HWSW Informatikai Kerekasztal: Split/Second - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Split/Second

#1 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 15:50

Ingame videók:

http://www.gametrail...it-second/50789

http://www.gametrail...it-second/50791


Kép
Kép
Kép

#2 Felhasználó inaktív   gerelysa20 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 29
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 04. 16:03

Idézet

Hihetetleül jó játék lesz, már nagyon várom. Köszi a videókat, hol vannak még gameplay videók?

#3 Felhasználó inaktív   RYO21X 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 26
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 18. 21:39

Nekem nagyon tetszik ez a játék. Megjelenés időpontjáról nincs vmi infó?

#4 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 09. 08:35

Elsôre nem volt nagy durranás a demo. Viszont másodjára, harmadjára egyre jobban tetszik. Olyan, mint egy új szerelem kezdete. Imádom. A Pure készítôi megint eltalálták a hangulatot.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#5 Felhasználó inaktív   DonCougar 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 347
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 09. 08:54

Idézet

Elsôre nem volt nagy durranás a demo. Viszont másodjára, harmadjára egyre jobban tetszik. Olyan, mint egy új szerelem kezdete. Imádom. A Pure készítôi megint eltalálták a hangulatot.
Nem tom az irányítás sztem kicsit furcsa, amúgy nem rossz game. (Demo alapján)

#6 Felhasználó inaktív   Gunner23 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 869
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 09. 09:21

Idézet

Idézet

Elsôre nem volt nagy durranás a demo. Viszont másodjára, harmadjára egyre jobban tetszik. Olyan, mint egy új szerelem kezdete. Imádom. A Pure készítôi megint eltalálták a hangulatot.
Nem tom az irányítás sztem kicsit furcsa, amúgy nem rossz game. (Demo alapján)
Fent van store-on??Kép Melyiken?
Gunner For Life KépVictoria Concordia Crescit

KEDVES HÉTFŐ.
BASZD MEG.
ÜDVÖZLETTEL, A VILÁG.
humoros.blog.hu

Konfig: GPU: Gigabyte GTX 460 Super Overclock, CPU: Intel i5 760, Alaplap: Gigabyte GA H55-M UD3-H, PSU: Corsair TX650W, HDD: Seagate Barracuda.12, 500GB, SSD: ADATA S599 64GB, RAM: Kingmax Hercules 2200MHz 4GB kit, OS: Windows 7 Home Premium 64bit

#7 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 09. 09:44

Idézet

Idézet

Elsôre nem volt nagy durranás a demo. Viszont másodjára, harmadjára egyre jobban tetszik. Olyan, mint egy új szerelem kezdete. Imádom. A Pure készítôi megint eltalálták a hangulatot.
Nem tom az irányítás sztem kicsit furcsa, amúgy nem rossz game. (Demo alapján)
jaja, kicsit olyan, nemis tudom, ami zavar az az, hogy nem érződik a sebesség...
Kép

#8 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 09. 11:30

Idézet

Elsôre nem volt nagy durranás a demo. Viszont másodjára, harmadjára egyre jobban tetszik. Olyan, mint egy új szerelem kezdete. Imádom. A Pure készítôi megint eltalálták a hangulatot.
Sokan azt mondták az elején, hogy a demók alapján a blur jobb. Nos én is próbáltam mindkettőt....de nálam is a Split second nyert.
Egy bajom van vele: naggggyon sínen mennek a kocsik.....nagggyon. Max akor lehet kisodródni, ha már elefe farolsz, és közben melletted robban valami. Akkor a lökéshullám falnak tol, de amúgy.... tökig a gázt, ozt aprítani a népet. Kár hogy a demo csak olyan kurta. Azalapján nem veszem meg, de azért jó lehet haverokkal oltani egymást :Đ

Kép
Kép
Kép

#9 Felhasználó inaktív   mnmn1 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 09. 11:36

Kiprobaltam es nagyon bejon! Grafika megallja a helyet jatekmenet is jo, de a hangulata tetszik a legjobban!
Peldaula amikor lezuhan a gep es pont a szarnya alatt huzok el
9 kort mentem es mindegyikmas volt! Am tudja vki h hany palya lesz benne es a kesobbiekben lesznek-e dlc-k hozza?

es igen ahogy tjames irta nagyon sinen mennek, de ez nem is szimulator, arcade szal az nem nagy gond


Majus 23-an megveszem! (igaz meg kiprobalnam a blur demojat de az jonni fog vmikor PSN-re?)

PS3 ID: mnmn1



mnmn1

#10 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 09. 11:48

Jaja, énis aztmondom ez jobb mint a Blur..demo alapján szvsz nem érné meg egy új játék árát (nem, most nem a DL DVD-re gondolokKép) mert unható lenne, gondolom én..de most megyek is még 1 kört a demoval..
Kép

#11 Felhasználó inaktív   Gunner23 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 869
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 10. 17:23

Kb fél órája felraktam a demót, és nyomtam vagy 5 versenyt. Hát ez nagyon nagyon überkirály volt!KépKép A Blackrock megint nagyot alkotott! Nagyon megfogott a játék hangulata : Robbanások akció és az ellenfél szivatása:)(És az egész 5.1-ben dübörögKép) Az a baj hogy a Red Dead Redemption ki fogja üríteni a perselytKép DE, ami késik nem múlikKép
Gunner For Life KépVictoria Concordia Crescit

KEDVES HÉTFŐ.
BASZD MEG.
ÜDVÖZLETTEL, A VILÁG.
humoros.blog.hu

Konfig: GPU: Gigabyte GTX 460 Super Overclock, CPU: Intel i5 760, Alaplap: Gigabyte GA H55-M UD3-H, PSU: Corsair TX650W, HDD: Seagate Barracuda.12, 500GB, SSD: ADATA S599 64GB, RAM: Kingmax Hercules 2200MHz 4GB kit, OS: Windows 7 Home Premium 64bit

#12 Felhasználó inaktív   mnmn1 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 10. 17:52

Idézet

Kb fél órája felraktam a demót, és nyomtam vagy 5 versenyt. Hát ez nagyon nagyon überkirály volt!KépKép A Blackrock megint nagyot alkotott! Nagyon megfogott a játék hangulata : Robbanások akció és az ellenfél szivatása:)(És az egész 5.1-ben dübörögKép) Az a baj hogy a Red Dead Redemption ki fogja üríteni a perselytKép DE, ami késik nem múlikKép
en valoszinuleg mind a kettot megveszem Kép
PS3 ID: mnmn1



mnmn1

#13 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 25. 08:25

Szombaton Pesten voltam egyik havromnál és egész sokat pörgött a Split/Second a PS3-ban. Hogy is mondjam? Ez valami kibebaszott kurva jó!!! Nagyon állat. Furcsa eleinte (ahogy james is fogalmazott), hogy "sínen mennek" a kocsik, de igazából néhány verseny után egyáltalán nem figyel rá az ember. Volt olyan, hogy utolsó helyen autóztunk (a nyolcadikon) és kb. fél perccel voltunk lemaradva a mezőny mögött. Ekkor egy szép driftelés után beadta, hogy nyomhatjuk a legnagyobb robbantást. Mondtam a haveromnak, hogy csak próbáljuk ki, mi történik. Erre egy egész vonat szerelvény pályaszerkezetestől a pályára robbant. Egész nagy területet letarolt. Kikerültük a romokat és lám lám, elsők lettünk. :Đ Kapásból beadott két trófeát. Zero to hero. Ez gondolom egyértelmű, utolsóból legyél első, illetve, egy útvonal átalakítással eliminálni kell három ellenfelet. Nekünk hetet sikerült. Kép Ez a játék nagyon nagyon jó. Nálam tuti vétel, az biztos. Elég hosszú is és változatos. Szerintem 10-15 órás játékidő simán benne van. Aki szerette a Pure-t, annak ez is tetszeni fog. A stílusbeli különbségeket leszámítva, ha a rétegeket lebontanánk róla, a játék felépítése ugyanaz, mint a Pure-ban. Nem írom le ezeket most, aki játszott a Pure-ral, és kipróbálja a Split/Second-ot, annak ez úgyis feltűnik. De egyáltalán nem zavaró. Sőt. Nekem kifejezetten tetszett.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#14 Felhasználó inaktív   Bumbi_King 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 26. 16:20

segítség kellene gyorsan.ma kezdtem a játékot PC-n és nem tom mit kelll csinálni már a gyakorlóban.van az a rész h driftelj addig amig fel nem töltődig az a sáv 1 rész (a 3-ból) ztán van az a jel amitől elindul a power play.na ott nem toom mit kell nyomni.irja h nyomd meg az RCtrl-t ha látod ezt az ikont.de itt akk mit kell megnyomni?gyoran kéne válasz mer igy nem tok tovább jutni

Nem kell megvan.A shift-et kellet megnyomni.
ASSASSIN'S CREED 2 FOREVER!!!
Nothing is true, evrithing is permitted. -- Hasan Sabbah
Our life is made by the death of others. -- Leonardo Da Vinci

#15 Felhasználó inaktív   n_csacsi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.864
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 26. 17:12

Idézet

segítség kellene gyorsan.ma kezdtem a játékot PC-n és nem tom mit kelll csinálni már a gyakorlóban.van az a rész h driftelj addig amig fel nem töltődig az a sáv 1 rész (a 3-ból) ztán van az a jel amitől elindul a power play.na ott nem toom mit kell nyomni.irja h nyomd meg az RCtrl-t ha látod ezt az ikont.de itt akk mit kell megnyomni?gyoran kéne válasz mer igy nem tok tovább jutni

Nem kell megvan.A shift-et kellet megnyomni.
állítsd át a power play-eket a neked megfelelő gombokra, sokkal könnyebb lesz :Đ


#16 Felhasználó inaktív   Bumbi_King 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 27. 16:37

Idézet

állítsd át a power play-eket a neked megfelelő gombokra, sokkal könnyebb lesz :Đ
kösz de mint irtam már rájöttem és nekem jó lesz igy.
ASSASSIN'S CREED 2 FOREVER!!!
Nothing is true, evrithing is permitted. -- Hasan Sabbah
Our life is made by the death of others. -- Leonardo Da Vinci

#17 Felhasználó inaktív   d15a5t3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 27. 16:41

Idézet

Kb fél órája felraktam a demót, és nyomtam vagy 5 versenyt. Hát ez nagyon nagyon überkirály volt!KépKép A Blackrock megint nagyot alkotott! Nagyon megfogott a játék hangulata : Robbanások akció és az ellenfél szivatása:)(És az egész 5.1-ben dübörögKép) Az a baj hogy a Red Dead Redemption ki fogja üríteni a perselytKép DE, ami késik nem múlikKép
Én is demóztam egyet. Faxa adrenalindús game lett ez is, akárcsak a Pure. Akkorát robbantottam egy mélygarázsban, hogy onnantól inkább valami vulkán belsejére hasonlított a hely. Csoda hogy kijutottam egészben...

#18 Felhasználó inaktív   IceColdKillah 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 27. 17:54

Én tegnap kezdtem el tolni a gamet, s már a 4. season-nál tartok. Nem tom hogy ki hogy van vele de szerintem kontrollerrel az igazi! Kép Kiváncsi vok hogy megcsinálják-e a 2012-ben látott limuzonos-menekülős jelenetet, mert az hiheetlenül ütős lenne... Mondjuk egy dlc formájában.Kép
Ice Cold Killah
<I'm slayin' demons with cold blood.>

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó