HWSW Informatikai Kerekasztal: Avatar - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Avatar

#1 Felhasználó inaktív   Norbi-wan 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 11. 17:48

Kinek mi a véleménye James Cameron legújabb filjéről az Avatárról?

#2 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 11. 17:52

Idézet

Kinek mi a véleménye James Cameron legújabb filjéről az Avatárról?
ok tudom uj vagy itt de ezért nem kell új topikot nyitani....ott van a filmes topic erre vagy esetleg a blabla-ba is beirhatnád bár ott 1 ilyen HSZ. elvesz!....am nem tudok véleményt irni a filmről Kép (és nem sértés)
Kép

#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 12. 11. 17:56

még senki nem is láthatta filmet szal milyen vélemény vársz?
azzal telerakni a topikot hogy ki mennyire várja stb szerintem fölösleges...

#4 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 22. 20:12

No nekem ma sikerült megnézni a filmet. Naggyon tetszett!!! Igaz a sztoriban picit zavart a túl indiános megközelítés no de én sem tudnék jobbat kitalálni. A látványvilág viszont mindent visz. Olyan világot teremtettek meg ami teljesen új mégis ismerősnek hat, engem nagyon megfogott. Picit a jó és a rossz harca is fura lett nekem kicsit gonoszabbra sikerült a gonosz és hősiesebbre a hős mint kéne de ez legyen a legnagyobb baja a filmnek. Összeségében nagyon jó lett. Valamelyik topicban vagy hírben írta valaki hogy az Avatar egy olyan film amit nem szabad letölteni meg kell nézni a moziban. Ezzel teljesen egyetértek de annyit hozzátennék hogy ha kijön DVD-n akkor az is kötelező darab lesz mert ez olyan film ami nem egyszer nézős és élvezhető lesz otthon is egy nagyképernyős TV-n.

#5 Felhasználó inaktív   megalonagyix 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.323
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 22. 20:15

Idézet

No nekem ma sikerült megnézni a filmet. Naggyon tetszett!!! Igaz a sztoriban picit zavart a túl indiános megközelítés no de én sem tudnék jobbat kitalálni. A látványvilág viszont mindent visz. Olyan világot teremtettek meg ami teljesen új mégis ismerősnek hat, engem nagyon megfogott. Picit a jó és a rossz harca is fura lett nekem kicsit gonoszabbra sikerült a gonosz és hősiesebbre a hős mint kéne de ez legyen a legnagyobb baja a filmnek. Összeségében nagyon jó lett. Valamelyik topicban vagy hírben írta valaki hogy az Avatar egy olyan film amit nem szabad letölteni meg kell nézni a moziban. Ezzel teljesen egyetértek de annyit hozzátennék hogy ha kijön DVD-n akkor az is kötelező darab lesz mert ez olyan film ami nem egyszer nézős és élvezhető lesz otthon is egy nagyképernyős TV-n.
Teljesen egyetértek, ezt moziban kell megnézni. Egyébként sajna többször nem láthatjuk 3D-ben, mert gondolom csak moziban adnak 3D szemüveget.

Nekem kifejezetten tetszett a látványban a színek élénksége. Amíg egy Aliensben vagy Terminátorban James egyfajta feketésszürkés képet varázsolt, addig itt mindenféle színkavalkádot felsorakoztatott. (nyílván ez a hellyel is együttjár) Kép

#6 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 22. 20:17

Idézet

Idézet

Teljesen egyetértek, ezt moziban kell megnézni. Egyébként sajna többször nem láthatjuk 3D-ben, mert gondolom csak moziban adnak 3D szemüveget.
Én úgy tudom pár éven belül elérhetőek lesznek a 3D-s TV-k persze mire elérhető áruk lesz az kicsit odébb lesz de ez is tuti kijön majd 3D-s DVD szóval röpke 10 év és otthon is élvezhetjük az Avatart 3D-ben Kép

#7 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 28. 06:23

Idézet

Idézet

Idézet

Teljesen egyetértek, ezt moziban kell megnézni. Egyébként sajna többször nem láthatjuk 3D-ben, mert gondolom csak moziban adnak 3D szemüveget.
Én úgy tudom pár éven belül elérhetőek lesznek a 3D-s TV-k persze mire elérhető áruk lesz az kicsit odébb lesz de ez is tuti kijön majd 3D-s DVD szóval röpke 10 év és otthon is élvezhetjük az Avatart 3D-ben Kép
Már csak alig több mint fél év és a sony több 3D képes TV-t is piacra dob. Sőt az Avatar lesz az első ami Bluray-en 3D-ben is megjelenik. Szóval akinek tellik rá, az 2010 második felében otthon is megnézheti ezt a filmet 3D-ben.

Mellesleg most akartam jegyet foglalni rá, de 2010 január 6-án a 12:30-asra van egyedül hely. Igaz ott is csak a szélein. De a 15:45-ös előadásra aztán már tényleg csak féltucat. Az a baj, hogy a félegyesre lehet még nem érünk oda.... 19:00-ásra már csak EGY hely van :Đ És ennyi. A többi időpont betáblázva.
Januér 6.nál előrébb pedig nem tudok online foglalani :-D
Szóval nemtom mikor fogom látni ezt a filmet, pláne IMAX 3D-ben :)
Kép
Kép
Kép

#8 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 28. 08:47

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Teljesen egyetértek, ezt moziban kell megnézni. Egyébként sajna többször nem láthatjuk 3D-ben, mert gondolom csak moziban adnak 3D szemüveget.
Én úgy tudom pár éven belül elérhetőek lesznek a 3D-s TV-k persze mire elérhető áruk lesz az kicsit odébb lesz de ez is tuti kijön majd 3D-s DVD szóval röpke 10 év és otthon is élvezhetjük az Avatart 3D-ben Kép
Már csak alig több mint fél év és a sony több 3D képes TV-t is piacra dob. Sőt az Avatar lesz az első ami Bluray-en 3D-ben is megjelenik. Szóval akinek tellik rá, az 2010 második felében otthon is megnézheti ezt a filmet 3D-ben.

Mellesleg most akartam jegyet foglalni rá, de 2010 január 6-án a 12:30-asra van egyedül hely. Igaz ott is csak a szélein. De a 15:45-ös előadásra aztán már tényleg csak féltucat. Az a baj, hogy a félegyesre lehet még nem érünk oda.... 19:00-ásra már csak EGY hely van :Đ És ennyi. A többi időpont betáblázva.
Januér 6.nál előrébb pedig nem tudok online foglalani :)
Szóval nemtom mikor fogom látni ezt a filmet, pláne IMAX 3D-ben :)
Mikor barátnőmmel néztük Westendbe, akkor jó, ha 20-25-en voltunk a moziba...igaz nem 3D volt, mert barátnőmnek, meg nekem is fáj tőle a szemem, és a Jégkorszak 3 elég volt 3D-ben :-D
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#9 Felhasználó inaktív   bete32 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.780
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 28. 13:39

[font=" Tahoma, serif; font-size: 12px; line-height: 18px" class="Apple-style-span"]
Ide is betenném a kérdésemet, mert nagyon sürgős lenne.

Egy kis segítség kéne filmes szakértőktől. Már nagyon megnézném az Avatart, de eddig vadásztam rá a jegyeket Imax 3D-ben. A kérdés: Mi a különbség az Imaxes és a sima 3D-s között? Mennyivel kevesebb az élvezeti faktor sima 3D-ben?[/font]


(\_/)
(O.o)<--Ez egy gonosz nyúl!
(>< )o  Segíts a nyúlnak elfoglalni a világot úgy, hogy bemásolod az aláírásodba!

 

 


#10 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 28. 14:22

Idézet

Ide is betenném a kérdésemet, mert nagyon sürgős lenne.

Egy kis segítség kéne filmes szakértőktől. Már nagyon megnézném az Avatart, de eddig vadásztam rá a jegyeket Imax 3D-ben. A kérdés: Mi a különbség az Imaxes és a sima 3D-s között? Mennyivel kevesebb az élvezeti faktor sima 3D-ben?

Az [origo]-n volt egy kritika, melyben úgy írták le (hozzáteszem teljesen jól!) a különbséget, hogy a sima mozivászonra vetített 3D olyan, mintha egy ablakon át néznéd a "valósághű" képeket, míg az IMAX-ban olyan, mintha részese lennél, mintha ott lennél a filmben.

Mindez persze a hatalmas vászonnak köszönhető.


Kép
Kép
Kép

#11 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 12. 28. 21:23

Ma láttam a filmet, és amióta megjöttem a moziból, non-stop hallgatom a zenéjét.
btw az IMAX-ban még homorú is a vászon, nem csak a szemüveg, és vetített kép más.

#12 Felhasználó inaktív   Dagobert_bácsi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 240
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 05. 19:28

Jó film lett az biztos. Megéri elmenni a moziba megnézni, a hangulat miatt is és az élmény miatt is! Bár nekem a fejem fájt a 3D-s szemüvegtől de megérte :Đ ajánlom mindenkinek!

#13 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 01. 05. 19:34

Idézet

Jó film lett az biztos. Megéri elmenni a moziba megnézni, a hangulat miatt is és az élmény miatt is! Bár nekem a fejem fájt a 3D-s szemüvegtől de megérte :Đ ajánlom mindenkinek!
Hmm... Mi hétvégén készülünk menni megnézni pezsivel meg haverokkal persze 3D-ben és akkor én is le írhatom a véleméyem a filmről:) mindenki azt mondja, hogy nagyon jó film kiváncsi leszek ráKép

#14 Felhasználó inaktív   Dagobert_bácsi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 240
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 05. 19:37

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Teljesen egyetértek, ezt moziban kell megnézni. Egyébként sajna többször nem láthatjuk 3D-ben, mert gondolom csak moziban adnak 3D szemüveget.
Én úgy tudom pár éven belül elérhetőek lesznek a 3D-s TV-k persze mire elérhető áruk lesz az kicsit odébb lesz de ez is tuti kijön majd 3D-s DVD szóval röpke 10 év és otthon is élvezhetjük az Avatart 3D-ben Kép
Már csak alig több mint fél év és a sony több 3D képes TV-t is piacra dob. Sőt az Avatar lesz az első ami Bluray-en 3D-ben is megjelenik. Szóval akinek tellik rá, az 2010 második felében otthon is megnézheti ezt a filmet 3D-ben.

Mellesleg most akartam jegyet foglalni rá, de 2010 január 6-án a 12:30-asra van egyedül hely. Igaz ott is csak a szélein. De a 15:45-ös előadásra aztán már tényleg csak féltucat. Az a baj, hogy a félegyesre lehet még nem érünk oda.... 19:00-ásra már csak EGY hely van :Đ És ennyi. A többi időpont betáblázva.
Januér 6.nál előrébb pedig nem tudok online foglalani :-D
Szóval nemtom mikor fogom látni ezt a filmet, pláne IMAX 3D-ben :)
ezt most nem értem! miért kéne 3D-s TV a 3D-s filmekhez? nekem van egy 3D-s filmem és egy sima mezei TV-n néztem, igaz szemüveg nélkül XD (most tervezem a beszerzését) de nem értem akkor se hogy miért kéne 3D-s TV a 3D-s filmekhez? vagy az élő TV adásra gondoltál? mert akkor szerintem szolgáltató függő!?

#15 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 05. 19:38

tjames!!!
22-ei hétvégére üresek a termek, foglalj jegyet!!!! Én sajnos nem tudok menni...megyek üdülni...egy kis wellnesKép
Utána való hétvégén megyek IMAX-ra...de arra még nem lehet foglalni :Đ Osztálytársam ma nézi IMAX-ba..kíváncsi vagyok, mit mondKép

Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#16 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 05. 20:13

Idézet

tjames!!!
22-ei hétvégére üresek a termek, foglalj jegyet!!!! Én sajnos nem tudok menni...megyek üdülni...egy kis wellnesKép
Utána való hétvégén megyek IMAX-ra...de arra még nem lehet foglalni :Đ Osztálytársam ma nézi IMAX-ba..kíváncsi vagyok, mit mondKép
Ma foglaltam 23.-ra!:-D
   

#17 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 05. 20:25

Idézet

Idézet

tjames!!!
22-ei hétvégére üresek a termek, foglalj jegyet!!!! Én sajnos nem tudok menni...megyek üdülni...egy kis wellnesKép
Utána való hétvégén megyek IMAX-ra...de arra még nem lehet foglalni :Đ Osztálytársam ma nézi IMAX-ba..kíváncsi vagyok, mit mondKép
Ma foglaltam 23.-ra!:-D
Jó neked....én pont megyek el azon a hétvégén...majd a kiteszik egész hónapra a rendelést, akkor rendelek :)
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#18 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 05. 20:29

Idézet

Idézet

Idézet

tjames!!!
22-ei hétvégére üresek a termek, foglalj jegyet!!!! Én sajnos nem tudok menni...megyek üdülni...egy kis wellnesKép
Utána való hétvégén megyek IMAX-ra...de arra még nem lehet foglalni :Đ Osztálytársam ma nézi IMAX-ba..kíváncsi vagyok, mit mondKép
Ma foglaltam 23.-ra!:-D
Jó neked....én pont megyek el azon a hétvégén...majd a kiteszik egész hónapra a rendelést, akkor rendelek :)
Nyugi fogják még adni mert akkora az érdeklődés!
   

#19 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 05. 20:50

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

tjames!!!
22-ei hétvégére üresek a termek, foglalj jegyet!!!! Én sajnos nem tudok menni...megyek üdülni...egy kis wellnesKép
Utána való hétvégén megyek IMAX-ra...de arra még nem lehet foglalni :Đ Osztálytársam ma nézi IMAX-ba..kíváncsi vagyok, mit mondKép
Ma foglaltam 23.-ra!:-D
Jó neked....én pont megyek el azon a hétvégén...majd a kiteszik egész hónapra a rendelést, akkor rendelek :)
Nyugi fogják még adni mert akkora az érdeklődés!
Tudom :) Gondolom addig nem tesznek új napokat be, még ezekre le nem foglalták a 90%-át:)
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#20 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 05. 21:51

Idézet

tjames!!!
22-ei hétvégére üresek a termek, foglalj jegyet!!!! Én sajnos nem tudok menni...megyek üdülni...egy kis wellnesKép
Utána való hétvégén megyek IMAX-ra...de arra még nem lehet foglalni :Đ Osztálytársam ma nézi IMAX-ba..kíváncsi vagyok, mit mondKép

Köszi, de akkor még síelni leszek a dolomitokba. Majd utána, ha megjöttem, majd akkor teszek egy próbát a fogalalással újra!

Köszi hogy szóltál!


Kép
Kép
Kép

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó