HWSW Informatikai Kerekasztal: Forma1 (2010) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (50 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Forma1 (2010)

#21 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 27. 12:22

Idézet

1

március 29

Ausztrál

Melbourne

5303

58

2

április 5

Maláj

Sepang

5543

56

3

április 19

Kína

Shanghai

5451

56

4

április 26

Bahrein

Bahrain

5412

57

5

május 10

Spanyol

Catalunya

4655

66

6

május 24

Monaco

Monte Carlo

3340

78

7

június 7

Török

Isztanbul

5338

58

8

június 21

Brit

Silverstone

5141

60

9

július 12

Német

Nürburgring

5148

60

10

július 26

Magyar

Hungaroring

4381

70

11

aug. 23

Európa

Valencia

5419

57

12

aug. 30

Belga

Spa-Francorchamps

7004

44

13

szept. 13

Olasz

Monza

5793

53

14

szept. 27

Szingapúr

Szingapúr

5067

61

15

októtber 4

Japán

Suzuka

5807

53

16

október 18

Brazil

Interlagos

4309

71

17

november 1

Abu Dhabi

Abu Dhabi

-

-

Bákker és most látom csak, hogy jövő hétvégén is lesz futam! F1 POWÁÁÁÁÁ!!!!Kép

nem a brazil nagydij lesz az uccsó? kár...az a pálya mindg tartogat vmi meglepetést
huhh és kinát is milyen előre tették...idén már nemlesz 2 spanyol futam?

#22 Felhasználó inaktív   whabaky 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 250
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 27. 12:25

Idézet

Azon a bizonyos AMG mercin én is csodálkoztam. Olyan hangja van, hogy a hideg kirázott tőle. És a gyorsulása...Kép
Hogy eláruljak egy "nyílt-titkot" (mondjuk elképzelhetőnek tartom, hogy tudod is, de azért megosztanám a jelenlévőkkel (ha emlékeim nem csalnak) Kép) 6.3-mas motorral és 380 pacival lett megáldva. Nem akarok hülyeséget mondani, de úgy emlékszem, hogy azt mondták (eligazításon)... , hogy 2 perc(!) körül mennek végig a pályán. Azért megjegyezném, hogy Schumi tartja az időrekordot a Hungaroringen (2004): 1:19.071(!) Kép

#23 Felhasználó inaktív   MikeReem 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 812
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 27. 12:34

Idézet

nem a brazil nagydij lesz az uccsó? kár...az a pálya mindg tartogat vmi meglepetést
huhh és kinát is milyen előre tették...idén már nemlesz 2 spanyol futam?
az Europa nagydij is Spanyolorszagban van.

#24 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 27. 12:38

Idézet

Idézet

nem a brazil nagydij lesz az uccsó? kár...az a pálya mindg tartogat vmi meglepetést
huhh és kinát is milyen előre tették...idén már nemlesz 2 spanyol futam?
az Europa nagydij is Spanyolorszagban van.
huhh télleg most látom hogy valenciában lesz...Kép

#25 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 30. 14:13

Inkább ezt a topicot használom, hátha itt nem tünnek el a dolgok... Nem tudom hallottátok-e, de kicsit változott a végeredmény! Trulli 10 helyes büntetést kapott (safety car alatt előzött), így visszacsúszott a 13. helyre, és Hamilton lett a 3.
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#26 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 30. 14:36

Idézet

Inkább ezt a topicot használom, hátha itt nem tünnek el a dolgok... Nem tudom hallottátok-e, de kicsit változott a végeredmény! Trulli 10 helyes büntetést kapott (safety car alatt előzött), így visszacsúszott a 13. helyre, és Hamilton lett a 3.


Mázlista, komolyan. Engem inkább ez a diffúzor ügy izgat, mert most mindenki újat fejleszt. Hétvégén Maláj nagydíj, szal addigra biztos nem fognak elkészülni velük. Brawn GP előnye, igencsak tetemes lesz.

Ferrarinak nagyon össze kell magát szednie, mert ez a futamuk...A rajtot nagyon keményen elkapták, kinyomták a szemét a KERS gombnak. :)Sajna szűk a pálya és nem tudták kiélvezni a benne rejlő erőt. Malajzia viszont az egyik legszélesebb pálya, úgy hogy a KERS-es autók ott előnyben lesznek. :Đ

Vettelt viszont nagyon sajnálom. 2. helyről kickelte Kubica és még Vettelt büntetik meg, szal Malajziában ő is 10 rajthelyes büntetést kap. Nem értettem ezt a reakciót. Vettel annyira volt hibás, mint amennyire Kubica. Versenybaleset, ezért nem illik büntiket osztogatni.

Ez a verseny egyébként minden várakozásomat felülmúlta. Volt minden, komolyan. :)Csak azt a böszme Palikot takarítanák már el onnan. Azon röhögtem, hogy még a pilótákat sem ismeri. Aszongya Vettelre, hogy Rosberg, Massára meg Raikkönen. Idióta.Pedig a futamokat ő fogja kommentálni, mert ahogyan hangsúlyozta a futam alatt párszor, imádja a szabály változtatásokat. Csak szegényem, még a szabályokkal sincsen tisztába, nem hogy a pilótákkal. ÁÁÁÁÁÁÁÁ....A délutáni futamon -amikor az ismétlést néztem:)- már nyomkodtam a MUTE gombot a távirányítón. Egyszerűen feláll tőle a szőr a hátamon.



#27 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 30. 14:40

Idézet


Mázlista, komolyan. Engem inkább ez a diffúzor ügy izgat, mert most mindenki újat fejleszt. Hétvégén Maláj nagydíj, szal addigra biztos nem fognak elkészülni velük. Brawn GP előnye, igencsak tetemes lesz.

Ferrarinak nagyon össze kell magát szednie, mert ez a futamuk...A rajtot nagyon keményen elkapták, kinyomták a szemét a KERS gombnak. :)Sajna szűk a pálya és nem tudták kiélvezni a benne rejlő erőt. Malajzia viszont az egyik legszélesebb pálya, úgy hogy a KERS-es autók ott előnyben lesznek. :Đ

Vettelt viszont nagyon sajnálom. 2. helyről kickelte Kubica és még Vettelt büntetik meg, szal Malajziában ő is 10 rajthelyes büntetést kap. Nem értettem ezt a reakciót. Vettel annyira volt hibás, mint amennyire Kubica. Versenybaleset, ezért nem illik büntiket osztogatni.

Ez a verseny egyébként minden várakozásomat felülmúlta. Volt minden, komolyan. :)Csak azt a böszme Palikot takarítanák már el onnan. Azon röhögtem, hogy még a pilótákat sem ismeri. Aszongya Vettelre, hogy Rosberg, Massára meg Raikkönen. Idióta.Pedig a futamokat ő fogja kommentálni, mert ahogyan hangsúlyozta a futam alatt párszor, imádja a szabály változtatásokat. Csak szegényem, még a szabályokkal sincsen tisztába, nem hogy a pilótákkal. ÁÁÁÁÁÁÁÁ....A délutáni futamon -amikor az ismétlést néztem:)- már nyomkodtam a MUTE gombot a távirányítón. Egyszerűen feláll tőle a szőr a hátamon.

Izlések és pofonok, én nekem bejön Palik ökörködése, én a Gyulát nem bírom, de a verseny ettől függetlenül baromi jó volt! Azon néztem nagyon nagyot amikor mondták hogy Brawn mennyiért vehette meg a Honda csapatot (1euro). Most kaszálni fog az biztos, mert a sokszorosára emelkedett a hírdetési felület ára az autóikon!Kép Szerintem már-már könyvbe illő történet az övé, és lassan a Button/Barichello párosé is!Kép
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#28 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 01. 09:02

Magyar szponzor a BRAWN GP-nél?

#29 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 01. 09:05

Idézet

A HELL magyar??? Nem is tudtam. Kép Egész biztos ez?
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#30 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 01. 09:21

Idézet

Idézet

A HELL magyar??? Nem is tudtam. Kép Egész biztos ez? 
Megmondom őszintén nem tudom. Az origós hírből következtettem erre.

#31 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 01. 09:46

Idézet

Idézet

Idézet

A HELL magyar??? Nem is tudtam. Kép Egész biztos ez?
Megmondom őszintén nem tudom. Az origós hírből következtettem erre.
Minden esetre én nagyon örülnék neki.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#32 Felhasználó inaktív   reszegyseg 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 454
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 01. 10:09

Idézet

Idézet

Azon a bizonyos AMG mercin én is csodálkoztam. Olyan hangja van, hogy a hideg kirázott tőle. És a gyorsulása...Kép
Hogy eláruljak egy "nyílt-titkot" (mondjuk elképzelhetőnek tartom, hogy tudod is, de azért megosztanám a jelenlévőkkel (ha emlékeim nem csalnak) Kép) 6.3-mas motorral és 380 pacival lett megáldva. Nem akarok hülyeséget mondani, de úgy emlékszem, hogy azt mondták (eligazításon)... , hogy 2 perc(!) körül mennek végig a pályán. Azért megjegyezném, hogy Schumi tartja az időrekordot a Hungaroringen (2004): 1:19.071(!) Kép
380 LE mar lassan a ralliban is keves,nem az F1-ben.szerintem vagy 500 LE-t lesporoltal arrol a mocirol

#33 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 01. 14:31

Idézet

Idézet

Hogy eláruljak egy "nyílt-titkot" (mondjuk elképzelhetőnek tartom, hogy tudod is, de azért megosztanám a jelenlévőkkel (ha emlékeim nem csalnak) Kép) 6.3-mas motorral és 380 pacival lett megáldva. Nem akarok hülyeséget mondani, de úgy emlékszem, hogy azt mondták (eligazításon)... , hogy 2 perc(!) körül mennek végig a pályán. Azért megjegyezném, hogy Schumi tartja az időrekordot a Hungaroringen (2004): 1:19.071(!) Kép
380 LE mar lassan a ralliban is keves,nem az F1-ben.szerintem vagy 500 LE-t lesporoltal arrol a mocirol
Hogyha a Safety Car-ra gondoltok az tényleg AMG 6.3 de 525 pacis.
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#34 Felhasználó inaktív   whabaky 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 250
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 01. 15:18

Idézet

Idézet

Idézet

Hogy eláruljak egy "nyílt-titkot" (mondjuk elképzelhetőnek tartom, hogy tudod is, de azért megosztanám a jelenlévőkkel (ha emlékeim nem csalnak) Kép) 6.3-mas motorral és 380 pacival lett megáldva. Nem akarok hülyeséget mondani, de úgy emlékszem, hogy azt mondták (eligazításon)... , hogy 2 perc(!) körül mennek végig a pályán. Azért megjegyezném, hogy Schumi tartja az időrekordot a Hungaroringen (2004): 1:19.071(!) Kép
380 LE mar lassan a ralliban is keves,nem az F1-ben.szerintem vagy 500 LE-t lesporoltal arrol a mocirol
Hogyha a Safety Car-ra gondoltok az tényleg AMG 6.3 de 525 pacis.
Oksa, utánnanéztem és valóban... Rosszul emlékeztem Kép

#35 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 03. 07:18

Ismét a Williamsek az élen az első szabadedzésen. Őket a Brawn majd a Ferrari követi...Bővebben a második edzés után, ami 8 órakkor kezdődött.

Más: Korábban olvastam valahol, hogy a szabadedzéseket a CNN közvetíti. Ha tud valaki egy direkt linket azt megköszönném.

#36 Felhasználó inaktív   MikeReem 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 812
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 03. 08:15

Idézet

Ismét a Williamsek az élen az első szabadedzésen. Őket a Brawn majd a Ferrari követi...Bővebben a második edzés után, ami 8 órakkor kezdődött.

Más: Korábban olvastam valahol, hogy a szabadedzéseket a CNN közvetíti. Ha tud valaki egy direkt linket azt megköszönném.
A BBC a hivatalos kozvetito az idei evtol, akik az angoloknak neten is sugarozzak. Persze ettol lehet, hogy a CNN is. Viszont ami biztos, hogy a justin.tv oldalon ha a sport kategoriaban keresel, akkor rogton megtalalhatod a live streamet ahol lehet nezni a szabadedzesektol kezdve az idomeron at a versenyig mindent a BBC-s verzioban.

#37 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 03. 09:13

Ferrarik az élen a 2. szabadedzésen! Kép

#38 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 03. 09:29

Idézet

A BBC a hivatalos kozvetito az idei evtol, akik az angoloknak neten is sugarozzak. Persze ettol lehet, hogy a CNN is. Viszont ami biztos, hogy a justin.tv oldalon ha a sport kategoriaban keresel, akkor rogton megtalalhatod a live streamet ahol lehet nezni a szabadedzesektol kezdve az idomeron at a versenyig mindent a BBC-s verzioban.


Jóvanna, akkó BBC! :Đ

Justin.tv-t köszi, kedvencek közé raktam!:-D



#39 Felhasználó inaktív   fmsteve 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 65
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 03. 10:24

1. szabad edzés:
http://www.f1hirek.h...es_201004030533

2. szabad edzés:
http://www.f1hirek.h...es_200905030919
fmsteve


#40 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 03. 12:11

Idézet

Ferrarik az élen a 2. szabadedzésen! Kép
Kép Ezt a hírt vártam! Remélem összekapják magukat kicsit a múlt heti nullázás után!

UI.: Király az avatarod!!! Kép
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

Téma megosztása:


  • (50 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó