HWSW Informatikai Kerekasztal: 2010 FIFA World Cup - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2010 FIFA World Cup

#41 Felhasználó inaktív   Gunner23 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 869
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 10. 14:11

Itt vannak a tapasztalataim a demóról: A grafika egy picit jobb lett, főleg a füvön látszódik a legnagyobb különbség, nagyon szép lett! Ezen kívül a labda egy kicsit realisztikusabban gurul, és repül, újdonság még, hogy minden elrontott vagy gólra váltott mozdulat után mutatják az adott játékost, és rengetegszer mutatják a szövetségi kapitányt is. 199 csapat van benne és ahogy láttam az összes licenszelve is van. Az új "google earth"-szerű menürendszer nagyon tetszik! Ezeken kívül még sok apróbb ám jó újítás van benne, mint példáúl gólörömkor a kamera nem marad ugyanúgy hanem forog a gólszerző körül, és a könzönség reakciói is sokkal életszerűbbek, igazi VB hangulat uralkodik a meccseken!:Đ Hogyha megvan a FIFA10, akkor szerintem 10-12 ezer forintot nem ér meg, ha viszont nincs meg és szereted a focis játékokat gondolkodás nélkül irány a bolt!Kép
Gunner For Life KépVictoria Concordia Crescit

KEDVES HÉTFŐ.
BASZD MEG.
ÜDVÖZLETTEL, A VILÁG.
humoros.blog.hu

Konfig: GPU: Gigabyte GTX 460 Super Overclock, CPU: Intel i5 760, Alaplap: Gigabyte GA H55-M UD3-H, PSU: Corsair TX650W, HDD: Seagate Barracuda.12, 500GB, SSD: ADATA S599 64GB, RAM: Kingmax Hercules 2200MHz 4GB kit, OS: Windows 7 Home Premium 64bit

#42 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 10. 14:16

Idézet

Idézet

Toltam 7-8 meccset a demóval és nagyon jó lett. Be is fogom szerezni az tuti!
Hasonlít a Fifa 10-hez? a grafikája változott?
Egyetértek Gunnerrel. A füvön látszódik a legjobban. Most már úgy néz ki mintha tényleg füvön játszanánk nem pedig egy szőnyegen. Idáig nem is zavart a 10-ban a fű de most hogy láttam a World Cup 2010-et már nagyon!
   

#43 Felhasználó inaktív   zoli12i 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.350
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 10. 14:19

Idézet

Itt vannak a tapasztalataim a demóról: A grafika egy picit jobb lett, főleg a füvön látszódik a legnagyobb különbség, nagyon szép lett! Ezen kívül a labda egy kicsit realisztikusabban gurul, és repül, újdonság még, hogy minden elrontott vagy gólra váltott mozdulat után mutatják az adott játékost, és rengetegszer mutatják a szövetségi kapitányt is. 199 csapat van benne és ahogy láttam az összes licenszelve is van. Az új "google earth"-szerű menürendszer nagyon tetszik! Ezeken kívül még sok apróbb ám jó újítás van benne, mint példáúl gólörömkor a kamera nem marad ugyanúgy hanem forog a gólszerző körül, és a könzönség reakciói is sokkal életszerűbbek, igazi VB hangulat uralkodik a meccseken!:Đ Hogyha megvan a FIFA10, akkor szerintem 10-12 ezer forintot nem ér meg, ha viszont nincs meg és szereted a focis játékokat gondolkodás nélkül irány a bolt!Kép
Erwin Koeman benne van ?

 

 


#44 Felhasználó inaktív   arshavin23 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 10. 14:21

Idézet

Itt vannak a tapasztalataim a demóról: A grafika egy picit jobb lett, főleg a füvön látszódik a legnagyobb különbség, nagyon szép lett! Ezen kívül a labda egy kicsit realisztikusabban gurul, és repül, újdonság még, hogy minden elrontott vagy gólra váltott mozdulat után mutatják az adott játékost, és rengetegszer mutatják a szövetségi kapitányt is. 199 csapat van benne és ahogy láttam az összes licenszelve is van. Az új "google earth"-szerű menürendszer nagyon tetszik! Ezeken kívül még sok apróbb ám jó újítás van benne, mint példáúl gólörömkor a kamera nem marad ugyanúgy hanem forog a gólszerző körül, és a könzönség reakciói is sokkal életszerűbbek, igazi VB hangulat uralkodik a meccseken!:Đ Hogyha megvan a FIFA10, akkor szerintem 10-12 ezer forintot nem ér meg, ha viszont nincs meg és szereted a focis játékokat gondolkodás nélkül irány a bolt!Kép
Ahha.:)Hát nekem megvolt a Fifa 10,el is adtam.Nem tetszett annyira,bár kécségtelenül jobb volt mint a 9.Hát lehet beszerzem,de előbb kipbróbálom majd a DEMO verzíót is,de tuti nem fogom megvenni április 30.-án,majd olyan nyár fele.Kép.Bár ha FIFA 11 nagyon nagy durranás lesz,akkor meg felesleges kiadni érte 10.000 ft-t,ha jön még egy FIFA 5 hónapra rá.
Szerk.:És még annyi,hogy benne van a duda?:-D.amivel idegesítik az embereket .

#45 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 10. 14:26

Idézet

Idézet

Itt vannak a tapasztalataim a demóról: A grafika egy picit jobb lett, főleg a füvön látszódik a legnagyobb különbség, nagyon szép lett! Ezen kívül a labda egy kicsit realisztikusabban gurul, és repül, újdonság még, hogy minden elrontott vagy gólra váltott mozdulat után mutatják az adott játékost, és rengetegszer mutatják a szövetségi kapitányt is. 199 csapat van benne és ahogy láttam az összes licenszelve is van. Az új "google earth"-szerű menürendszer nagyon tetszik! Ezeken kívül még sok apróbb ám jó újítás van benne, mint példáúl gólörömkor a kamera nem marad ugyanúgy hanem forog a gólszerző körül, és a könzönség reakciói is sokkal életszerűbbek, igazi VB hangulat uralkodik a meccseken!:Đ Hogyha megvan a FIFA10, akkor szerintem 10-12 ezer forintot nem ér meg, ha viszont nincs meg és szereted a focis játékokat gondolkodás nélkül irány a bolt!Kép
Erwin Koeman benne van ?
Mivel a demóban csak a spanyol és az olasz válogatot van ezért nem tudni, szerintem nem lesz benne.
   

#46 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 10. 14:27

Idézet

Szerk.:És még annyi,hogy benne van a duda?:Đ.amivel idegesítik az embereket .
Igen, lehet hallani de csak ha figyelsz rá különben szinte észre sem venni. Am vuvuzelának hívják!:-D
   

#47 Felhasználó inaktív   Gunner23 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 869
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 10. 14:35

Itt a hivatalos dal:Theme song - tökéletesen illik a játék és a VB hangulatához!:Đ
Gunner For Life KépVictoria Concordia Crescit

KEDVES HÉTFŐ.
BASZD MEG.
ÜDVÖZLETTEL, A VILÁG.
humoros.blog.hu

Konfig: GPU: Gigabyte GTX 460 Super Overclock, CPU: Intel i5 760, Alaplap: Gigabyte GA H55-M UD3-H, PSU: Corsair TX650W, HDD: Seagate Barracuda.12, 500GB, SSD: ADATA S599 64GB, RAM: Kingmax Hercules 2200MHz 4GB kit, OS: Windows 7 Home Premium 64bit

#48 Felhasználó inaktív   arshavin23 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 10. 15:12

Idézet

Itt a hivatalos dal:Theme song - tökéletesen illik a játék és a VB hangulatához!:Đ
Tetszik ez a zene!:-D

#49 Felhasználó inaktív   arshavin23 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 10. 15:13

Idézet

Idézet

Szerk.:És még annyi,hogy benne van a duda?:Đ.amivel idegesítik az embereket .
Igen, lehet hallani de csak ha figyelsz rá különben szinte észre sem venni. Am vuvuzelának hívják!:-D
Azt tudtam valami bonyolult a neve,de ez könnyeb megjegyezni,hogy "duda" Kép

#50 Felhasználó inaktív   brolin10 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 710
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 11. 09:56

Hali azt nem lehet tudni hogy akik sérültek és nem mehetnek Dél-Afrikába azok a játékba sincsenek benne?(pl Beckham)
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
As the reds go marching on, on, on.
Kép

#51 Felhasználó inaktív   arshavin23 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 11. 10:08

Idézet

Hali azt nem lehet tudni hogy akik sérültek és nem mehetnek Dél-Afrikába azok a játékba sincsenek benne?(pl Beckham)
Hááát nem tudom,de szerintem,Walcott,Lennon,és Wright Phillips benne lesz.De ha jól emléxem akkor talán biztos benne lesz,de kikel választani 22 játékost(asszem)és azzal kezdesz a VB-n .

#52 Felhasználó inaktív   brolin10 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 710
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 11. 10:20

Idézet

Idézet

Hali azt nem lehet tudni hogy akik sérültek és nem mehetnek Dél-Afrikába azok a játékba sincsenek benne?(pl Beckham)
Hááát nem tudom,de szerintem,Walcott,Lennon,és Wright Phillips benne lesz.De ha jól emléxem akkor talán biztos benne lesz,de kikel választani 22 játékost(asszem)és azzal kezdesz a VB-n .
Ok köszi.
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
As the reds go marching on, on, on.
Kép

#53 Felhasználó inaktív   zoli12i 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.350
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 12. 11:28

magyar komentár lesz ?

 

 


#54 Felhasználó inaktív   Mathia$ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.729
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 12. 11:32

Idézet

magyar komentár lesz ?
Szerintem nem, majd a 11ben.

#55 Felhasználó inaktív   Mathia$ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.729
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 12. 11:38

Én amúgy arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e majd a válogatott csapatokat szerkeszteni. pl: brazil válogatottba berakom ronaldot, r.carlost,juninhot és ronaldinhot. Kép

#56 Felhasználó inaktív   arshavin23 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 12. 12:27

Idézet

Én amúgy arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e majd a válogatott csapatokat szerkeszteni. pl: brazil válogatottba berakom ronaldot, r.carlost,juninhot és ronaldinhot. Kép
Szerintem Ronaldinho úgy is benne lesz,és Ronaldo is.Hát Carlos-t és Juninho-t nem tudom,mert nem nagyon láttam őket játszani.Bár a 2006 VB játékban volt asszem kb.30 tartalékok,és onnan ki lehetett választani,hogy kiket viszel,és akik benn voltak,azokat ki lehet rájuk cserélni.

#57 Felhasználó inaktív   Patrik017 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 12. 14:00

http://www.youtube.c...h?v=Qchiji6gW24 -egy YTs vidi.
nen tudom hogy linkelték-e már.
eléggé várom már a játékot.
szerintem jó lesz.Kép


#58 Felhasználó inaktív   arshavin23 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 12. 14:51

Idézet

http://www.youtube.c...h?v=Qchiji6gW24 -egy YTs vidi.
nen tudom hogy linkelték-e már.
eléggé várom már a játékot.
szerintem jó lesz.Kép
Igen,volt már ez linkelve.

#59 Felhasználó inaktív   Samsungkris 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 943
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 12. 15:50

Idézet

http://www.youtube.c...h?v=Qchiji6gW24 -egy YTs vidi.
nen tudom hogy linkelték-e már.
eléggé várom már a játékot.
szerintem jó lesz.Kép
ez a csávó aki csinálta a videót valami oltári pro. nézzétek meg a többi videóját is... kemény....és csak online play
PSN: NikonKristof

#60 Felhasználó inaktív   CsocseX 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 12
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 17. 10:58

Na, ez az... Látom, feléledt a topikom végre... ^^ Igen, azóta már sokkalta többet tudni a játékról, de azért még idejében megnyitottam a témát. Mivel már két Xbox 360-at kibeleztem, és sajnos PC-re nem jön több FIFA játék, ezért a 2010 FIFA World Cup miatt (ami történetesen iszonyatosan tetszik), meg természetesen még sok-sok más megjelent/még meg nem jelent/exclusive stuff miatt már folyamatban van egy újabb box vásárlása. A game pedig nem kicsit lesz kötelező számomra. Hatalmas World Cup orgiákat szoktunk művelni itt, természetesen több dzsojjal. ^^

This game contains scenes of explicit violence and gore!


Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó