HWSW Informatikai Kerekasztal: Xbox 360 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (51 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Xbox 360

#41 Felhasználó inaktív   szabicska 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 01. 09:41

Sziasztok

Játszottam xbox 360-on a Battlefield:Bad Company játékkal
A játék maga szuper jo az biztos,de annyit mondjatok meg nekem hogy a controlleren lévő joyok ennyire érzéketlenek vagy csak amin játszottam ennyire rossz.
Hiába állítottuk a játék beállításait a célkereszt mégsem mozog apro finomsággal igy elég nagy kinlodás volt befogni a parasztot az ablakba hogy lelőjem.
A pc-n azért az egér sokkal finomabb és pontosabb

Köszi

#42 Felhasználó inaktív   szabicska 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 25
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 01. 09:47

még valami!

Ha xbox 360 arcadot veszek akkor lehet hozzá utolag csatlakoztattni vinyót(olyat ami a pc-be van)?

köszi

#43 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 01. 11:09

Üzenet megtekintéseIdézet: szabicska - Dátum: 2010. 09. 01. 09:47

még valami!

Ha xbox 360 arcadot veszek akkor lehet hozzá utolag csatlakoztattni vinyót(olyat ami a pc-be van)?

köszi

Legális, gyári úton nem, viszont van egy megoldás.. ;) A Googleban keress rá az X360 jtag-re.
Kép

#44 Felhasználó inaktív   p.balou 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.311
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 01. 11:58

Sziasztok!Eredetileg ez a hsz a Sürgős kérdésekben volt de átraktam mert senki nem akar válaszolni.
Gondolkoztam, arra jutottam veszek egy Xbox 360 S -gépet .
Az a kérdésem, egyszer volt egy Wi-Fi-m( a fehér nem a fekete) a boxomhoz- bedugtam megtalálta hogy Tp-link (pirosan világított az Adapter)
de nem akart csatlakozni. Egy TP-link WR541 routerről van szó.
Kérdés: Fogja-e fogni a netet, de ugy hogy működjön is?:D
Mert az a gép csak multira kéne.
Még egy kérdés: Boxra lehet valahol CoD2-t venni? Esetleg ha valakinek van egy az eladhatja nekem :D Mind1 hogy használt vagy új
Original nick: p.balou
Kép
Ez a 3. xboxom! Összesen eddig: 4 3LED.

#45 Felhasználó inaktív   Sakee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 53
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 01. 14:42

Kérdés: ha a flashelt boxszal felmegyek live-ra , játék nélkül persze, akkor lefrissíti önmagát a dashboard és nem lesz gond,vagy egyszerűbb pendrive-ról frissíteni? Leszedem eredeti dashboard frissítést x360 oldaláról,pendrive és kész?

#46 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 01. 14:46

Üzenet megtekintéseIdézet: Sakee - Dátum: 2010. 09. 01. 14:42

Kérdés: ha a flashelt boxszal felmegyek live-ra , játék nélkül persze, akkor lefrissíti önmagát a dashboard és nem lesz gond,vagy egyszerűbb pendrive-ról frissíteni? Leszedem eredeti dashboard frissítést x360 oldaláról,pendrive és kész?

Valószínüleg nem bannolnak. Vagy igen? Lehet. Nekem is liveról van a frissítés..nem bannoltak. Viszont a géped az úgyis bejegyződik, ahogy belépsz..ez mondom, csak a szerencsén múlik...
Kép

#47 Felhasználó inaktív   SquintDog 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 260
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 01. 15:43

Üzenet megtekintéseIdézet: A Gátvéder! - Dátum: 2010. 09. 01. 11:58

Sziasztok!Eredetileg ez a hsz a Sürgős kérdésekben volt de átraktam mert senki nem akar válaszolni.
Gondolkoztam, arra jutottam veszek egy Xbox 360 S -gépet .
Az a kérdésem, egyszer volt egy Wi-Fi-m( a fehér nem a fekete) a boxomhoz- bedugtam megtalálta hogy Tp-link (pirosan világított az Adapter)
de nem akart csatlakozni. Egy TP-link WR541 routerről van szó.
Kérdés: Fogja-e fogni a netet, de ugy hogy működjön is?:D
Mert az a gép csak multira kéne.
Még egy kérdés: Boxra lehet valahol CoD2-t venni? Esetleg ha valakinek van egy az eladhatja nekem :D Mind1 hogy használt vagy új


Szia!

A Wi-Fis üggyel nem tudok segíteni de a másikkal igen.Ezt a weblapot ajánlom gamestore.hu és itt van az összes CoD meg a 2 http://www.gamestore...ll%20Of%20Duty/ Remélem segítettem :laugh:

Szerkesztette: PcSanyko 2010. 09. 01. 15:44 -kor

XboxSatyka

#48 Felhasználó inaktív   p.balou 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.311
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 01. 15:49

Üzenet megtekintéseIdézet: PcSanyko - Dátum: 2010. 09. 01. 15:43

Szia!

A Wi-Fis üggyel nem tudok segíteni de a másikkal igen.Ezt a weblapot ajánlom gamestore.hu és itt van az összes CoD meg a 2 http://www.gamestore...ll%20Of%20Duty/ Remélem segítettem :laugh:

Ó rágja meg a patádat a devlá.
Egyébként rájöttem mi nem volt jó a beállitásokon. A régió!!!! UK volt beállítva Kanadai kellett volna.
Neked meg Sanyko nagyon szépen köszönöm! :Đ :-D

Szerkesztette: A Gátvéder! 2010. 09. 01. 15:49 -kor

Original nick: p.balou
Kép
Ez a 3. xboxom! Összesen eddig: 4 3LED.

#49 Felhasználó inaktív   Sakee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 53
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 02. 10:17

Üzenet megtekintéseIdézet: X360_FaNbOy - Dátum: 2010. 09. 01. 13:46

Valószínüleg nem bannolnak. Vagy igen? Lehet. Nekem is liveról van a frissítés..nem bannoltak. Viszont a géped az úgyis bejegyződik, ahogy belépsz..ez mondom, csak a szerencsén múlik...


kösz ;)

#50 Felhasználó inaktív   p.balou 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.311
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 02. 11:27

Sziasztok. Tudjátok fogok venni egy uj xboxot.
Kérdésem: Milyen játékot ajánlotok, mivel nyomultok ti sokat?
Original nick: p.balou
Kép
Ez a 3. xboxom! Összesen eddig: 4 3LED.

#51 Felhasználó inaktív   SquintDog 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 260
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 02. 13:41

Üzenet megtekintéseIdézet: A Gátvéder! - Dátum: 2010. 09. 02. 11:27

Sziasztok. Tudjátok fogok venni egy uj xboxot.
Kérdésem: Milyen játékot ajánlotok, mivel nyomultok ti sokat?


Nekem az Army of Two: The 40th Day jött be nagyon meg a Battlefield: Bad Company több is van de gondolom nem tudsz megvenni annyit,mert nem mindenki milliárdos :closedeyes: Ha ezzel megsértettelek volna sajnálom.....
XboxSatyka

#52 Felhasználó inaktív   p.balou 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.311
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 02. 14:27

Üzenet megtekintéseIdézet: PcSanyko - Dátum: 2010. 09. 02. 13:41

Nekem az Army of Two: The 40th Day jött be nagyon meg a Battlefield: Bad Company több is van de gondolom nem tudsz megvenni annyit,mert nem mindenki milliárdos :closedeyes: Ha ezzel megsértettelek volna sajnálom.....

Igen hozom is a zsepit :'(
Nem egyébként egyáltalán! 1 játékot fogok venni, ami szerintem a CoD4-lesz mert igy is van csomó játékom pl GTAIV Halo3 CoD3, FiFA 09-el is multiznék majd.
Szerk.: Még azt is mondom, hogy a szüleim arra tanítottak ne adjak és kérjek kölcsön még tőlük se. Most elég pici pénzem van rá de az pont elég a Boxra 3 hónap live-ra meg egy game-ra :)

Szerkesztette: A Gátvéder! 2010. 09. 02. 14:29 -kor

Original nick: p.balou
Kép
Ez a 3. xboxom! Összesen eddig: 4 3LED.

#53 Felhasználó inaktív   latyaa 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 111
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 02. 20:05

Sziasztok olvastam h na várjaatok inkább be jegyzek mert igy hosszu lenne: ˇˇha csak egyszer másolt verzióval játszunk, profilunk onnantól kezdve ´Corrupted´ lesz, így elveszik az összes achievement, ˇˇ nos nekem az elsö boxom flash volt nem vagyok rá büszke de sajnos ez volt :s és azért rendesem kaptam acsikat meg minden de rá jöttem h igy tök hülye vagyok és elatam és vettem egy teljesen ORIGINAl tiszta BOLTBOL vett xboxot szall nem flesh semmi teljesen origi nos fent az illetö ezt irta amit be jegyzetem h ha 1szeris játszotunk pprofilunkal akkor baj van de nekem teljesen origi a cucos de profilomal játszotam másolt játékokal de engem igy nem tundak banolni az uj gépel ugye? mert téleg teljesne origi semmi átalakitás tiszta mint a hó tehát engem nem tudnak banolni igy ugye? mivel boxom origi csak profilomal játszotam másolt gameval

#54 Felhasználó inaktív   SquintDog 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 260
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 04. 18:13

Sziasztok!

Két kérdésem lenne.
1.Mindegy,hogy hányszorosan írok ki egy Xbox 360 játékot?
2.Haveromnál játszottunk boxxal neki is falshes nem tudom milyen verzió,de térjünk a lényegre beraktam ezt a játékot Army of Two: The 40th Day(eredeti) és kiírt valamit,hogy frissítsd a Dashboard-ot vagy valami ilyesmit.A két lehetőség az volt,hogy Yes,update now meg még talán az,hogy Later/No update now ez esetben mi a teendő?

Mindenkinek köszönöm szépen aki segít!!!
XboxSatyka

#55 Felhasználó inaktív   SquintDog 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 260
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 04. 18:19

Üzenet megtekintéseIdézet: latyaa - Dátum: 2010. 09. 02. 20:05

Sziasztok olvastam h na várjaatok inkább be jegyzek mert igy hosszu lenne: ˇˇha csak egyszer másolt verzióval játszunk, profilunk onnantól kezdve ´Corrupted´ lesz, így elveszik az összes achievement, ˇˇ nos nekem az elsö boxom flash volt nem vagyok rá büszke de sajnos ez volt :s és azért rendesem kaptam acsikat meg minden de rá jöttem h igy tök hülye vagyok és elatam és vettem egy teljesen ORIGINAl tiszta BOLTBOL vett xboxot szall nem flesh semmi teljesen origi nos fent az illetö ezt irta amit be jegyzetem h ha 1szeris játszotunk pprofilunkal akkor baj van de nekem teljesen origi a cucos de profilomal játszotam másolt játékokal de engem igy nem tundak banolni az uj gépel ugye? mert téleg teljesne origi semmi átalakitás tiszta mint a hó tehát engem nem tudnak banolni igy ugye? mivel boxom origi csak profilomal játszotam másolt gameval


Szia latyaa!!!

Szerintem nem fog bannolni mert ha most mész fel a LIVE-ra akkor az account "jelentésben" nem lesz benne,hogy a géped Flashes...
XboxSatyka

#56 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 04. 18:38

Üzenet megtekintéseIdézet: PcSanyko - Dátum: 2010. 09. 04. 18:13

Sziasztok!

Két kérdésem lenne.
1.Mindegy,hogy hányszorosan írok ki egy Xbox 360 játékot?
2.Haveromnál játszottunk boxxal neki is falshes nem tudom milyen verzió,de térjünk a lényegre beraktam ezt a játékot Army of Two: The 40th Day(eredeti) és kiírt valamit,hogy frissítsd a Dashboard-ot vagy valami ilyesmit.A két lehetőség az volt,hogy Yes,update now meg még talán az,hogy Later/No update now ez esetben mi a teendő?

Mindenkinek köszönöm szépen aki segít!!!

1: Előszőr is szerintem semmiképp ne nézd, hogy mennyit bír a DVD, én semmiképp sem írnám 8Xosoan...Én majdnem mindenkiet 2,4X-esen írtam, attol függetlenül, hogy mennyit tud a DVD..Utoljára a Mafia 2-t merészeltem 4X-re állítani mert már nagyon türelmetlen voltam..:D

2: A haverod boxán még a régi Dash van. Ha beraksz egy olyan játékot amelyik az ''új'' dash után jelent meg, akkor az felajánlja a frissitést. Ilyenkor nyomjatok egy Yes, Update Now-ot. Feltelepíti az új Dashboardot. Megváltozik az egész menü. Ezt a frissítést pendriveról is ellehet végezni, ha a Microsoft oldaláról letöltöd...Viszont ha 1X is csatlakoztatjátot a livehoz akkor is felajánlja...mindenképp frissitsétek. A legésszerűbb ha az AoT-val csináljátok. ;)
Kép

#57 Felhasználó inaktív   SquintDog 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 260
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 04. 19:10

Üzenet megtekintéseIdézet: X360_FaNbOy - Dátum: 2010. 09. 04. 18:38

1: Előszőr is szerintem semmiképp ne nézd, hogy mennyit bír a DVD, én semmiképp sem írnám 8Xosoan...Én majdnem mindenkiet 2,4X-esen írtam, attol függetlenül, hogy mennyit tud a DVD..Utoljára a Mafia 2-t merészeltem 4X-re állítani mert már nagyon türelmetlen voltam..:D

2: A haverod boxán még a régi Dash van. Ha beraksz egy olyan játékot amelyik az ''új'' dash után jelent meg, akkor az felajánlja a frissitést. Ilyenkor nyomjatok egy Yes, Update Now-ot. Feltelepíti az új Dashboardot. Megváltozik az egész menü. Ezt a frissítést pendriveról is ellehet végezni, ha a Microsoft oldaláról letöltöd...Viszont ha 1X is csatlakoztatjátot a livehoz akkor is felajánlja...mindenképp frissitsétek. A legésszerűbb ha az AoT-val csináljátok. ;)


Erre a válaszra lenne kérdésem
1.Mi az az AoT??xD
2.Lehet tudatlan vagyok,de van különbség a "régi" és az új "dashboard" között??? :blush:

Szerkesztette: PcSanyko 2010. 09. 04. 19:10 -kor

XboxSatyka

#58 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 04. 19:31

Üzenet megtekintéseIdézet: PcSanyko - Dátum: 2010. 09. 04. 19:10

Erre a válaszra lenne kérdésem
1.Mi az az AoT??xD
2.Lehet tudatlan vagyok,de van különbség a "régi" és az új "dashboard" között??? :blush:

1.Army of Two.
2. http://img.gamespot....ashboard001.jpg
http://www.thetechhe...00847/NXE_3.jpg
Kép

#59 Felhasználó inaktív   SquintDog 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 260
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 04. 19:42

Üzenet megtekintéseIdézet: X360_FaNbOy - Dátum: 2010. 09. 04. 19:31



Akkor azt mondod amikor előugrik az ablak,hogy update-oljak vagy nem akkor menjünk rá,hogy update?? (BOCSÁNAT LASSÚ A FELFOGÁSOM :laugh: )
XboxSatyka

#60 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 04. 20:07

Üzenet megtekintéseIdézet: PcSanyko - Dátum: 2010. 09. 04. 19:42

Akkor azt mondod amikor előugrik az ablak,hogy update-oljak vagy nem akkor menjünk rá,hogy update?? (BOCSÁNAT LASSÚ A FELFOGÁSOM :laugh: )

Igen.
Kép

Téma megosztása:


  • (51 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó