HWSW Informatikai Kerekasztal: Army of Two: The 40th Day - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Army of Two: The 40th Day

#41 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 13. 17:26

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Ennek van single player része? Vagy csak simán Multis?
Megéri megvenni single miatt?
Egészen biztos, hogy van egyszemélyes lehetőség. Mindenképpen megéri. Ha az első része tetszett, akkor ez is fog. A demo alapján sokkal jobb. Nálam tuti vétel lesz.
Ha nem multiznék, akkor is megérné?
persze. én pl csak single-be játszottam és nagyon jó megéri :Đ
Az elsőről azt mondják, nagyon rövid...erről tudni már valamit?
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#42 Felhasználó inaktív   Songoku12 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 13. 17:28

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Ennek van single player része? Vagy csak simán Multis?
Megéri megvenni single miatt?
Egészen biztos, hogy van egyszemélyes lehetőség. Mindenképpen megéri. Ha az első része tetszett, akkor ez is fog. A demo alapján sokkal jobb. Nálam tuti vétel lesz.
Ha nem multiznék, akkor is megérné?
persze. én pl csak single-be játszottam és nagyon jó megéri :Đ
Az elsőről azt mondják, nagyon rövid...erről tudni már valamit?
én végigjátszottam box-on az 1-et és nekem nem tünt rövidnek. egyébként azt nem tudom ez milyen hosszú lesz.

#43 Felhasználó inaktív   Jocilus 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 426
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 13. 18:10

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Ennek van single player része? Vagy csak simán Multis?
Megéri megvenni single miatt?
Egészen biztos, hogy van egyszemélyes lehetőség. Mindenképpen megéri. Ha az első része tetszett, akkor ez is fog. A demo alapján sokkal jobb. Nálam tuti vétel lesz.
Ha nem multiznék, akkor is megérné?
persze. én pl csak single-be játszottam és nagyon jó megéri :Đ
Az elsőről azt mondják, nagyon rövid...erről tudni már valamit?
én végigjátszottam box-on az 1-et és nekem nem tünt rövidnek. egyébként azt nem tudom ez milyen hosszú lesz.
Én is kinyomtam már box-on az 1-et és nekem se tűnt nagyon rövidnek.Nekem pont jó volt.Tetszett.Ez egy ilyen vérbeli akciójáték.:)Ha meg professional szinten nyomod ki akkor a legjobb.Szerintem... KépKépKép Ha haverral is kinyomod akkor az meg csak hal a tortán.KépNekem az 1. része nagyon bejött. Kép

#44 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 13. 19:18

Srácok! Nekem is nagyon tetszik ez a játék, sőt ha megveszem, online co-opban is akarok majd nyomulni, de kérlek benneteket, ne építsetek kommentpiramist. Átláthatatlan lesz tőle az oldal. Köszi.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#45 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 19. 13:16

nincs ebben a k**tt nagy demoban singleplayer??KépKép.....2 GB és csak coop van benne...ott van a SOLO is viszont arra nem lehet rámenni..F*CK+KépKép
Kép

#46 Felhasználó inaktív   ei94 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 765
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 19. 17:05

Idézet

nincs ebben a k**tt nagy demoban singleplayer??KépKép.....2 GB és csak coop van benne...ott van a SOLO is viszont arra nem lehet rámenni..F*CK+KépKép
Ez engem is bosszant!! Kép
Free userbars

#47 Felhasználó inaktív   HAWX 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 02. 14. 20:53

Tudja valaki hogy lehet megszerezni az AS-KRI,G18C,SB-Z"GRAND PINGER" nevü fegyvereket?

#48 Felhasználó inaktív   csabaxi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 02. 21. 19:17

Hát szerintem ez a második rész ez százszorta rövidebb mint az első. nekem max 5 órába tellett. De a történet nagyon jó! A grafika egy kicsit hogy is mondjam gyűrött,de nekem bejött.a +-ok jók,a maszkok+ fegyverek bár olyan rövid volt a játék még 1 szer hangsúlyoznám hogy nem tudtam megvenni az összes fegyvert,pedig az az első részben is megtettem. faszák benne azok a részek is ahol kiválaszhatod hogy kit akarsz megölni,bár ebből csak 2 van. Meg a történet a döntés után,képregényesen meséli el annak a bizonyos embernek az életét. De az sajnálom a legjobban hogy baromi rövid.Kép

#49 Felhasználó inaktív   soda 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 79
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 04. 21:49

Na végül is oly sok várakozás után kezeim közé kaparinthattam a gamet. Irnék is róla egy kis összegzést. (Tudom, hogy mostanában eléggé haldoklik ez a topic, de ez nem naon zavar.)

Kezdeném a menüvel, amely nekem ifejezettem tetszett, a legjobb kifejezés rá az, hogy nincs túlbonyolítva, de jól néz ki.
Itt testreszabhatjuk a beálllításokat, és maszkot is itt tudunk cserélni/választani. Nagyon tetszett, hogy több szerepet kapott az, hogy társunk hogy nézzen ki, például választhatunk neki saját maszkot és ruházatot. A játék hangulatát nagyon jól át lehet érezni, a grafika nem sokat ejlődött, de nekem tetszik
, egyedül a mozgással volt problémám, egy kicsit lomhának tűnik, bár van mód sprintre, de azért akkor is kicsit frusztráló az elején, de hozzá lehet szokni. Társunk M.I.-je is sokat fejlődött az 1. részhez képest, már nem húz be a kereszttűzbe, hanem inkább fedezékbe. Az 1. részhez képest jóval több co-op taktika áll rendelkezésünkre, például megadást színlelve gyorsan előkapunk egy pisztolyt és mindenkit lelövünk, vagy a társunk beméri nekünk az ellenfél pozícióját mi pedig csapát tudunk mérni rá és még sok más. Amiről még nem beszéltem, de nekem a legjobban tetszett, az a fegyverek testreszabhatósága volt. Nagyon részletesen ki lett dolgozva ez a rész. Az 1. részben ugyebár minden fegyver minden részéhez volt 3 kiegészítő, és az egyik mindig jobb és drágább volt a másiknál, magyarul mindegyikből a legjobbat kellett megvenni. Itt ne így van, itt ha veszünk egy fegyvert, akkor alkatrészei feloldódnak és bármilyen más fegyverhez hozzácsatolhatjuk. Mondok egy példát: AK47-eshez szerelünk fel egy M4-es csövet és egy G36C-s vállkitámasztót. A küldetések során akadnak morális döntések, ahol nekünk kell döntenünk például arról, SPOILER ON hogy embert aki eddig segített nekünk, de valami rosszat akar elkövetni, azt megöljük-e, vagy csak magunk dolgával törődve életben hadjuk.SPOILER OFF
Nos hirtelen ennyi jutott eszembe a játékról, akinek tetszett az első rész, az ki ne hagyja, akinek nem jött be azi is tehet vele egy próbát, hátha bejön neki.

UI.: Ha valaki kérdezné, hogy miért írtam ezt ide, amikor van teszt, akoor azt kell rá mondanom, hogy nagyn megtetszett a játék és ez kikívánkozott belőlem, ha megsértettem volna a tesztírót, (de remélem nem) akkor előre is elnézést kérek.


#50 Felhasználó inaktív   cghh 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 23
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 04. 20:26

Szerintem a vége szomorú volt.

#51 Felhasználó inaktív   lebron james 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 508
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 04. 20:34

Idézet

Na végül is oly sok várakozás után kezeim közé kaparinthattam a gamet. Irnék is róla egy kis összegzést. (Tudom, hogy mostanában eléggé haldoklik ez a topic, de ez nem naon zavar.)

Kezdeném a menüvel, amely nekem ifejezettem tetszett, a legjobb kifejezés rá az, hogy nincs túlbonyolítva, de jól néz ki.
Itt testreszabhatjuk a beálllításokat, és maszkot is itt tudunk cserélni/választani. Nagyon tetszett, hogy több szerepet kapott az, hogy társunk hogy nézzen ki, például választhatunk neki saját maszkot és ruházatot. A játék hangulatát nagyon jól át lehet érezni, a grafika nem sokat ejlődött, de nekem tetszik
, egyedül a mozgással volt problémám, egy kicsit lomhának tűnik, bár van mód sprintre, de azért akkor is kicsit frusztráló az elején, de hozzá lehet szokni. Társunk M.I.-je is sokat fejlődött az 1. részhez képest, már nem húz be a kereszttűzbe, hanem inkább fedezékbe. Az 1. részhez képest jóval több co-op taktika áll rendelkezésünkre, például megadást színlelve gyorsan előkapunk egy pisztolyt és mindenkit lelövünk, vagy a társunk beméri nekünk az ellenfél pozícióját mi pedig csapát tudunk mérni rá és még sok más. Amiről még nem beszéltem, de nekem a legjobban tetszett, az a fegyverek testreszabhatósága volt. Nagyon részletesen ki lett dolgozva ez a rész. Az 1. részben ugyebár minden fegyver minden részéhez volt 3 kiegészítő, és az egyik mindig jobb és drágább volt a másiknál, magyarul mindegyikből a legjobbat kellett megvenni. Itt ne így van, itt ha veszünk egy fegyvert, akkor alkatrészei feloldódnak és bármilyen más fegyverhez hozzácsatolhatjuk. Mondok egy példát: AK47-eshez szerelünk fel egy M4-es csövet és egy G36C-s vállkitámasztót. A küldetések során akadnak morális döntések, ahol nekünk kell döntenünk például arról, SPOILER ON hogy embert aki eddig segített nekünk, de valami rosszat akar elkövetni, azt megöljük-e, vagy csak magunk dolgával törődve életben hadjuk.SPOILER OFF
Nos hirtelen ennyi jutott eszembe a játékról, akinek tetszett az első rész, az ki ne hagyja, akinek nem jött be azi is tehet vele egy próbát, hátha bejön neki.

UI.: Ha valaki kérdezné, hogy miért írtam ezt ide, amikor van teszt, akoor azt kell rá mondanom, hogy nagyn megtetszett a játék és ez kikívánkozott belőlem, ha megsértettem volna a tesztírót, (de remélem nem) akkor előre is elnézést kérek.
Mondanál a multiról is valamit

#52 Felhasználó inaktív   cghh 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 23
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 30. 18:28

Idézet

Idézet

Na végül is oly sok várakozás után kezeim közé kaparinthattam a gamet. Irnék is róla egy kis összegzést. (Tudom, hogy mostanában eléggé haldoklik ez a topic, de ez nem naon zavar.)

Kezdeném a menüvel, amely nekem ifejezettem tetszett, a legjobb kifejezés rá az, hogy nincs túlbonyolítva, de jól néz ki.
Itt testreszabhatjuk a beálllításokat, és maszkot is itt tudunk cserélni/választani. Nagyon tetszett, hogy több szerepet kapott az, hogy társunk hogy nézzen ki, például választhatunk neki saját maszkot és ruházatot. A játék hangulatát nagyon jól át lehet érezni, a grafika nem sokat ejlődött, de nekem tetszik
, egyedül a mozgással volt problémám, egy kicsit lomhának tűnik, bár van mód sprintre, de azért akkor is kicsit frusztráló az elején, de hozzá lehet szokni. Társunk M.I.-je is sokat fejlődött az 1. részhez képest, már nem húz be a kereszttűzbe, hanem inkább fedezékbe. Az 1. részhez képest jóval több co-op taktika áll rendelkezésünkre, például megadást színlelve gyorsan előkapunk egy pisztolyt és mindenkit lelövünk, vagy a társunk beméri nekünk az ellenfél pozícióját mi pedig csapát tudunk mérni rá és még sok más. Amiről még nem beszéltem, de nekem a legjobban tetszett, az a fegyverek testreszabhatósága volt. Nagyon részletesen ki lett dolgozva ez a rész. Az 1. részben ugyebár minden fegyver minden részéhez volt 3 kiegészítő, és az egyik mindig jobb és drágább volt a másiknál, magyarul mindegyikből a legjobbat kellett megvenni. Itt ne így van, itt ha veszünk egy fegyvert, akkor alkatrészei feloldódnak és bármilyen más fegyverhez hozzácsatolhatjuk. Mondok egy példát: AK47-eshez szerelünk fel egy M4-es csövet és egy G36C-s vállkitámasztót. A küldetések során akadnak morális döntések, ahol nekünk kell döntenünk például arról, SPOILER ON hogy embert aki eddig segített nekünk, de valami rosszat akar elkövetni, azt megöljük-e, vagy csak magunk dolgával törődve életben hadjuk.SPOILER OFF
Nos hirtelen ennyi jutott eszembe a játékról, akinek tetszett az első rész, az ki ne hagyja, akinek nem jött be azi is tehet vele egy próbát, hátha bejön neki.

UI.: Ha valaki kérdezné, hogy miért írtam ezt ide, amikor van teszt, akoor azt kell rá mondanom, hogy nagyn megtetszett a játék és ez kikívánkozott belőlem, ha megsértettem volna a tesztírót, (de remélem nem) akkor előre is elnézést kérek.
Mondanál a multiról is valamit
nekem xbox-on van meg és ott a játékot osztottképernyőn is ki lehet játszani úgy h az 1ikőtök van Tyson-nal a másik játékos meg Salem-mal. Meg ha jól emlékszek akk lehet 1más elen is játszani azt könnyen megtalálod az van odaírva h Versus

#53 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 04. 29. 12:51

Eladó az Army of two: the 40th day PS3-as változata. Egyszer játszottam végig, mindene ép és teljességgel hiánytalan. Olcsó! Írj privátot itt, vagy a GK-n és megbeszéljük a részleteket.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó