HWSW Informatikai Kerekasztal: A Gamekapocs szekció átalakítása - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (9 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 7
  • 8
  • 9
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

A Gamekapocs szekció átalakítása

#161 Felhasználó inaktív   sQr` 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.972
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 23:35

Ingen kicsit tényleg elvetette a sulykot, de szó ami szó, egy ilyen nagyszabású dolognál MINDENKINEK engednie kell egy kicsit és szoknia az újat. Sokat látom most az "ez egy szar, itt hagyom az egészet". Ilyen hozzáállással az életben sem fog boldogulni az illető, egyszerűen alkalmazkodni kell. Én is belépek és zavart már az is, hogy most az egész Gamekapocs szekció lentebb került és tőlem ennyi hitet még nem kapott az "Otthoni hálózatok" topic. Na és? Pár nap és már észre sem veszem.
Más: A kategorizálás nem rossz ötlet, viszont semmiképpen nem ABC sorrendben. Itt az állandó látogatók kiszolgálása a cél és nem hiszem hogy bárki szívesen görgetne 2-3 lapot végig, hogy hová is szóltak hozzá. Nem. Itt egy ha apró is, de aktív közösség volt eddig is, akik nem a "néha napján benézek, megkeresem a játék topicját és leszólom" tagok közül kerültek ki. Nekik számítana maximum egy ABC sorrendes rendszer. Tehát mondom, az hogy Akció, Stratégia stb headtopicokat hoztok létre szokható és a nagyobb felhasználó bázisnál, szélesebb játékválaszték lefedésénél talán a jobbik megoldás is. Viszont ABC sorrend halva született ötlet.

Másrészt itt jelezném, hogy nem ártana ha már topic összevonások lesznek, és nem a másik szobába leszünk, hanem ténylegesen megágyal mindenki a nagyszobában... hogy a topic nyitóitól minimális igényességet követeljünk már meg. Értem ez alatt a "Fasza játék lesz, biztos letöltöm" formában történő nyitóhozzászólásból én speciel nem kérnék. Kép, leírás, link. Nézzen meg bárki egy M@xtreme topicnyitást vagy ne adj isten van 1-2 saját. Ez most lehet rinyálásnak tűnik, de szerintem csupán igényesség. Aki pedig erre nem képes az várja meg, míg valaki csinál a játéknak topicot. Sőt. Tudjátok mit mondok? Dobjon meg egy PM-mel és én majd összegooglezom a nyitóhozzászólást. Ez már tényleg nem nagy teher.

Másrészt felhívtátok Ti is a fórumozóitok figyelmét, hogy itt warez téma példának okáért nincs. Ilyenben is maximum privát üzenet formájában tudunk segíteni. Valamint az itteni HWSW-s közösség /Gameware szekcióról tudok csak érdemben beszélni/ nem a moderátorokra támaszkodott eddig sem, értem ez alatt, hogy egy intelligens kis csapat töltötte itt a szabadidejét, akik nem floodoltak/flameltek oldalakat tele és ha el is tértek a témától [egy kicsit off lesz, de], amint azt 2-3 üzenetben tárgyalták visszatértek a topic tárgyához. Ezt nem lehet viszont megkövetelni, ezt csak kérhetem és remélhetem, hogy észre veszi mindenki és felső a társasághoz.

Mindemellett a Gamekapocs fórumán azért jelentős számban voltak értelmes, aktív tagok, őket örömmel köszöntöm, jó lesz a vérfrissítés, élvezni fogom az új véleményeket és itt segítő kezet nyújtunk nekik, mint ha csak otthon lennének.

Köszönöm a figyelmet, ennyi lett volna nekem az összebútorozáshoz a hozzászólásom. További jó munkát a vezetőknek és gratulálok a technikai sikerhez is, hiszen tudom milyen nehéz dolog ezt összehangolni, csoda hogy csupán pár nap alatt minden gond nélkül lezajlott.
Acer 5536g Playstation 3 Slim LG 42LD550

#162 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 30. 00:10

Üzenet megtekintéseIdézet: sQr` - Dátum: 2010. 07. 30. 00:35

Köszönöm a figyelmet, ennyi lett volna nekem az összebútorozáshoz a hozzászólásom. További jó munkát a vezetőknek és gratulálok a technikai sikerhez is, hiszen tudom milyen nehéz dolog ezt összehangolni, csoda hogy csupán pár nap alatt minden gond nélkül lezajlott.


hohóó egy újabb otaku, nem mellesleg Death Note fan :3

#163 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 30. 00:14

Üzenet megtekintéseIdézet: Batri - Dátum: 2010. 07. 30. 01:10

hohóó egy újabb otaku, nem mellesleg Death Note fan :3


XD Látom, lejött neked a lényeg a szövegből.
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#164 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 30. 02:54

Ha az ABC rendezes cimszo alatt azt kell erteni, hogy az Akcio topikot megnyitva az osszes altopik ilyen sorrendbe lenne allitva - nem jo otlet. Ahogyan azt itt mar emlitettek senki nem akar tobb oldalt lapozgatni, hogy megtalalja a sajat temajat. A HWSW Gameware-ben mindig a legfrisebb hozzaszolas szerint kerult eg tema elore. Ha senki nem szolt hozza hetekig akkor ertelem szeruen leult a topik es atkerult a masodik oldalra. Olyan, hogy a WoW ne lett volna allandoan a top 10ben kizart dolog. hisz allandoan irtak oda. Ellenben valami kis noname jatek lehet nyitas utan par nappal mar a huszadik tema volt csak mert max 2 fanboy volt. Ez igy egy tok normalis rendszer volt mert a tomeget szolgalta ki, azokat akik a legaktivabban postolgattak, ertelemszeruen a a top 10 topikban. Miert kene nekik csomot lapozni csak mert valaki nyitott A-tol V-ig 300 topikot es ezaltal a W csak a 8-ik oldalra szorult.

Téma megosztása:


  • (9 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 7
  • 8
  • 9
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó