HWSW Informatikai Kerekasztal: Forma1 (2010) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (50 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Forma1 (2010)

#1 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 25. 09:34

Kövezettek meg érte, de a másik topik igencsak haldoklik. Remélem a probléma ezzel megoldódik. Kép

#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 25. 09:35

S, most már jöhetnek a kommentek orrvérzésig!Kép

#3 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 25. 09:47

Idézet

S, most már jöhetnek a kommentek orrvérzésig!Kép
Remélem ide már ne terjed át a 'fórum-fekete lyuk'....pedig tegnap milyen szépen leírtam az elméletemet róla,erre azt is elnyeli:)
OFF: norb,mi lett az avataroddal?Vagy vársz a 7végéig és akkor kiraksz vmi F1-eset?Kép
ON: Hajrá BaumgartnerKép
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 25. 09:57

Idézet

Idézet

S, most már jöhetnek a kommentek orrvérzésig!Kép
Remélem ide már ne terjed át a 'fórum-fekete lyuk'....pedig tegnap milyen szépen leírtam az elméletemet róla,erre azt is elnyeli:)
OFF: norb,mi lett az avataroddal?Vagy vársz a 7végéig és akkor kiraksz vmi F1-eset?Kép
ON: Hajrá BaumgartnerKép


Úgy gondoltam egyelőre eltűntetem magam. Már ami az avatart és az aláírást illeti. Kell egy kis megújúlás, mert a narancsos avatar sztem sokaknál leverte a biztosítékot. Most pedig ti fogjátok igazolni, hogy a magyar hamar felejt.KépKépKép No, mindegy...:Đ


Egyébként igen, valami jó kis F1-es avatarra várok!Kép

Zsótit a meklárenbe!Kép Dzsos fersztáppen POWÁÁÁ!!!!Kép



#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 26. 12:38

Van ám ilyen totyikunk is. Kép

#6 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 26. 12:59

Ajj....már 3 F1-es topik van:)

Úgy néz ki,bajban lehet a BrawnGP

(nso.hu)


..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#7 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 26. 13:01

3? Én csak kettőről tudok, amik közül az egyik áldozatául esett a teóriádnak!Kép

#8 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 26. 13:09

Idézet

3? Én csak kettőről tudok, amik közül az egyik áldozatául esett a teóriádnak!Kép

F1 2009 , Forma 1 , és ugye a fekete-lyukas Formula 1 :Đ

Valami csúnyán nincs rendben az utolsóbanKép


..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 27. 08:43

ELKEZDŐDÖTT!Kép

Első szabadedzést Rosberg nyerte. A Ferrari és a Brawn GP is hozta a remek formáját. Hamilton 16.
Második szabadedzést is Rosberg nyerte.A Ferrarik hátrébb (sztem versenyetapot mentek), Brawn GP szintén jól szerepelt. Hamilton 18.

Nekem az az érzésem, hogy a Brawn GP mindkét edzésen versenyetapot ment, s így is elől végeztek, míg a többiek egy könnyű autóval a beállításokat keresték. Holnap végre lehull a lepel, s kiderül, ki-milyen munkát végzett a téli időszakban. Az biztos, hogy nem a korábbi évekhez hasonló futamot fogunk látni, sztem lesz meglepetés bőven! Már kevesebb, mint 24 óra!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKép

#10 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 27. 09:10

Idézet

ELKEZDŐDÖTT!Kép

Első szabadedzést Rosberg nyerte. A Ferrari és a Brawn GP is hozta a remek formáját. Hamilton 16.
Második szabadedzést is Rosberg nyerte.A Ferrarik hátrébb (sztem versenyetapot mentek), Brawn GP szintén jól szerepelt. Hamilton 18.

Nekem az az érzésem, hogy a Brawn GP mindkét edzésen versenyetapot ment, s így is elől végeztek, míg a többiek egy könnyű autóval a beállításokat keresték. Holnap végre lehull a lepel, s kiderül, ki-milyen munkát végzett a téli időszakban. Az biztos, hogy nem a korábbi évekhez hasonló futamot fogunk látni, sztem lesz meglepetés bőven! Már kevesebb, mint 24 óra!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKép
Nagyon kíváncsi leszek hogy miért vannak ennyire hátul a mercik (nem mintha zavarna) lehet altatnak, vagy nagyon nem jött össze valami!Kép
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#11 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 27. 09:14

Idén télen nem követtem figyelemmel az eseményeket, így azt sem nagyon tudom, hogy mi van ezzel a csapattal? Brawn GP? Melyikből alakult? Vadi új, vagy vásárolt?
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#12 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 27. 09:18

Idézet

Idén télen nem követtem figyelemmel az eseményeket, így azt sem nagyon tudom, hogy mi van ezzel a csapattal? Brawn GP? Melyikből alakult? Vadi új, vagy vásárolt?
ex Honda , csak Ross Brawn irányítása alatt. (hogy kmilyen motorral mennek azt nem tudom)
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#13 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 27. 09:57

Idézet

Idézet

Idén télen nem követtem figyelemmel az eseményeket, így azt sem nagyon tudom, hogy mi van ezzel a csapattal? Brawn GP? Melyikből alakult? Vadi új, vagy vásárolt?
ex Honda , csak Ross Brawn irányítása alatt. (hogy kmilyen motorral mennek azt nem tudom)

Így van. A gazdasági válságra -és az elmúlt évek gyenge teljesítményére- hivatkozva, a Honda kilépett az F1-ből decemberben. Ross Brawn aki a Ferrari technikai igazgatójaként tevékenykedett, 2006 végén, M. Schumacher visszavonulásakkor ő is "szünetre" távozott, egy évre. Magyarul a 2007-es szezont kihagyta, s 2008-ban a Honda technikai igazgatója lett. A tavalyi évet beáldozva, gatyába rázta a csapatot, majd 15 hónapja fejlesztik az idei autót. Közbejött a bibi, vagyis a Honda távozása, Brawn pedig nem hagyta a kemény, több, mint egy éves munkáját kárba veszni, így ő, és befektető társai kilóra felvásárolták a Hondát, s jelenlegi szponzor nélküli csapatként a Brawn GP nevet kapták, olyan rutinos pilótákkal, mint Barrichello és Button. Míg a többi csapat, 4-5 hónapot fejlesztette az idei autót, úgy a Brawn GP-sek, a maguk 15 hónapjával, kb 1 másodperccel előrébb járnak a többi autóhoz képest. (amit a téli tesztek tükröztek) Ross Brawn egyébként a legmenőbb ember az F1-ben. Az egyik legjobb stratéga, többek között M. Schumacher neki is köszönheti a 7 bajnoki címét. 1976-ban keveredett az autósportba, kezdetben utcai autókat tervetett. Dolgozott a Forma 3-ban és az F1-ben. A Jaguárnál illetve a Williamsnél is dolgozott, az aerodinamikai részlegen.(szélcsatornában) Ezután került a Benetton-hoz, ahová elcsábította az idősebbik Schumachert.Olyan nevek voltak ennél a csapatnál, mint Piquet, Patrese vagy Alesi. 2 vb címet nyertek, majd Brawn állást kapott a Ferrarinál, ahová Scumit is magával vitte. Tudni illik a Ferrarinak ez volt az az éve, hogy ha nem nyerik meg a vb-t, akkor kiszállnak. Ross-al és Scumival ez sikerült, sőt még tetézni is tudták egy párszor. Ferraritól eljött, kihagyott egy évet, majd a Hondához került, aki kilépett, így egy saját csapatot "üzemeltet" jelenleg, szponzor nélkül. Röviden ennyi.

#14 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 27. 10:02

Ki a ..szom mondta ezekre az autókra, hogy fűnyíró?!Kép

Kép



#15 Felhasználó inaktív   MikeReem 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 812
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 27. 11:33

Idézet

ex Honda , csak Ross Brawn irányítása alatt. (hogy kmilyen motorral mennek azt nem tudom)
mercedes motorral mennek

#16 Felhasználó inaktív   whabaky 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 250
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 27. 11:45

Ha belegondolok, hogy már csak 2-t kell aludni az első futamért... kiráz a hideg is Kép
Alig várom, hogy Július 23-án meghalljam előben a hangjukat és érezzem a szagukat... addig még sajnos sokat kell aludni Kép

#17 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 27. 11:48

Idézet

Ha belegondolok, hogy már csak 2-t kell aludni az első futamért... kiráz a hideg is Kép
Alig várom, hogy Július 23-án meghalljam előben a hangjukat és érezzem a szagukat... addig még sajnos sokat kell aludni Kép
Július 23? most olyan korán lesz a Hungaroring?Kép

#18 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 27. 11:50

1

március 29

Ausztrál

Melbourne

5303

58

2

április 5

Maláj

Sepang

5543

56

3

április 19

Kína

Shanghai

5451

56

4

április 26

Bahrein

Bahrain

5412

57

5

május 10

Spanyol

Catalunya

4655

66

6

május 24

Monaco

Monte Carlo

3340

78

7

június 7

Török

Isztanbul

5338

58

8

június 21

Brit

Silverstone

5141

60

9

július 12

Német

Nürburgring

5148

60

10

július 26

Magyar

Hungaroring

4381

70

11

aug. 23

Európa

Valencia

5419

57

12

aug. 30

Belga

Spa-Francorchamps

7004

44

13

szept. 13

Olasz

Monza

5793

53

14

szept. 27

Szingapúr

Szingapúr

5067

61

15

októtber 4

Japán

Suzuka

5807

53

16

október 18

Brazil

Interlagos

4309

71

17

november 1

Abu Dhabi

Abu Dhabi

-

-

Bákker és most látom csak, hogy jövő hétvégén is lesz futam! F1 POWÁÁÁÁÁ!!!!Kép



#19 Felhasználó inaktív   whabaky 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 250
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 27. 11:53

Idézet

Idézet

Ha belegondolok, hogy már csak 2-t kell aludni az első futamért... kiráz a hideg is Kép
Alig várom, hogy Július 23-án meghalljam előben a hangjukat és érezzem a szagukat... addig még sajnos sokat kell aludni Kép
Július 23? most olyan korán lesz a Hungaroring?Kép
Igen. Júli 24-26, de 23-án már felmegyünk kukucskálni (előjátéknak meghallgatni az AMG Merci "dübörgését", meg egy kis GP2 kerékcsere teszt, és egyéb nyalánkságok...) aztán 24-én szabadedzés és így tovább. Hát igen, én is meglepődtem, mert hozzászoktam augusztus első hétvégéjéhez Kép

#20 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 27. 12:05

Idézet

Idézet

Idézet

Ha belegondolok, hogy már csak 2-t kell aludni az első futamért... kiráz a hideg is Kép
Alig várom, hogy Július 23-án meghalljam előben a hangjukat és érezzem a szagukat... addig még sajnos sokat kell aludni Kép
Július 23? most olyan korán lesz a Hungaroring?Kép
Igen. Júli 24-26, de 23-án már felmegyünk kukucskálni (előjátéknak meghallgatni az AMG Merci "dübörgését", meg egy kis GP2 kerékcsere teszt, és egyéb nyalánkságok...) aztán 24-én szabadedzés és így tovább. Hát igen, én is meglepődtem, mert hozzászoktam augusztus első hétvégéjéhez Kép
Azon a bizonyos AMG mercin én is csodálkoztam. Olyan hangja van, hogy a hideg kirázott tőle. És a gyorsulása...Kép

Téma megosztása:


  • (50 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó