HWSW Informatikai Kerekasztal: Def Jam Fight for NY - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Def Jam Fight for NY

#1 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 21. 16:26

Gondoltam egy merészet h ilyen nevü topic is legyen...bár nem egy mai darab a játék de megéri a misét:)
azzal a céllal hogy mindenki ossza meg a játékkal kapcsolatos élményeit, egyéb dolgokat és persze h ki hogy képzelné a feltuningolt next gen-es verziot...
esetleg ajánlatos harcmodor és ilyen apró cseprö dolgokat, teszem hozzáá h vagy 100szor végig vittem és a mai napig sem unom meg és még mindig képes lekötni amellet h 360om is van de ezt a stuffot nagyon eltalálták érzésem szerint...szal mindenkinek ki szereti, szerette csak hajrá

 


#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 07. 21. 16:28

Idézet

Gondoltam egy merészet h ilyen nevü topic is legyen...bár nem egy mai darab a játék de megéri a misét:)
azzal a céllal hogy mindenki ossza meg a játékkal kapcsolatos élményeit, egyéb dolgokat és persze h ki hogy képzelné a feltuningolt next gen-es verziot...
esetleg ajánlatos harcmodor és ilyen apró cseprö dolgokat, teszem hozzáá h vagy 100szor végig vittem és a mai napig sem unom meg és még mindig képes lekötni amellet h 360om is van de ezt a stuffot nagyon eltalálták érzésem szerint...szal mindenkinek ki szereti, szerette csak hajrá
nekem nem jött be, de én nem is vagyok nagy hip-hop kedvelő.. maradok az MMA-nal meg a FN-nál.

#3 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 21. 16:29

Idézet

nekem nem jött be, de én nem is vagyok nagy hip-hop kedvelő.. maradok az MMA-nal meg a FN-nál.
Én se,de talán ezzel játszottam a legtöbbet PS2-n.Szerintem rohadt jó volt :Đ

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#4 Felhasználó inaktív   Urahara 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 994
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 21. 16:30

Mekkora játék is volt ez. Annak ellenére, hogy a soundtrack és az egész setting nagyon távol állt tőlem, imádtam és imádom is a mai napig. 10-15 karaktert biztosan végigterelgettem anno.
"I like pleasure spiked with pain / And music is my aeroplane"

#5 Felhasználó inaktív   Mathia$ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.729
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 21. 16:30

Én Snoop Doggot azóta utálom amióta ezt a játékot kivittem, egy szar szemét szar alakot játszik benne Kép

#6 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 07. 21. 16:30

Idézet

Idézet

nekem nem jött be, de én nem is vagyok nagy hip-hop kedvelő.. maradok az MMA-nal meg a FN-nál.
Én se,de talán ezzel játszottam a legtöbbet PS2-n.Szerintem rohadt jó volt :Đ
Én csak havernál játsozttam... De az hogy nekem nem jött be az nem azt jelenti hogy szar.. Csak Én nem vagyok erre vevőKép

#7 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 21. 16:31

Idézet

Idézet

Idézet

nekem nem jött be, de én nem is vagyok nagy hip-hop kedvelő.. maradok az MMA-nal meg a FN-nál.
Én se,de talán ezzel játszottam a legtöbbet PS2-n.Szerintem rohadt jó volt :Đ
Én csak havernál játsozttam... De az hogy nekem nem jött be az nem azt jelenti hogy szar.. Csak Én nem vagyok erre vevőKép
Miért? ki mondta hogy szar?Kép

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#8 Felhasználó inaktív   Mathia$ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.729
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 21. 16:34

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

nekem nem jött be, de én nem is vagyok nagy hip-hop kedvelő.. maradok az MMA-nal meg a FN-nál.
Én se,de talán ezzel játszottam a legtöbbet PS2-n.Szerintem rohadt jó volt :-D
Én csak havernál játsozttam... De az hogy nekem nem jött be az nem azt jelenti hogy szar.. Csak Én nem vagyok erre vevőKép
Miért? ki mondta hogy szar?Kép
Hátezaz, akkor ezt vegyük úgy, hogy ami neki nem jön be az csakis jó game lehet :Đ

#9 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 21. 20:13

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

nekem nem jött be, de én nem is vagyok nagy hip-hop kedvelő.. maradok az MMA-nal meg a FN-nál.
Én se,de talán ezzel játszottam a legtöbbet PS2-n.Szerintem rohadt jó volt :-D
Én csak havernál játsozttam... De az hogy nekem nem jött be az nem azt jelenti hogy szar.. Csak Én nem vagyok erre vevőKép
Miért? ki mondta hogy szar?Kép
Hátezaz, akkor ezt vegyük úgy, hogy ami neki nem jön be az csakis jó game lehet :Đ
csatlakozok az elöttem szólohoz, a mai naig simán leköt és nem csak a hip-hop-os stilusa miatt de ahogy lehet benne püfölni egymást, meg ugye a hangulat...xbox classicra szte az egyik legjobb hanem a legjobb stuff

 


#10 Felhasználó inaktív   Don Meidl 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.427
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 21. 20:32

Pár éves játék, de nagyon ütKépKép Jobb mint az Icon!

#11 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 21. 20:40

Most is ott a PSP-men..meg PS2-n is játszodtam..egyszer unokatesom hozta a PS2-jét..volt vagy 25 játék. Egész nap ezt toltuk csak.Kép
Még a FifaStreet2 ami ennyire leköt PSP-n..most tervezem beszerezni xboxra..Kép
Kép

#12 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 09:47

Vicces h az icon igy el lett cseszve...lehet grafikailag toppon van, de maga a bunyó valami eszméletlen lapos lett, meg h a zene a fegyverünk, hát jobb a blazin mozdulatok...plussz h hybrid harcmodort lehet benne kialakitani, azzal is el lehet vele tökölödni.mit tom én ha átdolgoznák és kiadnák a mostani konzolokra hát érdekes stuff jöhetne ki...ami sztem sokak tetszését elnyerné


 


#13 Felhasználó inaktív   IceColdKillah 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 11:59

Idézet

Vicces h az icon igy el lett cseszve...lehet grafikailag toppon van, de maga a bunyó valami eszméletlen lapos lett, meg h a zene a fegyverünk, hát jobb a blazin mozdulatok...plussz h hybrid harcmodort lehet benne kialakitani, azzal is el lehet vele tökölödni.mit tom én ha átdolgoznák és kiadnák a mostani konzolokra hát érdekes stuff jöhetne ki...ami sztem sokak tetszését elnyerné

Tökéletesen egyet értek veled! Nagyon sokat toltamn a Def Jam-el Sőt a kedvenc style-om az úgy épült fel hogy: Kickboxing, majd Martia Arts és végül Submission(s). Szal akit elkapok az ritkán kel fel 50% hp fölöttXD Jah és asszem Mack 10, Dan G és Sticky Fingaz blazin' mozdulatait használtam! Az Icon-al is gyökérkedtem de szerintem az az EA egyik szégyen foltja!

Én máig várok egy új Def Jam-re sőt gizda lenne egy Def Jam Word War azaz szócsata! XD De már annak is örülnék ha a Fight for NY-t feljavítják nextgen grafra!
Ice Cold Killah
<I'm slayin' demons with cold blood.>

#14 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 20:55

Idézet

Idézet

Vicces h az icon igy el lett cseszve...lehet grafikailag toppon van, de maga a bunyó valami eszméletlen lapos lett, meg h a zene a fegyverünk, hát jobb a blazin mozdulatok...plussz h hybrid harcmodort lehet benne kialakitani, azzal is el lehet vele tökölödni.mit tom én ha átdolgoznák és kiadnák a mostani konzolokra hát érdekes stuff jöhetne ki...ami sztem sokak tetszését elnyerné

Tökéletesen egyet értek veled! Nagyon sokat toltamn a Def Jam-el Sőt a kedvenc style-om az úgy épült fel hogy: Kickboxing, majd Martia Arts és végül Submission(s). Szal akit elkapok az ritkán kel fel 50% hp fölöttXD Jah és asszem Mack 10, Dan G és Sticky Fingaz blazin' mozdulatait használtam! Az Icon-al is gyökérkedtem de szerintem az az EA egyik szégyen foltja!

Én máig várok egy új Def Jam-re sőt gizda lenne egy Def Jam Word War azaz szócsata! XD De már annak is örülnék ha a Fight for NY-t feljavítják nextgen grafra!
ne is fájditsd a szívem:D tényleg nextgenre is megkéne csinálni, hisz sztem burtálisra sikerülni ha a régi csapat munkáját folytatnák, szép álom mivel igy is holnap visszakerül a boxom, és csak hétfön este tudok majd vele nyomni egy kicsit mivel elutazok, és mehet a gondolkozás, hogy milyen harcmodor legyen,....meg az is jó lenne ha feljavitva és étdolgozva az lenne hogy egvesszük a harcmodort, pl mind a 3at és be lehetne állitani hogy milyen egyedi modulataid legyenek...meg félelmetes lenne egy blaze örjöngés, azért azt erölködövel, ládával, hangfallal kellemes halgatni....legutobb egy szomszéd rohant át hogy basszus vmi baj van, mondom ja, most akarnak kivégezni:)

 


Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó