HWSW Informatikai Kerekasztal: Warhammer 40,000:Dawn of War II - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Warhammer 40,000:Dawn of War II

#1 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 12. 20:20

Nos akkor aktualizálom ezt a topicot is,itt az első kérésem:

Andris,hogy futott a gépeden a játék?Nem voltak vele gondok?Köszi előre is.

Más:Jössz majd co-op-ba?
 

#2 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 12. 20:24

Idézet

Nos akkor aktualizálom ezt a topicot is,itt az első kérésem:

Andris,hogy futott a gépeden a játék?Nem voltak vele gondok?Köszi előre is.

Más:Jössz majd co-op-ba?
Huh, hát Win 7 beta... maxon elég gyatra volt (20-25fps), felraktam egy Vista drivert és felugrott 40-55 FPS-re szóval... am meg jah, ha lesz szívesen nyomhatunk egy coop-ot!
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#3 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 12. 20:25

Idézet

Nos akkor aktualizálom ezt a topicot is,itt az első kérésem:

Andris,hogy futott a gépeden a játék?Nem voltak vele gondok?Köszi előre is.

Más:Jössz majd co-op-ba?
bár nem felegyi vok, de azé én is válaszolnékKép nekem minden high kivéve az árnyékok ami medium és simán fut(a gépemet tudod)

#4 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 12. 20:58

Köszönöm a válaszokat.Akkor majd egyeztetünk valamikor és írtunk egy kicsit.Kép
 

#5 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 18. 15:22

Mi a fene,a játék megjelenése eltolódott április elejére.Kép
Mi a fészkes lófütykös p*csa folyik itt?A Cryostasis,DOWII,EndWar stb......
Miért késik majdnem minden nagyobb megjelenés több mint egy hónapot?És simán az angol verzió ami a környező országokban már rég elérhető.Bullshit!B*sszák meg,ha ezt csinálják nem csoda hogy sokan a warezhoz folyamodnak türelmetlenségükben...
 

#6 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 18. 20:16

Akkor késik a Co-op-os Orkokkal hentelős RTS móka,ez nem igaz!Fenébe már!KépKépKép

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#7 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 18. 20:17

Idézet

Mi a fene,a játék megjelenése eltolódott április elejére.Kép
Mi a fészkes lófütykös p*csa folyik itt?A Cryostasis,DOWII,EndWar stb......
Miért késik majdnem minden nagyobb megjelenés több mint egy hónapot?És simán az angol verzió ami a környező országokban már rég elérhető.Bullshit!B*sszák meg,ha ezt csinálják nem csoda hogy sokan a warezhoz folyamodnak türelmetlenségükben...
Próbáld ki a "demot"... az aránnyal ne foglalkozz, az legyen az én dolgomKép
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#8 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 01. 07:34

Nah,ha minden igaz ma jön meg a Dawn of War II,a Fallout 3,és a Gears of War is.Úgyhogy ha gondolod mehet majd a multi-co-op móka Dentis!KépKépKép
 

#9 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 03. 12:25

Dawn of War II*SPOILERS may be included*

Így pár óra után a legnehezebb fokozaton....azt kell mondjam átmegy a játék kínlódásba.Nem kifejezetten a legnehezbb nehézségi fok miatt.Hanem mert egyes elemek a játékban baromira nem lettek eltalálva.A játékban abszolút nincs mentés.Ja,de van,kint a főmenüben.A 3-ik küldetésnél járok és ilyen jetpackkel szálldigáló orkokat kell irtanom,akik gyorsak és halálosak.Ezek a dombok tetején pihennek,vagy közel hozzád a földön,és ha a látókörükbe érsz,akkor berobbantanak a csapatok közé,fellökve mindenkit és bottal vagy amivel tudják,ütik a földön fekvő embereket.Mivel nincsen mentés,se semmi checkpoint,csak akkor tudja valaki megúszni hogy ezek fellökjék,ha már kívülről fújja a pályál felépítését és az ellenfelek helyzetét.Vagy olyan lassan halad mint a csiga,a térkép minden látható szögét átvizslatva.Kb. 6 ilyen meglepi támadás volt,ezek miatt kb négyszer kellett újrakezdenem.Majd eljutottam 6-7-8-ik próbálkozás után a főellenfélhez.Egy gigantikus zöld ork amelyik tud repülni,bombákat hajigálni és villámgyosan a földbe csapódni hogy fellökjön mindenkit.Mivel csapatokat irányítunk,(kb három ember egy csapat,és ha egyre kattintassz az összes irányítod)és harc közben mindíg szétszóródnak,így k**va irritáló az ellenség gránátait kikerülni mert ha mondjuk kettő ember a gránáttól balra,egy pedig jobbra van tőle,és ha lejár a számláló bizony valamelyik embert elveszíted.Felfele vagy lefele pedig legtöbbször a főellenfél kószál,ami szintén biztos halál.Nem tudom más hogy van vele,de engem az is idegesít hogy ennyi hős van egy pályán.Míg a StarCraftban is néha van 3 főhős az irányításunk alatt,addig ott más egységekkel tudunk harcolni,és nem kell őket is a harcmezőre küldeni ha nem akarjuk.Itt viszont a hősök a csapat vezérei és muszály velük harcolni.Mit ne mondjak,úgy vélem ha a te karaktered meghalt,ne törődj a pálya további részével,mert felesleges.Kezd újra a szintet.Ja...nincsen mission restart...ki kell lépni a menübe majd onnan újra be kell tölteni az egész pályát,megint az elejéről kezdve.De itt jön be egy újabb dolog ami nálam nem jött be.A pályák alatt minden csapat XP-t kap,és új szinteket érhet el.Ha megbuksz akkor is megtarthatod őket.És azzal a szinttel,tárgyakkal kezdheted újra amit előzőleg megszereztél.De ha én most egy milliószor megbukok ezen a pályán,és már überbrutál karaktereim lesznek a végén,akkor a játék többi része egy sétagalopp lesz.....nem lett volna egyszerűbb ezt mentési pontokkal megoldani,ehelyett?Legalább a főellenfél elött mentene,akkor ugyanúgy próbálkozhatnál.Szomorúan veszem észre hogy egyre több játék mellőzi a gyorsmentést vagy esetleg a sima mentést is.Nem szabad mentést kérek,de legalább a pálya felénél menthetne a játék.Képzeld el hogy a Call of Duty:WAW-ban veteránon viszed az utolsó pályát,és az utolsó résznél meghalsz.De ahelyett hogy egy mentési pontnál kezdenéd újra,visszarak a pálya elejére.A játék élvezetes,de az ilyen kis dolgok is sokat változtathatnak az ember véleményén.Majd meglássuk.
 

#10 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 03. 13:59

Legnehezebb módon viszed úgy hogy még nem játszottad ki a játékot? LOL! Martin, nem tudom mit vártál, mivel még a tapasztaltabbak is megizzadnak (igaz csak egy nagyon-nagyon kicsit) hardon... először talán normal mód... amíg nem érzel rá a játék ütemére esélyed sincs túlélni! Ott már minden egyes kattintásod befolyásolja a játék végkifejletét, minden egyes fedezékbe vonulás. Az orkok ellen is van taktika, lángszóró! Válogasd meg minden mission előtt a felszerelésed, életmentő lehet. A mentést meg el kell fogadni olyannak, eleinte én is vertem a nyálam, de utána reálisabbnak tűnt (hiszen egy pálya 15-20 perces). A lényeg hogy állítsd meg a játékot harc előtt, és minden egyes egységedet fedezék mögé vidd!Kép
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#11 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 03. 14:23

Idézet

Legnehezebb módon viszed úgy hogy még nem játszottad ki a játékot? LOL! Martin, nem tudom mit vártál, mivel még a tapasztaltabbak is megizzadnak (igaz csak egy nagyon-nagyon kicsit) hardon... először talán normal mód... amíg nem érzel rá a játék ütemére esélyed sincs túlélni! Ott már minden egyes kattintásod befolyásolja a játék végkifejletét, minden egyes fedezékbe vonulás. Az orkok ellen is van taktika, lángszóró! Válogasd meg minden mission előtt a felszerelésed, életmentő lehet. A mentést meg el kell fogadni olyannak, eleinte én is vertem a nyálam, de utána reálisabbnak tűnt (hiszen egy pálya 15-20 perces). A lényeg hogy állítsd meg a játékot harc előtt, és minden egyes egységedet fedezék mögé vidd!Kép
Reálisabb?Hogyan reálisabb ha nincsen mentés abszolút?Ráérezni meg nem nehéz dolog.Stratégia meg aligha van.Mindíg fedezékbe vonulok,mindíg felállítom a tüzérséget mielött továbbhaladok.Mielött nekikezdtem a játéknak végigolvastam a kezelési útmutatót is.Míg a játékot automatikusan patchelte,(50perc)volt is időm rá elég.Mondom,alkalmazkodni nem nagy dolog,csak idegesítő néha pár dolog.Mindíg gránátozok,az épületek a láthatatlan egység bombáival likvidálom.Stratégiához volt kedvem,hát legnehezebb fokozaton legalább így valami stratégiát kilehet erőszakolni a játékból.De azok a kis idegesítő,kicsit kényelmetlen dolgok könnyű fokozaton is ugyanúgy megvannak.
 

#12 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 11. 22:08

Vasárnap állítólag új patch érkezik a DoWII-höz egy új multis pályával együtt.Jön majd valaki tolni a játékot multiban vagy co-opban?Akit érdekel a dolog vegyen fel ismerősnek LIVE-on,tag lent a GamerCardomon van./images/smiles/024.gifKép

http://kotaku.com/52...s-new-map-patch
 

#13 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 14. 21:00

Kint van már a Brothers of The 4th mod!

"Ez a mod azért készült,hogy a Dawn of War II egyjátékos kampányát sokkal élvezetesebbé tegye,és hogy pár új elemet vigyen a játékba.Ezt azzal éri el,hogy minden egyes katonát külön az irányításod alá helyez,így nem lesznek többé csapatok amiket egy külön parancsnok vezet.Nézheted ahogy minden katona külön kap pontot,és fejlődik a játékban,ami által egyedi módon fejleszteni lehet a védőruhájukat,fegyverüket,és minden katona külön kinézettel rendelkezhet.A legtöbb változtatás kozmetikai,de vannak nagyobb változtatások a játékmenetben is,a csapataidat ellenállóbbá téve.Hogy minden egyenlő arányban legyen elosztva,a Xenos seregek létszáma is jócskán megnőtt."

Igazi csatákat lehet rendezni,egy halom ellenség jön rád.Kép

Telepítés:
- Bontsd/tömörítsed kiBrothers_of_the_4th, GameAssets, Brothers_of_the_4th.module-t és a Brothers.bat-ot a telepítési/DoWII mappádba
-Indítsd el a "Brothers.bat" fájlt

Törlés:
-Egyszerűen töröld a Brothers_of_the_4th folder, Brothers_of_the_4th.module-t és a Brothers.bat-ot a mappából amibe elhelyezted
-Töröld a "Brothers.ucs" fájlt ami a GameAssetsLocaleEnglish mappában található meg
 

#14 Felhasználó inaktív   Crysisman 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.268
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 21. 19:08

nagyon komoly a játék így demó alapján,pedig nem vagyok egy nagy RTS rajongó.Kép
tehát a kérdésem: hogy tudom majd átrakni a mentésemet a teljes játékba? mert ha meg lessz nem akarom elöről kezdeni

#15 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 04. 19:25

Na találtam már pár napja egy co-op partnert,és baromi jó így együtt nyomulni.Természetesen a legnehezebb fokozaton.:)Szenvedünk is meg röhögünk milyen nyomorultak vagyunk.Imádok úgy 40 ember közé berobbanni Thaddeus csapatával,olyan jó érzés.KépAmúgy aki ért az Xboxhoz ,meg ezekhez az acsikhoz,ezt a mondatot hogy kell értelmezni?

"Earnable only in Single Player and by the host in Co-Op."

Csak az kapja meg aki meghívott játszani,vagy én is megkapom?
 

#16 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 08. 22:07

Jövő héten jön az új javítás az egyik fejlesztő szerint!Új pályák,javítások,egy új többjátékos mód(2vs2),20 új tárgy és képesség(egybe számolva)és okosabb MI a privát többjátékos módban hogy gyakorolhassuk a stratégiákat!:)Bazi nagy patch lesz ez,megérte várni.
 

#17 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 13. 11:14

Kint az új patch tegnap este óta!
Pár jó dolog is van pl a dekorátotok.Nem rosszak, viszont az OB-t eléggé nerfelték sokak szerint.KépAz nekem sem tetszik, az az egyik legjobb támadás volt ami most nem ér sokat.
Meg pár új kivégzés is helyet kapott.Például a CarniFexes .Jól néz ki!:Đ
 

#18 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 05. 17:50

Videó a különleges kiherélésekről. 2:16-2:23:Warbossnak annyi. :Đ
 

#19 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 18. 23:01

Magasságos beszabehu!!!!Hatalmas Dawn of War II update jön ki most nyáron.8 új multiplayer pálya és egy csomó újdonság lesz a soron következő patchben!!!KépVégre megint tökéletes lesz a multi!:Đ
 

#20 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 30. 07:58

Ma startol 'There Is Only War'! :Đ
Remélem kijavították azt a pár bugot ami a bétában volt.
 

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó