HWSW Informatikai Kerekasztal: Steam - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Steam

#1 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 20. 17:59

Azt szeretném kérdezni,mert ebben baromira nem vagyok otthon,hogy a Steam-ről csak bankkártyával lehet vásárolni igaz?Vagy hogy müködik ez az egész?Mert állati király akciók vannak a Steam-en msot is az UT3 extra változata azt hiszem csak 12 dolcsi!Meg múltkor is a Team Fortress 2 10 dolláűrba kostált!Nem semmi!

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#2 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 20. 18:34

Idézet

Azt szeretném kérdezni,mert ebben baromira nem vagyok otthon,hogy a Steam-ről csak bankkártyával lehet vásárolni igaz?Vagy hogy müködik ez az egész?Mert állati király akciók vannak a Steam-en msot is az UT3 extra változata azt hiszem csak 12 dolcsi!Meg múltkor is a Team Fortress 2 10 dolláűrba kostált!Nem semmi!
Csak hitelkártyával lehet sajnos.De vegyél fel steamen ha akarsz: 94giga Kép

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#3 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 21. 14:27

Idézet

Idézet

Csak hitelkártyával lehet sajnos.De vegyél fel steamen ha akarsz: 94giga Kép
Okés, felvettelek,úgysincs még a Steam-en haverom!KépKépAm köszi a választ és jó nagy hülye vagyok,mert most néztem ez nem dollár,hanem euro.KépAz aktiválás a Steam-en csak olyan játékokkal lehet,amit a Steam-en keresztül vásárolsz?

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#4 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 21. 15:18

Idézet

Idézet

Idézet

Csak hitelkártyával lehet sajnos.De vegyél fel steamen ha akarsz: 94giga Kép
Okés, felvettelek,úgysincs még a Steam-en haverom!KépKépAm köszi a választ és jó nagy hülye vagyok,mert most néztem ez nem dollár,hanem euro.KépAz aktiválás a Steam-en csak olyan játékokkal lehet,amit a Steam-en keresztül vásárolsz?
Nem tudom h érted.Vagy Steamen vásárolsz vagy vannak játékok amiket meglehet venni magyar boltokban pl a yó öreg counter-strike 1.6 vagy counter-strike: source,ezekhez kapsz 1 cd-t amin rajta van a játék 60%-a kb. és még kapsz hozzá 1 kódot azzal aktiválod a játék másik felét és azt már a games fülnél le tod tölteni.Majd még Steamen beszélünk.

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#5 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 22. 17:04

Idézet

Idézet

Nem tudom h érted.Vagy Steamen vásárolsz vagy vannak játékok amiket meglehet venni magyar boltokban pl a yó öreg counter-strike 1.6 vagy counter-strike: source,ezekhez kapsz 1 cd-t amin rajta van a játék 60%-a kb. és még kapsz hozzá 1 kódot azzal aktiválod a játék másik felét és azt már a games fülnél le tod tölteni.Majd még Steamen beszélünk.
Igen erre gondoltam.Csak én azt hittem az összes olyan játékot belehet regusztrálni amit "ismer"a Steam.És a hitelkártyáról csak átutalod a pénzt és kapsz egy kódot amivel letöltheted a játékot aaztán telepítés és csoki?Vagy ezt nem tudod,mert Te boltban vetted a CS:S-t?

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#6 Felhasználó inaktív   MetalLord 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 671
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 22. 19:25

Idézet

Igen erre gondoltam.Csak én azt hittem az összes olyan játékot belehet regusztrálni amit "ismer"a Steam.És a hitelkártyáról csak átutalod a pénzt és kapsz egy kódot amivel letöltheted a játékot aaztán telepítés és csoki?Vagy ezt nem tudod,mert Te boltban vetted a CS:S-t?
Én úgy tudom h valami ilyesmi van, bár én sose vettem még csak boltban steames játékot. de az tuti h nem valami bonyolult dolog, mert a steam direkt ilyen szájbarágósan mindent elmagyaráz.Kép
Az a különbség a hülye és az okos ember között, hogy a hülyék sosem tudják magukról hogy azok...

(\_/)
(O.o)<--Ez egy gonosz nyúl!
(>< )o
Segíts a nyúlnak elfoglalni a világot úgy, hogy bemásolod az aláírásodba!


#7 Felhasználó inaktív   whabaky 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 250
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 22. 19:52

Idézet

Idézet

Idézet

Igen erre gondoltam.Csak én azt hittem az összes olyan játékot belehet regusztrálni amit "ismer"a Steam.És a hitelkártyáról csak átutalod a pénzt és kapsz egy kódot amivel letöltheted a játékot aaztán telepítés és csoki?Vagy ezt nem tudod,mert Te boltban vetted a CS:S-t?
Hali. Boltban vettem a Cs:s-t (7400ért kb 3 éve) aztán ott annyi volt, hogy kaptam egy kulcsot ami nem a játékhoz volt, hanem a Steam acchoz. Azt megcsináltam és kész is... Szerintem ha Steames game-eket akarsz vásárolni, vegyél valami olcsó steam-es játékot, aztán azzal az accal beregelsz és onnantól már egyszerűbb minden Kép

#8 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 22. 20:14

Idézet

Azt szeretném kérdezni,mert ebben baromira nem vagyok otthon,hogy a Steam-ről csak bankkártyával lehet vásárolni igaz?Vagy hogy müködik ez az egész?Mert állati király akciók vannak a  Steam-en msot is az UT3 extra változata azt hiszem csak 12 dolcsi!Meg múltkor is a Team Fortress 2 10 dolláűrba kostált!Nem semmi!
Csak hitelkártyával vagy internetkártyával fizethetsz. Ha Steamen vásárolsz, regisztrálnod kell, és a felhasználói neved+jelszavad alatt tölthetsz le játékot. Steames vásárlásnál nincsen kód, mivel a játékot a felhasználói nevedhez köti. Gyakrolatilag nincs lemez, tok, mindenféle színes papírlap, nincsenek szállítási költségek és biza' sokszor féláron meg lehet venni a játékokat. Nekem jelenleg 9 játékom van a Steamen, már pár éve és soha semmi bajom nem volt vele.

#9 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 22. 20:28

Idézet

Idézet

Csak hitelkártyával vagy internetkártyával fizethetsz. Ha Steamen vásárolsz, regisztrálnod kell, és a felhasználói neved+jelszavad alatt tölthetsz le játékot. Steames vásárlásnál nincsen kód, mivel a játékot a felhasználói nevedhez köti. Gyakrolatilag nincs lemez, tok, mindenféle színes papírlap, nincsenek szállítási költségek és biza' sokszor féláron meg lehet venni a játékokat. Nekem jelenleg 9 játékom van a Steamen, már pár éve és soha semmi bajom nem volt vele.
Akkor király.Igen engem is ezért érdekel az internetes vásárlás,mert máig 15 euro a UT3 Titan pack-estül.Meg múltkor a Team Fortress 2 is 10 euro volt!Szóval az ilyen akcióakt nem szívesen hagyom ki.Volt Lost Planet-es is,egyszóval zsíííííír.Ráadásul ha megbízható akkor még jobb.És egyre jobban tepernek azért,hogy a PC-seknek is legyen egy fasza összetartó játékos rendszerük.Jönnek a DLC-k és már jó sok játéknál vannak Steam Achievementek.Nagyon bejövős egyelőre nekem ez a rendszer!KépKépA köszi a válaszokat srácok:)

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#10 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 22. 20:37

Idézet

Akkor király.Igen engem is ezért érdekel az internetes vásárlás,mert máig 15 euro a UT3 Titan pack-estül.Meg múltkor a Team Fortress 2 is 10 euro volt!Szóval az ilyen akcióakt nem szívesen hagyom ki.Volt Lost Planet-es is,egyszóval zsíííííír.Ráadásul ha megbízható akkor még jobb.És egyre jobban tepernek azért,hogy a PC-seknek is legyen egy fasza összetartó játékos rendszerük.Jönnek a DLC-k és már jó sok játéknál vannak Steam Achievementek.Nagyon bejövős egyelőre nekem ez a rendszer!KépKépA köszi a válaszokat srácok:)
Én azt bírtam volna ha a Marketplace lenne a Steam helyett.Vagyis a Steam összes jó tulajdonsága a Marketplace-el és a LIVE-al összeköttetésben lenne.Akkor nem kéne itt most két k**va rendszerrel sz*rakodni,hanem egyben lenne az egész.Sosem lehet semmi egyszerű....
 

#11 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 16:06

Idézet

Idézet

Én azt bírtam volna ha a Marketplace lenne a Steam helyett.Vagyis a Steam összes jó tulajdonsága a Marketplace-el és a LIVE-al összeköttetésben lenne.Akkor nem kéne itt most két k**va rendszerrel sz*rakodni,hanem egyben lenne az egész.Sosem lehet semmi egyszerű....
Kezemből vetted ki az írást vag mi...:)Pontosan nekem is ez a problémám.Ebből volt valami gebasz is asszem,hogy valamelyik játékhoz azért nem kaptuk meg a DLC-t a konzolosokkal szemben,mert a fejlesztők azt mondták PC-re nincs olyan,mint az Xbox Live! vagy a Store.KépKép

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#12 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 18:39

Idézet

Kezemből vetted ki az írást vag mi...:)Pontosan nekem is ez a problémám.Ebből volt valami gebasz is asszem,hogy valamelyik játékhoz azért nem kaptuk meg a DLC-t a konzolosokkal szemben,mert a fejlesztők azt mondták PC-re nincs olyan,mint az Xbox Live! vagy a Store.KépKép
Pl. Prince of Persia?Kép
Az nem kis kibaszás azokkal,akik megvették PC-re...Kép
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#13 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 18:58

Dentis 360 amúgy mikor szoktál steamen lenni? és milyen játékod van steamre?

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#14 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 19:46

Idézet

Dentis 360 amúgy mikor szoktál steamen lenni? és milyen játékod van steamre?
Hébe-hóba,csak a Empire:Total War demoja:)KépDe bővítenem kellene a listámat,majd hamarosan...Kép

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#15 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 19:48

Idézet

Idézet

Dentis 360 amúgy mikor szoktál steamen lenni? és milyen játékod van steamre?
Hébe-hóba,csak a Empire:Total War demoja:)KépDe bővítenem kellene a listámat,majd hamarosan...Kép
Vedd meg a CS:S-t azt akkor toljuk sógorom szeróján Kép

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#16 Felhasználó inaktív   MetalLord 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 671
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 20:57

Idézet

Idézet

Dentis 360 amúgy mikor szoktál steamen lenni? és milyen játékod van steamre?
Hébe-hóba,csak a Empire:Total War demoja:)KépDe bővítenem kellene a listámat,majd hamarosan...Kép
szedd le pl a Half Life 2 deathmatchet. az ingyenes, csak keress rá google-ban. valami olyasmi van ha jól emléxem h attól függően hogy milyen videókarid van akkor leszedheted. régebben csak atohoz volt ez de mostmár asszem teljesen ingyenes lett a game. és jókis móka, csak már nem jáccik vele sok ember. aki jáccik azok meg szinte mind oroszok Kép am mi a neved steamen, beveszlek friendnek Kép
Az a különbség a hülye és az okos ember között, hogy a hülyék sosem tudják magukról hogy azok...

(\_/)
(O.o)<--Ez egy gonosz nyúl!
(>< )o
Segíts a nyúlnak elfoglalni a világot úgy, hogy bemásolod az aláírásodba!


#17 Felhasználó inaktív   -Cry- 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 46
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 21:21

Nekem is van steam-om de mire is jó? Nem vagyok jártas ebben! Azt tudom hogy lehet rendelni játékokat meg le lehet tölteni demókat (egyet sikerült Half-Life 2 de nem indult kiírt valamit na tökmindegy)! De még biztzos valamire jó!Kép Am xbox360-on is van ilyesmi? Szintén nem vagyok xboxban sem jártas nem rég vettem egyet! Nem rossz!Kép



#18 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 21:24

Idézet

Nekem is van steam-om de mire is jó? Nem vagyok jártas ebben! Azt tudom hogy lehet rendelni játékokat meg le lehet tölteni demókat (egyet sikerült Half-Life 2 de nem indult kiírt valamit na tökmindegy)! De még biztzos valamire jó!Kép Am xbox360-on is van ilyesmi? Szintén nem vagyok xboxban sem jártas nem rég vettem egyet! Nem rossz!Kép

Ezen kívül végülis csak alap dolgokra yó pl friends-be felvenni embereket és chatelni velük....De vannak játékok amik csak Steamen keresztül indulnak mert Valve-esek.Vegyél fel Steamen 94giga Kép
Ja és Xbox-on nincs ilyen,ott csak Live van.

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#19 Felhasználó inaktív   -Cry- 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 46
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 23. 21:26

Idézet

Idézet

Nekem is van steam-om de mire is jó? Nem vagyok jártas ebben! Azt tudom hogy lehet rendelni játékokat meg le lehet tölteni demókat (egyet sikerült Half-Life 2 de nem indult kiírt valamit na tökmindegy)! De még biztzos valamire jó!Kép Am xbox360-on is van ilyesmi? Szintén nem vagyok xboxban sem jártas nem rég vettem egyet! Nem rossz!Kép

Ezen kívül végülis csak alap dolgokra yó pl friends-be felvenni embereket és chatelni velük....De vannak játékok amik csak Steamen keresztül indulnak mert Valve-esek.Vegyél fel Steamen 94giga Kép
Ja és Xbox-on nincs ilyen,ott csak Live van.
Hát ha tudnám hogy kell felvenni!KépKépKépKép Majd próbáékozok! Xboxon nem is lehet játszani pl.: Left 4 Dead? (valvés játék)

#20 Felhasználó inaktív   -Cry- 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 46
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 26. 21:22

Idézet

Idézet

Idézet

Nekem is van steam-om de mire is jó? Nem vagyok jártas ebben! Azt tudom hogy lehet rendelni játékokat meg le lehet tölteni demókat (egyet sikerült Half-Life 2 de nem indult kiírt valamit na tökmindegy)! De még biztzos valamire jó!Kép Am xbox360-on is van ilyesmi? Szintén nem vagyok xboxban sem jártas nem rég vettem egyet! Nem rossz!Kép

Ezen kívül végülis csak alap dolgokra yó pl friends-be felvenni embereket és chatelni velük....De vannak játékok amik csak Steamen keresztül indulnak mert Valve-esek.Vegyél fel Steamen 94giga Kép
Ja és Xbox-on nincs ilyen,ott csak Live van.
Hát ha tudnám hogy kell felvenni!KépKépKépKép Majd próbáékozok! Xboxon nem is lehet játszani pl.: Left 4 Dead? (valvés játék)
Már kaptam választ!

Téma megosztása:


  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó