HWSW Informatikai Kerekasztal: Pro Evolution Soccer 2010 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (25 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 23
  • 24
  • 25
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Pro Evolution Soccer 2010

#481 Felhasználó inaktív   FulhamNorby 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 643
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 16. 16:01

Lenne egy kérdésem.
Fennt van a Hunpatch viszont már az átigazolások kezdenek elavulni de nagyon, manuálisan nem tudom átrakni egyik játékost egy másik csapatba mert így abból a csapatból vinnem kell egy játékost és ez így nem jó...Szóval telepíthetek fel olyan patchet ami frissíti az átigazolásokat úgy, hogy fennt van a Hunpatch? Nem fog bezavarni? És valaki nem tud oylan patchet ami kizárólag a magyar bajnokság átigazolásait frissíti?
Köszönöm előre is!



#482 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 16. 16:46

Idézet

Lenne egy kérdésem.
Fennt van a Hunpatch viszont már az átigazolások kezdenek elavulni de nagyon, manuálisan nem tudom átrakni egyik játékost egy másik csapatba mert így abból a csapatból vinnem kell egy játékost és ez így nem jó...Szóval telepíthetek fel olyan patchet ami frissíti az átigazolásokat úgy, hogy fennt van a Hunpatch? Nem fog bezavarni? És valaki nem tud oylan patchet ami kizárólag a magyar bajnokság átigazolásait frissíti?
Köszönöm előre is!
Ezt a nem tudom átrakni, mert vinnem kell dolgot nem igazán értem...simán át lehet rakni egy másik játékost.
Átigazolás frissítésről nem tudok, de ebben a topikban van update, kiegészítők, stb.
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#483 Felhasználó inaktív   FulhamNorby 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 643
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 16. 17:02

Idézet

Idézet

Lenne egy kérdésem.
Fennt van a Hunpatch viszont már az átigazolások kezdenek elavulni de nagyon, manuálisan nem tudom átrakni egyik játékost egy másik csapatba mert így abból a csapatból vinnem kell egy játékost és ez így nem jó...Szóval telepíthetek fel olyan patchet ami frissíti az átigazolásokat úgy, hogy fennt van a Hunpatch? Nem fog bezavarni? És valaki nem tud oylan patchet ami kizárólag a magyar bajnokság átigazolásait frissíti?
Köszönöm előre is!
Ezt a nem tudom átrakni, mert vinnem kell dolgot nem igazán értem...simán át lehet rakni egy másik játékost.
Átigazolás frissítésről nem tudok, de ebben a topikban van update, kiegészítők, stb.
Igen, kicsit értelmetlenül írtam.Na szóval ha pl. a Debrecenből átakarom vinni Rudolfot a Genoába akkor a Genoában egy játékos helyére lehet csak raknom és akkor az a játékos a Debrecenbe kerül.Vagy lehet, hogy valamit rosszul csinálok? A linket köszi



#484 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 16. 17:10

Idézet

Igen, kicsit értelmetlenül írtam.Na szóval ha pl. a Debrecenből átakarom vinni Rudolfot a Genoába akkor a Genoában egy játékos helyére lehet csak raknom és akkor az a játékos a Debrecenbe kerül.Vagy lehet, hogy valamit rosszul csinálok? A linket köszi
Hát ja, szerintem rosszul csinálod.:Đ
Edit->Edit Teams(vagymi)->Register player. És akkor itt kiválasztod a Debrecent, majd Rudolfot, és utána megkereded a Genoa-t, kész. Vagy Edit->Edit Teams->Register player, megkeresed a Genoa-t, Add+, majd megkeresed a Lokit és Rudolfot. Ennyi az egész.
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#485 Felhasználó inaktív   FulhamNorby 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 643
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 16. 17:30

Idézet

Idézet

Igen, kicsit értelmetlenül írtam.Na szóval ha pl. a Debrecenből átakarom vinni Rudolfot a Genoába akkor a Genoában egy játékos helyére lehet csak raknom és akkor az a játékos a Debrecenbe kerül.Vagy lehet, hogy valamit rosszul csinálok? A linket köszi
Hát ja, szerintem rosszul csinálod.:Đ
Edit->Edit Teams(vagymi)->Register player. És akkor itt kiválasztod a Debrecent, majd Rudolfot, és utána megkereded a Genoa-t, kész. Vagy Edit->Edit Teams->Register player, megkeresed a Genoa-t, Add+, majd megkeresed a Lokit és Rudolfot. Ennyi az egész.
Akkor rosszul csináltam úgy néz kiKép
Köszi szépen a segítséget:)Kép



#486 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 16. 17:35

Idézet

Akkor rosszul csináltam úgy néz kiKép
Köszi szépen a segítséget:)Kép
Igazán nincs mit...Kép
Jó játékot!Kép
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#487 Felhasználó inaktív   ádi. 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 13
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 20:44

sziasztook . !
letöltöttem a bithorlo.ról 1 south africa.s modot . 363mb.
és elvileg ,a menüt is megkéne változtatniia bekéne rakniaa 1csomóó mezt ,meg cipőket . ebbe csak annyii a gáz , hogy egyiket see rakta be .
valakitől valamii ötlet ?
előre is köszii

#488 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 24. 21:05

Stamford Bridge

Kép
Letöltés:
KépKép


Eléggé jól néz ki...
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#489 Felhasználó inaktív   piiarr 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 283
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 10. 02. 16:32

Hali! Valaki nemtudja h hány éves a Master League??beakarom fejezni az új előtt. 2021-ben vok már. Aki tudja légyszi írja meg. Köszi!

Szerkesztette: piiarr 2010. 10. 02. 16:33 -kor


#490 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 10. 03. 09:39

Üzenet megtekintéseIdézet: piiarr - Dátum: 2010. 10. 02. 17:32

Hali! Valaki nemtudja h hány éves a Master League??beakarom fejezni az új előtt. 2021-ben vok már. Aki tudja légyszi írja meg. Köszi!

Azt hiszem annak nincsen vége.
Vagyis de, ha csődbe mész. Különben ameddig akarod...:)
Bár lehet 3000-ig nem tudsz elmenni, de szerintem ez fizikailag amúgy is kivitelezhetetlen lenne.
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#491 Felhasználó inaktív   piiarr 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 283
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 10. 03. 13:36

Üzenet megtekintéseIdézet: wolf15 - Dátum: 2010. 10. 03. 08:39

Azt hiszem annak nincsen vége.
Vagyis de, ha csődbe mész. Különben ameddig akarod...:)
Bár lehet 3000-ig nem tudsz elmenni, de szerintem ez fizikailag amúgy is kivitelezhetetlen lenne.


Értem, köszi a választ, akkor mehet az uninstall és kezdem a 2011-et, az a játék valami eszméletlenül el lett találva, a valaha volt legjobb focis játék számomra:D

Téma megosztása:


  • (25 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 23
  • 24
  • 25
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó