HWSW Informatikai Kerekasztal: Richard Burns Rally - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Richard Burns Rally

#1 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 01. 04. 10:20

Tegnap este neki álltam/ültem kipróbálni magam online tour-okon is...első nekifutásra 11. lettem. (50-bőlKép) Viszont végigmentem! és nem estem ki! :Đ
Eszméletlen!!! Rengeteg autó és jobbnál jobb szakaszok, hála a sok moddernek. Csökő Zoli eredeti navigátorral igazi rally feelingje van, a vezetési élményről ne is beszéljünk.


#2 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 04. 10:54

Idézet

Tegnap este neki álltam/ültem kipróbálni magam online tour-okon is...első nekifutásra 11. lettem. (50-bőlKép) Viszont végigmentem! és nem estem ki! :-D
Eszméletlen!!! Rengeteg autó és jobbnál jobb szakaszok, hála a sok moddernek. Csökő Zoli eredeti navigátorral igazi rally feelingje van, a vezetési élményről ne is beszéljünk.
Akinek ez a mértékű szimulátorosság kell, legalább erővisszacsatolással játszon, mert a videóban nemigen rángatj aa csávó kezét a kormány. :Đ
Hát a zoknijáról már nem is beszélek.... :)
Úgy lenne az igazi szeirntem, hogy kesztyűben, cipőben! Egy profi kormány-pedél kiegnek hoznia kéne a valószerű érzete szerintem.
Kép
Kép
Kép

#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 01. 04. 11:03

Idézet

Idézet

Tegnap este neki álltam/ültem kipróbálni magam online tour-okon is...első nekifutásra 11. lettem. (50-bőlKép) Viszont végigmentem! és nem estem ki! :-D
Eszméletlen!!! Rengeteg autó és jobbnál jobb szakaszok, hála a sok moddernek. Csökő Zoli eredeti navigátorral igazi rally feelingje van, a vezetési élményről ne is beszéljünk.
Akinek ez a mértékű szimulátorosság kell, legalább erővisszacsatolással játszon, mert a videóban nemigen rángatj aa csávó kezét a kormány. :Đ
Hát a zoknijáról már nem is beszélek.... :)
Úgy lenne az igazi szeirntem, hogy kesztyűben, cipőben! Egy profi kormány-pedél kiegnek hoznia kéne a valószerű érzete szerintem.
:) az ffb erőssége manuálisan állítható. :) a túl erőset senki sem szereti, mert szétrázza a kezed. én úgy használom, hogy érezzem az ellenkormányzást és az útviszonyakat, féktávokat. :) a legelső adandó alkalommal próbálj ki egy g25-öt! 900 fokos elfordulási szög -mint a valóságban- gáz, fék, kuplung -mint a valóságban- és mindez hidraulikus kivitelben! fékezéskor -ha használsz- érzed az abs-t ahogy visszarúg! ken block bekaphatja! RB a király! Kép

#4 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 04. 11:22

Idézet

Idézet

Idézet

Tegnap este neki álltam/ültem kipróbálni magam online tour-okon is...első nekifutásra 11. lettem. (50-bőlKép) Viszont végigmentem! és nem estem ki! :-D
Eszméletlen!!! Rengeteg autó és jobbnál jobb szakaszok, hála a sok moddernek. Csökő Zoli eredeti navigátorral igazi rally feelingje van, a vezetési élményről ne is beszéljünk.
Akinek ez a mértékű szimulátorosság kell, legalább erővisszacsatolással játszon, mert a videóban nemigen rángatj aa csávó kezét a kormány. :Đ
Hát a zoknijáról már nem is beszélek.... :)
Úgy lenne az igazi szeirntem, hogy kesztyűben, cipőben! Egy profi kormány-pedél kiegnek hoznia kéne a valószerű érzete szerintem.
:) az ffb erőssége manuálisan állítható. :) a túl erőset senki sem szereti, mert szétrázza a kezed. én úgy használom, hogy érezzem az ellenkormányzást és az útviszonyakat, féktávokat. :) a legelső adandó alkalommal próbálj ki egy g25-öt! 900 fokos elfordulási szög -mint a valóságban- gáz, fék, kuplung -mint a valóságban- és mindez hidraulikus kivitelben! fékezéskor -ha használsz- érzed az abs-t ahogy visszarúg! ken block bekaphatja! RB a király! Kép
Én pont hogy az erősebb FFB-t szeretem. Ha túl könnyűre veszed, akkor egy "élménytől" fosztod meg magad, ráadásul alábbadsz a szimulátorosságból is. Ja és még a jétékot is "kezdő" fokozatba teszed ezáltal. Sokkkkkal könnyebb ugyanis kis FFB-vel vezetni mint naggyal.
Utolsó mondatordra meg csak annyit, hogy kinek hogy. Nekem nem kaphatja be RB sem, de árkád játékos lévén bátran mondhatom, hogy nekem KB jobban fexik.

Kép
Kép
Kép

#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 01. 04. 11:49

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Én pont hogy az erősebb FFB-t szeretem. Ha túl könnyűre veszed, akkor egy "élménytől" fosztod meg magad, ráadásul alábbadsz a szimulátorosságból is. Ja és még a jétékot is "kezdő" fokozatba teszed ezáltal. Sokkkkkal könnyebb ugyanis kis FFB-vel vezetni mint naggyal.
Utolsó mondatordra meg csak annyit, hogy kinek hogy. Nekem nem kaphatja be RB sem, de árkád játékos lévén bátran mondhatom, hogy nekem KB jobban fexik.
az ffb ízlés kérdése, függetlenül ettől az rbr-ben nincsen kezdő fokozat. :Đ (momoban dupla ffb van ami kicsavarja a kezed :-D) 100%-hoz képest 60%-on használom a kormányzási erősséget, de ezen felül a rugókat, a kigyorsításokat, fékezéseket, útegyenetlenségeket is érzem. pl. ha vágod a kanyart, akkor érzed azt, hogy füvön mész és ilyenkor nincsen "bal kettő, padló, tövön mész" mert csúnya vége lesz.Kép egy elviselhetőbb koccanásnál, amikor még tudod folytatni a szakaszt, érzed azt, hogy rongálódott az autó, nem adja le a maximális nyomatékot a motor, a váltó gondol egyet és 4.-ből visszavágja 1-esbe, aminek hatására -ha nem nyomsz gyorsan kuplungot- kiugrik a motor a helyéről. :) vagy ha nagyon pörgeted az autót elszáll a turbó, csak egy füttyöt hallasz és egyből kisebb lesz a nyomaték... vagy vágod a kanyart és valaki éppen odarakott egy bazi nagy követ, így kiszakad a bal első kerék.:) a szakaszból még vissza van 8 km és 3 keréken kell bedöcögni a szervízparkba, hogy folytatni tudd a versenyt. (szervízparkban korlátolt idő áll rendelkezésre az autó javítására) a jobb lábas fékezés+gázfröccs kombó hatásait már le sem írom, miket lehet ezzel művelni a visszafordítóban...:) stb...stb...stb.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó