HWSW Informatikai Kerekasztal: MMA - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

MMA

#1 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 02. 08:41

http://www.gametrail...e3-09-mma/50136
Bejelentették. Egyelőre ennyi.
Csak hogy lássuk miről van szó:
Bárdosi Sanyi látványosabb nyerése: http://www.youtube.c...h?v=4Lhd4PqjhiU
és kevésbé látványos, csúnya veresége: http://www.youtube.c...h?v=vx9_kAC5qZE

De talán az E3 alkalmával kapunk még infokat a játékról!

Kép
Kép
Kép

#2 Felhasználó inaktív   r.o.b. 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 336
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 02. 08:48

Látom itt aztán mindent lehet.:ĐKép

#3 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 02. 09:03

Idézet

Látom itt aztán mindent lehet.:ĐKép
Így van. Legjobb tudomásom szerint ez az a sport ahol a legkevesebb szabály van.
[font=" Verdana; line-height: normal" class="Apple-style-span"]A következo esetek tekinthetok szabálytalan támadásnak.[/font]
- Harapás.
- A szem külso membránjának, az orr és a száj belso felületének támadása.
- Fejelés.
- Lágyék támadása.
- Haj, fül, orr húzása, csavarása.
- A torok közvetlen ujjakkal/kézzel való támadása, mint pl. torokütés, a torok megragadása.
- A fej hátsó része, a gerinc és a tarkó támadása. (A fej hátsó része a fej középvonala, a fej oldala és a fülek nem ide tartoznak)
- Könyökütés az ellenfél fejére, vagy arcára.
- Az ellenfél ruházatának (kesztyu, küzdoruha, védofelszerelések) szándékos megragadása (a Gi nem tartozik ezek közzé).
- A kötelek fogása, és/vagy a végtagok, kéz, kar, láb kötélre helyezése.
- A ringbol történo menekülés a mérkozés folyamán.
- Az ellenfél ringbol történo kidobása.
- Az olyan támadások, amelyek nem az ellenfél legyozésére szolgálnak, vagy amelyekkel a versenyzo patthelyzetet próbál elérni.
- Beteges, vagy rosszindulatú, profi harcoshoz nem illo megnyilvánulások.
//www.k-1.hu//

Kép
Kép
Kép

#4 Felhasználó inaktív   r.o.b. 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 336
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 02. 09:50

[font=" Verdana; line-height: normal" class="Apple-style-span"]- A ringbol történo menekülés a mérkozés folyamán. KépKép
[/font]


#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 06. 06. 17:49

na hát nem kicsit megörültem mikor bejelenteték...
nagyon bízom benne, mivel hát az EA csinálja és hát ugye bunyós témában nem akármit alkottak eddig...(Fight Night???)
amit várok az hasonló színtű játék mint a Fight Night....gyönyörű graf, fasza mozgás meg fizika...
itt mondjuk több melójuk lesz mint szimpla box programmal de akkor is....
reméljük itt már feltűnik Emilianenko isKép

ja igen a celeb sanyi....hát nevetséges az az ember, mikor meghalottam hogy ő is ebben az irányban nyomul hát LOL:)
a vidikből le is jön hogy nem fog ő itt sokra jutni, itt nem egy dzsungelben kell ökörködni meg nem egy tv-s showban vagyunk, ez a legkeményebb küzdősport a világon....oké persze nagy birkózó volt valamikor amiért tisztelet neki de amit utóbbi idő művel az vicc...

#6 Felhasználó inaktív   SLi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 683
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 07. 19:20

A ufc-ben (aminek ugye játékváltozata most jelent meg) lehet könyökölni, pl földharc közben rendszeresen használják
de szerintem szervezetenként másak a szabályok mert ufc-ben a földön fekvő ellenfelet csak részlegesen lehet rúgni, a Pridenál pedig lehet akár földön fekvő elllenfél fejét is rúgni PL: "Shogun" Rua sokat használja-
Victoria Concordia Crescit
http://www.last.fm/user/faszomatazt
"Nem hallgatok Aurórát, mert bassza az aurámat"
én ráébresztelek arra, hogy mit sem ér a bagázsod
ha este haza térve látod, hogy felkúrva a lakásod
én ebbe nőttem fel, de azt hittem hogy tiszta

#7 Felhasználó inaktív   Histikirly 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.898
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 07. 19:37

érdekes, egyik haverom egy darabig mma-zott, lehet kiprobálom ( a gamet)

#8 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 06. 07. 20:17

Idézet

A ufc-ben (aminek ugye játékváltozata most jelent meg) lehet könyökölni, pl földharc közben rendszeresen használják
de szerintem szervezetenként másak a szabályok mert ufc-ben a földön fekvő ellenfelet csak részlegesen lehet rúgni, a Pridenál pedig lehet akár földön fekvő elllenfél fejét is rúgni PL: "Shogun" Rua sokat használja-
pontosan...
bár mondjuk ez hogy MMA elég tág fogalom benne van az UFC meg a Pride is pl. (Pride videó)
szal nem tudom pontosan hogy gondolják a játékot...
Kép

#9 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 07. 20:29

Idézet

Idézet

A ufc-ben (aminek ugye játékváltozata most jelent meg) lehet könyökölni, pl földharc közben rendszeresen használják
de szerintem szervezetenként másak a szabályok mert ufc-ben a földön fekvő ellenfelet csak részlegesen lehet rúgni, a Pridenál pedig lehet akár földön fekvő elllenfél fejét is rúgni PL: "Shogun" Rua sokat használja-
pontosan...
bár mondjuk ez hogy MMA elég tág fogalom benne van az UFC meg a Pride is pl. (Pride videó)
szal nem tudom pontosan hogy gondolják a játékot...
Kép

45. másodpercig néztem. 42-nél egy faszi fejreejt egy másikat.

Akinek ez még sport, az nem normális. Egy ilyendobástól egy életre lebénulhat valaki, sőt bele is halhat. A sport attól sport, hogy legyenek benne szabályok. Legalább annyi, amennyi az életet óvja. Az ekkora állatságokat én már nem szeretem.


Kép
Kép
Kép

#10 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 06. 07. 20:34

Idézet

Idézet

Idézet


45. másodpercig néztem. 42-nél egy faszi fejreejt egy másikat.

Akinek ez még sport, az nem normális. Egy ilyendobástól egy életre lebénulhat valaki, sőt bele is halhat. A sport attól sport, hogy legyenek benne szabályok. Legalább annyi, amennyi az életet óvja. Az ekkora állatságokat én már nem szeretem.

ha végignézed vannak durvább átdobások is...ez benne van, UFC-ben is megengedett...
hát nem tudom attól még ezt tartják a legkomolyabb küzdősportnak, nagyon elismerik...de végülis igen állatnak kell lenni hozzá

#11 Felhasználó inaktív   SLi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 683
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 08. 16:11

Idézet

Idézet

Idézet

A ufc-ben (aminek ugye játékváltozata most jelent meg) lehet könyökölni, pl földharc közben rendszeresen használják
de szerintem szervezetenként másak a szabályok mert ufc-ben a földön fekvő ellenfelet csak részlegesen lehet rúgni, a Pridenál pedig lehet akár földön fekvő elllenfél fejét is rúgni PL: "Shogun" Rua sokat használja-
pontosan...
bár mondjuk ez hogy MMA elég tág fogalom benne van az UFC meg a Pride is pl. (Pride videó)
szal nem tudom pontosan hogy gondolják a játékot...
Kép

45. másodpercig néztem. 42-nél egy faszi fejreejt egy másikat.

Akinek ez még sport, az nem normális. Egy ilyendobástól egy életre lebénulhat valaki, sőt bele is halhat. A sport attól sport, hogy legyenek benne szabályok. Legalább annyi, amennyi az életet óvja. Az ekkora állatságokat én már nem szeretem.

Ez azért túlzás h nem normális, ezek kivétel nélkül "mesterei" a saját harcművészetüknek, nemvéletlenül lesznek feketeövesek, világbajnokok stb mielőtt elkezdik az mma-t.
annyiban igazat adok h a Pride sztem is néhol már túl durva, az ufc sztem teljesen belefér.
Victoria Concordia Crescit
http://www.last.fm/user/faszomatazt
"Nem hallgatok Aurórát, mert bassza az aurámat"
én ráébresztelek arra, hogy mit sem ér a bagázsod
ha este haza térve látod, hogy felkúrva a lakásod
én ebbe nőttem fel, de azt hittem hogy tiszta

#12 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 08. 17:45

Nem kell ahhoz megölni/megnyomorítani valakit hogy győztesnek mondhasd magad. Ha ezek tényleg agyilag is mesterük lennének egy küzdőSPORT-nak, tudnák hol a határ. Egy sport lényegének, szellemiségének kezelnie kéne valahol a másik fél tiszteletét is. Ez az állatság már nekem sok. Nem azt mondom hogy első vérig menjen a küzdelem, mert azért az a 18. század lovagiassága volt. Egykét fogröpte is belefér. Feldagadt szem, esetlegesen eltörő végtag (ezek bármikor előfordulhatnak az életben is)... de hogy valakinek a nyakát csavarják, tarkón üssék, térddel torkonrúgják....ezek egyértelműen a másik megölésére irányuló cselekedetek. Jó, valszeg sok halál nem fordult még elő, mert tényleg kemény csávók. Lehet én vagyok csak túl "gyenge". De a 45 másdoperc nekem elég volt.
Kép
Kép
Kép

#13 Felhasználó inaktív   SLi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 683
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 08. 19:01

Idézet

Nem kell ahhoz megölni/megnyomorítani valakit hogy győztesnek mondhasd magad. Ha ezek tényleg agyilag is mesterük lennének egy küzdőSPORT-nak, tudnák hol a határ. Egy sport lényegének, szellemiségének kezelnie kéne valahol a másik fél tiszteletét is. Ez az állatság már nekem sok. Nem azt mondom hogy első vérig menjen a küzdelem, mert azért az a 18. század lovagiassága volt. Egykét fogröpte is belefér. Feldagadt szem, esetlegesen eltörő végtag (ezek bármikor előfordulhatnak az életben is)... de hogy valakinek a nyakát csavarják, tarkón üssék, térddel torkonrúgják....ezek egyértelműen a másik megölésére irányuló cselekedetek. Jó, valszeg sok halál nem fordult még elő, mert tényleg kemény csávók. Lehet én vagyok csak túl "gyenge". De a 45 másdoperc nekem elég volt.
Alapvetően igaz amit írsz, és elfogadom a véleményed de annyit még írnék h emiatt a videó miatt kár az egész mma-t kerülnöd hiszen a Pridenak már vége, és az ufc példáúl rendkívül szervezett és látványos, kemény de mégis sportszerű küzdelmeket hoz.
Victoria Concordia Crescit
http://www.last.fm/user/faszomatazt
"Nem hallgatok Aurórát, mert bassza az aurámat"
én ráébresztelek arra, hogy mit sem ér a bagázsod
ha este haza térve látod, hogy felkúrva a lakásod
én ebbe nőttem fel, de azt hittem hogy tiszta

#14 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 08. 19:32

Idézet

Idézet

Nem kell ahhoz megölni/megnyomorítani valakit hogy győztesnek mondhasd magad. Ha ezek tényleg agyilag is mesterük lennének egy küzdőSPORT-nak, tudnák hol a határ. Egy sport lényegének, szellemiségének kezelnie kéne valahol a másik fél tiszteletét is. Ez az állatság már nekem sok. Nem azt mondom hogy első vérig menjen a küzdelem, mert azért az a 18. század lovagiassága volt. Egykét fogröpte is belefér. Feldagadt szem, esetlegesen eltörő végtag (ezek bármikor előfordulhatnak az életben is)... de hogy valakinek a nyakát csavarják, tarkón üssék, térddel torkonrúgják....ezek egyértelműen a másik megölésére irányuló cselekedetek. Jó, valszeg sok halál nem fordult még elő, mert tényleg kemény csávók. Lehet én vagyok csak túl "gyenge". De a 45 másdoperc nekem elég volt.
Alapvetően igaz amit írsz, és elfogadom a véleményed de annyit még írnék h emiatt a videó miatt kár az egész mma-t kerülnöd hiszen a Pridenak már vége, és az ufc példáúl rendkívül szervezett és látványos, kemény de mégis sportszerű küzdelmeket hoz.
Óóóó ne értsd félre, szeretem ezeket a sportokat! Csak azt nem bírom ha valaki átmegy állatba. A legtöbb esetben ebben a sportban is megállnak, vagy megállítja őket a bíró, ha már ájult az ellenfél. Nem feltétlenül kell a purgatóriumba rúgdosni :Đ
Kép
Kép
Kép

#15 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 06. 11. 23:36

azért fura ez mert a Pride sokkal elismertebb dolog mint az UFCKép
a legjobb harcosok gyűltek ott össze az nem vitás...
mondjuk játék már készült belőle egyszer...nem tudok róla sokat valami ps2-es cucc.
én annak örülnék a legjobban ha azt dolgoznák fel inkább.

itt a Pride zenéje, nagyon jóKép

#16 Felhasználó inaktív   SLi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 683
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 12. 13:14

Idézet

azért fura ez mert a Pride sokkal elismertebb dolog mint az UFCKép
a legjobb harcosok gyűltek ott össze az nem vitás...
mondjuk játék már készült belőle egyszer...nem tudok róla sokat valami ps2-es cucc.
én annak örülnék a legjobban ha azt dolgoznák fel inkább.

itt a Pride zenéje, nagyon jóKép
igen a pride volt az elismertebb ezért is volt fura h miután megszünt, azok közül akik átmentek a ufc-hez jópáran gyengélkedtek, hiszen a más szabályok miatt máshogy kelett küzdeniük hiszen a ufc kevesebbet enged.
Shogun Rua pl igencsak rosszul kezdett, egyik legnagyobb fegyverlt a foot stompot(http://www.youtube.c...h?v=8B85ZdJd8Yw és ) nem is használhatta.
A pride játék 2003ba jött ki ennyit tudok róla. sajnos én már a megszünés után kedveltem meg az mma-t és nem nagyon találom honnan lehetne megszerezni Pride meccseket
Victoria Concordia Crescit
http://www.last.fm/user/faszomatazt
"Nem hallgatok Aurórát, mert bassza az aurámat"
én ráébresztelek arra, hogy mit sem ér a bagázsod
ha este haza térve látod, hogy felkúrva a lakásod
én ebbe nőttem fel, de azt hittem hogy tiszta

#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 06. 12. 21:57

Idézet

igen a pride volt az elismertebb ezért is volt fura h miután megszünt, azok közül akik átmentek a ufc-hez jópáran gyengélkedtek, hiszen a más szabályok miatt máshogy kelett küzdeniük hiszen a ufc kevesebbet enged.
Shogun Rua pl igencsak rosszul kezdett, egyik legnagyobb fegyverlt a foot stompot(http://www.youtube.c...h?v=8B85ZdJd8Yw és ) nem is használhatta.
A pride játék 2003ba jött ki ennyit tudok róla. sajnos én már a megszünés után kedveltem meg az mma-t és nem nagyon találom honnan lehetne megszerezni Pride meccseket
jaja elég gyengén szerepelnek akik a pride-ban kezdték...dehát ez van...
ufc picit olyan mintha a show meg reklámok, pénz lenne a lényeg

#18 Felhasználó inaktív   SLi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 683
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 13. 18:46

Ma este egy volt Pride nagymenő ringbe lép

Kép

Mivel németországban lesz így nem kell fennmaradni hajnalig, streamen lehet követni élőben

Main card


Victoria Concordia Crescit
http://www.last.fm/user/faszomatazt
"Nem hallgatok Aurórát, mert bassza az aurámat"
én ráébresztelek arra, hogy mit sem ér a bagázsod
ha este haza térve látod, hogy felkúrva a lakásod
én ebbe nőttem fel, de azt hittem hogy tiszta

#19 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 06. 13. 20:07

Idézet

Ma este egy volt Pride nagymenő ringbe lép
Wanderlei SilvaKép azért Cro-cop sem ma kezdte...

#20 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 21. 20:39

Hali!

szerintetek milyen lesz az MMA stuff?

Az EA csinálja, és én szerintem érdekes lesz, mert a UFC az jól sikerült a THQ-nak, szóval a labda fel van dobva nekik.

Gondoltam elinditok egy kis találgatásos fantáziálgatásos kérdést!na szép napot vagy ha tetszik estét!


 


Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó