HWSW Informatikai Kerekasztal: Need for Speed: Shift - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (23 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Need for Speed: Shift

#1 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 03. 12:22

Minden bizonnyal előbb, vagy utóbb valaki megalkotta volna ezt a topic-ot, úgyhogy kérem ne tessenek engem szidni, kedves GK fórumozók.

Olvastam az előzetest. Szép, hangzatos és csillogó szavak, melyek próbálják jó színben feltüntetni a legújabb NFS-ek egyikét, jelen esetben a Shift-et. A rajongók egy része ismét rózsaszín ködben várja az őrült száguldást, többen azonban erre már csak vágyakoznak. Nem azt mondom, hogy az NFS:S nem lesz jó. Látatlanban ilyet nem jelentenék ki, de ... és itt van a lényeg. Már annyi mindent, szépet és jót hallottunk a megújuló, forradalmasított versenyzésről. Jómagam nem tartozok és nem is tartoztam a sorozat minden darabját kipróbálók és a rajongók közé, de nekem is tetszett a tuningolós, haverok-előtt-frenkizős- hogy-milyen-jó-kocsit-raktam-össze játék. Emlékezzetek, hogy beharangozták a ProStreet megjelenése előtt az elképesztő törésmodell beiktatását. Mit kaptunk? A változatosságot teljes mértékben nélkülőző, egy darabban leváló karosszériaelemeket, egy nevetségesen kidolgozatlan alvázat és még sorolhatnánk a jelzőket. De minek tennénk? Aki próbálta, úgyis látta.
Egy szó, mint száz, kíváncsi vagyok a Shift-re, de az elmúlt évek és az elmúlt Need for Speed-ek tapasztalatai alapján csak annyit tudok mondani, nem fűzök hozzá sok reményt. Ugyanakkor örülnék, ha nem lenne igazam, amikor az "ördögöt festem a falra", örülnék, hogyha pozitívan csalódhatnék.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 03. 12:33

A félelem jogos, én is így voltam minden egyes NFS résszel. Jaj, de jó, hogy jön, de a lelkem mélyén mindig tudtam, hogy ez sem lesz korszakalkotó epizód. Viszont ezt most nem érzem. Talán a GTR-es fijjúk, végre rácáfolnak a hazugságokra és valóban egy kemény, gumifüstőlős, benzingőzős szimulátort alkotnak. Legalább is én, ez után vágyakozom. A Most Wanted után már mondtam, hogy ha a sorozatot nem akarják teljesen megbuktatni, akkor igenis egy belsőnézetes szimulátor felé kell nyitniuk, aminek sajnos van hátul ütője is. Szimhez kell -mondhatni kötelező- kormányt beszerezni és a korábbi árkád rajongótábor a Shift-ben biztosan csalódni fog, amikor online elkenem a szájukat a MOMO-val. Kép

#3 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 03. 13:19

Már megint a szimulátormániád....
NFS sosem lesz szimulátor. Legalábbis az általad várt szintet nem fogja elérni, ezt most lefogadom. Nálad olyan magas a márce, hogy szerintem még az sem lenne neked elég, ha ténylegesen beülhetnél egy ilyen kocsiba, és zúzhatnál egy pályán. Akkor is azt mondanád: Jó-jó...de nem elég élethű Kép

Kép
Kép
Kép

#4 Felhasználó inaktív   balukamc 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 323
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 21. 20:46

Remélem jó lesz a játék . Ez lesz az első szimulátor nfs . Végre valami változás a sok karieres játék után :Đ
69. hsz 2009. március.





#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 21. 20:55

végre visszatérnek a régi gyökerekhezKép 1 kicsit hiányzott a "normális" NFS, mert vhogy nagyon erőltetté tették ezt az illegális, tuningolós cuccot (és az UC nem sikerült valami fényesre)Kép szal remélem egy régi alapokhoz visszanyúló NFS-t kapunkKép

#6 Felhasználó inaktív   balukamc 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 323
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 21. 21:21

Idézet

végre visszatérnek a régi gyökerekhezKép 1 kicsit hiányzott a "normális" NFS, mert vhogy nagyon erőltetté tették ezt az illegális, tuningolós cuccot (és az UC nem sikerült valami fényesre)Kép szal remélem egy régi alapokhoz visszanyúló NFS-t kapunkKép
Én is remélem :Đ . Már eléggé untam a sok illegális versenyt és tuningot .
69. hsz 2009. március.





#7 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 19:44

Nem tudom, láttátok-e már a vadi új trailer-t? Érdemes megnézni, mert (véleményem szerint) hangulatosra sikerült, de ... és sajnos ismét csak ezen a szón van a hangsúly: DE!!! Emlékezzetek az NFS ProStreet egyik legelsô (hacsak nem a legelsô) az autók törését elôtérbe helyezô trailer-ére. Nagyon jó volt az is, aztán mit kaptunk? Egy agyonig script-elt, a látványelemeket nélkülözô vacakot. Ettôl tartok most is.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#8 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 19:47

Idézet

Nem tudom, láttátok-e már a vadi új trailer-t? Érdemes megnézni, mert (véleményem szerint) hangulatosra sikerült, de ... és sajnos ismét csak ezen a szón van a hangsúly: DE!!! Emlékezzetek az NFS ProStreet egyik legelsô (hacsak nem a legelsô) az autók törését elôtérbe helyezô trailer-ére. Nagyon jó volt az is, aztán mit kaptunk? Egy agyonig script-elt, a látványelemeket nélkülözô vacakot. Ettôl tartok most is.
Bezony...ez így van.
De én már egy jó ideje szkeptikusan várom az újabb és újabb NFS-eket,hogy ez se lesz jobb,megint szar stb.Mert így akkor pozítvan tudnék csalódni....de eddig ez nem jött be.Kép
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#9 Felhasználó inaktív   Depresszió 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.416
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 19:51

nekem nagyon tetszik az új nfs jobb lesz mint többi grafika sokal jobb mint most wanted





 


#10 Felhasználó inaktív   K2 The Highest 

  • Őstag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 5.924
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 19:54

Nekem is tetszik...Kövezzetek meg de nekem az UC is tetszett:) És ez is, mert ez meg GRID-es:)Grafika nem számít....Ha leköt az NFS akkor biztosan a polcomon a helye az eredeti DVD-nek is..:Đ
RiG:
Mobo: ASUS P5KPL-AM-In-Roem-Si
CPU: Core 2 Quad Q9550 Stock 2.8Ghz 12Mb cache 1333MhZ
VGA: Gigabyte GTX550Ti Oc 1GB GDDR5 + ASUS GTX 260 [Just in Case]
RAM: Kinston 4GB DDR2 800MhZ
HDD: 2TB Samsung & 250GB Maxtor



Kép

#11 Felhasználó inaktív   Sogi
 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 20:32

uff... megnéztem, beszarááááás, majd jött a kopp, biolencse ötletét véve, nfs ps trailer... hát majd meglátjuk, megin mi lesz:/

#12 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 23. 20:41

Idézet

Nekem is tetszik...Kövezzetek meg de nekem az UC is tetszett:) És ez is, mert ez meg GRID-es:)Grafika nem számít....Ha leköt az NFS akkor biztosan a polcomon a helye az eredeti DVD-nek is..:Đ
Ne érts férre kollega, nekem tetszett as GRiD-is, de ez mind fizikában, mind sebességérzetben és még grafikában is odaveri a GRiD-et. De ez az én véleményem, és még csak first trailer alapján.Kép Remélem végre Need for SPEED-etz kapunk a kezünkbe, nem Need for Anti-physics-etKép

#13 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 20:54

Idézet

nekem nagyon tetszik az új nfs jobb lesz mint többi grafika sokal jobb mint most wanted

Én is remél hogy grafika jobb most wanted,meg játék jobb mint többi.

Abbahagyhatnánk ezt a kőkorszaki kommunikációt ha megkérhetlek?Mikor az üzeneteidet olvasom esküszöm hogy az agysejtjeim kínjukban öngyilkosságra kényszerülnek.

ON:Én is ugyanolyan helyzetben vagyok mint Bió.Viszont az majdnem az összes NFS-re illik ez a dolog.Az Undercovernek is hangulatos trailere volt és,hát,nem lett a legjobb az sem.Viszont ha jóra sikerül én is kezdhetnék gondolkodni egy új kormány beszerzésén.
 

#14 Felhasználó inaktív   Sogi
 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 21:06

Idézet

ON:Én is ugyanolyan helyzetben vagyok mint Bió.Viszont az majdnem az összes NFS-re illik ez a dolog.Az Undercovernek is hangulatos trailere volt és,hát,nem lett a legjobb az sem.Viszont ha jóra sikerül én is kezdhetnék gondolkodni egy új kormány beszerzésén.
azért az uc-nak messze nem volt ijen trailerje... meg azért ez rendes gameplaynek tűnik, és valahogy érződik rajta, hogy jóóóóóó. jöhetne még valami hasonló anyag, remélem nem lesz hiány belőle, valami vágás nélküli színtiszta gameplayből

#15 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 21:20

Idézet

Idézet

ON:Én is ugyanolyan helyzetben vagyok mint Bió.Viszont az majdnem az összes NFS-re illik ez a dolog.Az Undercovernek is hangulatos trailere volt és,hát,nem lett a legjobb az sem.Viszont ha jóra sikerül én is kezdhetnék gondolkodni egy új kormány beszerzésén.
azért az uc-nak messze nem volt ijen trailerje... meg azért ez rendes gameplaynek tűnik, és valahogy érződik rajta, hogy jóóóóóó. jöhetne még valami hasonló anyag, remélem nem lesz hiány belőle, valami vágás nélküli színtiszta gameplayből
A pontom az volt hogy a trailerek valahogy mindig hangulatosabbra sikerültek mint maga a játék.Az eladásoknak jót tesz,de a játékosoknak nem nagyon.:Đ
 

#16 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 21:24

Idézet

Idézet

nekem nagyon tetszik az új nfs jobb lesz mint többi grafika sokal jobb mint most wanted

Én is remél hogy grafika jobb most wanted,meg játék jobb mint többi.

Abbahagyhatnánk ezt a kőkorszaki kommunikációt ha megkérhetlek?Mikor az üzeneteidet olvasom esküszöm hogy az agysejtjeim kínjukban öngyilkosságra kényszerülnek.
Felesleges próbálkozás....ha belebonyolódsz,akkor örülhetsz,ha a végén még ép elmével tudsz lefeküdni.

A Shift-ről meg annyit,h megint várom...hátha.De félő,h ez megint nem az lesz,amire vártunk.
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#17 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 29. 08:51

Látod ez kell a népnek, cirkusz és kenyér, s ami a lényeg
(bűnbak, háború, új remények. Boldogok a lelkiszegények) /Junkies: Rock and Roll sztár/

Itt az első gameplay

http://www.jeuxvideo...ctu-273054.html

Hát mit mondjak? Nekem nem tetszik. Ennél szerintem a Toca2 is jobb volt. De várjuk ki. Nekem mondjuk van egy olyan betegségem, hogyha már NFS, akkor városi versenyek, meg tuning. Mindegy. Ez én vagyok, másnak másmilyen az ízlése, az igénye.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#18 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 29. 09:32

Idézet

Látod ez kell a népnek, cirkusz és kenyér, s ami a lényeg
(bűnbak, háború, új remények. Boldogok a lelkiszegények) /Junkies: Rock and Roll sztár/

Itt az első gameplay

http://www.jeuxvideo...ctu-273054.html

Hát mit mondjak? Nekem nem tetszik. Ennél szerintem a Toca2 is jobb volt. De várjuk ki. Nekem mondjuk van egy olyan betegségem, hogyha már NFS, akkor városi versenyek, meg tuning. Mindegy. Ez én vagyok, másnak másmilyen az ízlése, az igénye.
szerintem mondjuk nem rossz.....csak annyi hogy a Forza Motorsport 2 feliratot NFS-re cserélték....

#19 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 29. 09:34

Idézet

Hát mit mondjak? Nekem nem tetszik. Ennél szerintem a Toca2 is jobb volt. De várjuk ki. Nekem mondjuk van egy olyan betegségem, hogyha már NFS, akkor városi versenyek, meg tuning. Mindegy. Ez én vagyok, másnak másmilyen az ízlése, az igénye.
Nekem így elsőre nincs semmi bajom vele.Ha normálisan vezethető lesz és nem eszi meg a gépemet,akkor akár még el is lszek vele egy darabig.

De ha jól tudom,akk ezen kívűl még 2 NFS jön idén.Egy online móka és egy tuningolós cucc.A nevük most nem ugrik be...de lesz 'városi versenyes,tuningolós',szval ne aggódj.Kép
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#20 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 29. 09:45

Idézet

De ha jól tudom,akk ezen kívűl még 2 NFS jön idén.Egy online móka és egy tuningolós cucc.A nevük most nem ugrik be...de lesz 'városi versenyes,tuningolós',szval ne aggódj.Kép
Kivárjuk a végét természetesen. Idén összesen 4 NFS jön. A fent említett három és egy Wii-s.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


Téma megosztása:


  • (23 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó