HWSW Informatikai Kerekasztal: Fifa 2010 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Fifa 2010

#41 Felhasználó inaktív   keles 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 41
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 14. 16:16

Idézet

Valaki megtudná nekem mondani, hogy a pc-s verzióban melyik gombal tudom végrehajtani, a gyors bedobást és a gyors szabdrúgást?
amikor kiirja hogy gyors bedobás akkor megnyomod a c betűt
 LOLslipknot

#42 Felhasználó inaktív   FulhamNorby 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 643
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 14. 16:20

Idézet

Idézet

Valaki megtudná nekem mondani, hogy a pc-s verzióban melyik gombal tudom végrehajtani, a gyors bedobást és a gyors szabdrúgást?
amikor kiirja hogy gyors bedobás akkor megnyomod a c betűt
Köszi! Gondolom akkor a 09-ben is ugyanígy.



#43 Felhasználó inaktív   keles 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 41
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 14. 19:05

Idézet

Idézet

Idézet

Valaki megtudná nekem mondani, hogy a pc-s verzióban melyik gombal tudom végrehajtani, a gyors bedobást és a gyors szabdrúgást?
amikor kiirja hogy gyors bedobás akkor megnyomod a c betűt
Köszi! Gondolom akkor a 09-ben is ugyanígy.
igen azthiszem minden részébenKép
 LOLslipknot

#44 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 23. 16:45

My Live Season Tutorial
   

#45 Felhasználó inaktív   fczolika 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 24. 10:10

Én xbox 360-on tegnap kipróbáltam mindkét játékot,Fifát és Pes-t is,és azt kell mondanom,hogy grafikailag,kinézetre a PES sokkal jobb a Fifánál.Tavaly csak FIFÁZTAM xbox-on,tehát van összehasonlítási alapom,hogy melyik játék fejlődött jobban konzolon.Talán csak játékmenetben van némi javulás a Fifában,de a grafika szinte maradt 09-es....A PES kinézete 20-30 %-ot javult Xbox-on,tehát nem értem miért írják sokan,hogy konzolon jobb a Fifa?Tavaly tényleg szebb volt jobb volt,mivel énis eladtam a PES 09-et olyan kaki volt(pedig még csak a PES létezett előtte számomra)de idén már nem az.Egyedül a pES-ben a futásokkal,kameraállással,játékmenettel és a hangokkal van bajom,de az se vészes,bár ez az oldalsó kameraállás az agyamra megy.Nem olyan mint a TV közvetítésben....a FIFÁ-ban azt remekül megtudták csinálni,itt meg nem.A FIFA 10 szinte olyan maradt kinézetre mint a 09,nem értem,hogy miért nem fejlesztették a grafikát,az arcokat a nézőket a gólörömöket stb,stb.Idén tuti nem veszem meg,egyértelműen csalódás.A játékmenet az valamivel tényleg jobb lett,de az kevés,hogy kifizessek egy zsák pénzt.Idén a PES 10 a nyerő.

#46 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 24. 10:58

FIFA 10 demo vs PES 10 demo
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#47 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 24. 11:23

Idézet

Kiváló minőség, és vágás. Jól összerakott videót kreáltatok! Kudos!
Kép
 

#48 Felhasználó inaktív   kasy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.042
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 24. 11:25

Idézet

Én xbox 360-on tegnap kipróbáltam mindkét játékot,Fifát és Pes-t is,és azt kell mondanom,hogy grafikailag,kinézetre a PES sokkal jobb a Fifánál.Tavaly csak FIFÁZTAM xbox-on,tehát van összehasonlítási alapom,hogy melyik játék fejlődött jobban konzolon.Talán csak játékmenetben van némi javulás a Fifában,de a grafika szinte maradt 09-es....A PES kinézete 20-30 %-ot javult Xbox-on,tehát nem értem miért írják sokan,hogy konzolon jobb a Fifa?Tavaly tényleg szebb volt jobb volt,mivel énis eladtam a PES 09-et olyan kaki volt(pedig még csak a PES létezett előtte számomra)de idén már nem az.Egyedül a pES-ben a futásokkal,kameraállással,játékmenettel és a hangokkal van bajom,de az se vészes,bár ez az oldalsó kameraállás az agyamra megy.Nem olyan mint a TV közvetítésben....a FIFÁ-ban azt remekül megtudták csinálni,itt meg nem.A FIFA 10 szinte olyan maradt kinézetre mint a 09,nem értem,hogy miért nem fejlesztették a grafikát,az arcokat a nézőket a gólörömöket stb,stb.Idén tuti nem veszem meg,egyértelműen csalódás.A játékmenet az valamivel tényleg jobb lett,de az kevés,hogy kifizessek egy zsák pénzt.Idén a PES 10 a nyerő.
A dologhoz az is hozzátartozik, hogy a 360-as és a PS3-as esetében is, tehát FIFA és FIFA között is van különbség. Semmilyen veszekedést vagy vitát nem akarok elindítani, nem ez a szándékom!
Leheletnyi dolgok miatt jobban élvezem PS3-on a 09-et, bár egy kis csiszolást még hiányolok. Ha már csak ezekt elvégzik a 10 esetében én elégedett leszek. Utánna ráérnek megint valamit beújítani, egyelőre csak szépre kell csiszolni a gyémántot.

#49 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 24. 11:59

Idézet

Idézet

Kiváló minőség, és vágás. Jól összerakott videót kreáltatok! Kudos!
Köszi! Kép
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#50 Felhasználó inaktív   Gunner23 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 869
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 26. 08:29

Kedden rohanok is a boltba Fifa 10-ér!!! A 09 kimaradt az életemből, pedig mindenki szerint nagyon jó volt (konzol)!! Már nagyon várom!
Gunner For Life KépVictoria Concordia Crescit

KEDVES HÉTFŐ.
BASZD MEG.
ÜDVÖZLETTEL, A VILÁG.
humoros.blog.hu

Konfig: GPU: Gigabyte GTX 460 Super Overclock, CPU: Intel i5 760, Alaplap: Gigabyte GA H55-M UD3-H, PSU: Corsair TX650W, HDD: Seagate Barracuda.12, 500GB, SSD: ADATA S599 64GB, RAM: Kingmax Hercules 2200MHz 4GB kit, OS: Windows 7 Home Premium 64bit

#51 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 26. 08:39

Idézet

LoL a FIFA10 menüje nem is így néz ki konzolon, az aréna hiányáról már nem is beszélve. A grafika pedig mérföldekre van a konzolostól!
   

#52 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 26. 08:40

Idézet

Kedden rohanok is a boltba Fifa 10-ér!!! A 09 kimaradt az életemből, pedig mindenki szerint nagyon jó volt (konzol)!! Már nagyon várom!
Én is erősen gondolkodok rajta de lehet csak kicsit késöbb (1-2 hét) fogom megveni olcsóbban. Sajnos idén már csak nagyából 2 játék fér a keretbe.....Kép
   

#53 Felhasználó inaktív   Don Meidl 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.427
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 26. 08:55

Idézet

Idézet

Kedden rohanok is a boltba Fifa 10-ér!!! A 09 kimaradt az életemből, pedig mindenki szerint nagyon jó volt (konzol)!! Már nagyon várom!
Én is erősen gondolkodok rajta de lehet csak kicsit késöbb (1-2 hét) fogom megveni olcsóbban. Sajnos idén már csak nagyából 2 játék fér a keretbe.....Kép
A másik az Uncharted 2 mi?Kép

#54 Felhasználó inaktív   Gunner23 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 869
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 26. 08:58

Idézet

Idézet

Idézet

Kedden rohanok is a boltba Fifa 10-ér!!! A 09 kimaradt az életemből, pedig mindenki szerint nagyon jó volt (konzol)!! Már nagyon várom!
Én is erősen gondolkodok rajta de lehet csak kicsit késöbb (1-2 hét) fogom megveni olcsóbban. Sajnos idén már csak nagyából 2 játék fér a keretbe.....Kép
A másik az Uncharted 2 mi?Kép
Nekem tuti az lenne! :Đ
Gunner For Life KépVictoria Concordia Crescit

KEDVES HÉTFŐ.
BASZD MEG.
ÜDVÖZLETTEL, A VILÁG.
humoros.blog.hu

Konfig: GPU: Gigabyte GTX 460 Super Overclock, CPU: Intel i5 760, Alaplap: Gigabyte GA H55-M UD3-H, PSU: Corsair TX650W, HDD: Seagate Barracuda.12, 500GB, SSD: ADATA S599 64GB, RAM: Kingmax Hercules 2200MHz 4GB kit, OS: Windows 7 Home Premium 64bit

#55 Felhasználó inaktív   mikill 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 100
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 26. 09:44

Idézet

Kedden rohanok is a boltba Fifa 10-ér!!! A 09 kimaradt az életemből, pedig mindenki szerint nagyon jó volt (konzol)!! Már nagyon várom!
Én úgy tudtam, hogy okt. 2-án fog megjelenni és az péntek. Vagy én tudom rosszul? :Đ
StarCraft2: GeniousM 710 One shoot, one kill, no luck, just skill.
[img=http://img189.imageshack.us/img189/6574/18886.png]
[img=http://img233.imageshack.us/img233/6594/18887.png]
[img=http://img161.imageshack.us/img161/9369/18885jf2.png]

#56 Felhasználó inaktív   cross56 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 391
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 26. 09:49

Már tölthető a Fifa10! Pc,PSP,PS2,WII,Xbox360-ra . www.gamestorrents.com Ez a teljes verzió!
XBOX360 250GB

#57 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 26. 09:50

Idézet

Idézet

Idézet

Kedden rohanok is a boltba Fifa 10-ér!!! A 09 kimaradt az életemből, pedig mindenki szerint nagyon jó volt (konzol)!! Már nagyon várom!
Én is erősen gondolkodok rajta de lehet csak kicsit késöbb (1-2 hét) fogom megveni olcsóbban. Sajnos idén már csak nagyából 2 játék fér a keretbe.....Kép
A másik az Uncharted 2 mi?Kép
Hát igazából úgy terveztem hogy a másik a Batman lesz majd 8-9k körül. Az U2, MW2, AC2, esetleg God of War Collection majd karácsonyra jönnek. Addig úgy is van pár játék amit ki szeretnék tolni, nem lenne rá időm!Kép
   

#58 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 26. 09:51

Idézet

Idézet

Kedden rohanok is a boltba Fifa 10-ér!!! A 09 kimaradt az életemből, pedig mindenki szerint nagyon jó volt (konzol)!! Már nagyon várom!
Én úgy tudtam, hogy okt. 2-án fog megjelenni és az péntek. Vagy én tudom rosszul? :Đ
Valahol már 29-30-ra van kiírva!
   

#59 Felhasználó inaktív   mikill 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 100
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 26. 09:59

Idézet

Idézet

Idézet

Kedden rohanok is a boltba Fifa 10-ér!!! A 09 kimaradt az életemből, pedig mindenki szerint nagyon jó volt (konzol)!! Már nagyon várom!
Én úgy tudtam, hogy okt. 2-án fog megjelenni és az péntek. Vagy én tudom rosszul? :Đ
Valahol már 29-30-ra van kiírva!
Hol? Hogyha tényleg lehet már akkor kapni akkor ott fogm megvenni!
StarCraft2: GeniousM 710 One shoot, one kill, no luck, just skill.
[img=http://img189.imageshack.us/img189/6574/18886.png]
[img=http://img233.imageshack.us/img233/6594/18887.png]
[img=http://img161.imageshack.us/img161/9369/18885jf2.png]

#60 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 26. 10:04

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Kedden rohanok is a boltba Fifa 10-ér!!! A 09 kimaradt az életemből, pedig mindenki szerint nagyon jó volt (konzol)!! Már nagyon várom!
Én úgy tudtam, hogy okt. 2-án fog megjelenni és az péntek. Vagy én tudom rosszul? :Đ
Valahol már 29-30-ra van kiírva!
Hol? Hogyha tényleg lehet már akkor kapni akkor ott fogm megvenni!
Pl. itt, a lenti naptárban 29 van a játék adatlapján pedig 30. Nem tom végül melyik lesz a biztos. Szerintem hívd fel őket majd hétfőn!
   

Téma megosztása:


  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó