HWSW Informatikai Kerekasztal: A legnehezebb Achievement/Trophy - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

A legnehezebb Achievement/Trophy

#41 Felhasználó inaktív   Oliver S96 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.112
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 21. 18:37

én a They're ACTION! figures-t, a Resident Evil 5-ben tartom nehéznek, (900 G van belőle, ez hiányzik meg professional szinten egykét pálya) mert egyszerűen nem sikerül S-esre megcsinálni minden pályát, az egyiknél a hülyegyerek akivel coopoztam a lézersugárral nyírt ki, a másiknál meg nem találtam el Weskert aki épp a lógó csajt "molesztálta"... egyszerűen elfogyott a türelmem még 20szor megcsinálni azokat a pályákat... szal akkor hagytam abba és MW2-ztem tovább

#42 Felhasználó inaktív   NECROSMOKE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 21. 19:59

Idézet

Idézet

Idézet

FIFA 10 Teamplayer Trophy. 10en kell játszani egyszerre onlinen egy csapatban. ÁÁÁ mire sikerült, huh hát nagyon örültem. Külföldiekkel kellett felvennem a kapcsolatot, hogy sikerüljön. Most a 100 online győzelemre gyúrok. Igazából tök fölöslegesen csináltam meg, mert ha új profilt szeretnék ( magyar profillal játszani )  és arra ezt nemtudom átvinni :Đ  Megcsinálni mégegyszer meg pfff. Na de nem akarom szét offolni a topikat, mindenkinek sikeres gyűjtögetéstKép
Én is igy vagyok de most nem fogom azért megsemisitteni a TROFEÁKOT.inkább maradok az AMERIKAI profillal
OFF: Igen, annyit meg nem ér az egész.
OFF:Csak attol félek,hogy késöbb nehogy kiderüljön,hogy nem is AMERIKAI állampolgár vagyok és ekkor megsemistsék vagy ilyesmi,mert ki szeretném cserélni de még1x nem fogok a Bioshockkal és a GTA 4el szenvedni
PlayStation 3(FAT 80GB )-->>KILLZONE 2 EDITION

Kép

ÉN VAGYOK A LEGKEMÉNYEBB!!! HEHEHEHE(csak vicceltem)
JUST CALL ME-->SMOKE<--
HIÁNYZIK A RÉGI GAMEKAPOCS!!!

#43 Felhasználó inaktív   Don Meidl 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.427
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 21. 20:01

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

FIFA 10 Teamplayer Trophy. 10en kell játszani egyszerre onlinen egy csapatban. ÁÁÁ mire sikerült, huh hát nagyon örültem. Külföldiekkel kellett felvennem a kapcsolatot, hogy sikerüljön. Most a 100 online győzelemre gyúrok. Igazából tök fölöslegesen csináltam meg, mert ha új profilt szeretnék ( magyar profillal játszani ) és arra ezt nemtudom átvinni :Đ Megcsinálni mégegyszer meg pfff. Na de nem akarom szét offolni a topikat, mindenkinek sikeres gyűjtögetéstKép
Én is igy vagyok de most nem fogom azért megsemisitteni a TROFEÁKOT.inkább maradok az AMERIKAI profillal
OFF: Igen, annyit meg nem ér az egész.
OFF:Csak attol félek,hogy késöbb nehogy kiderüljön,hogy nem is AMERIKAI állampolgár vagyok és ekkor megsemistsék vagy ilyesmi,mert ki szeretném cserélni de még1x nem fogok a Bioshockkal és a GTA 4el szenvedni
OFF: dettó, én is kiakarom cserélni.. De ettől nem kell félned, hogy ki fog derülni.

#44 Felhasználó inaktív   NECROSMOKE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 22. 16:40

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

OFF: dettó, én is kiakarom cserélni.. De ettől nem kell félned, hogy ki fog derülni.
De mégis meggondoltam magam és kiceréltem,most 1 picit még szenvedek bioval meg gtával,oszt meglesz mot már hamarabb megyKép
PlayStation 3(FAT 80GB )-->>KILLZONE 2 EDITION

Kép

ÉN VAGYOK A LEGKEMÉNYEBB!!! HEHEHEHE(csak vicceltem)
JUST CALL ME-->SMOKE<--
HIÁNYZIK A RÉGI GAMEKAPOCS!!!

#45 Felhasználó inaktív   szöcske 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 339
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 04. 17:55

Szerintem a Resident Evil 5- be a Lead Aspirin achievement az eggyik legnehezebb,amikor az ellenség ugrik és pont akkor kell fejbe lőni.Nekem még nem sikerült,de rajta vagyok.
Az az ember aki azt mondta,hogy a pénz nem boldogít az nem tudta,hogy hol kell vásárolni





#46 Felhasználó inaktív   Mathia$ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.729
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 04. 18:27

Idézet

Szerintem a Resident Evil 5- be a Lead Aspirin achievement az eggyik legnehezebb,amikor az ellenség ugrik és pont akkor kell fejbe lőni.Nekem még nem sikerült,de rajta vagyok.
nekem kb 6. próbálkozásra meg lett, shotgunnal a legkönnyebb megcsinálni, azon a részen ahol etetnek egy aligátort. ott egyfolytába ugrálnak. :Đ

#47 Felhasználó inaktív   szöcske 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 339
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 04. 18:34

Idézet

Idézet

Szerintem a Resident Evil 5- be a Lead Aspirin achievement az eggyik legnehezebb,amikor az ellenség ugrik és pont akkor kell fejbe lőni.Nekem még nem sikerült,de rajta vagyok.
nekem kb 6. próbálkozásra meg lett, shotgunnal a legkönnyebb megcsinálni, azon a részen ahol etetnek egy aligátort. ott egyfolytába ugrálnak. :Đ
kösz majd ott megpróbálom,én eddig csak távcsövesel csináltam,de látom az volt a hiba.Na majd shotivalKép
Az az ember aki azt mondta,hogy a pénz nem boldogít az nem tudta,hogy hol kell vásárolni





#48 Felhasználó inaktív   Slik 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 04. 18:43

Idézet

Idézet

Idézet

Szerintem a Resident Evil 5- be a Lead Aspirin achievement az eggyik legnehezebb,amikor az ellenség ugrik és pont akkor kell fejbe lőni.Nekem még nem sikerült,de rajta vagyok.
nekem kb 6. próbálkozásra meg lett, shotgunnal a legkönnyebb megcsinálni, azon a részen ahol etetnek egy aligátort. ott egyfolytába ugrálnak. :Đ
kösz majd ott megpróbálom,én eddig csak távcsövesel csináltam,de látom az volt a hiba.Na majd shotivalKép
ha nem menne, tessék: http://www.youtube.c...h?v=7xnehEujUfo egyébként kicsit sem nehéz Kép

#49 Felhasználó inaktív   NECROSMOKE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 07. 00:01

Idézet

Idézet

Szerintem a Resident Evil 5- be a Lead Aspirin achievement az eggyik legnehezebb,amikor az ellenség ugrik és pont akkor kell fejbe lőni.Nekem még nem sikerült,de rajta vagyok.
nekem kb 6. próbálkozásra meg lett, shotgunnal a legkönnyebb megcsinálni, azon a részen ahol etetnek egy aligátort. ott egyfolytába ugrálnak. :Đ
Mi haverral PC-én ma pont azon a résznél voltunk,valami törzsfélék vagy mik voltak:Ők is megooltak infektálodvaKép
PlayStation 3(FAT 80GB )-->>KILLZONE 2 EDITION

Kép

ÉN VAGYOK A LEGKEMÉNYEBB!!! HEHEHEHE(csak vicceltem)
JUST CALL ME-->SMOKE<--
HIÁNYZIK A RÉGI GAMEKAPOCS!!!

#50 Felhasználó inaktív   Merchard  

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 26
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 10. 25. 14:22

Bocs hogy ide írok de nem találom a sűrgősen segítségre szorulók topicját és azt kérdezném hogy miért nem jelzi ki ujjabban az achivmenteket az xbox? köszönöm előre is ha valaki tudja
 eladó psp slim and lite
Autóstöltő
- 4 gb memoria ctick duo
- 3-4 db UMD
- Tok
-PSP Slim and Lite piano black
- + 4 GB kártya tele játékkal + 1 CD-nyi játék rendelés szerint
+Fülhalgató ingyen
külön is meglehet őket kivéva a füllhalgatót

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó