HWSW Informatikai Kerekasztal: Avatar - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Avatar

#101 Felhasználó inaktív   zoli12i 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.350
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 18. 21:01

Idézet

Hát remélem mert úgy néz ki a héten megyünk a cimborákkal megnézni, hallottam már róla sok jót és pár rosszat is. Majd meglátjuk.
tátva marad majd a szád !Kép

 

 


#102 Felhasználó inaktív   Crysisman 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.268
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 18. 21:02

Idézet

10-ére hogy foglaltál jegyet? Csak 3-áig van eddig kiírva.
lol. Jan 10. Ami már elmúlt....

#103 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 18. 21:02

Idézet

Idézet

Hát remélem mert úgy néz ki a héten megyünk a cimborákkal megnézni, hallottam már róla sok jót és pár rosszat is. Majd meglátjuk.
tátva marad majd a szád !Kép
Azt ne mond, hogy te vagy Arena János, és már van jegyed az Arena PlazabaKép Vagy IMAX István?Kép
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#104 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 18. 21:03

Bocsbocs....jan 10-én néztem helyett nézem-et olvastam...én voltam a hülyeKépKépKépLOLKép
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#105 Felhasználó inaktív   szab92 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 752
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 18. 21:06

Idézet

Idézet

Idézet

Hát remélem mert úgy néz ki a héten megyünk a cimborákkal megnézni, hallottam már róla sok jót és pár rosszat is. Majd meglátjuk.
tátva marad majd a szád !Kép
Azt ne mond, hogy te vagy Arena János, és már van jegyed az Arena PlazabaKép Vagy IMAX István?Kép
Ezt most nekem írtad? Mert wiganba nézem ami Angliába van és oda már lehet jegyet.
"If I could spend the rest of my life with my people, I would do it over and ove again."


#106 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 02. 02. 16:41

Mivel a múlt szombaton kimaradt az IMAX betegség miatt....most elkaptam 2 jegyet 20-ai szombatra...remélem nem jön közbe semmi:)
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#107 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 02. 02. 17:46

Valaki nem tudja ki Miles Quaritch magyar hangja? Csak mert szerintem nagyon jól el lett találva, sőt, még jobb is mint az eredeti színész hangja. Jobban megy a filmbeli karakterhez ( ami mellesleg, a legjobb karakter szerintem).
Azért kérdem, mert az elmúlt napokban, párszor hallottam valamelyik rádiócsatornán. Azt nem tudom reklámba volt vagy sem, mást mondott mindig.


#108 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 02. 02. 17:50

Idézet

Mivel a múlt szombaton kimaradt az IMAX betegség miatt....most elkaptam 2 jegyet 20-ai szombatra...remélem nem jön közbe semmi:)
hallod én 2 hónapja vadászom ajegyeket melyike mész? arána vagy westend? vagy lehet hogy cska az arénába játszák IMAX-ban? én két hónapja vadászpom és február 16 12:30 as vetitésre a leghátsó sor bal szélére tudtam foglalni 2-t :Đ te meg nem mentél el és lett is jegyed? vagy az elsősorokban??:-D

#109 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 02. 02. 17:52

Idézet

Idézet

Mivel a múlt szombaton kimaradt az IMAX betegség miatt....most elkaptam 2 jegyet 20-ai szombatra...remélem nem jön közbe semmi:)
hallod én 2 hónapja vadászom ajegyeket melyike mész? arána vagy westend? vagy lehet hogy cska az arénába játszák IMAX-ban? én két hónapja vadászpom és február 16 12:30 as vetitésre a leghátsó sor bal szélére tudtam foglalni 2-t :Đ te meg nem mentél el és lett is jegyed? vagy az elsősorokban??:-D
Csak Arénában van IMAX :) Én is ma foglaltam 20-ára, 15:45-re...már nagyon várom:)
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#110 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 02. 02. 17:59

Idézet

Idézet

Csak Arénában van IMAX :Đ Én is ma foglaltam 20-ára, 15:45-re...már nagyon várom:)
Én 2 hónapja nem tudtam normális helyet találni de te csak az első sorokba kaptál nem?mind1 lényeg hogy lásam mert simán is megnéztem moziban de nagyon bejött és megyek imax-ra i s:) nem hagyom ki ha belepusztolok is..mástnem viszek kempingszéket magammal plusszba és belopózok...ha nem sikerül elmennem 16.-án a munkahelyen is kikértem szabadnapnak :-D

#111 Felhasználó inaktív   Spider925 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 36
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 16. 21:50

Idézet

Valaki nem tudja ki Miles Quaritch magyar hangja? Csak mert szerintem nagyon jól el lett találva, sőt, még jobb is mint az eredeti színész hangja. Jobban megy a filmbeli karakterhez ( ami mellesleg, a legjobb karakter szerintem).
Azért kérdem, mert az elmúlt napokban, párszor hallottam valamelyik rádiócsatornán. Azt nem tudom reklámba volt vagy sem, mást mondott mindig.
hello
én úgy tudom,hogy: Kőszegi Ákos a szinkron hangja

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó