HWSW Informatikai Kerekasztal: Pro Evolution Soccer 2011 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Pro Evolution Soccer 2011

#1 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 04. 16:53

Nagy valószínűséggel hírnek már nem kerül ki, szóval csak nektek osztom meg a munkámat, nehogy kárba vesszen...

Kép

Totális újratervezés, totális szabadság, totális futball.

A Konami egy teljesen új futball-élménnyel fog szolgálni nekünk ez év végén a PES 2011 érkezésével, amely PlayStation 3, Xbox 360, PC-DVD, Wii, PlayStation 2-re és PSP-re fog megjelenni, és úgy néz ki, hogy a sorozat történelmének legradikálisabb újjáalakításán fog keresztülmenni.

A Pro Evolution Soccer eddig is a legrealisztikusabb és legjobb irányítási lehetőséget próbálta biztosítani, de a PES 2011 mégjobban megerősítí a szériát a leggördülékenyebb játékmenettel, irányítási lehetőséggel és animációkkal, hogy a játék és a valós élet futballja összefonódjon. Központi szerepet játszik a játékon belüli totális szabadság, amit egy erőcsíkkal valósítanak meg, ahol a játékos meg tudja adni a pontos erejét és helyét a passzoknak és lövéseknek. A labdákat ezentúl bárhová helyezhetjük teljes pontossággal, a hosszú labdákat üres területre, a rövid passzokat pontosan lábra és a bonyolultabb kényszerítőkkel irányíthatjuk a játék- és a meccs tempóját.

A játék eme szabadsága szintén ki van terjesztve a mesterséges intelligenciára, és úgy lett tervezve, hogy minden mozgást és döntést a játékos kezébe helyez. Többé nem fog beavatkozni a MI a mérkőzésbe; a játékosoknak már érzékelniük és reagálniuk kell minden apróbb megmozdulásra; és a passzok nem fogják automatikusan elérni a legközelebb álló játékost. Helyette minden megmozdulás, a játékos- és a kiválasztott mozdulata feletti irányítás elősegítve lesz.

"Itt volt az ideje a PES átalakításának, és a PES 2011 képviseli a legambiciózusabb újratervezést a sorozat történelmében," kommentálta Jon Murphy, az európai PES TEAM vezetője. "Továbbra is a szurkolókhoz közeli, pontról pontra való megvalsításon dolgozunk, hogy ami hiányzik a PES valódi, futball részéből, az javításra kerüljön. A teljes szabadság volt a fő prioritás és az új animációk. A PES 2011 tartalmazza mindkettőt - sőt, valójában közvetlen kapcsolatban állnak - és amíg az új játék felismerhetően hordozza PES-élményt, ez egyben a legradikálisabban felújított verzió valaha."

A PES 2011 új megközelítéséhez a kulcs egy olyan különlegesen megtervezett ellenőrző rendszer, ami teljes irányítást enged meg a játék minden eleme fölött. A labdavezetés és labdatartás nehezebb lesz, és a pálya közepén való egyenes futások napja lejárt.

Kép


Az eredmény a legösszetettebb és legrealisztikusabb PES, amely egy olyan élményt nyújt, ami még mindig magában hordozza a PES egyediségét. Hasonlóképpen, a játék minden aspektusa átdolgozásra került :

  • Totális irányítás : A PES növelte a 360°-os passzolási arányt, amely lehetővé teszi az eddig példa nélküli passzolást, lövést, bedobást, keresztlabdát és hosszú passzokat. Ez lehetővé teszi a játékosoknak az üres helyre való bejátszást, és a játékosuk teljes szabadsággal való irányítását. A játékosoknak pontosan meg kell fontolniuk a passzukat, eltalálniuk a csapattársuk futásának útvonalát, így kihasználva a mozgásukat. A játékosok ráadásul ellenfelükre nyomást gyakorolhatnak, hogy így labdát szerezzenek.
  • Lövés és Erőnlét mérték : Az általános erőcsik melett, a Lövés és Erőnlét mérték meghatározza a játékos pontos fittségét. A folyamatos sprintelés hatással lesz a játékos mozgásaira és fordított hatással bír a képességeit tekintve, ami a pontatlan passzokban és a játékos sebességének csökkenésében nyilvánul meg.
  • Új védekező MI : A védők ezentúl tartják a pocíciójukat, többé nem veszik üldözőbe a labdát, ha az az ő területükön belülre ért; elsősorban megpróbálják lezárni a támadó útját és hibázásra késztetik.
  • Animációk és a játékosok fizikája : Teljesen újra lettek dolgozva a játékon belüli animációk. Ezek már a kezdőrúgás előtt tisztán láthatóak lesznek, a játékosok élvezhető folyékony, természetes mozgással, sokkal valóságosabb gyorsításokkal és tehetetlenséggel bírnak, mint előtte valaha. A játékosok közötti fizikális állapot is javult, ami elsőszámú kérés volt a PES fórumokon. A lökdösődés és blokkolás most már sokkal látványosabb, mivel most nagyobb választék van a szerelési stílusoknál. A körülvevő animáció szintén sokat ad a játék atmoszférájához, ahogy a játékosok labda nélkül sokkal realisztikusabban mozognak, és sokféle egyéni stílussal sétálnak, futnak
  • A játék sebessége : Az irányítás új szintje azt jelenti, hogy a PES 2011 jobban kihasználja a játék sebességét, ami szituációtól függően változik. A játék életre kel egy kontra-támadás esetén, de a játékosok egy lassan felépített támadást is vezethetnek. Nehezebb a középpályáról indított hosszú futásokat végrehajtani, és a hatékony játék a gyors passzok által létrehozott szabad területtől függenek majd.
  • Esztétika : A PES 2010 létrehozta a legjobb hasonlóságot egy futball játékban, és a PES 2011 ezt egy fokkal feljebb helyezi. Az arc mimikai animációkat növelték, de az alap javulás több mint 1000 teljesen új animációt tartalmaz, ami több mint 100 órás Motion Capture anyag alapján készült. A játékosok mozgása minden tekintetben újra lett dolgozva, több szerves futással, fordulással, bedobással, szereléssel és reakcióval van ellátva. A játékosok gyorsulása és lassulása is sokkal természetesebb, míg a visszajátszásoknál a részletek a Motion Blur hatása miatt valóságosnak, élénknek hatnak.
  • Taktika és Stratégia : A PES sorozatokban rendelkezésre álló lehetőségek száma rendkívül rugalmas szimulálásaként lehetővé tette azt, hogy a játékosok játék-stílusa minden meccsen alkalmazgató legyen. Ez egy új, beépített ‘Drag and Drop’ mechanizmus, amely a csapat menedzselésének minden elemében alkalmazható, nem csak a cseréknél vagy a formáció váltásoknál. Ezek a beállítások is szintén animáltak, hogy jobban meg lehessen érteni a változásokat.
  • Csel beállítások : A PES mindig nagyon sokféle finom megmozdulást tett lehetővé, cselek és fordulások, de a PES 2011 lehetővé teszi, hogy a játékosok gyakran használt mozdulatai a jobb karon legyenek, ezáltal jobban elérhetőek, mint valaha.
  • Master League Online: A Master League egy teljesen új lehetőséget biztosít, a játékosok megmérettethetik magukat más menedzserek ellen online. A PES 2011 ezt a legnépszerűbb játékrészébe, Master League-be építette bele, ahol a játékosok licitálhatnak egymás ellen a világ legjobb futballistáiért, és megpróbálhatnak építeni egy csapatot, amely képes felvenni a legjobbakal a versenyt az egész földön.
A PES 2011 tartalmaz még sok apróbb újítást, mind úgy tervezve, hogy növelje az összesített élményt. A játék nehézségi foka a nagyobb irányítási lehetősgnek köszönhetően nőtt, míg az új kamera szögek előtérbe helyezik a játék elképesztő vizuális élményét és animációit. Hasonlóan a rajongók erős visszhangjának köszönhetően, a bírók és a kapusok fejlődésen mentek át, mind esztétikai, mind mesterséges intelligencia szempontjából; valamint egy teljesen új kommentátori eljárás lett beépítve, ami elősegíti a jobb és kevesebb ismétlődést a közvetitésekben.

A játék ismét viszontláthatja Lionel Messi-t, mint reklámarcát, és az UEFA Bajnokok Ligája, valamint UEFA Európa Liga mellett ezúttal helyet kap a Copa Liberadores is, Dél-Amerika legbefolyásosabb és legfontosabb klub tornája.

“Ez csak a jéghegy csúcsa,” nyilatkozta Murphy. “Még van néhány fontos bejelenteni valónk a játék-módok és játékmeneti funkciókat tekintve. Az első felvételek az új játékból teljes mértékben szemléltetik majd az új animációkat és a szabad játéklehetőséget. Biztosak vagyunk benne, hogy a PES 2011 meg fogja lepni és elégedetté is teszi a játékosokat. Újra kell majd tanulniuk magát a játékot, mert ez egy nagyon különböző játék, de én magabiztos vagyok, és szerintem nagyot fog ütni.”

PES 2011 Teaser Trailer
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#2 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 18. 19:03

Ingame kép? Ez lenne az új passz/lövés erőcsík?
Majd meglátjuk...minden esetre nekem ez így elég furának néz ki. És szvsz az is lesz, ha a játékosok alatt hirtelen megjelenik egy ilyen csík.

Kép
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#3 Felhasználó inaktív   arshavin23 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 18. 19:05

Nem is láttam hogy csináltál volna ilyen topikot Kép.De el is olvasom mit írtál,most bőven van időm Kép.

#4 Felhasználó inaktív   arshavin23 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 18. 19:09

Én meg most találtam ezt a videót.Hát ha ezt mindent megvalóstiják,akkor tuti konzolon is PES uralom lesz ! :ĐKép

#5 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 18. 19:18

Idézet

Én meg most találtam ezt a videót.Hát ha ezt mindent megvalóstiják,akkor tuti konzolon is PES uralom lesz ! :ĐKép
Hmm...'ezt mindent' alatt mit értesz pontosan?:-D
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#6 Felhasználó inaktív   arshavin23 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 18. 19:37

Idézet

Idézet

Én meg most találtam ezt a videót.Hát ha ezt mindent megvalóstiják,akkor tuti konzolon is PES uralom lesz ! :ĐKép
Hmm...'ezt mindent' alatt mit értesz pontosan?:-D
Hát ami alatta van írva.Szurkolók,meg a grafika,meg a fű,stb.Erre gondoltam :)

#7 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 18. 19:50

Idézet

Hát ami alatta van írva.Szurkolók,meg a grafika,meg a fű,stb.Erre gondoltam :Đ
Ja igen...az a videó készitő és a szurkolók kívánságai. Nem hiszem, hogy ezek nagy része meg lesz majd valósítva...max 1-2 dolog.
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#8 Felhasználó inaktív   arshavin23 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 18. 19:50

Idézet

Nagy valószínűséggel hírnek már nem kerül ki, szóval csak nektek osztom meg a munkámat, nehogy kárba vesszen...

Kép

Most ezt elolvasva,nagyon nagyon várom a játékot.:)Remek lesz a játék,és remélem végre meglesznek hamarosan majd a normális licensz.KépBár a PES-ben nagyon tetszik az Edit Mode ,sok csapat mezét csináltam meg,és a címerüket is Kép

#9 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 18. 19:52

Idézet

Most ezt elolvasva,nagyon nagyon várom a játékot.:)Remek lesz a játék,és remélem végre meglesznek hamarosan majd a normális licensz.KépBár a PES-ben nagyon tetszik az Edit Mode ,sok csapat mezét csináltam meg,és a címerüket is Kép
Licensz terén nem számítok nagy bővítésre...persze a dél-amerikai csapatok megjelennek a Libertadores kupa miatt, de a többi, az majd kiderül.
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#10 Felhasználó inaktív   arshavin23 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 18. 19:56

Idézet

Idézet

Most ezt elolvasva,nagyon nagyon várom a játékot.:)Remek lesz a játék,és remélem végre meglesznek hamarosan majd a normális licensz.KépBár a PES-ben nagyon tetszik az Edit Mode ,sok csapat mezét csináltam meg,és a címerüket is Kép
Licensz terén nem számítok nagy bővítésre...persze a dél-amerikai csapatok megjelennek a Libertadores kupa miatt, de a többi, az majd kiderül.
Hát a BL meg az EL még 2 évig lesznek?Mer az még jó,szerintem a Fifának is pár éven belül meglesz majd a BL licensz.Hát a Copa Libertadores nem nagyon izgat,nem szoktam nézni őket.Bár lehet hogy ezt inkább Dél-Amerikaiaknak csináltak,a válogatottakon kívül nincs más dél-amerikai csapat....Bár engem nem nagyon érdekel ez.KépHát lehet hogy nem lesznek még a ligák meg az összes csapat,de szerintem a 2011-ben lesz már Bayern München,remélem! Kép

#11 Felhasználó inaktív   arshavin23 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 18. 19:59

Ja,amúgy most veszem észre,hogy elírtad a topik nevét :Đ."Pro Evloution Soccer 2011":-D

#12 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 19. 10:10

megfelel?
Kép
Kép
Kép

#13 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 19. 12:46

Idézet

megfelel?
Meg, köszönöm.
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#14 Felhasználó inaktív   kakuta44 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 19. 20:36

a legújabb részek általában augusztusbanszoktak megjelenni ugye?

#15 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 05. 19. 20:46

Idézet

A legújabb részek általában augusztusban szoktak megjelenni, ugye?
Nem.
Október eleje-közepe felé szoktak.
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#16 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 01. 14:00

Új képek.

Kép
Kép
Kép
Kép


..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#17 Felhasználó inaktív   arshavin23 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 01. 20:00

Idézet

Új képek.
Jól néz ki,a stadionokon sok változás látszik.:Đ.Kíváncsi leszek arra a csíkra,hogy milyen lesz .

#18 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 10. 12:09

Pár új kép
Kép


Kép


KépKépKép
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#19 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 15. 21:58

Hmm...nem igazán láttam az oldalon hírként, de lehet csak elkerülte a figyelmemet. Szóval akit érdekel,
ÚJ E3-as TRAILER
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#20 Felhasználó inaktív   arshavin23 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 16. 07:29

Idézet

Hmm...nem igazán láttam az oldalon hírként, de lehet csak elkerülte a figyelmemet. Szóval akit érdekel,
ÚJ E3-as TRAILER
Azta Qva...Ez valami nagyon jó játék lesz.A grafika ami nem sokat változott,de játékmenetben rengeteget változott az biztos.

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó