HWSW Informatikai Kerekasztal: <<<ONLINE POKER>>> - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (14 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

<<<ONLINE POKER>>>

#21 Felhasználó inaktív   Ányy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.644
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 27. 16:38

Kaptam 2$ Pokerstarson :Đ

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig. <- Én csak facebookon vagyok fent :D

Porch Monkey 4 Life!


#22 Felhasználó inaktív   Pezsgő 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.451
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 27. 18:26

Nem hittem volna de lehet full tilt pokert hackelni cheat engineval. A hackelés eredménye annyi lesz,hogy mondjuk van 250 játékpénzed emelesz emelsz és bebuksz ilyenkor van a csalodás .Na de ezt a 205 játékpénzt meglehet vátlozatni kb 3 emelés v tartásal v az alap megadásával. Ha megvotl a 3 cheat engineba beirod az értéket és fulltilt.exe re hivatkozol. Beirtad ha kb 5 érték van akkor jol csin kijelölöd őket leviszed őket aztán bal oldalt azokat a rublikákat bepipálod összeset kijelöld megvátloztatod az értéket modnjuk 2541658464454545 Az lesz,h mikor pl emelsz akkor et irja ki: 2541658464454545
DE mikor bdobod a normális pénzedet irja ki viszont ha emeltél v dobtál a cheatelés után akkor ebből megy le 2541658464454545
Szóval ha emelsz vagy tartasz akkor nem megy le egy fityinged se de mikor nyersz dől a lé:Đ gondolom nem hülyék xD Szal kicsit kell csinálni a pnézedből ,h észrevehetelen legyne mondjuk 10et ráraksz :-D És őka normal pénztn em látjá ka játékosok xD

FASSÁGOT MONDTAM XD DE AZÉRT MEGPROBÁLHATJÁTOK VICCES XD
Uncharted 2 Stats Card by JAKPRO.net - Dragon6991

#23 Felhasználó inaktív   Ányy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.644
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 27. 20:58

Játszottam 1et játékpénzeben, 60ból sikerült a végére ~900-at nyerni :Đ

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig. <- Én csak facebookon vagyok fent :D

Porch Monkey 4 Life!


#24 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 29. 10:57

Idézet

Kaptam 2$ Pokerstarson :Đ
na én ebből a 2$-ból csináltam 120-at eddig... jól osszad be mert hamar el tud fogyni. Én egy dupla vagy semmi SnG-t játszottam egy párat. ha szeretnél esetleg tanulni akkor ajánlom figyelmedbe a pokerstrategy.com oldalt (remélem ez nem minősül reklámnak) ott lehet olvasni jó dolgokat na meg kezdődőtőkét is lehet szerezni (ha elmúltál már 18)Kép



#25 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 29. 11:00

Idézet

Nem hittem volna de lehet full tilt pokert hackelni cheat engineval. A hackelés eredménye annyi lesz,hogy mondjuk van 250 játékpénzed emelesz emelsz és bebuksz ilyenkor van a csalodás .Na de ezt a 205 játékpénzt meglehet vátlozatni kb 3 emelés v tartásal v az alap megadásával. Ha megvotl a 3 cheat engineba beirod az értéket és fulltilt.exe re hivatkozol. Beirtad ha kb 5 érték van akkor jol csin kijelölöd őket leviszed őket aztán bal oldalt azokat a rublikákat bepipálod összeset kijelöld megvátloztatod az értéket modnjuk 2541658464454545 Az lesz,h mikor pl emelsz akkor et irja ki: 2541658464454545
DE mikor bdobod a normális pénzedet irja ki viszont ha emeltél v dobtál a cheatelés után akkor ebből megy le 2541658464454545
Szóval ha emelsz vagy tartasz akkor nem megy le egy fityinged se de mikor nyersz dől a lé:Đ gondolom nem hülyék xD Szal kicsit kell csinálni a pnézedből ,h észrevehetelen legyne mondjuk 10et ráraksz :-D És őka normal pénztn em látjá ka játékosok xD

FASSÁGOT MONDTAM XD DE AZÉRT MEGPROBÁLHATJÁTOK VICCES XD
Hogy a Némóból idézzem Pizsit: "Te ez mondani akar valamit" Őszinte leszek: Ebből egy árva kukkot sem értettem Kép sry

#26 Felhasználó inaktív   Ányy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.644
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 29. 11:01

Idézet

Idézet

Kaptam 2$ Pokerstarson :Đ
na én ebből a 2$-ból csináltam 120-at eddig... jól osszad be mert hamar el tud fogyni. Én egy dupla vagy semmi SnG-t játszottam egy párat. ha szeretnél esetleg tanulni akkor ajánlom figyelmedbe a pokerstrategy.com oldalt (remélem ez nem minősül reklámnak) ott lehet olvasni jó dolgokat na meg kezdődőtőkét is lehet szerezni (ha elmúltál már 18)Kép

Sajnos azt megtapasztaltam, hogy hamar el tud fogyni... Meg nem is azért regisztráltam, hogy pénzhez jussak (amúgy sem vagyok még 18), hanem azért, hogy játszak. Játékpénzből meg már van 3600 :-D

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig. <- Én csak facebookon vagyok fent :D

Porch Monkey 4 Life!


#27 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 29. 11:05

Idézet

Játszottam 1et játékpénzeben, 60ból sikerült a végére ~900-at nyerni :Đ
Príma!!!
Próbálkozz egy játékpénzes versennyel. Én az egy asztalost ajánlom az gyorsan lemegy bár nem lehet sokat nyerni de jó buli. Vannak a PS-on egész nagy játékpénzes versenyek is 180 360 fős bár azok már nagyobb nevezési díjai vannak azok olyan 2000-be kerülnek bár már rég nem játszottam játékpénzben Kép


#28 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 29. 11:09

Idézet

Idézet

Idézet

Kaptam 2$ Pokerstarson :Đ
na én ebből a 2$-ból csináltam 120-at eddig... jól osszad be mert hamar el tud fogyni. Én egy dupla vagy semmi SnG-t játszottam egy párat. ha szeretnél esetleg tanulni akkor ajánlom figyelmedbe a pokerstrategy.com oldalt (remélem ez nem minősül reklámnak) ott lehet olvasni jó dolgokat na meg kezdődőtőkét is lehet szerezni (ha elmúltál már 18)Kép

Sajnos azt megtapasztaltam, hogy hamar el tud fogyni... Meg nem is azért regisztráltam, hogy pénzhez jussak (amúgy sem vagyok még 18), hanem azért, hogy játszak. Játékpénzből meg már van 3600 :-D
csak arra figyelj hogy az össz pénzedhez képest ne kockázztass sokat. Tudom hogy újra lehet kérni játékpénzt de én buktam már le 100.000 játékpénzről 0-ra Kép

#29 Felhasználó inaktív   Ányy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.644
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 29. 11:12

Idézet

Idézet

Sajnos azt megtapasztaltam, hogy hamar el tud fogyni... Meg nem is azért regisztráltam, hogy pénzhez jussak (amúgy sem vagyok még 18), hanem azért, hogy játszak. Játékpénzből meg már van 3600 :Đ
csak arra figyelj hogy az össz pénzedhez képest ne kockázztass sokat. Tudom hogy újra lehet kérni játékpénzt de én buktam már le 100.000 játékpénzről 0-ra Kép
Hát igen... Hamar el tud fogyni a pénz. Ezért szoktam mindig apránlént kezdeni. 1/2-es asztalokhoz szoktam beülni általában 60 - 100 zsetonnal. Eddig a legjobb menetem 60 -> 2200 volt Kép csak sajnos a real money-ban ugyanezt nem sikerült megismételni.

Szerk: Majd egyszer talán kipróbálom magam egy versenyben is. Játékpénzes versenyen ha vki jól szerepel a tapasztalaton kívül nyer valamit? :-D

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig. <- Én csak facebookon vagyok fent :D

Porch Monkey 4 Life!


#30 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 29. 11:20

Idézet

Idézet

Idézet

Hát igen... Hamar el tud fogyni a pénz. Ezért szoktam mindig apránlént kezdeni. 1/2-es asztalokhoz szoktam beülni általában 60 - 100 zsetonnal. Eddig a legjobb menetem 60 -> 2200 volt Kép csak sajnos a real money-ban ugyanezt nem sikerült megismételni.

Szerk: Majd egyszer talán kipróbálom magam egy versenyben is. Játékpénzes versenyen ha vki jól szerepel a tapasztalaton kívül nyer valamit? :Đ
Játékpénzes versenyen sajna csak PM-et (play money) tudsz nyerni de ha igazán van türelmed és ki szeretnéd próbálni magad akkor nézegesd a freerollokat. Elég sok van és ott lehet rela money-t is nyerni. vannak külön csak magyar freerollok is. Ezeken a versenyeken általában elég sokan indulnak és a nyeremény nem olyan egetrengető de jó buli. A PS-on a Verseny - Helyi fül alatt találod vagy a Verseny - Freeroll fület nézd meg! Általában a magyar freerollok hétköznap vannak. GLKép

Szerk:Most néztem a PS-on hogy a freerollok alatt most mennek a PCA [font=" Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; line-height: normal" class="Apple-style-span"]PokerStars Caribbean Adventure[/font]
versenyek amit a TVben is reklámoznak (ha ez nem a magyar link akkor felül állítsd át a nyelvet)


#31 Felhasználó inaktív   Ányy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.644
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 29. 11:37

Idézet

Játékpénzes versenyen sajna csak PM-et (play money) tudsz nyerni de ha igazán van türelmed és ki szeretnéd próbálni magad akkor nézegesd a freerollokat. Elég sok van és ott lehet rela money-t is nyerni. vannak külön csak magyar freerollok is. Ezeken a versenyeken általában elég sokan indulnak és a nyeremény nem olyan egetrengető de jó buli. A PS-on a Verseny - Helyi fül alatt találod vagy a Verseny - Freeroll fület nézd meg! Általában a magyar freerollok hétköznap vannak. GLKép
A freerollokat énis nézegettem, de az a legnagyobb baj, hogy amikor ezek vannak nem vagyok otthon...

Más: Kerestem de úgylátom, vagy csak én nem találtam... hogy lehetne-e külön asztalt csinálni PS-en belül egy esetleges GK pókerest lebonyolításához, mert így kizárt, hogy többen egy asztalhoz tudnánk ülni...

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig. <- Én csak facebookon vagyok fent :D

Porch Monkey 4 Life!


#32 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 11. 29. 13:22

Idézet

Nem hittem volna de lehet full tilt pokert hackelni cheat engineval. A hackelés eredménye annyi lesz,hogy mondjuk van 250 játékpénzed emelesz emelsz és bebuksz ilyenkor van a csalodás .Na de ezt a 205 játékpénzt meglehet vátlozatni kb 3 emelés v tartásal v az alap megadásával. Ha megvotl a 3 cheat engineba beirod az értéket és fulltilt.exe re hivatkozol. Beirtad ha kb 5 érték van akkor jol csin kijelölöd őket leviszed őket aztán bal oldalt azokat a rublikákat bepipálod összeset kijelöld megvátloztatod az értéket modnjuk 2541658464454545 Az lesz,h mikor pl emelsz akkor et irja ki: 2541658464454545
DE mikor bdobod a normális pénzedet irja ki viszont ha emeltél v dobtál a cheatelés után akkor ebből megy le 2541658464454545
Szóval ha emelsz vagy tartasz akkor nem megy le egy fityinged se de mikor nyersz dől a lé:Đ gondolom nem hülyék xD Szal kicsit kell csinálni a pnézedből ,h észrevehetelen legyne mondjuk 10et ráraksz :-D És őka normal pénztn em látjá ka játékosok xD

FASSÁGOT MONDTAM XD DE AZÉRT MEGPROBÁLHATJÁTOK VICCES XD
Én se értettem belőle sokat. De ha cheat enginnel próbálkozol akkor:
1. sose tanulsz meg rendesen pókerezni
2. kidobnak az online pokerteremből/ bannolják az accodat.

szóval én nem tartom túl jó 5letnek.

#33 Felhasználó inaktív   Merchard  

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 26
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 29. 14:11

Bbogesz hogy álsz a heads up-okkal? Én ezeket játszom jó lenne ha lenne egy "tanulópartnerem" mert így mind a ketten jobban fejlődhetnénk
 eladó psp slim and lite
Autóstöltő
- 4 gb memoria ctick duo
- 3-4 db UMD
- Tok
-PSP Slim and Lite piano black
- + 4 GB kártya tele játékkal + 1 CD-nyi játék rendelés szerint
+Fülhalgató ingyen
külön is meglehet őket kivéva a füllhalgatót

#34 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 29. 14:51

Idézet

Idézet

Játékpénzes versenyen sajna csak PM-et (play money) tudsz nyerni de ha igazán van türelmed és ki szeretnéd próbálni magad akkor nézegesd a freerollokat. Elég sok van és ott lehet rela money-t is nyerni. vannak külön csak magyar freerollok is. Ezeken a versenyeken általában elég sokan indulnak és a nyeremény nem olyan egetrengető de jó buli. A PS-on a Verseny - Helyi fül alatt találod vagy a Verseny - Freeroll fület nézd meg! Általában a magyar freerollok hétköznap vannak. GLKép
A freerollokat énis nézegettem, de az a legnagyobb baj, hogy amikor ezek vannak nem vagyok otthon...

Más: Kerestem de úgylátom, vagy csak én nem találtam... hogy lehetne-e külön asztalt csinálni PS-en belül egy esetleges GK pókerest lebonyolításához, mert így kizárt, hogy többen egy asztalhoz tudnánk ülni...
Ezen a témán én is rajta vagyok egy ideje. Valszeg nem a PS-on lehet ezt megoldani hanem egy másik oldalon csak az a baj hogy PM-es asztalt nem biztos hogy lehet csinálni privátot.
Freerolloknál meg azért írtam hogy nézd meg a PCA-t mert az hétvégén is indul és kb óránként.


#35 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 29. 14:54

Idézet

Bbogesz hogy álsz a heads up-okkal? Én ezeket játszom jó lenne ha lenne egy "tanulópartnerem" mert így mind a ketten jobban fejlődhetnénk
benne vagyok csak szemfülesnek kell lenni mert hamar lecsúszhatsz a dologról Kép vagy a privi asztalt kéne nekünk is. real vagy play money?

#36 Felhasználó inaktív   Merchard  

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 26
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 29. 15:06

van skype-od? MSN-em bexart
 eladó psp slim and lite
Autóstöltő
- 4 gb memoria ctick duo
- 3-4 db UMD
- Tok
-PSP Slim and Lite piano black
- + 4 GB kártya tele játékkal + 1 CD-nyi játék rendelés szerint
+Fülhalgató ingyen
külön is meglehet őket kivéva a füllhalgatót

#37 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 29. 15:13

Idézet

van skype-od? MSN-em bexart
sajna nincs csak msn de most úgyis mennem kell max itt beszéljük meg hogy mi legyen



#38 Felhasználó inaktív   Ányy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.644
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 29. 17:11

Bbogesz kösz a pokerstrategy linket, sokmindent tanultam belőle :Đ

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig. <- Én csak facebookon vagyok fent :D

Porch Monkey 4 Life!


#39 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 29. 17:40

Idézet

Bbogesz kösz a pokerstrategy linket, sokmindent tanultam belőle :Đ
Nincs mit :-D Érdemes kipróbálni azokat amikoet írnak bár eléggé feszesen kell játszani ahoz hogy ez bejöjjön. Volt nekem olyan hogy egy fél órát ültem úgy hogy mindent dobtam. Itt csak annyit tanulhatsz meg hogy milyen lapoknak mekkora erejük van illetve hogy mik a jó poziciók. Persze mindig be lehet futni egy idiótába aki megad mindennel mindent de nem kell vele foglalkozni az a lényeg hogy Te hibátlanul játszottál. A blöffölés ez ebben a részben nincs benne :)

#40 Felhasználó inaktív   Ányy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.644
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 29. 17:49

Idézet

Idézet

Bbogesz kösz a pokerstrategy linket, sokmindent tanultam belőle :Đ
Nincs mit :-D Érdemes kipróbálni azokat amikoet írnak bár eléggé feszesen kell játszani ahoz hogy ez bejöjjön. Volt nekem olyan hogy egy fél órát ültem úgy hogy mindent dobtam. Itt csak annyit tanulhatsz meg hogy milyen lapoknak mekkora erejük van illetve hogy mik a jó poziciók. Persze mindig be lehet futni egy idiótába aki megad mindennel mindent de nem kell vele foglalkozni az a lényeg hogy Te hibátlanul játszottál. A blöffölés ez ebben a részben nincs benne :)
Megcsináltam a kvízt is, elméletileg apámnak (vagyis nekem) 1-2 munkanapon belül érkezik az 50$ kezdőtőkeKép

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig. <- Én csak facebookon vagyok fent :D

Porch Monkey 4 Life!


Téma megosztása:


  • (14 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó