HWSW Informatikai Kerekasztal: Final Fantasy - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Final Fantasy

#21 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 13. 16:35

Idézet

Nah végre neki tudtam ülniegy kicsit és kipróbálni az újj jövevényem :Đ
A grafikája valami szemetkápráztató,tényleg gyönyörű ahogy mondták igaz!Tehát maga a játék gyönyörű!
A játék maga hát hiába tagadni lineáris..deee ez engem cseppet sem zavar mert a 10.-részét mint ahogy írtam imádom és az is legalább ennyire lineáris volt kivéve egy két világban!A harcok nagyon tetszenek..és szerintem egy igazi Final Fantasy-lett!
Egyenlőre ez a véleményem, még tapasztalom a játékot!de összesitve véleményem szerint egy nagyon jó játék lett és nem bántam meg hogy megvettem (Eddig) ha pontoznom kéne nekem 10/9 simán a játék (jelzem az eddig látottak/tapasztaltak alapján alapján)!
a játék lényegében csak a chapter 9-ben fog beindulni, addig úgymond bemutatják a világot.

#22 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 13. 16:44

Idézet

Idézet

a játék lényegében csak a chapter 9-ben fog beindulni, addig úgymond bemutatják a világot.
Igen ezt eddig észrevettem hogy mindenról van egykis leirás..de ez nem is baj legalább tisztában leszel/leszek dolgokkal!de ha beindul szerintem még királyabb lessz eddig nagyon bejön :Đ

#23 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 20. 16:53

Úgy átlagosan hány óra alatt vittétek végig a 13. részét? mert én kb 45 óránál tartok és a chapter 12 közepe,vége felé!

#24 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 20. 18:32

Idézet

Úgy átlagosan hány óra alatt vittétek végig a 13. részét? mert én kb 45 óránál tartok és a chapter 12 közepe,vége felé!
kb 50... már közel vagy a végéhez

#25 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 22. 07:04

Idézet

Idézet

Úgy átlagosan hány óra alatt vittétek végig a 13. részét? mert én kb 45 óránál tartok és a chapter 12 közepe,vége felé!
kb 50... már közel vagy a végéhez
bocs hogy nem írtam vissza csak mennem kellett dolgozni!Akkor király...igaz én a Grand Puls-on kicsit maradtam CP-ket gyűjteni és már ott kimaxoltam a LV 4 ig minden embernek 3-3-3-...tulajdonságot!lehet ezért tűnik nekem (Relative final fantasyhoz képest is hosszúnak) de akkor ezekszerint már nincs sok!De ha végigvittem anniyt árulj el hogy igaz az hogy utánna lehet császkálni és az elmaradt mellégküldetéseket Pl:a grand puls-on a cie'th Stona küldetéseket is megcsinálni? meg minden felé menni?




#26 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 22. 07:18

Idézet

bocs hogy nem írtam vissza csak mennem kellett dolgozni!Akkor király...igaz én a Grand Puls-on kicsit maradtam CP-ket gyűjteni és már ott kimaxoltam a LV 4 ig minden embernek 3-3-3-...tulajdonságot!lehet ezért tűnik nekem (Relative final fantasyhoz képest is hosszúnak) de akkor ezekszerint már nincs sok!De ha végigvittem anniyt árulj el hogy igaz az hogy utánna lehet császkálni és az elmaradt mellégküldetéseket Pl:a grand puls-on a cie'th Stona küldetéseket is megcsinálni? meg minden felé menni?


énis kimaxoltam Gran Pulse-on a karaktereket, és még igy is megizzasztott az utolsó boss(bár egy jó taktikával gyorsan lemegy, csak meg kell találni a megfelelőt).
Igen, amikor legyőzted a főbosst visszamehetsz, de csak Gran Pulse-ra és az utolsó chapter részeibe. És megnyilik az utolsó christarium is(érdemes kimaxolni, mielőtt nekivágsz a cie'th mission-öknek).

#27 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 22. 07:21

Idézet

Idézet

énis kimaxoltam Gran Pulse-on a karaktereket, és még igy is megizzasztott az utolsó boss(bár egy jó taktikával gyorsan lemegy, csak meg kell találni a megfelelőt).
Igen, amikor legyőzted a főbosst visszamehetsz, de csak Gran Pulse-ra és az utolsó chapter részeibe. És megnyilik az utolsó christarium is(érdemes kimaxolni, mielőtt nekivágsz a cie'th mission-öknek).
Oh akkor ugyérzem időben vagyok oké király :Đ ha te is ugyanigy kimaxoltad!
Az utolsó boss-nál meg nem is baj hogy van kihívás:)
igen egy két missiont megcsinltam és elég bikák már ahogy haladsz előre szuper ezt a játékot kiakarom maxolni teljesen mert nagyon bejön!Nagyon köszönöm a válaszod :-D szép napot Kép

#28 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 08. 19:42

Most ebben a pillanatban sikerült kitolnom (Időm így engedte) a FINAL FANTASY XIII-at!
Valamii eszméletlenül tetszett ez a része,kicsit féltem tőle hogy megvegyem mert sok rosszat is olvastam róla persze a sok jó mellett is!Személyszerint nekem eszméletlenül bejött és egy nagyon fantasztikus játék volt!
A végében annyit "csalódtam" hogy azthittem a FINAL BOSS,tehét az utolsó főellennség sanctum vagy orphan most így hirtelen nem emlékszem a nevére /images/smiles/029.gif de a lényeg hogy azt hittem nagyobb kihívás lessz,sőtt azt hittem sokkal nagyobb kihívás,de még csak megsem izzasztott,bevezetőket leszámítva ugye a 3szoros legyőzést szerintem-15-20 perc alatt megvolt!Ezzel csak azt akarom mondani hogy nagyon könnyűre sikerült a vége!Az előtte megtámadó ellenségek sokkal nehezebbek voltak!De úgy összességében egy nagyon nagyon élvezetes izgalmas és gyönyörű játék volt!
Megérte megvenni! Nekem 10/10

(Azért másoltam be ide is hogy ha valaki erről a játékról véleményt akar olvasni az a topicjába megtalálja)

#29 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 08. 17:09

Csak egy kis kíváncsiság!Valakinek sikerült már a Final fantasy 13.-ban az összes cie'th Stone mission-t megcsinálni???

ha jóltudom 64mission van összesen nekem kb 53 mission már megvan!Csak innentől már nagyon kéne crystallium pontoka gyűjteni hogy több hp-m meg minden több legyen!

#30 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 05. 13. 20:18

Annyi lenne csak akérdésem hogy a Final Fantasy 13-2-ben ha végig értünk lehet ugyanúgy barangolni és megcsinálni a kihagyott küldetéseket mint a 13-ban?

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó