HWSW Informatikai Kerekasztal: KINECT vs. MOVE - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

KINECT vs. MOVE

#81 Felhasználó inaktív   kankadi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 233
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 08. 15:06

Idézet

Idézet

amúgy jól hallottam h a kinect nem érzékeli a niggereket?
Mekkora bunkesz vagy :Đ
Amúgy igen, volt olyan még az első sajtóbemutatókon, hogy sötétebbeket nem érzékelte annyira pontosan.
Nem arról volt szó akkor sem, hogy a nigge...izé, hogy a fekák láthatatlanok lennének a natalnak...csak voltak pontatlanságok. De az már Q rég volt, azon biztos javítottak, mert azóta kismillió sajtós rendezmény volt, senki nem panaszkodott.
hát egyrészt h q rég volt, a másik pedig hogy a ,,sima,, fehér embereknél is pontatlan, szal...

#82 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 08. 17:02

PS párti vagyok, ezt talán mindenki tudja, de legalábbis majdnem mindenki. Mindegy is. Csak azért írtam le, nehogy valaki azt gondolja, hogy szidom a Playstationt. De! Miért kell megjegyzéseket fűzni ahhoz, hogy a Kinect kevésbé érzékeli a fekete bőrű embereket? Egy szerencsétlen véletlen műve, hogy ez kiderült. A PSEye is hasonló problémákkal küzd!!! Nekem van. Egyszer, mikor a Kasy, Guppi, Glek, Bio féle négyes összeült egy egész estés játékra, játszottunk a PSEyet használó játékokkal. És mivel csak egyetlenegy 20 wattos izzó volt a lámpában. Bizony, fehér reklámszatyrot kellett húzni a kezünkre, hogy érzékelje a mozgást. De nincs ezzel semmi baj. Nem kell emiatt a boxot, meg a Kinectet szidni.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#83 Felhasználó inaktív   Tejföl 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 50
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 29. 12:51

Erről a nem érzékelős dologról csak annyit hogy aki cska megveszi és berakja simán az ne lepődjön meg. Ha kicsit kutakodunk a beállítás részénél akkor észre vehetjük azt hogy a kinect kéri hogy kb 3x próbáljuk emg beállítani őt. Ez a három a reggeli, a dél körüli, valamint az esti órákra vonatkozik, ha ezt 3x eljátszuk vele (mármint a beállítást), akkor semmi de semmi probléma nem lesz.
Én egy este szereltem be, amikor ugye már a lámpák égtek, másnap reggel(gyenge téli napfény) már kevésbé akart felismerni. Kicsit kutakodtam a beállításokban és akkor találtam meg én is. na azóta nem kötekszik nagyon szépen felismeri a család mind a 4 tagját(emberenként külön kell beállítani szal egy ember 3 beállítás).

A lényeg hogy ha már megvetted foglalkozz is vele.

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó