HWSW Informatikai Kerekasztal: iPhone - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

iPhone

#41 Felhasználó inaktív   First Aye 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.676
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 29. 10:56

Idézet

Idézet

ha ez télleg a tied akkor honnan szerezted?Kép
Egyik arab telefonosnál, már múlthét hétfőn ott voltKépKépKép
"Ha az élet egy játék, akkor gyűjtsünk achievementeket!"

#42 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 29. 11:05

Idézet

Idézet

ha ez télleg a tied akkor honnan szerezted?Kép

párizs, céges rendelés. tesztelés után döntöttem úgy, hogy maradok a desire-nél :-D ég és föld, android készülékek jóval többet tudnak (szoftverekkel). iphone 3gs gyorsabb, mint a 4g, de ez csak a szoftver miatt van, 3gs-re a 4-es rendszert telepítve az is lassul.

iphone 4g nem ér annyit, mint amennyibe fáj (cégen keresztül kaphatnék, de nem húznám be ilyennel a céget, akik 3gs-t használtak, azok viszont mind kérték a cserét (bár van aki már 3gs-ről váltott desire-re, ők sem akarnak 4g-re váltani, mert visszaesés lenne :)))

egyébként az utolsó (asszem) képen láthatod, hogy a hup.hu fórumra én vagyok belépve (jobb oldalt, belépve: dareal)
egyetlen dolog, ami nagyon tetszik: a design. jóval jobb, mint az eddigi iphone-ok. nagyon szép lett, a hátlapi üveg nagyon elegáns.


www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#43 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 03. 18:18

Tapasztalatok az iPhone 3GSről?
Nem vagyok kiváncsi az olyanok véleményére akik divat telefonnak meg hájpfónnak nevezik..olyanokra lennék kiváncsi akiknek van (nem csak járt a kezében), vagy részletesebben probálták..
Kép

#44 Felhasználó inaktív   megalonagyix 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.323
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 03. 18:28

Idézet

Tapasztalatok az iPhone 3GSről?
Nem vagyok kiváncsi az olyanok véleményére akik divat telefonnak meg hájpfónnak nevezik..olyanokra lennék kiváncsi akiknek van (nem csak járt a kezében), vagy részletesebben probálták..
Stabil OS, karcmentes felület, Appstoreon jelenleg több ezer ingyenes application (talán 85k), 3G-ben beépített GPS és egyértelműen 3G. Az S-ben erősebb proci van mint a sima 3G-ben, de amúgy teljesen ugyan az a 2. (bár azt mondják eléggé észrevehető a külömbség.) Hátránynak sokan felhozták a flash támogatás hiányát, bár engem egyáltalán nem izgat. A frissítések ingyenesek erre a verzióra (meg a 3G-re is). Valamivel a kamera is jobb mint az előző modellekben. Ezenkívűl iránytű, videókamera, meg hasonló finomságok... bár igaz ezek a tulajdonságai, de szerintem egy igen jó telefon, ami megéri az árát, persze azért próbáld ki vásárlás előtt. Kép

Bár én a helyedbe, (hacsak nem létfontosságú a gps meg a 3G) akkor iPhone 2G-t vennék. Wifi van benne, és már szinte mindenhol elérhető. Igen, lassabb, de annyival olcsóbb is :Đ

#45 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 03. 18:32

Idézet

Idézet

Tapasztalatok az iPhone 3GSről?
Nem vagyok kiváncsi az olyanok véleményére akik divat telefonnak meg hájpfónnak nevezik..olyanokra lennék kiváncsi akiknek van (nem csak járt a kezében), vagy részletesebben probálták..
Stabil OS, karcmentes felület, Appstoreon jelenleg több ezer ingyenes application (talán 85k), 3G-ben beépített GPS és egyértelműen 3G. Az S-ben erősebb proci van mint a sima 3G-ben, de amúgy teljesen ugyan az a 2. (bár azt mondják eléggé észrevehető a külömbség.) Hátránynak sokan felhozták a flash támogatás hiányát, bár engem egyáltalán nem izgat. A frissítések ingyenesek erre a verzióra (meg a 3G-re is). Valamivel a kamera is jobb mint az előző modellekben. Ezenkívűl iránytű, videókamera, meg hasonló finomságok... bár igaz ezek a tulajdonságai, de szerintem egy igen jó telefon, ami megéri az árát, persze azért próbáld ki vásárlás előtt. Kép
Köszi...am sokat olvasgattam utána..szerintem ha sikerül kibékülni az árával ez lenne a legjobb megoldás..nem akarom elkapkodni a dolgot, ezért is egyik héten Nokiak, másik héten Apple termékek után kiváncsiskodok..Kép Mindenképp S-est szeretnék a gyorsaság és a 3,2 mpx-es kamera miatt...
Kép

#46 Felhasználó inaktív   megalonagyix 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.323
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 03. 18:51

Idézet

Idézet

Idézet

Tapasztalatok az iPhone 3GSről?
Nem vagyok kiváncsi az olyanok véleményére akik divat telefonnak meg hájpfónnak nevezik..olyanokra lennék kiváncsi akiknek van (nem csak járt a kezében), vagy részletesebben probálták..
Stabil OS, karcmentes felület, Appstoreon jelenleg több ezer ingyenes application (talán 85k), 3G-ben beépített GPS és egyértelműen 3G. Az S-ben erősebb proci van mint a sima 3G-ben, de amúgy teljesen ugyan az a 2. (bár azt mondják eléggé észrevehető a külömbség.) Hátránynak sokan felhozták a flash támogatás hiányát, bár engem egyáltalán nem izgat. A frissítések ingyenesek erre a verzióra (meg a 3G-re is). Valamivel a kamera is jobb mint az előző modellekben. Ezenkívűl iránytű, videókamera, meg hasonló finomságok... bár igaz ezek a tulajdonságai, de szerintem egy igen jó telefon, ami megéri az árát, persze azért próbáld ki vásárlás előtt. Kép
Köszi...am sokat olvasgattam utána..szerintem ha sikerül kibékülni az árával ez lenne a legjobb megoldás..nem akarom elkapkodni a dolgot, ezért is egyik héten Nokiak, másik héten Apple termékek után kiváncsiskodok..Kép Mindenképp S-est szeretnék a gyorsaság és a 3,2 mpx-es kamera miatt...
:Đ Megértem. Bár olvastam hogy nem sok külömbség van a kamerában a modellek közt, mert valami protipp lencse van a gépben. (még talán dareal írta egyszer, kitudja :-D)

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó