HWSW Informatikai Kerekasztal: Fifa 2010 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Fifa 2010

#21 Felhasználó inaktív   Mathia$ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.729
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 09:51

Nekem úgy tűnik hogy a játékosok mozgása és labdavezetése élethűbb lett 1 hangyányival. Meg pár grafikai hibát javítani tudtak. de a játék elég hiányos a 07hez képest. Kép

#22 Felhasználó inaktív   vaszika 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 91
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 10:06

Idézet

Nekem úgy tűnik hogy a játékosok mozgása és labdavezetése élethűbb lett 1 hangyányival. Meg pár grafikai hibát javítani tudtak. de a játék elég hiányos a 07hez képest. Kép
Latnad Pc-n mi a helyzet!Képhttp://www.sg.hu/lis...128097&no=58152
Meg lustak voltak a 09-et 10-re atirni!


#23 Felhasználó inaktív   damien!!! 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 11:24

Én a konzolon probáltam ki a játékot és sztem qrva jó lett. A mezek kicsit hülyén néznek ki de remélem a teljesnél javitva lesz.
A PC-s verziót nem probáltam és nem is fogom. PC-n már rég óta szar a Fifa...



#24 Felhasználó inaktív   ptogamer 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.464
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 12:04

Idézet

Én a konzolon probáltam ki a játékot és sztem qrva jó lett. A mezek kicsit hülyén néznek ki de remélem a teljesnél javitva lesz.
A PC-s verziót nem probáltam és nem is fogom. PC-n már rég óta szar a Fifa...

En is meg vagyok elegedve a konzolos verzioval de szerintem a Pes 2010 jobb lesz!


#25 Felhasználó inaktív   Big Z 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 12:40

Idézet

Én leszedtem boxra a demot, suli után megnézem milyen.
A legjobb FiFA meg akkor is a 2005 és a 07.
sztem is ezek voltak a legjobbak. nem tudtam megunni.

tényleg szemétség h ennyire elhanyagolják a PC-t. pedig ott nagyobb táboruk van.
nem láttam nagy áttörést az eddigi részek után.
kiváncsi leszek a pes-re, mert az eddigi hírek alapján többet foglalkoztak vele, mint ea-s barátaink.
aka bzsp

Xbox Live Gamertag:
NS BigZed

No Sympathy -
a hungarian Halo Reach clan

#26 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 12:44

Idézet

Idézet

Én leszedtem boxra a demot, suli után megnézem milyen.
A legjobb FiFA meg akkor is a 2005 és a 07.
sztem is ezek voltak a legjobbak. nem tudtam megunni.

tényleg szemétség h ennyire elhanyagolják a PC-t. pedig ott nagyobb táboruk van.
nem láttam nagy áttörést az eddigi részek után.
kiváncsi leszek a pes-re, mert az eddigi hírek alapján többet foglalkoztak vele, mint ea-s barátaink.
énis nagyon remélem h szebb lessz a PES mert ez a fifa demo ugyanollyan szar mint a 09 (xboxon) én sima DLC-nek nézem ezt a 2010..remélem h a PES vagy esetleg a FIFA 10 World Cup sokkal szebb meg jobb lessz Kép
am. énis egyetértek abban h a 2005 meg a 2007 volt a legjobb fifa..na meg a 2002 world cup..xd...nekem azis bejött mikor tüzelt a labda Kép
Kép

#27 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 12:46

Idézet

Letöltve.Tesztelve.És nem meglepődve...
Amit az EA-nal FIFA néven árulnak PC-re,az egy vicc.Ez úgy sz*r még mindig,ahogy van.Javulást azt a partjelzőknél és a bírónál látok.Mert végre mutogatnak is valamit,nem csak fel-le rohangálnak a pálya szélén és a pályán.
Ami még tetszik,az a 11-esek...és ennyi.
Konzolon egyértelmű,hogy jobb,de sztem idén már végre többen belátják,h a FIFA éra már rég hanyatlóban van...és már nem a focis játékok királya .
Teljesen egyetértek.Bár PES-el még nem játszottam,de hogy a fifa évről évre sz*rabb az tény!

Mathia$: jah,sztem is a 05 ami még jó volt.

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#28 Felhasználó inaktív   Mathia$ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.729
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 13:36

Örülök hogy egyetértetek velem. :Đ

#29 Felhasználó inaktív   Ányy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.644
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 14:50

Idézet

Idézet

Nekem úgy tűnik hogy a játékosok mozgása és labdavezetése élethűbb lett 1 hangyányival. Meg pár grafikai hibát javítani tudtak. de a játék elég hiányos a 07hez képest. Kép
Latnad Pc-n mi a helyzet!Képhttp://www.sg.hu/lis...128097&no=58152
Meg lustak voltak a 09-et 10-re atirni!
EPIC FAIL! Kép

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig. <- Én csak facebookon vagyok fent :D

Porch Monkey 4 Life!


#30 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 14:53

Idézet

Idézet

Idézet

Nekem úgy tűnik hogy a játékosok mozgása és labdavezetése élethűbb lett 1 hangyányival. Meg pár grafikai hibát javítani tudtak. de a játék elég hiányos a 07hez képest. Kép
Latnad Pc-n mi a helyzet!Képhttp://www.sg.hu/lis...128097&no=58152
Meg lustak voltak a 09-et 10-re atirni!
EPIC FAIL! Kép
Neee LoL Kép

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#31 Felhasználó inaktív   Big Z 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 14:54

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Nekem úgy tűnik hogy a játékosok mozgása és labdavezetése élethűbb lett 1 hangyányival. Meg pár grafikai hibát javítani tudtak. de a játék elég hiányos a 07hez képest. Kép
Latnad Pc-n mi a helyzet!Képhttp://www.sg.hu/lis...128097&no=58152
Meg lustak voltak a 09-et 10-re atirni!
EPIC FAIL! Kép
Neee LoL Kép
ennyit erről.Kép nem semmi az ea
aka bzsp

Xbox Live Gamertag:
NS BigZed

No Sympathy -
a hungarian Halo Reach clan

#32 Felhasználó inaktív   Ányy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.644
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 14:55

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Nekem úgy tűnik hogy a játékosok mozgása és labdavezetése élethűbb lett 1 hangyányival. Meg pár grafikai hibát javítani tudtak. de a játék elég hiányos a 07hez képest. Kép
Latnad Pc-n mi a helyzet!Képhttp://www.sg.hu/lis...128097&no=58152
Meg lustak voltak a 09-et 10-re atirni!
EPIC FAIL! Kép
Neee LoL Kép
ennyit erről.Kép nem semmi az ea
Már eddig is tudtuk, hogy évente csak újracsomagolják a FIFA-kat + raknak bele egykét újítást....

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig. <- Én csak facebookon vagyok fent :D

Porch Monkey 4 Life!


#33 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 15:21

Idézet

Már eddig is tudtuk, hogy évente csak újracsomagolják a FIFA-kat + raknak bele egykét újítást....
Azt szögezzük le hogy csak a pc-set. A 09 már szine tökéletes volt de a 10 csak jobb lehet. Nemsokára lejön a demo és akkor magam is meggyőződhetek róla.
   

#34 Felhasználó inaktív   n_csacsi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.864
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 15:43

Idézet

Idézet

Már eddig is tudtuk, hogy évente csak újracsomagolják a FIFA-kat + raknak bele egykét újítást....
Azt szögezzük le hogy csak a pc-set. A 09 már szine tökéletes volt de a 10 csak jobb lehet. Nemsokára lejön a demo és akkor magam is meggyőződhetek róla.
sztem semmi érdekesség nincs benne :Đ:S remélem a teljesbe több dolog lesz mert állítólag írták h a menedzser mód 50 újítást kapott... kiváncsi vagyok rá majd a teljesben ezek mik lesznek


#35 Felhasználó inaktív   FulhamNorby 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 643
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 15:47

Én is kipróbáltam végre a demót, az első bosszantó hiba még a játék menüjében ért.felszólított a játék, hogy csináljak egy profilt ugyanis a Fifa !09!-ben ez nélkül nem játszhatok meccset...Jó, nem nagy hiba de bosszantó.A játékot elindítva döbbenten állapítottam meg, hogy a Fifa 09 jobban nézett ki mint a 10Kép Minden fel van tolva a legmagasabbra és a fű messziről olyan mintha teljesen sima lenne...Amúgy a játékmenet az javult, vannak új mozdulatok és látványosabbak is, ezt egy lejátszott mérkőzés után megállíptottam, a partjelző végre inti a szögletet stb., a bíró pedig jelzi, hogy mehet a csere és hasonlók, erre végre odafigyeltek. Amúgy nem tudom, hogy csak nekem tűnt-e úgy mintha medicinlabdával játszanának a fiúk...A 09-ben 2x ekkorát rúgnak a bogyóba.
Összeségében elmondhatom, hogy miközben a demóval játszottam egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy esetleg megvegyem...



#36 Felhasználó inaktív   damien!!! 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 18:49

Idézet

Idézet

Már eddig is tudtuk, hogy évente csak újracsomagolják a FIFA-kat + raknak bele egykét újítást....
Azt szögezzük le hogy csak a pc-set. A 09 már szine tökéletes volt de a 10 csak jobb lehet. Nemsokára lejön a demo és akkor magam is meggyőződhetek róla.
Ez igy igaz. Csak PC-re fos. Nekem már megvan a demoja boxra és hidd le nem fogsz csalodni. Szerintem jobb mint a 09 pedig az se volt semmi.

#37 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 19:18

Na lejött a Store-ról a demó és már játszottam is pár mecset. Elsőre kicsit furcsa volt hogy nem "zsinórral" húzzák az embert hanem immár teljes 360-ben lehet irányítani de pár perc alatt meg lehet szokni és így sokkal precízebben lehet cselezni. A grafika ha lehet még szebb lett a 09-hez képest pedig az is igen szép volt! A játékosok mimikája eszméletlen, néhány csak épphogy meg nem szólal (idáig csak a Chelsea és a Barca játékosait néztem meg így de gondolom a nagyobb játékosok mind megvannak csinálva). Jó pár mozdulat is igen profin meg lett csinálva mint például a csukafejes vagy az ollózás. Olyan szinte jól hogy néha az volt az érzésem mintha valódi mecset néznék. A játék hangulata szintén jelest érdemel, mikor hátul el kellett végeznem egy szabadot és a kamera egész közel volt a játékos fejéhez így szinte "tps" nézetben átláttam a pályát. A közelben lévő játékosok jöttek kérni a labdát, a támadók pedig indultak felém. Összességében szerintem egy sokkal jobb játékot kapunk mint a 09 (pedig az is eszméletlen jó lett szerintem) de persze a végső ítéletet csak a teljes verzió kipróbálás után lehet kimondani. Végezetül itt van két videó amit én vettem fel az imént: 1 2

   

#38 Felhasználó inaktív   Mathia$ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.729
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 21:11

Idézet

Idézet

Nekem úgy tűnik hogy a játékosok mozgása és labdavezetése élethűbb lett 1 hangyányival. Meg pár grafikai hibát javítani tudtak. de a játék elég hiányos a 07hez képest. Kép
Latnad Pc-n mi a helyzet!Képhttp://www.sg.hu/lis...128097&no=58152
Meg lustak voltak a 09-et 10-re atirni!
Szíííííííííívás, szemét portolók.
Csak pcre mindenki tudja hogy nektek PES kell szal minek csinálják meg jóra annak a 200ezer embernek aki megveszi pcre(mert a többi pc-fifás az letölti), közben konzolokra mindegyiknél jóval átlépi az 1milliót az eladás...Kép

#39 Felhasználó inaktív   Mathia$ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.729
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 11. 21:14

Idézet

Idézet

Idézet

Már eddig is tudtuk, hogy évente csak újracsomagolják a FIFA-kat + raknak bele egykét újítást....
Azt szögezzük le hogy csak a pc-set. A 09 már szine tökéletes volt de a 10 csak jobb lehet. Nemsokára lejön a demo és akkor magam is meggyőződhetek róla.
sztem semmi érdekesség nincs benne :Đ:S remélem a teljesbe több dolog lesz mert állítólag írták h a menedzser mód 50 újítást kapott... kiváncsi vagyok rá majd a teljesben ezek mik lesznek
Még annyi hogy én a 07-08at ps2-n toltam ki és a menedzer mód ott sokkal jobb volt mint a 09ben 360on.
Szal ha annak a 2fifának a tulajdonságait belerakják, meg egy hosszabb légy profi szezont akkor megkapjuk minden idők második legjobb FiFA-ját.

#40 Felhasználó inaktív   FulhamNorby 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 643
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 14. 16:11

Valaki megtudná nekem mondani, hogy a pc-s verzióban melyik gombal tudom végrehajtani, a gyors bedobást és a gyors szabdrúgást?



Téma megosztása:


  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó