HWSW Informatikai Kerekasztal: Tom Clancy's H.A.W.X. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Tom Clancy's H.A.W.X.

#1 Felhasználó inaktív   Sogi
 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 20. 16:47

megérkezett eme game, vélemények jöhetnek^^ ha van ilyen totyik, sorry, én nem találtam, meg mehet neki akkor a törlés...

#2 Felhasználó inaktív   Sogi
 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 20. 16:49

nekem egész bejön, tetszik ez a nem magas gépigény, grafja is egész jó, földközelbe azé nem, dehát nem az a lényeg... irányítás gamepaddal tökéletes, egyelőre csak az nem tetszik, hogy az istenért se működik a hangerőszabályzó, a zene pedig túlzottan üvölt:/

#3 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 20. 17:07

Idézet

megérkezett eme game, vélemények jöhetnek^^ ha van ilyen totyik, sorry, én nem találtam, meg mehet neki akkor a törlés...
Honnan rendelted meg?Úgy tudom áprilisra tolták a magyarországi megjelenést. Kép
 

#4 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 20. 17:15

Idézet

Idézet

megérkezett eme game, vélemények jöhetnek^^ ha van ilyen totyik, sorry, én nem találtam, meg mehet neki akkor a törlés...
Honnan rendelted meg?Úgy tudom áprilisra tolták a magyarországi megjelenést. Kép
Szerinted rendelteKép? Amúgy onnan ahonnan én...
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#5 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 20. 17:19

Idézet

Idézet

Idézet

megérkezett eme game, vélemények jöhetnek^^ ha van ilyen totyik, sorry, én nem találtam, meg mehet neki akkor a törlés...
Honnan rendelted meg?Úgy tudom áprilisra tolták a magyarországi megjelenést. Kép
Szerinted rendelteKép? Amúgy onnan ahonnan én...
A "megérkezett eme game" megnyilvánulásából erre következtettem...Kép
 

#6 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 20. 17:20

Idézet

Idézet

Szerinted rendelteKép? Amúgy onnan ahonnan én...
A "megérkezett eme game" megnyilvánulásából erre következtettem...Kép

Jah hát megérkezett a portálokraKép
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#7 Felhasználó inaktív   Sogi
 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 20. 17:33

nembaj, akkor viszont megérkezett a demo^^ örüljünk annak:D vélemények?XD

#8 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 20. 17:43

Idézet

nembaj, akkor viszont megérkezett a demo^^ örüljünk annak:D vélemények?XD
Ne érts félre,csak már kezdtem örülni hogy esetleg engem is eltudnak látni egy Dawn of War II-vel így "megjelenés elött"(<--Már megjelent...csak nálunk nem..)A Cryostasis is megjelent ma a CDgalaxison,persze magyar szinkronnal!(??)Nem írták ki hogy ez lesz a késés oka....gondolom minden játék ami késik,azért késik mert akarnak magyar feliratot,szinkront alájuk.Tájékoztathatnák elötte azért a vevőket hogy azért késik durván másfél,két hónapot a cucc.Kép
 

#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 20. 17:49

ma kipróbáltam a demót és láttam, hogy ebben is van hang vezérlés, mint az endwar-ban. igaz, itt inkább érdekes, mint hasznos, mert kicsit lassabb, mint a hagyományos nyomkodós módszer, de el lehet vele szórakozni: ingédzs! igen, elég jól veszi a különböző akcentusokat .Képgondolom a hangvezérlést a teljes verzióig még javítani fogják... a teljes játék viszont kimarad, legalábbis addig amíg 4k alatt nem lesz, mert nem győzött meg a demó. addig is ha arcade játék kell, akkor ott van a burnout.

#10 Felhasználó inaktív   hormi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 21. 18:59

nekem ugyanettől a pasastól van meg a ghost recon 2ő ps2őre hát irányításhoz nemvok hozászokva nagyonkomoly az egész game és annyira ehéz h az kimondhatatlan!!ez a játék szuper:DxD

#11 Felhasználó inaktív   zero0 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.061
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 21. 19:08

szerintem is király játék bár én kicsit rövidnek találom.mondjuk elite fokozaton kicsit húzósabb de ha megszokod az irányítást akkor könnyű.ennek ellenére tényleg baromi jó és hangulatos.az "eligazítást" kicsit összecsapták mert a GRAW2 , EndWar ból és hasonló ubisoft játékokból vágták össze.
I AM THE MASTER OF THE CLIT.
REMEMBER THIS FUCKING FACE!

#12 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 06. 07. 20:39

Nah szóval a game hatalmas szerintem. Azt szeretném kérdezni hogy valaki végig tolta e már? mert én úgymond fent akadtam egy küldetésen... az 5 küldinél egy bombázót kellene védeni egy mig-29el és azt szeretném kérdezni hogy van e valami trükkje a küldinek vagy egyszerűen én vagyok béna? a tippeket és segítségeket előre is köszönöm.

#13 Felhasználó inaktív   Sogi
 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 07. 20:57

Idézet

Nah szóval a game hatalmas szerintem. Azt szeretném kérdezni hogy valaki végig tolta e már? mert én úgymond fent akadtam egy küldetésen... az 5 küldinél egy bombázót kellene védeni egy mig-29el és azt szeretném kérdezni hogy van e valami trükkje a küldinek vagy egyszerűen én vagyok béna? a tippeket és segítségeket előre is köszönöm.
ha jól emlékszem, én is folyton elrontottam azt a küldit. annyi a lényeg, hogy ne távolodj el a bombázótól, hanem maradj mindig mellette, és úgy szedd le az ellent. úgy sikerült nekem a küldi... ha eltávoldotam, már rajta is volt egy egész sereg, és offolták. még ha úgytűnik, tiszta a terep, és kicsit takaritgatni akarod a távolabbi célpontokat, ne tedd, mert hamar ottlesz egy új csapat, aki szétszedi a bombázót

#14 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 06. 07. 21:00

Idézet

Idézet

Nah szóval a game hatalmas szerintem. Azt szeretném kérdezni hogy valaki végig tolta e már? mert én úgymond fent akadtam egy küldetésen... az 5 küldinél egy bombázót kellene védeni egy mig-29el és azt szeretném kérdezni hogy van e valami trükkje a küldinek vagy egyszerűen én vagyok béna? a tippeket és segítségeket előre is köszönöm.
ha jól emlékszem, én is folyton elrontottam azt a küldit. annyi a lényeg, hogy ne távolodj el a bombázótól, hanem maradj mindig mellette, és úgy szedd le az ellent. úgy sikerült nekem a küldi... ha eltávoldotam, már rajta is volt egy egész sereg, és offolták. még ha úgytűnik, tiszta a terep, és kicsit takaritgatni akarod a távolabbi célpontokat, ne tedd, mert hamar ottlesz egy új csapat, aki szétszedi a bombázót
aham... rendben. így próbálom akkor. Mert eddig mindig mentem előre és ahol láttam az ellnent arra vettem az irányt. de akkor most ott fogok körözni a nagy madár mellett. :Đ köszi a tippet ^^

#15 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 07. 22:14

Idézet

Nah szóval a game hatalmas szerintem. Azt szeretném kérdezni hogy valaki végig tolta e már? mert én úgymond fent akadtam egy küldetésen... az 5 küldinél egy bombázót kellene védeni egy mig-29el és azt szeretném kérdezni hogy van e valami trükkje a küldinek vagy egyszerűen én vagyok béna? a tippeket és segítségeket előre is köszönöm.
Megcsináltam már azt a küldetést, a lényeg hogy maradj közel a géphez. Amit én nem használtam sokáig (nem tudtam hogy vanKép) az a két kisérőgéped utasítása a támadásra, ha ezt nem tetted eddig akkor próbáld meg.
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#16 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 06. 08. 07:28

Idézet

Idézet

Nah szóval a game hatalmas szerintem. Azt szeretném kérdezni hogy valaki végig tolta e már? mert én úgymond fent akadtam egy küldetésen... az 5 küldinél egy bombázót kellene védeni egy mig-29el és azt szeretném kérdezni hogy van e valami trükkje a küldinek vagy egyszerűen én vagyok béna? a tippeket és segítségeket előre is köszönöm.
Megcsináltam már azt a küldetést, a lényeg hogy maradj közel a géphez. Amit én nem használtam sokáig (nem tudtam hogy vanKép) az a két kisérőgéped utasítása a támadásra, ha ezt nem tetted eddig akkor próbáld meg.
Köszi srácok. igazatok volt. úgy tényleg sikerült ^^
Valaki használja azt a nézet módod amit először az f-15el látunk? Amikor távoli külső nézetből látjuk a gépünket. Na za nagyon teccett mikor írja hogy kezdjek emelkedni és verjem be a féket, a gép meg utánna irányíthatatlanúl zuhanni kezdett... komolyan mondom az első ilyennél nagyot néztem :Đ nem sok repülős szimulátorral toltam eddig de az eddigiekben nem volt ilyesmi.

#17 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 08. 08:03

Idézet

Köszi srácok. igazatok volt. úgy tényleg sikerült ^^
Valaki használja azt a nézet módod amit először az f-15el látunk? Amikor távoli külső nézetből látjuk a gépünket. Na za nagyon teccett mikor írja hogy kezdjek emelkedni és verjem be a féket, a gép meg utánna irányíthatatlanúl zuhanni kezdett... komolyan mondom az első ilyennél nagyot néztem :Đ nem sok repülős szimulátorral toltam eddig de az eddigiekben nem volt ilyesmi.
Persze néha kell használni azt a nézetet, kicsit szokni kell, de van olyan légi csata ahol csak úgy tudsz nyerni, mert ugye akkor ki van kapcsolva a "robotpilóta" és olyan manővereket csinálhatsz amit egyébként nem. Jó az a game, lehet előveszem én is újra!Kép
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó