HWSW Informatikai Kerekasztal: <<<ONLINE POKER>>> - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (14 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

<<<ONLINE POKER>>>

#1 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 12. 21:35

Ezt a topicot azért készítem külön - remélem nem egyedül irogatok bele - hogy akit érdekel tudjon meg többet az online póker és az online pókertermek világáról. Nem csak termeket szeretnék reklámozni hanem a póker alapjait stratégia ötleteket esetleg kézelemzéseket érdekes sztorikat legjobb eredményeket megosztani másokkal. Nem feltétlenül arra gondolok hogy mennyi pénzt nyert valaki mert sztem nem ez a lényeg sőt... Én a győzelem miatt játszom. Versenyeken indulok mert élvezem ha le tudok győzni több embert.

[/quote]
Történelem:
[font=" Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; line-height: normal" class="Apple-style-span"]Mégis milyen körülményekre volt szükség e bűvölet megszületéséhez? Senki nem tudja, hogy hol, hogyan és mikor jött világra. Feltételezhetően a francia "poque" nevü kártyajátékból ered az elnevezés. Tisztázatlan azonban, hogy maga a játék eredete is összefügg-e ezzel a játékkal. Kutatók feltételezik azt is, hogy perzsa tengerészek adták át francia telepeseknek a "nas" nevű játékot, mely szerkezetében hasonlít a pókerre. Bizonyítottnak látszik ezen kívül, hogy a póker a spanyol "primero" nevű játékkal is rokon. Így tehát világos, hogy a pókert nem feltalálták, hanem régebbi játékokból alakult ki.[/font]
[/quote]

A nevadai jogállás, miszerint a póker szerencsejáték és ezért illegális, gátolta a játék fejlődését. Egy fifikás kaliforniainak köszönhető, hogy a pókert a stratégiai és ügyességi játékok közé sorolták. Az érvek szerint a pókernél az ellenfél megfigyelése, az önkontroll, emberismeret, kombinációs képesség és megtévesztés szükséges. Így 1936-ban Nevadában is megváltoztatták a törvényt és így megszületett a kaszinók hazája.
/http://poker.zsuga.com/
[/quote]


#2 Felhasználó inaktív   Ányy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.644
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 22. 21:01

Tud valaki olyan oldalt, ahol valódi pénz nélkül online egymás ellen lehetne játszani?

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig. <- Én csak facebookon vagyok fent :D

Porch Monkey 4 Life!


#3 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 22. 21:04

Idézet

Tud valaki olyan oldalt, ahol valódi pénz nélkül online egymás ellen lehetne játszani?
Azt nemtom, de Bbogesz sem fektetett be egy kanyi vasat sem , ozt mégis már dollárjai vannak. De erről ő majd többet tud mondani.
Kép
Kép
Kép

#4 Felhasználó inaktív   Pezsgő 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.451
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 22. 21:06

www.gamedesire.com Tök jó eladok pár gamet(amiket már fél éve nem használok)
,h ne legyen tartozásom anyáméknak és lesz pénz pokerra xD

Uncharted 2 Stats Card by JAKPRO.net - Dragon6991

#5 Felhasználó inaktív   Ányy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.644
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 22. 21:11

Idézet

Idézet

Tud valaki olyan oldalt, ahol valódi pénz nélkül online egymás ellen lehetne játszani?
Azt nemtom, de Bbogesz sem fektetett be egy kanyi vasat sem , ozt mégis már dollárjai vannak. De erről ő majd többet tud mondani.
Akkor ő tud valamit, ha a semmiből dollárt csinált :Đ Lehetne majd egyszer egy GK pókerestet is tartani, bár az offline sokkal fílingesebb.

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig. <- Én csak facebookon vagyok fent :D

Porch Monkey 4 Life!


#6 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 11. 22. 21:16

Na akkor most had oszlassak el néhány ködfoltot. Minden online pókerteremnek van Play és Real money része. Play moneyhez értelemszerűen nem kell befizetni semmit, ez gyakorlásra van főleg. Ezer pénzt lehet általában igényelni ha 0án vagy. Bárhányszor feltöltheted magad 1000ig (valahol van időkorlát, valahol nincs). Az, hogy mennyit hasítasz az már rajtad múlik. A Real money részhez meg kell adni bankszámlaszámot, meg érdemes feltölteni valamennyi pénzt, ha játszani akarsz. Léteznek freeroll versenyek, ahol nincs beugró pénz, viszont fix pénznyereményt kapsz. Ehhez is kell bankkártyát regisztrálni! Általában sokan indulnak ezeken a versenyeken, és hamar megtellenek a nevezési slotok. Kb csak a nevezők 10%-a jut nyereményhez.Összesen általában 5, 10, vagy 20 dollárt osztanak szét.

#7 Felhasználó inaktív   Ányy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.644
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 22. 21:23

Idézet

Na akkor most had oszlassak el néhány ködfoltot. Minden online pókerteremnek van Play és Real money része. Play moneyhez értelemszerűen nem kell befizetni semmit, ez gyakorlásra van főleg. Ezer pénzt lehet általában igényelni ha 0án vagy. Bárhányszor feltöltheted magad 1000ig (valahol van időkorlát, valahol nincs). Az, hogy mennyit hasítasz az már rajtad múlik. A Real money részhez meg kell adni bankszámlaszámot, meg érdemes feltölteni valamennyi pénzt, ha játszani akarsz. Léteznek freeroll versenyek, ahol nincs beugró pénz, viszony fix pénznyereményt kapsz. Ehhez is kell bankkártyát regisztrálni! Általában sokan indulnak ezeken a versenyeken, és hamar megtellenek a nevezési slotok. Kb csak a nevezők 10%-a jut nyereményhez.Összesen általában 5, 10, vagy 20 dollárt osztanak szét.
Kösz szépen, így már világos. Letöltöttem a Pokerstars klienst, megnézem magamnak ezt a play 4 freet :Đ

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig. <- Én csak facebookon vagyok fent :D

Porch Monkey 4 Life!


#8 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 22. 23:10

Füge jól mondja bár én nem így kezdtem real-ben nyomni. Volt a pokerstarson egy promóció amikor egyes embereknek küldtek 2-2 dollárt hogy kipróbálhassák a real money (igazi péndz) Kép dolgot. No az egyik ismerősöm is kapott de ő úgy döntött hogy átutalja nekem (mert ilyet is lehet a pokerstarson belül) mivel ő nem szokott játszani. Én ebből a 2$-ból most vagyok kb 120$ nál. Persze ez nem egy egyenes vonal felfelé és nem is két hét alatt jött össze hanem kb fél év alatt. Sok sok türelem és sok sok idő. Aki kiváncsi a pokerstars versenyeire kérdezzen. A freeroll egy megoldás de az elég nehézkes sztem és nagyon sok mák kell hozzá. De majdnem minden nap indul freeroll a PS-en.
Good luck mindenkinek!


#9 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 22. 23:13

Idézet

Idézet

Idézet

Tud valaki olyan oldalt, ahol valódi pénz nélkül online egymás ellen lehetne játszani?
Azt nemtom, de Bbogesz sem fektetett be egy kanyi vasat sem , ozt mégis már dollárjai vannak. De erről ő majd többet tud mondani.
Akkor ő tud valamit, ha a semmiből dollárt csinált :Đ Lehetne majd egyszer egy GK pókerestet is tartani, bár az offline sokkal fílingesebb.
Szivesen játszanék élőben is bár nem tennék fel sok pénzt. Haveri körben sztem egy jó megoldás hogy az első all-in ig játszotok amikor az első ember kiesik számolás következik. a Zsetonállást fel kell írni és újraosztani a zsetonokat. Egy hónap után esetleg lehet bajnokot hirdetni esetleg egy sört vagy valamit összedobni. Mi a nyaralás alatt így nyomtuk nagyon jó volt Kép

#10 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 11. 22. 23:44

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Tud valaki olyan oldalt, ahol valódi pénz nélkül online egymás ellen lehetne játszani?
Azt nemtom, de Bbogesz sem fektetett be egy kanyi vasat sem , ozt mégis már dollárjai vannak. De erről ő majd többet tud mondani.
Akkor ő tud valamit, ha a semmiből dollárt csinált :Đ Lehetne majd egyszer egy GK pókerestet is tartani, bár az offline sokkal fílingesebb.
Szivesen játszanék élőben is bár nem tennék fel sok pénzt. Haveri körben sztem egy jó megoldás hogy az első all-in ig játszotok amikor az első ember kiesik számolás következik. a Zsetonállást fel kell írni és újraosztani a zsetonokat. Egy hónap után esetleg lehet bajnokot hirdetni esetleg egy sört vagy valamit összedobni. Mi a nyaralás alatt így nyomtuk nagyon jó volt Kép
van egy 1-2 jó hely, ahol pl 1500ftos tournamentek vannak élőben 100-140 idulóval, 25k nyeremény az elsőnek.

Igaz, az elöbb nem említettem a bónusz nevü fícsört, amit sok online pókerterem nyújt, hogy több pénzes játékost szerezzen. Itt 50-200 dollár értékü pénzt adnak, amit külön számol a játék, ezt nem veheted fel a számládra, viszont, amit a bónuszon túl keresel azt igen.

#11 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 22. 23:57

Az előzőhöz fűzném hozzá azt a pár oldal nyújtotta promót miszerint ha regelsz és az ő kódjukkal regelsz a póker termek valamelyikébe akkor kapsz igazi pénzt amit persze az előbb leírt módon tudsz kiszedni. Csak ha elérsz valamilyen eredményt akkor veheted fel azt a pénzt. Ez általában elég nehéz és nem is javaslom egyből igénybe venni illetve csak 18 éven felülieknek, mivel az ilyen oldalakra el kell küldeni a scannelt okmányaidat is (persze ellenőrzés céljából illetve hogy csak egyszer regelhess) ezekkel az oldalakkal 4-500 ingyen dolcsit is össze lehet szedni. Persze ez jól hangzik de nem ilyen egyszerű.

#12 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 11. 23. 10:13

bögi, inkább arról mesélj, mikor tartunk póker estet? Kép

#13 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 23. 10:18

Idézet

bögi, inkább arról mesélj, mikor tartunk póker estet? Kép
Részemről bármikor mehet csak beszéljük meg a részleteket!

#14 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 23. 10:39

Idézet

Idézet

bögi, inkább arról mesélj, mikor tartunk póker estet? Kép
Részemről bármikor mehet csak beszéljük meg a részleteket!
Te osztasz, norb veszít, én meg kaszálok. Megfelel így ? :Đ
Kép
Kép
Kép

#15 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 11. 23. 10:41

Idézet

Idézet

Idézet

bögi, inkább arról mesélj, mikor tartunk póker estet? Kép
Részemről bármikor mehet csak beszéljük meg a részleteket!
Te osztasz, norb veszít, én meg kaszálok. Megfelel így ? :Đ
jó-jó, de mi bögivel pókerezni szeretnénk, nem kaszálni. különben is, novemberben mit kaszáljunk? :-D

#16 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 23. 10:50

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

bögi, inkább arról mesélj, mikor tartunk póker estet? Kép
Részemről bármikor mehet csak beszéljük meg a részleteket!
Te osztasz, norb veszít, én meg kaszálok. Megfelel így ? :Đ
jó-jó, de mi bögivel pókerezni szeretnénk, nem kaszálni. különben is, novemberben mit kaszáljunk? :-D
No hát akkor jó ííígy! Ti csak kártyáztok, én meg nyerek. Szuper! Ha nektek elég a játék élménye... :)
Kép
Kép
Kép

#17 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 23. 11:06

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

bögi, inkább arról mesélj, mikor tartunk póker estet? Kép
Részemről bármikor mehet csak beszéljük meg a részleteket!
Te osztasz, norb veszít, én meg kaszálok. Megfelel így ? :Đ
jó-jó, de mi bögivel pókerezni szeretnénk, nem kaszálni. különben is, novemberben mit kaszáljunk? :-D
No hát akkor jó ííígy! Ti csak kártyáztok, én meg nyerek. Szuper! Ha nektek elég a játék élménye... :)
pszpsz hallod ezt kis*csög majd jól megmutatjuk neki hogyan kell játszani. Na ez szép parti lesz :)

#18 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 11. 23. 11:16

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

pszpsz hallod ezt kis*csög majd jól megmutatjuk neki hogyan kell játszani. Na ez szép parti lesz :Đ
te, a spencer bá'-nak mi kínja? Kép

#19 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 23. 11:40

Idézet

te, a spencer bá'-nak mi kínja? Kép
Fiatal vagy még :Đ Azt mondja ha sokat magyarázol feleslegesen akkor nagyon picire összenyomja a búrádat LOL

#20 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 11. 23. 11:42

james, kiscsög ment privi.

Téma megosztása:


  • (14 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó