HWSW Informatikai Kerekasztal: OtherWorld.hu - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

OtherWorld.hu

#1 Felhasználó inaktív   rambo21 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 14. 12:56

Gamepress utódjaként útnak indult az OtherWorld (üdv egy más világbanKép).

www.otherworld.hu

Újabb gyenge próbálkozás sztem... Nulla design, nulla tartalom a nagy GK utáló Zoly vezetésével.

Szerintetek?Kép

Szerintem: GK forever!KépKép

#2 Felhasználó inaktív   MikeReem 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 812
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 14. 15:24

javaslom a szavazasuk jelenlegi eredmenyeit megtekinteni :Đ

#3 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 14. 16:59

Jól áll :-D

(psszt én is segítettem neki :Đ)

#4 Felhasználó inaktív   rambo21 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 14. 21:29

Idézet

javaslom a szavazasuk jelenlegi eredmenyeit megtekinteni :Đ
Ja elég árulkodó.Kép

Nem is tudom hogy gondolták hogy ilyen szar lappal levernek bárkit is, szánalom.Kép

#5 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 14. 22:27

A játék részletbe bent van a Blu-Ray cikk. De a Tech részleg alatt semmi sincs, az üres. Need to say more?:Đ
A szavazásba én is belesegítettem, de függetlenül ,hogy "érdekes" az oldal, már annyit elért ,hogy legyen külön topicja ami egy héten belül kihalt lesz (ezzel megpecsételtemKép), ami nem elhanyagolható tényező!Kép
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#6 Felhasználó inaktív   rpmonline 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 89
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 15. 16:42

De ez az oldal télleg elég gyenge. :Đ

#7 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 30. 19:43

Most nézem ezen az oldalon a videóteszteket. Véletlenségből megnéztem a Halo 3 videótesztjét hét mit mondjak, aki tesztelte istentelen nagy gyökér volt (már bocsi a szóhasználatért). Nem értem miért csinálnak tesztet az olyan emberek egy játékról, aminek a hátteréről igazából fingjuk sincs. Nem vagyok egy nagy Halo fanatikus, de tisztában vagyok a háttér sztorival valamennyire, és azt nem lehet elmondani róla, hogy nincs sztorija.
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#8 Felhasználó inaktív   Kyuubi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.290
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 30. 19:57

Idézet

Most nézem ezen az oldalon a videóteszteket. Véletlenségből megnéztem a Halo 3 videótesztjét hét mit mondjak, aki tesztelte istentelen nagy gyökér volt (már bocsi a szóhasználatért). Nem értem miért csinálnak tesztet az olyan emberek egy játékról, aminek a hátteréről igazából fingjuk sincs. Nem vagyok egy nagy Halo fanatikus, de tisztában vagyok a háttér sztorival valamennyire, és azt nem lehet elmondani róla, hogy nincs sztorija.
Nem kell komolyabban venni mint mondjuk egy RPCJ-s tesztet... Egyébként a TR: Undrworld teszt szerintem messze a legszánalmasabb, bár a Soul Calibur IV se semmi...
"What is dead may never die, but rises again, harder and stronger."

#9 Felhasználó inaktív   Ányy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.644
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 30. 20:00

Idézet

Idézet

Most nézem ezen az oldalon a videóteszteket. Véletlenségből megnéztem a Halo 3 videótesztjét hét mit mondjak, aki tesztelte istentelen nagy gyökér volt (már bocsi a szóhasználatért). Nem értem miért csinálnak tesztet az olyan emberek egy játékról, aminek a hátteréről igazából fingjuk sincs. Nem vagyok egy nagy Halo fanatikus, de tisztában vagyok a háttér sztorival valamennyire, és azt nem lehet elmondani róla, hogy nincs sztorija.
Nem kell komolyabban venni mint mondjuk egy RPCJ-s tesztet... Egyébként a TR: Undrworld teszt szerintem messze a legszánalmasabb, bár a Soul Calibur IV se semmi...
Nézd meg a Prison Break tesztet és szörnyülködj....

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig. <- Én csak facebookon vagyok fent :D

Porch Monkey 4 Life!


#10 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 30. 20:23

Megnéztem a Dragon Age tesztjét. Valami botrányos. Én el sem hiszem, hogy valaki képes ilyet kiadni a kezei közül. Oké, hogy a játékot szidja, az egy dolog. Mint mindenki tudja a trailerekben szerepeltek Marlin Manson számból részletek. Nos a videó alatt ez a szöveg látható : "A videóban található üvöltözős pali a Cradle of Fear-ből lett bevágva." EPIC FAIL
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#11 Felhasználó inaktív   sgabo09 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 92
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 30. 20:31

Mekkora *** vagytok TI! Ez egy élménymagazin: azaz nem szakmai szemmel tesztelik a játékokat ,hanem ha tetszik nekik dícsérik ha nem jön be nekik lefikázzák! Egyébként hatalmas arcok és a forumozók átlag IQ szintje is magasabb mint itt Kép
"Az élet szar játék, de odabasz a grafikája" 
sgabo09 

#12 Felhasználó inaktív   Ányy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.644
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 30. 20:33

Idézet

Mekkora *** vagytok TI! Ez egy élménymagazin: azaz nem szakmai szemmel tesztelik a játékokat ,hanem ha tetszik nekik dícsérik ha nem jön be nekik lefikázzák! Egyébként hatalmas arcok és a forumozók átlag IQ szintje is magasabb mint itt Kép
Ja. A régebbi videókban biztos azért pontoznak.... Ülj le fiam egyes.

98% of the internet population has a Myspace. If you're part of the 2% that isn't an emo bastard, copy and paste this into your sig. <- Én csak facebookon vagyok fent :D

Porch Monkey 4 Life!


#13 Felhasználó inaktív   sgabo09 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 92
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 30. 20:35

Idézet

Idézet

Mekkora *** vagytok TI! Ez egy élménymagazin: azaz nem szakmai szemmel tesztelik a játékokat ,hanem ha tetszik nekik dícsérik ha nem jön be nekik lefikázzák! Egyébként hatalmas arcok és a forumozók átlag IQ szintje is magasabb mint itt Kép
Ja. A régebbi videókban biztos azért pontoznak.... Ülj le fiam egyes.
A régebbi videók tényleg szarok de ők is rájöttek ,hogy az nem valami magas színvonalú ezért elmondják a saját véleményük és kész...nem kell ezt túl ragozni. Nekem pl. jobban tetszik mint ez és persze most jöhetnek a fikázódások meg minden...
"Az élet szar játék, de odabasz a grafikája" 
sgabo09 

#14 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 30. 20:37

Idézet

Idézet

Idézet

Mekkora *** vagytok TI! Ez egy élménymagazin: azaz nem szakmai szemmel tesztelik a játékokat ,hanem ha tetszik nekik dícsérik ha nem jön be nekik lefikázzák! Egyébként hatalmas arcok és a forumozók átlag IQ szintje is magasabb mint itt Kép
Ja. A régebbi videókban biztos azért pontoznak.... Ülj le fiam egyes.
A régebbi videók tényleg szarok de ők is rájöttek ,hogy az nem valami magas színvonalú ezért elmondják a saját véleményük és kész...nem kell ezt túl ragozni. Nekem pl. jobban tetszik mint ez és persze most jöhetnek a fikázódások meg minden...
El lehet innen menni, viszlát! :Đ
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#15 Felhasználó inaktív   sgabo09 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 92
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 30. 20:41

Idézet

El lehet innen menni, viszlát! :Đ
Dehogy megyek! Ca$h bácsi minden pénzt megér Kép
"Az élet szar játék, de odabasz a grafikája" 
sgabo09 

#16 Felhasználó inaktív   K2 The Highest 

  • Őstag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 5.924
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 30. 20:54

Idézet

Idézet

El lehet innen menni, viszlát! :Đ
Dehogy megyek! Ca$h bácsi minden pénzt megér Kép
Majd Én kiraklak, akkor....
RiG:
Mobo: ASUS P5KPL-AM-In-Roem-Si
CPU: Core 2 Quad Q9550 Stock 2.8Ghz 12Mb cache 1333MhZ
VGA: Gigabyte GTX550Ti Oc 1GB GDDR5 + ASUS GTX 260 [Just in Case]
RAM: Kinston 4GB DDR2 800MhZ
HDD: 2TB Samsung & 250GB Maxtor



Kép

#17 Felhasználó inaktív   sgabo09 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 92
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 30. 21:00

Idézet

Idézet

Idézet

El lehet innen menni, viszlát! :Đ
Dehogy megyek! Ca$h bácsi minden pénzt megér Kép
Majd Én kiraklak, akkor....
És mégis milyen indokkal? Nem szaroztam le ezt az oldalt mert a cikkírók elviszik a pálmát. Ca$h és InGEN amit művelnek a rádió adásokban: FENOMENÁLIS! Nem azt mondtam ,hogy szar ,hanem hogy elkéne gondolkodni ,hogy csak így nyíltan lefikáztok egy konkurens (oké ez erős túlzás) oldalt és az adminok nem törlik a topikot.
"Az élet szar játék, de odabasz a grafikája" 
sgabo09 

#18 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 30. 21:03

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

El lehet innen menni, viszlát! :Đ
Dehogy megyek! Ca$h bácsi minden pénzt megér Kép
Majd Én kiraklak, akkor....
És mégis milyen indokkal? Nem szaroztam le ezt az oldalt mert a cikkírók elviszik a pálmát. Ca$h és InGEN amit művelnek a rádió adásokban: FENOMENÁLIS! Nem azt mondtam ,hogy szar ,hanem hogy elkéne gondolkodni ,hogy csak így nyíltan lefikáztok egy konkurens (oké ez erős túlzás) oldalt és az adminok nem törlik a topikot.
Szerinted nem jogosan van fikázva az az oldal?
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#19 Felhasználó inaktív   K2 The Highest 

  • Őstag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 5.924
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 30. 21:04

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

El lehet innen menni, viszlát! :Đ
Dehogy megyek! Ca$h bácsi minden pénzt megér Kép
Majd Én kiraklak, akkor....
És mégis milyen indokkal? Nem szaroztam le ezt az oldalt mert a cikkírók elviszik a pálmát. Ca$h és InGEN amit művelnek a rádió adásokban: FENOMENÁLIS! Nem azt mondtam ,hogy szar ,hanem hogy elkéne gondolkodni ,hogy csak így nyíltan lefikáztok egy konkurens (oké ez erős túlzás) oldalt és az adminok nem törlik a topikot.
Szidtad a fórumozókat...Elhiszem, hogy van véleményed és, hogy szereted azt a másik oldalt, de,ha már szerinted ezen a fórumon csökkent IQ szintű userek vannak, akkor Te miért nem mutatsz ellenpéldát? Ésszerű lenne nem? Szépen, nyugodtan, kultúráltan leírod, hogy mit gondolsz és hidd el semmi gond nem lesz...
RiG:
Mobo: ASUS P5KPL-AM-In-Roem-Si
CPU: Core 2 Quad Q9550 Stock 2.8Ghz 12Mb cache 1333MhZ
VGA: Gigabyte GTX550Ti Oc 1GB GDDR5 + ASUS GTX 260 [Just in Case]
RAM: Kinston 4GB DDR2 800MhZ
HDD: 2TB Samsung & 250GB Maxtor



Kép

#20 Felhasználó inaktív   sgabo09 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 92
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 30. 21:04

Idézet

Szerinted nem jogosan van fikázva az az oldal?
Nincs olyan ,hogy jogos fikázás... ami az egyiknek szemét az a másiknak arany...
"Az élet szar játék, de odabasz a grafikája" 
sgabo09 

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó