeed.com/portal/site/nfs/news/details/?contentId=4fd90f31e20f1210VgnVCM100000100d2c0aRCRD

#46 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 09. 09:05

5db új kép a játékban vezethető Renault Megane-ról:
Kép
Kép
Kép

#47 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 10. 04:16

3db AudiR8-as kép: http://www.gamersyde...ft-11122-1.html

Megjelenés várhatóan szeptember 18


Kép
Kép
Kép

#48 Felhasználó inaktív   Depresszió 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.416
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 10. 06:06

Idézet

3db AudiR8-as kép: http://www.gamersyde...ft-11122-1.html

Megjelenés várhatóan szeptember 18

nagyon jó de úgy néznki mintha szimúlátoros lenen de elég jóKép




 


#49 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 23. 06:07

Nofene, már van kipróbálható verzió?
Kép
Kép
Kép

#50 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 07. 23. 06:38

Idézet

Nofene, már van kipróbálható verzió?
Kösz a linket James papaKép Állat lesz a trailerek alapján és a teszt is elég pozitív. Várjuk... Remélhetőleg végre összekapja magát ez a sorozat.

#51 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 07. 23. 07:02

Idézet

Idézet

Nofene, már van kipróbálható verzió?
Kösz a linket James papaKép Állat lesz a trailerek alapján és a teszt is elég pozitív. Várjuk... Remélhetőleg végre összekapja magát ez a sorozat.
furcsának tűnik...hogy lehet elmenni az egyenesben 6 autó mellett, úgy, hogy a többiek szinte állnak? egyelőre messze van a szimulátortól, habár a game tetszetős és vonzó, még mindig kísértenek az elmúlt részek tapasztalatai. szeretnék kellemesen csalódni benne.

#52 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 23. 07:16

Idézet

Idézet

Idézet

Nofene, már van kipróbálható verzió?
Kösz a linket James papaKép Állat lesz a trailerek alapján és a teszt is elég pozitív. Várjuk... Remélhetőleg végre összekapja magát ez a sorozat.
furcsának tűnik...hogy lehet elmenni az egyenesben 6 autó mellett, úgy, hogy a többiek szinte állnak? egyelőre messze van a szimulátortól, habár a game tetszetős és vonzó, még mindig kísértenek az elmúlt részek tapasztalatai. szeretnék kellemesen csalódni benne.
Remélem is hogy nem lesz szimulátor. Ez NFS, maradjon is a saját kaptafájánál. Eddig mindegyik NFS-el játszottam, természetesen ezt sem hagyom ki. De szimulátornak nekem elég lesz a Forza3, ami azért közel sem vérszim, de nekem az is elég.
Kép
Kép
Kép

#53 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 23. 07:19

Idézet

Nofene, már van kipróbálható verzió?
Atya világ!!! Mi ez a rettenet? Azt hiszem, most irgalmatlanul nagyot csalódtam. Nekem nem az egy autóversenyes játék lényege, hogy -mint az fpsekben- levadásszam az ellenfeleket és vadul verjem a mellem. Mi ez bakker WipeOut??? Abban nagyon jól néz ki, hogy a versenyjármű után színes ciramirás légörvényes sugaras hullámok vannak, na de egy autóversenyben? Komolyan mondom, hogy az NFS csak csúszik lefelé. Egy olyan játékot kellene csinálniuk, hogy van egy lejtő és az lenne a lényeg, hogy ki tud minél tovább fennmaradni. De ebben a játékban mindenki csak csúszna megállíthatatlanul. Azt hiszem legközelebb csak a Criterion-os srácok NFS-ével teszek egy próbát.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#54 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 07. 23. 07:31

Idézet

Idézet

furcsának tűnik...hogy lehet elmenni az egyenesben 6 autó mellett, úgy, hogy a többiek szinte állnak? egyelőre messze van a szimulátortól, habár a game tetszetős és vonzó, még mindig kísértenek az elmúlt részek tapasztalatai. szeretnék kellemesen csalódni benne.
Remélem is hogy nem lesz szimulátor. Ez NFS, maradjon is a saját kaptafájánál. Eddig mindegyik NFS-el játszottam, természetesen ezt sem hagyom ki. De szimulátornak nekem elég lesz a Forza3, ami azért közel sem vérszim, de nekem az is elég.

sok minden elmászott már a kaptafájától.:Đ szeretnék egy gyökereiben megváltozott NFS-t látni, mert az utcai illegális 300 kilóval belemegyek a kanyarba, oszt meg se csikkan - játékoktól már csömöröm van. szeretek beülni egy BMW M3 volánja mögé, (ha már a játék készítők célja is ez) de akkor érezzem is azt, hogy egy ilyen autóban vagyok, nem egy, a fizika törvényeivel kekeckedő virtuális bádogdobozban ülök. erre egy nagyon jó negatív példa a GRID. katasztrofális egy játék.

#55 Felhasználó inaktív   driftking15 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 645
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 23. 10:33

Idézet

Idézet

Idézet

furcsának tűnik...hogy lehet elmenni az egyenesben 6 autó mellett, úgy, hogy a többiek szinte állnak? egyelőre messze van a szimulátortól, habár a game tetszetős és vonzó, még mindig kísértenek az elmúlt részek tapasztalatai. szeretnék kellemesen csalódni benne.
Remélem is hogy nem lesz szimulátor. Ez NFS, maradjon is a saját kaptafájánál. Eddig mindegyik NFS-el játszottam, természetesen ezt sem hagyom ki. De szimulátornak nekem elég lesz a Forza3, ami azért közel sem vérszim, de nekem az is elég.

sok minden elmászott már a kaptafájától.:Đ szeretnék egy gyökereiben megváltozott NFS-t látni, mert az utcai illegális 300 kilóval belemegyek a kanyarba, oszt meg se csikkan - játékoktól már csömöröm van. szeretek beülni egy BMW M3 volánja mögé, (ha már a játék készítők célja is ez) de akkor érezzem is azt, hogy egy ilyen autóban vagyok, nem egy, a fizika törvényeivel kekeckedő virtuális bádogdobozban ülök. erre egy nagyon jó negatív példa a GRID. katasztrofális egy játék.
Szerintem a GRID király játék,de mondjuk engem nem igazán érdekel az irányítás,mármint ha olyan lesz mint eddig,vagy mint mondjuk a ProStreet az jó,de én nem várom azt,hogy azt nyújtsa mint a való életben,mert ez játék,ha valódi vezetést akarok,akkor beülök a kocsiba és elmegyek kocsikázni,de itt kikapcsolódásra vágyom,kis akció,és ez sokszor nem a valóságot tükrözi,de akkor is jól el lehet vele szórakozni.

Szerk.: Egyébként meg,a valódi vezetés élményét,egyik játék sem fogja visszaadni,véleményem szerint.

#56 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 23. 11:55

Mi történt norbbal? Ki törölte? És főleg miért?????????
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#57 Felhasználó inaktív   First Aye 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.676
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 23. 11:57

Idézet

Mi történt norbbal? Ki törölte? És főleg miért?????????
Néz bele a Konzol vs Pc topicba, parázs vita alakult kiKép A blabla-bába is írt egy kis búcsúztatót.
"Ha az élet egy játék, akkor gyűjtsünk achievementeket!"

#58 Felhasználó inaktív   Don Meidl 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.427
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 23. 11:57

Idézet

Mi történt norbbal? Ki törölte? És főleg miért?????????
A blabla topikban leírta miért...

#59 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 26. 18:23

Ma voltam kint a Hungaroring Fest-en egy kicsit körülnézni, tudtam, hogy kilehet majd próbálni a Shift-et is, mivel mindenhol így reklámozták.. bátorkodtam megnézni, csak sajnos az új rész helyett az Undercover ment sok gépen, amelyiken meg nem ez azon lehet a Shift, csak éppen úgy szaggatott, mintha valamelyik alkatrész hiányzott volna a gépből.. egyszóval csodálatos volt. Kép
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#60 Felhasználó inaktív   First Aye 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.676
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 26. 18:24

Idézet

Ma voltam kint a Hungaroring Fest-en egy kicsit körülnézni, tudtam, hogy kilehet majd próbálni a Shift-et is, mivel mindenhol így reklámozták.. bátorkodtam megnézni, csak sajnos az új rész helyett az Undercover ment sok gépen, amelyiken meg nem ez azon lehet a Shift, csak éppen úgy szaggatott, mintha valamelyik alkatrész hiányzott volna a gépből.. egyszóval csodálatos volt. Kép
Számítógépen lehetett velük játszani vagy min?
"Ha az élet egy játék, akkor gyűjtsünk achievementeket!"

Téma megosztása:


  • (23 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó