HWSW Informatikai Kerekasztal: Metro 2033:The Last Refuge - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Metro 2033:The Last Refuge

#1 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 23. 13:06

Mivel topicot nem találtam, megnyitottam ezt a játéknak.

Sok idő után egy parányi életjel! Az egyik fejlesztő bemutat pár kis poligonszámú, valós idejű, 3D-s karakter arcot.

3D Character Heads
 

#2 Felhasználó inaktív   d15a5t3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 23. 14:29

Idézet

Mivel topicot nem találtam, megnyitottam ezt a játéknak.

Sok idő után egy parányi életjel! Az egyik fejlesztő bemutat pár kis poligonszámú, valós idejű, 3D-s karakter arcot.

3D Character Heads
Nagyon tudnak ezek a kelet európai játékfejlesztők alkotni. Egyedi grafika, és egyedi hangulat. Csak sajna a legtöbb telis-tele van bugokkal és optimalizálatlan. De legalább unikum a legtöbb játék! Emléxem annó a Boiling Point-al alig bírtam játszani a brutális gépigény miatt, pedig istenkirály hangulata volt annak is.

#3 Felhasználó inaktív   Crysisman 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.268
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 07. 16:51

kézikamerás gameplay:
http://www.youtube.c...h?v=8bm72uWIEHQ

#4 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 09. 10:50

Új trailer.

Nagyon bejön a játék.
 

#5 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 11. 08:22

Mától előrendelhető állapotba is került, le ne maradjatok róla.XDXDXD

#6 Felhasználó inaktív   turha 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 89
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 11. 11:32

Idézet

Mától előrendelhető állapotba is került, le ne maradjatok róla.XDXDXD
hol lehet előre rendelni??
tévettem nem ps3-mat veszek hanem xbox360-anat.


ez nem elálmosítóan el lájtosító
amit el várok itthon amit megtáltosítok
mégmegbánod biztos az mit kertváros irtott
de ti egy tálbol isztok és ez felháborító
az én fogam nem a colgate herbal-tól csillog
szép ez a kis csaj egyszer pont rám kacsintott
fizetett is érte hidd el nem pár forintot
de ne zavarjál be engem momentán most szívok


#7 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 11. 12:48

cd galaxisnet, 576.

#8 Felhasználó inaktív   mnmn1 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 12. 18:15

aki eloredeli itt tegye kb olyan 9 ezer forint es ingyen es adjak hozza a Red Faction: Guerillat

ja es ez a special edition:
Kép

http://www.game.co.u...ition/~r344661/
PS3 ID: mnmn1



mnmn1

#9 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 16. 18:01

Pici gameplay

Megrendelném, de MO-n csak a hónap végén jelenik meg. Addig meg nem várok hogy megrendeljem a Chaos Rising kiegészítőt olcsóbb szállítás miatt. Majd májusban kipróbálom a játékot. Majd pár beszámolót írhatna aki megveszi!
 

#10 Felhasználó inaktív   m.sanyika 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 249
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 16. 18:25

állitolag márc. 18-ra megjelenik...

#11 Felhasználó inaktív   bete32 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.780
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 16. 18:38

Mivel én nem bírtam kivárni a megjelenést ezért nagyon csúnya dolgot műveltem. Akit érdekel egy kis beszámoló az írjon privit.

(\_/)
(O.o)<--Ez egy gonosz nyúl!
(>< )o  Segíts a nyúlnak elfoglalni a világot úgy, hogy bemásolod az aláírásodba!

 

 


#12 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 16. 18:42

Idézet

Mivel én nem bírtam kivárni a megjelenést ezért nagyon csúnya dolgot műveltem. Akit érdekel egy kis beszámoló az írjon privit.
Ha már úgyis bevallottad, akkor már írd le ide.
 

#13 Felhasználó inaktív   bete32 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.780
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 16. 18:54

Még eléggé az elején tartok, de azért néhány dolgot már tudok mondani. Az első dolog amire az ember rájön az az, hogy valami eszméletlenül durva atmoszférája van. Elősször azthittem, hogy végig egy unalmas metróban fogok mászkálni, de a készítők a lehető legtöbbet kihoztak belőle. Az egész él és mozog. A terület nem szabadon bejárható, de ahogy megyünk előre a sztoriban, úgy haladunk előre a metróban és néha-néha még a felszínre is kibújunk. Grafikailag is látszik, hogy sokat törődtek vele. Egyszer sem volt olyan érzésem, hogy ezt a kopott falat már láttam valahol. Az emberek és a mozgásuk szépen ki van dolgozva. Azt mondták PC-n valami überbrutál lesz a graf. Erről nem tudok nyilatkozni, mivel ez xbox360 verzió. Küldetéseink között megállunk "városokban", ahol fegyvert, lőszert és egyéb cuccokat tudunk vásárolni. Fegyverekből már így az elején is elég sok típus van. Legtöbbször egy adott fegyver variációi (pl. revolver sniper puskává alakítva). Történetileg is jól megállja a helyét. Egy kis misztikumot is csempésztek a dologba (emberünknek furcsa látomásai vannak). Ami nem tetszett az a fizika. A tipikus rongybaba effektus. Ha megölöd az ellent az szinte akárhogy csavarodhat és mintha egy élettelen zsák lenne. Ennyi lenne a negatívum. A szinkronhangok is tetszenek. Úgy a leg fílingesebb ha oroszra állítjuk a nyelvet. Nálam eddig legalább 9 pont a 10-ből. Lehet, hogy megérne egy vételt. Már csak tiszteletből is. Ja és még egy dolog. Legjobban a Stalkerre hasonlít (vannak is benne stalkerek). Bár azzal nem sokat játszottam, de ez nekem jobban bejön.

(\_/)
(O.o)<--Ez egy gonosz nyúl!
(>< )o  Segíts a nyúlnak elfoglalni a világot úgy, hogy bemásolod az aláírásodba!

 

 


#14 Felhasználó inaktív   Sogi
 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 16. 19:41

belenéztem én is a játékba, a gépigény miatt indítottam főként el, holnap majd játszok vele. 1440, dx10 ami a csövön kifér, 30fps alá nem ment a játék. egy résznél leugrott 15ig, de kb olyan 2 másodpercre, utána visszaállt minden a rendesbe.
phenom II 720 x3 @ 2,8 / 2x2gb ddr3 1600mhz / 4870 1gb - értelemszerüen a dx11-et nem tudtam tesztelni, de dx10hez nem kell a legbrutálisabb gép, amit írtak. (zárojelben megjegyzem, hogy eddig ez a legszebb grafika, amit életemben láttam, hihetetlenül gyönyörű, nagyon passzol az atmoszférával, crysis-t nálam eddig veri)


#15 Felhasználó inaktív   cross56 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 391
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 16. 20:30

Nos énsem bírtam kivárni a megjelenésig elkezdtem tölteni az Xbox360-as verziót. Jó szégyellem magam, de nem én vagyok az egyedüli ember aki letöltötte szerintem. holnapra lejön és ha akarjátok írok egy kis beszámolót.

Egyébként énis a Stalkerhez hasonlítottam, de ez annál 10x jobb. Kíváncsi vagyok már rá, alig várom, hogy lejöjjön.
XBOX360 250GB

#16 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 17. 11:13

A gameplayek alapján igéretesnek tűnik de azért pár tesztet megvárok a vásárlással.
   

#17 Felhasználó inaktív   megalonagyix 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.323
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 17. 14:08

Szentséges isten f**sza!

Korunk Dúm hárma.

#18 Felhasználó inaktív   Bledzer 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 249
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 17. 22:35

nehéz, nehéz és b*szott nehéz. Az rpg elemeket jobb let volna kihagyni mert könnyű szerrel eltolhatod az egésszet, shop-nál új fegyót venni értelmetlen, úgyis megkapsz mindent a story haladtával, sajnos erre későn jöttem rá, elfogyott lőszerem, gázmaszk szűröm és még egy rohadt tippet sem kaptam hogy, ,,egy félévet töltessz majd a felszínen vegyél egy kiló gázmaszk szűrőt,, szóval erre figyeljetek oda. Én már letöröltem, nem szenvedek köszönöm szépenKép

#19 Felhasználó inaktív   MetalLord 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 671
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 17. 23:12

Idézet

nehéz, nehéz és b*szott nehéz. Az rpg elemeket jobb let volna kihagyni mert könnyű szerrel eltolhatod az egésszet, shop-nál új fegyót venni értelmetlen, úgyis megkapsz mindent a story haladtával, sajnos erre későn jöttem rá, elfogyott lőszerem, gázmaszk szűröm és még egy rohadt tippet sem kaptam hogy, ,,egy félévet töltessz majd a felszínen vegyél egy kiló gázmaszk szűrőt,, szóval erre figyeljetek oda. Én már letöröltem, nem szenvedek köszönöm szépenKép
Hamar feladtad...Kép Énis ígyvoltam vele elsőre, de annyi a titka a dolognak, h körül kell nézni nagyon alaposan minden kis zugba, és így lehet elég lőszert és gázmaszk szűrőt találni. A másik fontos dolog pedig, h nemszabad összevissza lövöldözni, érdemes fejre menni mindig, mert hama el lehet puffogtatni a lőszert. szval kis taktikázás nem eszetlen darálásKép. Amugy az valóban igaz, h elég nehéz az elején, de ha megszokod ezt a beosztós/megfontolt játékmenetet, akkor már bőven jó:Đ. És hihetetlen jó atmoszférája, hangulata van az egésznek! Akinek a Stalker hangulata tetszett, annak ez hatványozottan fog szerintem...legalábbis én így voltam vele. A grafika pedig gyönyörű! Erre senkinek egy szava sem lehet. Művészien van megoldva a design..:-D Én mindenkinek csak ajánlani tudom aki kicsitis szereti a nem csak darálásból álló fps-eket:)
Az a különbség a hülye és az okos ember között, hogy a hülyék sosem tudják magukról hogy azok...

(\_/)
(O.o)<--Ez egy gonosz nyúl!
(>< )o
Segíts a nyúlnak elfoglalni a világot úgy, hogy bemásolod az aláírásodba!


#20 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 18. 08:46

Ne csináljátok már! Mindenki itt játszik, nekem meg várnom kell hónap végéig!:Đ

Nem értem hogyan késik ennyit mikor USA 16-os, az EU meg 19-es megjelenést kapott. Sőt, a németek is megkapták 16-án.


 

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó