HWSW Informatikai Kerekasztal: Steam - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Steam

#21 Felhasználó inaktív   The FreeMan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 454
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 26. 22:08

A Steam ötletes kis... szoftver? Anno én se szerettem, de jó. Főkép a bolt része, tényleg olcsón lehet venni játékokat, ha nem zavar a tok, lemez, manual hiánya. Vásárolni még PayPallal is lehet, ami a legjobb és legbiztonságosabb ehhez is bankártya kell, amit a www.paypal.com kell regisztrálni és fiók létrehozásával. Jómagam nomveber óta vásárolgatok, főleg akciós játékokat. A Half-Life-ot pl. 248 Ft-ért vettem, a BioShockot pedig ~1300-ért. Eddigi játékaim Half-Life, HL: Opposing Force, HL: Blue Shift, BioShock, Portal, Alpha Prime. Minden hétvégén újabb akciós játékok vannak, ezt érdemes figyelni!
És mint írták lentebb vannak ingyenes játékok, más és más nVidia és ATi tulajoknak:
ATi kártya tulajdonosoknak
nVidia kártya tulajdonosoknak
A háború: béke
A szabadság: szolgaság
A tudatlanság: erő

#22 Felhasználó inaktív   -Cry- 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 46
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 04. 07:04

Van még egy fontos kérdésem! Hogy lehet multizni? (most épp a gta4-ről beszélek) Minden nemodavalót kiad pl.: valami emberkét kellett felöltöztetni aztán e-mail cím, jelszó de még mindig nem enged! Regisztrálni kell valami oldalra? (a jó dolgokkal mindig baj van)

#23 Felhasználó inaktív   -Cry- 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 46
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 04. 08:30

Idézet

Van még egy fontos kérdésem! Hogy lehet multizni? (most épp a gta4-ről beszélek) Minden nemodavalót kiad pl.: valami emberkét kellett felöltöztetni aztán e-mail cím, jelszó de még mindig nem enged! Regisztrálni kell valami oldalra? (a jó dolgokkal mindig baj van)
xbox 360-on van! (azthiszem nem jó helyre írtam, bocsi)Kép

#24 Felhasználó inaktív   The FreeMan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 454
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 05. 11:45

Kicsit későn szólok, de Tomb Raider Anniversary 5 euró a Steamen hétfőig.
A háború: béke
A szabadság: szolgaság
A tudatlanság: erő

#25 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 05. 22:23

Ha valaki cserél CSS accot TF2-re az írjon privátba!

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#26 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 16. 21:33

Idézet

Idézet

szedd le pl a Half Life 2 deathmatchet. az ingyenes, csak keress rá google-ban. valami olyasmi van ha jól emléxem h attól függően hogy milyen videókarid van akkor leszedheted. régebben csak atohoz volt ez de mostmár asszem teljesen ingyenes lett a game. és jókis móka, csak már nem jáccik vele sok ember. aki jáccik azok meg szinte mind oroszok Kép am mi a neved steamen, beveszlek friendnek Kép
Doki.Az acc nevem DoceeHUN.Srácok valaki leszedte a Warhammer 40 000 Dawn of War II demoját?A single playert?Mert én leszedtem Steam-en elször az hibás volt.Majd megpróbáltam máshonnan,ahol meg ugyanoda értem vissza,a Steam-hez.Most leszedem megint,de ha megint rossz lesz idegzsábát kapok.Nektek mi a véleményetek erről?

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#27 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 16. 21:39

Idézet

Doki.Az acc nevem DoceeHUN.Srácok valaki leszedte a Warhammer 40 000 Dawn of War II demoját?A single playert?Mert én leszedtem Steam-en elször az hibás volt.Majd megpróbáltam máshonnan,ahol meg ugyanoda értem vissza,a Steam-hez.Most leszedem megint,de ha megint rossz lesz idegzsábát kapok.Nektek mi a véleményetek erről?
Minek demó?KépVedd meg,baromi jó!Vannak dolgok amik baromira idegesítőek a játékban,de ha gyors vagy azok hamar eltűnnek.KépPróbáld meg a hivatalos oldalról leszedni,hátha,hátha jó lesz.Aláírásomban a logó oda vezet,ha még ott nem próbálkoztál volna.
 

#28 Felhasználó inaktív   megalonagyix 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.323
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 16. 21:39

Idézet

Idézet

Idézet

szedd le pl a Half Life 2 deathmatchet. az ingyenes, csak keress rá google-ban. valami olyasmi van ha jól emléxem h attól függően hogy milyen videókarid van akkor leszedheted. régebben csak atohoz volt ez de mostmár asszem teljesen ingyenes lett a game. és jókis móka, csak már nem jáccik vele sok ember. aki jáccik azok meg szinte mind oroszok Kép am mi a neved steamen, beveszlek friendnek Kép
Doki.Az acc nevem DoceeHUN.Srácok valaki leszedte a Warhammer 40 000 Dawn of War II demoját?A single playert?Mert én leszedtem Steam-en elször az hibás volt.Majd megpróbáltam máshonnan,ahol meg ugyanoda értem vissza,a Steam-hez.Most leszedem megint,de ha megint rossz lesz idegzsábát kapok.Nektek mi a véleményetek erről?
Nekem máshonnan működött. :Đ

#29 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 15:36

Leszedtem mégegyszer aztán most müködött!Mindjárt megyek is nyúzni!:)Martin,majd megveszem,bár most a GTA 4-et tervezem elöször,de a Warhammer-re is fáj a fogam,csak hát money kellene:)Majd GoW-ozunk még am?Majd írj ha vmikor jó a szombat az biztos nem jó nekem sajna,úgy számolj....KépKép

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#30 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 18:16

A Steam szerint játszottam vele több mint 2 órát,és még mindig nem értem a demo végére!Ez aztán igen!Ez derék bemutató a játékról!Am hihetetlen király!Azt hittem hiányozni fog az építkezés,de annyira jó a taktikás masírozás,hogy még biztos jó sokszor ki fogom pörgetni a demot.Előbb is csak azért hagytam abba mert kidobott vmi hiba üzenettel!Az anyát!Kép:Đ

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#31 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 18:52

Idézet

A Steam szerint játszottam vele több mint 2 órát,és még mindig nem értem a demo végére!Ez aztán igen!Ez derék bemutató a játékról!Am hihetetlen király!Azt hittem hiányozni fog az építkezés,de annyira jó a taktikás masírozás,hogy még biztos jó sokszor ki fogom pörgetni a demot.Előbb is csak azért hagytam abba mert kidobott vmi hiba üzenettel!Az anyát!Kép:Đ
Hát nyugi,lesz még egy-két kellemetlen meglepetés.Nem akkorák hogy ne vedd meg,de néha bezony feltud húzni a játék.Engem mindenesetre már nem egyszer szopatott meg.De remélhetőleg egy patch majd javít a dolgokon.KépAmúgy most csináltam meg a "Raid On The Warboss" opcionális küldetést és 113 perc alatt végeztem.Ebből az időből,kb 20 perc volt a pálya,többi meg az utolsó főellenség.Mentségemre szóljon hogy ez az orkok legvégső vezére volt.Úgyhogy bebebeKépAmúgy szólj ha meglesz a játék,és toljuk co-opban.
 

#32 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 19:28

Idézet

Idézet

Hát nyugi,lesz még egy-két kellemetlen meglepetés.Nem akkorák hogy ne vedd meg,de néha bezony feltud húzni a játék.Engem mindenesetre már nem egyszer szopatott meg.De remélhetőleg egy patch majd javít a dolgokon.KépAmúgy most csináltam meg a "Raid On The Warboss" opcionális küldetést és 113 perc alatt végeztem.Ebből az időből,kb 20 perc volt a pálya,többi meg az utolsó főellenség.Mentségemre szóljon hogy ez az orkok legvégső vezére volt.Úgyhogy bebebeKépAmúgy szólj ha meglesz a játék,és toljuk co-opban.
Látni fogod LIVE-onKépDe majd szólok.GTA-val szoktál még játszani?Azt is lehet Co-op-ban?

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#33 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 19:31

Idézet

Látni fogod LIVE-onKépDe majd szólok.GTA-val szoktál még játszani?Azt is lehet Co-op-ban?
Ömm,azt csak multiban ha jól tudom.De majd levadászhatnánk Dareal bácsi tartózkodási helyét egy kör lövöldére.Kinéztem a "Let Sleeping RockStars Lie" acsiját.Kép
 

#34 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 19:38

Idézet

Idézet

Ömm,azt csak multiban ha jól tudom.De majd levadászhatnánk Dareal bácsi tartózkodási helyét egy kör lövöldére.Kinéztem a "Let Sleeping RockStars Lie" acsiját.Kép
Az a "ölj meg egy Rockstaros arcot multiban"acsi?Haver PS3-on azt szerezte meg legelöször.Bejelentkezett,multi,első kill és már kapta is a trófeát!Kép

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#35 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 19:47

Egyébként én találtam Half-Life 2 Deatchmatch-et de 5 euroért...Nem úgy volt,hogy csak egy hétvégén volt ingyen?

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#36 Felhasználó inaktív   The FreeMan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 454
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 19. 14:09

Idézet

Egyébként én találtam Half-Life 2 Deatchmatch-et de 5 euroért...Nem úgy volt,hogy csak egy hétvégén volt ingyen?
Elvileg ingyenes, nekem legalábbis mindig az volt. Steam feltelepítve mindig ott volt a Games között, bár a Peggle Extreme már nincs.
A háború: béke
A szabadság: szolgaság
A tudatlanság: erő

#37 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 20. 19:11

Idézet

Idézet

Elvileg ingyenes, nekem legalábbis mindig az volt. Steam feltelepítve mindig ott volt a Games között, bár a Peggle Extreme már nincs.
Köszönöm a linked Optimus,ott megtaláltam én is és le is töltöttem és már toltuk is MetalLord-al!:)Faja dobálni a wc-ket egymáshoz.KépKép
Tényleg Martin,Optimus felvehetlek titeket Steam-en?És akkor néha ti is jöhetnétek HL 2 Deatchmatch-elni velünk!Kép
Giga,te is töltsd le és gyere te is!Tartunk majd egyszer egy nagy GK-s wc dobálást!Kép

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#38 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 20. 19:13

Idézet

Idézet

Idézet

Elvileg ingyenes, nekem legalábbis mindig az volt. Steam feltelepítve mindig ott volt a Games között, bár a Peggle Extreme már nincs.
Köszönöm a linked Optimus,ott megtaláltam én is és le is töltöttem és már toltuk is MetalLord-al!:)Faja dobálni a wc-ket egymáshoz.KépKép
Tényleg Martin,Optimus felvehetlek titeket Steam-en?És akkor néha ti is jöhetnétek HL 2 Deatchmatch-elni velünk!Kép
Giga,te is töltsd le és gyere te is!Tartunk majd egyszer egy nagy GK-s wc dobálást!Kép
Akkor nekemis linket vagy vmi pls :Đ

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#39 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 20. 19:16

Idézet

Ime parancsolj.Válassz és tölts!Kép

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#40 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 20. 19:17

Idézet

Idézet

Ime parancsolj.Válassz és tölts!Kép
zsír,kösz :Đ

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


Téma megosztása:


  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó