HWSW Informatikai Kerekasztal: <<<ONLINE POKER>>> - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (14 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 12
  • 13
  • 14
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

<<<ONLINE POKER>>>

#261 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 02. 14:54

Újabb kártyás videó érdekesség. Elég ratyi a minősége de így is élvezhető...

#262 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 14. 19:21

Egy eredményem szeretném közzé tenni illetve egy érdekes leosztást amivel megszedtem magam a verseny során:

[font=" Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; line-height: 18px; font-size: 11px; -webkit-border-horizontal-spacing: 1px; -webkit-border-vertical-spacing: 1px" class="Apple-style-span"]Az előzmény az hogy amikor bekerültem a döntő asztalra akkor nekem volt a legkevesebb zsetonom (Short Stack) voltam. Aztán igazából pár leosztás alatt sikerült Chip Leader beosztásba áthelyeznem magam vagyis nekem volt a legtöbb zsetonom.

Elöször az eredményt linkelem aztán a második kép azt a szitut mutatja be amikor feltörtem. Na az a nem semmi leosztás!

Eredmény:
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Mókás szitu(egyedül én örültem nekiKép):
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

És természetesen a statisztikám ha valakit érdekel ez sem semmi:

A jelenlegi Holdem játék során 109 lapot osztottak neked, és flopot néztél:
- 8 alkalommal, amikor nagyvak voltál (összesen 15 alkalommal) (53%)
- 6 alkalommal, amikor kisvak voltál (összesen 15 alkalommal) (40%)
- 8 alkalommal más pozícióból (összesen 79 alkalommal) (10%)
- tehát 22 alkalommal (összesen 109) (20%)
Mutatással megnyert pot - 10, összes 15 (66%)
Mutatás nélkül megnyert pot - 9[/font]


#263 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 11:50

Ez a topic is kezd egyoldalúvá válni de Sonny2 postolásai után már kezd nem zavarni Kép lsd.: Online Römy topic

Tegnap beültem egy kis oldalra egy kis freerollra (ingyenes verseny). Ennek a freenek az a különlegessége hogy viszonylag kevesen indulnak viszont elég érdekes a kifizetési struktúrája:

A tegnapi verseny adatai:
189 induló
Az első 10 hely fizet 10$-t. Ez elég jó ha azt nézzük hogy mennyit kell legyőzni ahoz hogy egy elég jó kis induló bankrollhoz juss. Nos elindultam és sikerült az 5. helyen végezni. Ha valaki kedvet kapna a játékhoz az olvassa el a blogom ide vonatkozó lagújabb bejegyzését ahol részletesen leírom a verseny hangulatát illetve hogy milyen játékkal sikerült eljutni az FT-re (Final table). Egy kis segítség. Ha valaki komolyan nyerni szeretne egy ilyen versenyen az jó ha átnézi a Feszes agresszív játékstílust valamilyen stratégiai olalon. Akit érdekel privátban keressen meg és segítek!


#264 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 11:56

Egy valamit nem értek Bögi....
Miért nem lépsz már egy szinttel feljebb?
Nem azt mondom hogy 100$-os alapon játsz....
De ne 10centes, hanem mondjuk 1$-os alapon!
Olyan jó eredményeket érsz el mindig....érdemes lenne egy lépcsőfokkal feljebb lépni szerintem...
Ott még nem lehet akkorát bukni....de nyerni már annál inkább!


Kép
Kép
Kép

#265 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 12:10

Idézet

Egy valamit nem értek Bögi....
Miért nem lépsz már egy szinttel feljebb?
Nem azt mondom hogy 100$-os alapon játsz....
De ne 10centes, hanem mondjuk 1$-os alapon!
Olyan jó eredményeket érsz el mindig....érdemes lenne egy lépcsőfokkal feljebb lépni szerintem...
Ott még nem lehet akkorát bukni....de nyerni már annál inkább!

Az a baj hogy összességében minuszos vagyok jelenleg. Ha nem tudok nyerni hosszútávon akkor megette a fene az egészet. Még nem értem meg a magasabb szintre. Amúgy meg egy amerikainak vagy egy Németnek esetleg egy hollandnak ugyanaz a tét az 1$ mint a 0,10$. Ugyanolyan őrültek.

1/2 Off:Kép: Ma este nem érnél rá egy pippanatra? Akkor mesélnék én is és Te is elmondhatnád a Liló sztorit! Ma este kimenőt kapott Vica Kép


#266 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 12:12

Idézet

Idézet

Egy valamit nem értek Bögi....
Miért nem lépsz már egy szinttel feljebb?
Nem azt mondom hogy 100$-os alapon játsz....
De ne 10centes, hanem mondjuk 1$-os alapon!
Olyan jó eredményeket érsz el mindig....érdemes lenne egy lépcsőfokkal feljebb lépni szerintem...
Ott még nem lehet akkorát bukni....de nyerni már annál inkább!

Az a baj hogy összességében minuszos vagyok jelenleg. Ha nem tudok nyerni hosszútávon akkor megette a fene az egészet. Még nem értem meg a magasabb szintre. Amúgy meg egy amerikainak vagy egy Németnek esetleg egy hollandnak ugyanaz a tét az 1$ mint a 0,10$. Ugyanolyan őrültek.

1/2 Off:Kép: Ma este nem érnél rá egy pippanatra? Akkor mesélnék én is és Te is elmondhatnád a Liló sztorit! Ma este kimenőt kapott Vica Kép
szerintem megbeszéltük...majd csörgök a pontosítás végett.
Kép
Kép
Kép

#267 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 07. 23. 12:12

Idézet

Egy valamit nem értek Bögi....
Miért nem lépsz már egy szinttel feljebb?
Nem azt mondom hogy 100$-os alapon játsz....
De ne 10centes, hanem mondjuk 1$-os alapon!
Olyan jó eredményeket érsz el mindig....érdemes lenne egy lépcsőfokkal feljebb lépni szerintem...
Ott még nem lehet akkorát bukni....de nyerni már annál inkább!

Igaz ott lehet nyerni. És ahogy hallom Bbogesz igenis jó játékos, aki képes is rá. Apám képes volt 2 dollárból 40-et csinálni, akkor Te mennyit tudsz? 1000-et?Kép
De ugye, ez szerencse kérdése is, és valószínű hogy a kköménymag játékosok nem adják könnyen a dolláraikat.

#268 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 03. 22:24

Egy kis újítás a PKR-en!

Régebben írtam már ide akit érdekelt gondolom olvasta a PKR terem leírását. Ha nem akkor egy kis kedvcsináló:

A PKR az egyetlen 3D grafikával dolgozó online pókerterem. Nagyon látványos és élvezetes játékot nyújt már játékpénzben is. Aki csak a játék kedvéért szeretne játszani érdemes kipróbálni mert teljesen ingyenes a letöltése és a regisztráció is sőt akinek van egy kis türelme az akár igazi centeket is nyerhet, ugyanis folyamatosan indulnak mini freerollok ahol egy asztalon mérheti össze a tudását (és nem utolsó sorban a szerencséjét) 10 játékos kemény 10centért :D. tudom nem sok de sok kicsi sokra megy :)

No de amiért írtam az az hogy megújúlt a lobby a PKR-en. Eddig egy elég kezdetleges menüben lehetett kiválasztani a számunkra megfelelő játékot. Most jóval több opció és szűrő közül lehet választani ami nagyon megkönnyíti a navigációt. Az alap grafikája a játéknak nem változott nagyban inkább apró változásokat lehet észrevenni a menükben és a különböző statisztikákat vagy adatokat mutató segédablakokban.

Érdemes körülnézni nem csak a póker hanem az egyéb játéklehetőségek körül is. Természetesen itt is mint sok ilyen jellegű teremben megtalálható a rulett amit szintén lehet játékpénzben is játszani, illetve egy olyan játék is van amit máshol eddig nem láttam. Igazából inkább poén a dolog mert ez is a szerencsén múlik de játékpénzben kifejezetten élvezhető. Ez a játék nem más mint a kishazánkban is több kevesebb sikerrel műsorra tűzött "Áll az alku" című szuperprodukció :D Igen lehet ezt is online játszani. :) A PKR-ben előzőleg létrehozott avatárunkkal lehet egy bőröndöt választani és várni hogy a főnökúr telefonáljon.



Jó szórakozást hozzá!

#269 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 21. 18:43

Nos becsempészek egy kis ingyenreklámot ha a Staff nem szól érte. Ha esetleg gond lenne akkor nyugodtan szóljatok és törlöm vagy akinek csípi a szemét az szolgálja ki magát! :blush:

Szóval elindult egy új pókeres oldal ahol legfőképpen az online pókert népszerűsítik. Azért is írom le ezt ide mert történetesen én lennék az egyik társszerzője sz oldalnak. Akit érdekel az online vagy akár az élő póker az nézzen szét bátran az oldalon és olvasgassa a cikkeinket, vagy találhat magának egy jó ajánlatot is az oldalon ha egy jót szeretne játszani. Mivel itt nem feltétlenül nagykorúak olvasgatnak ezért inkább a freerollokra ugrasztanám rá az érdeklődőket de a nagykorúak is találnak jó lehetőségeket az oldalon. Emellett persze igyekszünk új híreket is közzétenni a póker világával kapcsolatban. Nem elcsábítani akarom az itteni usereket viszont érdemes a fórumokat blogokat is olvasgatni mert ott is lehet a kérdésekre választ kapni vagy kérdéseket feltenni. Szóval az oldal címe: http://poker.news.hu a www.t direkt hagytam ki az nem kell :)

Jó szórakozást az oldalhoz!
Engem Silent néven találtok meg.

Szerkesztette: Bbogesz 2010. 09. 21. 18:44 -kor


#270 Felhasználó inaktív   Ombuccmann 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.871
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 10. 03. 14:13

Üzenet megtekintéseIdézet: Bbogesz - Dátum: 2010. 09. 21. 19:43

Nos becsempészek egy kis ingyenreklámot ha a Staff nem szól érte. Ha esetleg gond lenne akkor nyugodtan szóljatok és törlöm vagy akinek csípi a szemét az szolgálja ki magát! :blush:

Szóval elindult egy új pókeres oldal ahol legfőképpen az online pókert népszerűsítik. Azért is írom le ezt ide mert történetesen én lennék az egyik társszerzője sz oldalnak. Akit érdekel az online vagy akár az élő póker az nézzen szét bátran az oldalon és olvasgassa a cikkeinket, vagy találhat magának egy jó ajánlatot is az oldalon ha egy jót szeretne játszani. Mivel itt nem feltétlenül nagykorúak olvasgatnak ezért inkább a freerollokra ugrasztanám rá az érdeklődőket de a nagykorúak is találnak jó lehetőségeket az oldalon. Emellett persze igyekszünk új híreket is közzétenni a póker világával kapcsolatban. Nem elcsábítani akarom az itteni usereket viszont érdemes a fórumokat blogokat is olvasgatni mert ott is lehet a kérdésekre választ kapni vagy kérdéseket feltenni. Szóval az oldal címe: http://poker.news.hu a www.t direkt hagytam ki az nem kell :)

Jó szórakozást az oldalhoz!
Engem Silent néven találtok meg.


Helyes csináljatok valami rendes naprakész oldalt mert az akadémiás takonypócoktól már felfordul a gyomrom :)

#271 Felhasználó inaktív   s3nki 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 790
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 10. 04. 13:35

Hamár Bogesz beírta az oldal címét, akkor jelezném, hogy most megy az EPT London élő közvetítése az oldalon. Van chat is az adás mellé, lehet dumálni.

#272 Felhasználó inaktív   Ombuccmann 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.871
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 10. 12. 12:24

Már megint dobtam a legjobb induló lapot :omg: 27o az insta allin. A fulltilten mindenképp :D

Téma megosztása:


  • (14 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 12
  • 13
  • 14
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó