HWSW Informatikai Kerekasztal: Sportesemények - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Sportesemények

#1 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 19:18

régen is volt egy ilyen topic, gondoltam most ujraelesztem

ide johet minden foci, atletika, motor, bicaj, amit akartok
mivel én nagy bicikli fanatikus vagyok és maradok is elsőre atour de france-r térnék ki

szép volt jo volt rovid volt, nemtom ti hogyvagytok vele de amit amstrong csinált az nem volt semmi, de én nem vagyok unszimpatizánsa ullrichnak se...
bodrogi laci azért szépen hejtállt, igaz hogy tavaj jobban szerepelt de sebaj!

kiváncsi hányan tour de france néző van itt a gk-n :Đ))



#2 Felhasználó inaktív   Cold Fire 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 200
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 08:37

Szerintem nem sok...
Én bringázom, de inkább DH ( downhill ) meg DirtJump mint CC ( cross country ).
Nem tudom, értettél v.mit??
Az alvástól megéhezem. Az evéstol elálmosodom. Az élet szép.

#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 09:29

Igen értettem a mondanivalodat...

nekem van egy versenybringám meg egy széria monti, versennyel edzésre járok, montival meg lehasítok a zoldségeshez, haverokkal az utcában illegális gyosulási versenyeket rendezünk nagyon nagy fíling, Kép meg egykerekezek vele, meg mindenféle trükközést alapszinten muvelek egy kicsit



#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 04. 00:01

régen is volt egy ilyen topic, gondoltam most ujraelesztem

ide johet minden foci, atletika, motor, bicaj, amit akartok
mivel én nagy bicikli fanatikus vagyok és maradok is elsőre atour de france-r térnék ki

szép volt jo volt rovid volt, nemtom ti hogyvagytok vele de amit amstrong csinált az nem volt semmi, de én nem vagyok unszimpatizánsa ullrichnak se...
bodrogi laci azért szépen hejtállt, igaz hogy tavaj jobban szerepelt de sebaj!

kiváncsi hányan tour de france néző van itt a gk-n :Đ))


Nah eszembe jutott egy jo kis balesetem Kép

Szal én ugy vagyok hogy én nagyon szeretek bringázni ...voltunk badacsonytomajban és volt egy szar montain bike aminek természetesen nem mükzött a fekje ... én barom felmentem a hegy tetejére és onnan megindultam lefele ... hát majkdnem beszartam azon a murvás uton kerülgettem a házakat ....

hát volt feelingje hogy ott száguldottam lefele teljesen kiszolgáltatottan .

Már a végén voltam amikor jött egy kanyar aminek belső oldalán egy betonfal volt külső oldalán pedig rozsabokrok mivel mondom semmit nem tuttam csinálni .... bele a rozsabokrok közé ... az első kerék megakadt egy jo nagy ágba én meg repültem kb olyan szinten mint a matrix2 ben a morpheus meg a kulcskészítő amikor 2 kamion összemet alattuk .... ezután landoltam egy másik rozsabokorban teljesen összekaszabolta a pofám ... tiszta vér voltam ... egyébként a sebek már nem láccanak annyira hála istennek. Ezután felkeltem!!! odamentem a biciklihez .... kijukadt a kereke meg leesett a lánca

szal elkezdtem visszatenni a láncot nagy fájdalmak közepette... mikor ksz voltam beletöröltem az olajos kezem a már amugy is vééres meg füves fehér polomba föéültem a biciklire aztán tekertem haza dewfektes első kerékkel :-D ... jöttek szembe az uton kocsik és tátott szájjal bámultak ráma benne ülők :PP volt fellingje ... nekem elhihetitek Kép

ezután hazaértem .... ledobtam a biciklit . elvigyorodtam ... elkiáltottam magam : nah megjöttem .

mindenkit a szivroham kerülgetett... mondjuk anyam nem vette eleinte komyolan mer aszitte hogy kecsap de amikor latta a ssebeimet akkor már ő is kétségbeesett :DD



#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 04. 08:05

:DDDDDDDD

én még sosem estem olyan brutálisat mondjuk havonta fékbovdeneket tépek, de azt mindig megcsinálom

de a telkünk egyik fele dzsungel a másik beton, na én a betont használom és amikor nincs fék vagy épp akkor szakadt el a bovden, akkor fasznán el tudom kapni a szomszéd ház oldalát meg néhány ajtót, de volt már konfliktusom a vaskapuval is :-D, meg amikor a hátsó kereket emelem fel nem is tudjátok hogy be lehet a térdünket vágni a kormány apró kiálló részeibe, huhh voltmár hogy hétig nem tudtam járni...

mostlátom, hogy én inditottam a topicot, de már sikerült is offolnom a legelején :Đ)



#6 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 12. 17:16

Országúti kerékpár?Az nem jön be???
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#7 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 23. 17:00

Ugy erzem elerkezett az olimpia eve. Ebben az evben ujra osszegyulnek a nemzetek e jeles sportesemeny tiszteletere. En nem vagyok nagy sport rajongo, szoval ehez en csak annyit tennek hozza, hogy felek, hogy ezt a sportesemenyt, egy terror tamadas fogja tonkretenni.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#8 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 23. 17:23

Asszem a műncheni olimpián volt ilyen.Én bízok benne,hogy legalább az olimpia ideje alatt nem lesz semmi!!!Tényleg legalább akkor!Valamelyik nap néztem a Sport1-t ahol szomorúan hallgattam,hogy Athén a picsába sincs.Semmi sincs még kész és lassan itt az OLIMPIA!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#9 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 23. 17:28

ezzel kapcsolatban hallotam, hogy az uszocsarnoknak meg se lesz teteje, mert minden eloleny agyvize felforna a melegtol. Most, hogy olvastam hozzaszolasod, arra gondoltam, lehet hogy inkabb csak gyorsabban akarnak keszen lenni a dolgokkal...
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#10 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 23. 18:41

En bicajoztam egy ideig. Jartam hegyi versenyekre, jo kis terepre. Igaz jr. kategoriaban, mert akkoriban meg boven fiatalka voltam. :Đ Indultam 1x hegyi triatlon-on is. Aztan atpartoltam a gorkorira, es 4.5 evig elegge intenziven nyomtam. (naponta) Vegulis az eletem volt.. marmint a csalad es a suli utan.. na jo a suli nemmindig volt elobbre. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#11 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 24. 15:06

Áááá ez hülyeség!!És légkondi???Szóval ezek csak kifogások üres szavak!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#12 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 24. 21:33

Én is bicikliztem, sőt még most is biciklizek, de nem sportszerűen. Voltunk párszor ilyen terepeken is, de eléggé eszi a bringát, szal az igaz hogy tökjó, de rohadt drága. Szal asszem maradok a hónál és a kőútnál Kép

#13 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 24. 22:21

Az országúti kerékpárral hogy álltok??Sajnos anyagi okok miatt nem kerékpározhatok...:(Terep meg nem jön be!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#14 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 24. 23:25

Huu nekem nagyon zsir cangam volt. Eclipse Black Chrome vazam volt, Diamond Back elso teloval. :Đ Eleg vadul nezett ki. Nagyonsotet krom szine volt a vaznak, de extrakonnyu volt. Jaj de szep is volt. Most meg van egy nyavajas Wheeler-em, es keptelen vagyok beloni rajta a valtot jol. Kép Nem is hasznaltam mar joideje...

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#15 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 25. 10:43

Nekem egy vegyes style montim van. Ez oylan Tescobicikli, aztán amikor volt pénzem ezt-azt mindig lecseréltem. Mostmár kb a váz ami megvan az eredeti bicikliből, és elég tuning az egész. Majd lehet veszek vmi normális aluvázat 30-ért kb. és van egy király bringám, ami nem is került 200e Ft-ba Kép
Most vettem végre normális fékrendszert is, amit végre normális be lehet állítani, és nem kell szívni vele. Egyébként én is országúton használom főleg, illetve hegyekbewn is, de ált csak kőúton. Errefelé a Pilisben elég sok nyugis beton erdészút van Kép

#16 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 15. 14:56

Hm....nem tudjatok, hogy hol lehet egesz jo aron minosegi cangat venni? Hogy mi az a jo ar? Nemtom, ahhoz tudnom kene az arat elobb!
Kép

#17 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 16. 22:14

Hat most mondjam azt h rettenetesen sok evvel ezelott egy alap jo canga 60e-nel indult? Most en olyan 80 alatt nem vennek bicot.. kulonben kolthetsz ra.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#18 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 17. 18:20

Épp most estünk el a VilágbajnokságtólKép Aki nézi a jégkorong Diviízó I-s VB-t tudja miről beszélek. Mocskos Fehéroroszok sajna 7:1 re elvertek minket. Nem kell szégyenkezni emiatt hisz ők az Olimpián is kintvoltak és tudtommal Svédeket is verték így nem piskóta csapatról van szó. Kár:((

Amugy most lesz majd meccs Kanada vs Hungary...múltkor közel voltunk a csodához és fergeteges meccset láthattunk...jobb lesz mint Brazil vs Magyar foci!


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#19 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 04. 18. 15:53

Rossi nyerni tudott Yamahával is az évadnyitó futamon! Azért ez a nem kis pálya! Kiváncsi lennék hogy a F1-es Schumacher is meg tudná e csinálni, ha átülne mondjuk a mercibe?

#20 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 18. 17:50

Szerintem nem menne neki. Mindenesetre Rossi nagyon nagyot ment. 250cc láttátok?? Öregem utolsó kanyarban dőlt el a verseny. Talmácsi sajnos motorhiba miatt a 8. helyről kiesett:(
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

Téma megosztása:


  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó