HWSW Informatikai Kerekasztal: Blog ajánló - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Blog ajánló

#1 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 01. 20. 19:52

Hello.
Nem tudom ki mennyire szereti a blogokat. A topic lényege, hogy érdekes vagy számunkra kedves blogokat ajánlhassuk a többieknek.
Akkor mint topic nyitó első HSz ként szeretnék ajánlani nektek pár blogot amiket szeretek olvasgatni.
Konteo - Konspirációs teoriák
A blog összeesküvés elméletekkel foglalkozik. Mint pl a szabadkőművesek, bermuda háromszög, has felmetsző valódi kiléte stb... nagyon érdekes. Bár igazi bizonyítékokat tényleg nem tudnak felmutatni, de hát éppen ezért összeesküvés elméletek.
Had- és rendvédelem-história, kicsit másképp
Ez a blog baromi jó.. tisztára mintha töri órán lennék. nagyon jól és szórakoztatóan magyarázza el a dolgokat.
Lurva (+16) Ez a leg érdekesebb számomra. arról ír benne a szociológus csaj hogy az emberek miért járnak el kurvákhoz. Biztos forrásból szerzi az infókat... a kuncsaftjaitól. Mert a csaj a felmérés érdekében maga is prostinak áll. Vagyis majdnem prostinak mert fizetséget nem vára szolgáltatásért csak egy kérdőívet kell kitölteni. nagyon érdekes.

hát ezek most a kedvenc blogjaim amiket szeretek olvasni.

#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 01. 20. 20:03

Én pezsgő blogját ajánlanám Kép www.pezsgolife.buzz.hu
Pezsgő életútja és az Uncharted 2 tippek, trükkök XD

#3 Felhasználó inaktív   Gt17 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 965
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 20. 20:18

Idézet

Én pezsgő blogját ajánlanám Kép www.pezsgolife.buzz.hu
Pezsgő életútja és az Uncharted 2 tippek, trükkök XD
Így végigolvasva 1 kérdésem lenne.Ez a gyerek kijárta már az alsó osztályt?

Ja és szerintem ez mehetne a humor topicba...KépKép És ha kérhetném vegye már fel valaki mikor ugatnak az órán!

#4 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 20. 20:47

Idézet

Lurva (+16) Ez a leg érdekesebb számomra. arról ír benne a szociológus csaj hogy az emberek miért járnak el kurvákhoz. Biztos forrásból szerzi az infókat... a kuncsaftjaitól. Mert a csaj a felmérés érdekében maga is prostinak áll. Vagyis majdnem prostinak mert fizetséget nem vára szolgáltatásért csak egy kérdőívet kell kitölteni. nagyon érdekes.

hát ezek most a kedvenc blogjaim amiket szeretek olvasni.

Ez a legdurvább blog az összes közül. Ez a csaj akkor is egy kurv@ még ha csak a felmérés miatt is XD ilyet épeszű nő nem csinál. Kép

Hogy ne legyen off: Srbija Insajd Egy jó kis blog a balkánról :Đ


I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#5 Felhasználó inaktív   First Aye 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.676
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 20. 21:03

http://zalan.blog.hu/ ehez nincs mit hozzáfűznömKép

Ez meg egy (volt) féfrfi prosti blogja. Vannak néha jó postok, de ez az ember ugyan olyan mint szilyKép
http://tilosacsok.blog.hu/
"Ha az élet egy játék, akkor gyűjtsünk achievementeket!"

#6 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 01. 20. 22:18

Idézet

Idézet

Én pezsgő blogját ajánlanám Kép www.pezsgolife.buzz.hu
Pezsgő életútja és az Uncharted 2 tippek, trükkök XD
Így végigolvasva 1 kérdésem lenne.Ez a gyerek kijárta már az alsó osztályt?

Ja és szerintem ez mehetne a humor topicba...KépKép És ha kérhetném vegye már fel valaki mikor ugatnak az órán!

már lekéstél róla, régen küldött pezsi egy mobilos 30perces videót... ahol tükörrel világítanak a föci "zsuzsa" tanár szemébe. Meg felvan írva táblára h puruttya,napiszar.com és a tanár alá írja a házi-t,+ megy az ordibálás stb



#7 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 20. 22:31

Idézet

Idézet

Idézet

Én pezsgő blogját ajánlanám Kép www.pezsgolife.buzz.hu
Pezsgő életútja és az Uncharted 2 tippek, trükkök XD
Így végigolvasva 1 kérdésem lenne.Ez a gyerek kijárta már az alsó osztályt?

Ja és szerintem ez mehetne a humor topicba...KépKép És ha kérhetném vegye már fel valaki mikor ugatnak az órán!

már lekéstél róla, régen küldött pezsi egy mobilos 30perces videót... ahol tükörrel világítanak a föci "zsuzsa" tanár szemébe. Meg felvan írva táblára h puruttya,napiszar.com és a tanár alá írja a házi-t,+ megy az ordibálás stb

Élőben is beteg egy ember :-D de ezt szeretjük benne :Đ

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#8 Felhasználó inaktív   Songoku12 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 20. 23:30

Most készítettem el blogomat/oldalamat, ha gondoljátok nézzétek meg. MÉG FEJLESZTÉS ALATT ÁLL. Vélemény?:ĐKép

+ megírtam honlapom első saját cikkét csekk:

http://creativegames....hu/?modul=blog

#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 01. 20. 23:50

Idézet

Most készítettem el blogomat/oldalamat, ha gondoljátok nézzétek meg. MÉG FEJLESZTÉS ALATT ÁLL. Vélemény?:ĐKép

+ megírtam honlapom első saját cikkét csekk:

http://creativegames....hu/?modul=blog
annak semmi értelme hogy bemásolt cikkeket raksz ki az oldalra.

semmi forrást nem írsz, mintha te szerzeményed lenne ez így elég pofátlan. a GK-snál van de a másiknál is bemásolt szaga van
egy blognál elvárható hogy ta magad fogalmazod írod meg a dolgot, saját gondolataidat.



#10 Felhasználó inaktív   Songoku12 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 20. 23:53

Idézet

Idézet

Most készítettem el blogomat/oldalamat, ha gondoljátok nézzétek meg. MÉG FEJLESZTÉS ALATT ÁLL. Vélemény?:ĐKép

+ megírtam honlapom első saját cikkét csekk:

http://creativegames....hu/?modul=blog
annak semmi értelme hogy bemásolt cikkeket raksz ki az oldalra.
semmi forrást nem írsz, mintha te szerzeményed lenne ez így elég pofátlan.
egy blognál elvárható hogy ta magad fogalmazod írod meg a dolgot, saját gondolataidat.
bocs de nem értem mit írsz:) egy cikket nem én írtam a sonysat ott pedig NAGYBETŰVEL oda van írva hogy Forás: www.gamekapocs.hu
2. A facebook-os cikket teljes mértékben én írtam, nem másoltam ki sehonnan.
remélem tisztáztuk:)

#11 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 01. 20. 23:54

Anyukám blogját ajánlanám: Ha esetleg van olyan ismerősötök, rokonotok (nagypapa, nagymama, kisteso) aki nem ért az internet fortélyaihoz, de szivesen megtanulná, annak érdemes, megnéznie, és végigcsinálnia az oldalon található leckéket. Kép

http://hasznosnet.blog.hu/

#12 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 01. 20. 23:54

Idézet

Idézet

Idézet

bocs de nem értem mit írsz:) egy cikket nem én írtam a sonysat ott pedig NAGYBETŰVEL oda van írva hogy Forás: www.gamekapocs.hu
2. A facebook-os cikket teljes mértékben én írtam, nem másoltam ki sehonnan.
remélem tisztáztuk:)
bazmeg sorry nemtom mia fasz van ma velem...

#13 Felhasználó inaktív   Songoku12 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 20. 23:57

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

bocs de nem értem mit írsz:) egy cikket nem én írtam a sonysat ott pedig NAGYBETŰVEL oda van írva hogy Forás: www.gamekapocs.hu
2. A facebook-os cikket teljes mértékben én írtam, nem másoltam ki sehonnan.
remélem tisztáztuk:)
bazmeg sorry nemtom mia fasz van ma velem...
semmi gondKép
amugy a facebook-osat nem másoltam na demindegy:) amúgy most csináltam 5 perce és tényleg nem akarom azt hogy csak másolt legyen az egész. persze azok mindig lesznek benne, de azért szeretném, ha nagyrésze saját anyag lenne. Persze csak ha van rá érdeklődés:)

#14 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 21. 08:20

Ajánlom magamat Kép



#15 Felhasználó inaktív   HomoLudens 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.523
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 21. 09:19

Idézet

Ha már te ajánlod Kép
Elkezdtem olvasni a blogodat és a almos részben három dolog megragadta a figyelmemet.
"4. Álmunkban csak olyan arcokat látunk amiket már ismerünk.
Persze tudatosan lehet nem ismered fel az arcot, de tudat alatt rögződhetett egy utcán elsétáló ember arca is."
Ezt honnan a fenéből tudhatják?

"6. Az álmok szimbolikusak.
Az álmokban nem mindig azt jelenti amit épp látsz. Vegyél egy álmoskönyvet és jöjj rá mi mit jelent."
Ide csak saját véleményt bigyesztenék, szerintem az álmos könyvek ugyan akkora átverések mint a horoszkóp vagy a tenyérjóslás. Ezt csak azért említem meg mert a többi pontod empirikus ez pedig átcsuszik ezotériába így kilóg.

"13. Prekogníciós (jövőlátó) álmot a népesség 15-38%-a látott már egyszer.
70%-a tapasztalt már déjá vu-t."
Igazából az emberek és a gerinces állatok alapvatő képessége a jövőbe látás néha egyszerűen csak nem tudjuk hogyan csináltuk, de ettől még a béka is megjósolja az esőt... .
gfdgsb432flodensjgfds
PSN ID : Ludens665

#16 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 21. 09:49

Idézet

Idézet

Ha már te ajánlod Kép
Elkezdtem olvasni a blogodat és a almos részben három dolog megragadta a figyelmemet.
"4. Álmunkban csak olyan arcokat látunk amiket már ismerünk.
Persze tudatosan lehet nem ismered fel az arcot, de tudat alatt rögződhetett egy utcán elsétáló ember arca is."
Ezt honnan a fenéből tudhatják?

"6. Az álmok szimbolikusak.
Az álmokban nem mindig azt jelenti amit épp látsz. Vegyél egy álmoskönyvet és jöjj rá mi mit jelent."
Ide csak saját véleményt bigyesztenék, szerintem az álmos könyvek ugyan akkora átverések mint a horoszkóp vagy a tenyérjóslás. Ezt csak azért említem meg mert a többi pontod empirikus ez pedig átcsuszik ezotériába így kilóg.

"13. Prekogníciós (jövőlátó) álmot a népesség 15-38%-a látott már egyszer.
70%-a tapasztalt már déjá vu-t."
Igazából az emberek és a gerinces állatok alapvatő képessége a jövőbe látás néha egyszerűen csak nem tudjuk hogyan csináltuk, de ettől még a béka is megjósolja az esőt... .
6: igazából én is kicsit hibásnak éreztem az Álmoskönyv felhozását, de ezen már nem változtatok. Igazából néhány pszihomókus az aki igazán megtudja fejteni az álmokat, de rövidségre törekedtem, ezért nem fejtettem ki bővebben. Ez úgyis olyan általános megállapítás amit már egyébként is tud az emberek többsége.
13: A jövőlátó álom elég érdekes. sok weblap, még magyar is, foglalkozik a témával. érdemes utánna olvasni.


#17 Felhasználó inaktív   HomoLudens 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.523
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 21. 09:59

Idézet

6: igazából én is kicsit hibásnak éreztem az Álmoskönyv felhozását, de ezen már nem változtatok. Igazából néhány pszihomókus az aki igazán megtudja fejteni az álmokat, de rövidségre törekedtem, ezért nem fejtettem ki bővebben. Ez úgyis olyan általános megállapítás amit már egyébként is tud az emberek többsége.
13: A jövőlátó álom elég érdekes. sok weblap, még magyar is, foglalkozik a témával. érdemes utánna olvasni.

6. Hát hogy mit tud- nem tud az emberek többsége az jó kérdés :Đ de a pszicho állom fejtés azért kicsit mástészta egyrészt magadon nem igazán alkalmazható, másrészt Freud állomfejtés cimű könyve sem alkalmas erre egyedül, én ezért gondoltam első ránézésre inkább az ezoterikus vonalra.
13. Olvasgattam utánna, de szerintem ebben sincs semmi "varázslat" egyszerűen tudjuk ha lelökjük a poharat az le esik és összetörik és ez bonyolultabb összefüggések esetében is működik, csak sokkal kevésbé átláthatóan. A másik megoldás pedig a Jungi szinkronicitás, röviden annyi szarság jár mindig a fejünben amire oda sem figyelünk, de mikor épp egyezik a valósággal azt kiemeljük és értelmet próbálunk neki tulajdonítani.

Ui.: Bocs, hogy ide írtam most veszem észre a blogodhoz is lehetettvólna bejegyzést írni. Az talán jobblettvolna... ha gondolod átvihetjük oda a beszélgetést :-D. (Ami lehet így le is zárúlt, de akkor is a blogot olvasóknak lenne még hozzáfűzni valója ezekhez a hsz ekhez...)
gfdgsb432flodensjgfds
PSN ID : Ludens665

#18 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 21. 10:37

Idézet

Idézet



Ui.: Bocs, hogy ide írtam most veszem észre a blogodhoz is lehetettvólna bejegyzést írni. Az talán jobblettvolna... ha gondolod átvihetjük oda a beszélgetést :Đ. (Ami lehet így le is zárúlt, de akkor is a blogot olvasóknak lenne még hozzáfűzni valója ezekhez a hsz ekhez...)
Semmi baj. Általában nem ott szoktak rá reagálni. Viszont kezdünk átmenni off-ba, így átraktam az egész beszélgetés oda. meg úgy általában is átraktam volna, mivel érdekes dolgokat írtál.

#19 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 01. 30. 11:17

Tardai történetek
Már régóta ismerem ezt a blogot. Ez egy fiktív kisváros eseményeiről szól. Az el,esélő elég szabad szájú. En sokat röhögök a story-kon amiknek sokszor nagyon "élet szaga" van.

#20 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 02. 05. 09:11


Az orosz hadsereg minden katonájának át kell esnie ezen a teszten, melynek a légyege, hogy ha nem látja valamelyik körben a számot, akkor abból tudnak következtetni az ember bizonyos rejtett problémájára.
Nézd meg a képet, majd alatta elmagyarázzuk, hogy melyik mit jelenthet.
Folytatás a blogon.


Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó