HWSW Informatikai Kerekasztal: A Gamekapocs szekció átalakítása - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (9 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

A Gamekapocs szekció átalakítása

#81 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 13:47

Üzenet megtekintéseIdézet: helloszabi - Dátum: 2010. 07. 29. 14:44

de a legelső üzenetemben is szerepelt ez a pont: "A GK-specifikus chat topikok megmaradnának a GK-s társalgóban" :)

Úgy vagyunk ezekkel mint a kiscica a gombolyaggal: foggal körömmel ragaszkodunk hozzá :-D
vagy mint a skarabeus a galacsinjával :Đ

Üzenet megtekintéseIdézet: helloszabi - Dátum: 2010. 07. 29. 14:44

szerk. szóval elnézést kérek, ha netán félreérthető voltam: egyáltalán nem(!!) áll szándékomban elsorvasztani sem a gk fórumot, sem a közösséget. pont ellenkezőleg: azt szeretném, ha elkezdődne a pezsgés mindenhol, és kihasználnánk a migrációban rejlő lehetőségeket

Ez így már mindjárt kellemesebben hangzik. :) Tudom én hogy te nem akarsz rosszat, csak frusztráló volt hallgatni az itteni nagyokat, hogy mindenről az a véleményeük hogy alakuljunk mi. Kicsit sok volt, azért adtunk hangot.
De emígyen megfogalmazva már egész jó ötletnek tűnik ez a migrációzósdi :)

Szerkesztette: tjames 2010. 07. 29. 13:51 -kor

Kép
Kép
Kép

#82 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 13:49

Üzenet megtekintéseIdézet: tjames - Dátum: 2010. 07. 29. 14:33

Nem tudom mennyire van ebbe belevonva a GK stáb????
Csakhogy a másik oldalt is meghallgathatnátok egyes kérdésekben. Most eléggé egyoldalúnak tűnik az abálás.


Itt ülök Szabi mellett a másik szobában, úgyhogy ha valami van, átszaladok, megbeszéljük, visszaszaladok, és megírom ide. :Đ :-D

Többek között így alakult ki az általam fentebb írt topic kiosztás is.

Szerkesztette: InGen 2010. 07. 29. 13:50 -kor


#83 Felhasználó inaktív   Samott 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.035
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 13:50

Üzenet megtekintéseIdézet: tjames - Dátum: 2010. 07. 29. 14:31

Mi volt az a tucat????
Mert valójában nálunk is a
-Filmes hírek
-Milyen filmet láttál a héten
topikok futottak. A többi mehet a levesbe amúgy is. Mind a maradék 10 :-D


Filmes hírek, Ki milyen filmet látott a héten?, Filmes kérdések, Kinek mi(k) a kedvenc filmje(i)? , Ki, melyik filmet várja a legjobban?, Magyar filmek, sorozatok, Legjobb 10 film, DVD Filmek, Minden idők legjobb filmjei, Milyen eredeti dvd filmjeid vannak? , Karib-tenger kalózai 4, Te milyen filmet készítenél?, Megfilmesített játékok, Garfield, a mozifilm, MATRIX Reloaded vitaforum..., Mozifilmek 2006-2007, Spider-Man 3, Kicsi Kocsi, Underworld, MATRIX Revolutions

Az a ketto meg folytatodik a Filmajanlo es a Filmes topicban... hol van itt szetcseszes meg sorvasztas? Ne dramatizaljunk kerem. :Đ

Samott
(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out. | exHWSW - Értünk mindenhez IS @ PH!

#84 Felhasználó inaktív   helloszabi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 1.018
  • Csatlakozott: 2007. szept. 27.

Elküldve: 2010. 07. 29. 13:52

na de akkor folytassuk esetleg értelmesen a beszélgetést. ugye két dologról van szó:
1. játékokról szóló topikok átstruktúrálása, egyrészt azért, hogy könnyebben megtalálhatók és indíthatók legyenek témák, másrészt azért, mert a jelenlegi struktúra egy kissé elavult már, sok évvel ezelőtt született.
2. offtopicok kérdése (ez okozott félreértést)

koncentráljunk az elsőre: kinek mennyire tetszik az ingen féle felépítés? mi a véleményetek róla? mennyire értetek egyet ezzel az egésszel? bármilyen gondolatnak, véleménynek örülnék.
hwsw staff

#85 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 13:58

Üzenet megtekintéseIdézet: Samott - Dátum: 2010. 07. 29. 14:50

Filmes hírek, Ki milyen filmet látott a héten?, Filmes kérdések, Kinek mi(k) a kedvenc filmje(i)? , Ki, melyik filmet várja a legjobban?, Magyar filmek, sorozatok, Legjobb 10 film, DVD Filmek, Minden idők legjobb filmjei, Milyen eredeti dvd filmjeid vannak? , Karib-tenger kalózai 4, Te milyen filmet készítenél?, Megfilmesített játékok, Garfield, a mozifilm, MATRIX Reloaded vitaforum..., Mozifilmek 2006-2007, Spider-Man 3, Kicsi Kocsi, Underworld, MATRIX Revolutions

Az a ketto meg folytatodik a Filmajanlo es a Filmes topicban... hol van itt szetcseszes meg sorvasztas? Ne dramatizaljunk kerem. :Đ

Samott


Mint mondottam volt 2 aza kettő azaz zwei azaz duo topik futott ezek közül.
A többi simán kuka. Ezt modtam az elébb is...vagy nem? kedves drámaíró :-D
Kép
Kép
Kép

#86 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 13:59

Üzenet megtekintéseIdézet: helloszabi - Dátum: 2010. 07. 29. 14:52

na de akkor folytassuk esetleg értelmesen a beszélgetést. ugye két dologról van szó:
1. játékokról szóló topikok átstruktúrálása, egyrészt azért, hogy könnyebben megtalálhatók és indíthatók legyenek témák, másrészt azért, mert a jelenlegi struktúra egy kissé elavult már, sok évvel ezelőtt született.
2. offtopicok kérdése (ez okozott félreértést)

koncentráljunk az elsőre: kinek mennyire tetszik az ingen féle felépítés? mi a véleményetek róla? mennyire értetek egyet ezzel az egésszel? bármilyen gondolatnak, véleménynek örülnék.

InGen isten!
Ennyi. Az ötlete kikezdhetetlen! Támogatom. Ehhez szerintem minden GK-s csatlakozik
Kép
Kép
Kép

#87 Felhasználó inaktív   peterpal7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.254
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 14:04

Üzenet megtekintéseIdézet: tjames - Dátum: 2010. 07. 29. 13:59

InGen isten!
Ennyi. Az ötlete kikezdhetetlen! Támogatom. Ehhez szerintem minden GK-s csatlakozik


Ingen terve a legjobb.
A nem gamer topicokat szvsz nem kellene összevonni a hwsw-vel. Mi (GK userek) az új fórum alatt a régit szeretnénk visszakapni, megújulva. Nem egy másikat.

#88 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 14:11

Üzenet megtekintéseIdézet: peterpal7 - Dátum: 2010. 07. 29. 15:04

Ingen terve a legjobb.
A nem gamer topicokat szvsz nem kellene összevonni a hwsw-vel. Mi (GK userek) az új fórum alatt a régit szeretnénk visszakapni, megújulva. Nem egy másikat.

Ezért azt lásd be hogy ez így meg ebben a formában lehetetlen. Én csak azért kardoskodom hogy leg optimálisabb legyen mindkét oldalnak.
Szabbin kívül itt mindenki más a "túloldalról" csak beolvasztásról beszél.
De mint most kiderült a cél nem az. Úgyhogy segítsük abban hogy könyebb legyen a munkája.
Kép
Kép
Kép

#89 Felhasználó inaktív   peterpal7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.254
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 14:17

Üzenet megtekintéseIdézet: tjames - Dátum: 2010. 07. 29. 14:11

Ezért azt lásd be hogy ez így meg ebben a formában lehetetlen. Én csak azért kardoskodom hogy leg optimálisabb legyen mindkét oldalnak.
Szabbin kívül itt mindenki más a "túloldalról" csak beolvasztásról beszél.
De mint most kiderült a cél nem az. Úgyhogy segítsük abban hogy könyebb legyen a munkája.


Jaj, bocs. Hülye vagyok. Nem az összesre gondoltam, az oké hogy van amelyiket jobb ha beleolvasztja. Csak maradhatna pár GK-s társalgós topic is. Mert azt szerintem a "túloldal" sem akarná hogy az ő fórumukban beszéljük meg a baromságainkat.

#90 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 14:23

Üzenet megtekintéseIdézet: peterpal7 - Dátum: 2010. 07. 29. 15:17

Jaj, bocs. Hülye vagyok. Nem az összesre gondoltam, az oké hogy van amelyiket jobb ha beleolvasztja. Csak maradhatna pár GK-s társalgós topic is. Mert azt szerintem a "túloldal" sem akarná hogy az ő fórumukban beszéljük meg a baromságainkat.

Állítólag így lesz :Đ
Kép
Kép
Kép

#91 Felhasználó inaktív   peterpal7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.254
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 14:26

Üzenet megtekintéseIdézet: tjames - Dátum: 2010. 07. 29. 14:23

Állítólag így lesz :Đ


Akkor megnyugodtam. Gk-n valami gubanc van a friss topicos dobozzal, csak a legfrissebb (az első) változik és törli ki az ottanit, a többi mintha befagyott volna.

Szerk.: Megjavult.

Szerkesztette: peterpal7 2010. 07. 29. 14:30 -kor


#92 Felhasználó inaktív   klemid 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.994
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 14:30

Üzenet megtekintéseIdézet: peterpal7 - Dátum: 2010. 07. 29. 14:26

Akkor megnyugodtam. Gk-n valami gubanc van a friss topicos dobozzal, csak a legfrissebb (az első) változik és törli ki az ottanit, a többi mintha befagyott volna.


Ezt már én is észrevettem.
Szerintem is megfelel az InGen féle összeállítás.

#93 Felhasználó inaktív   Oliv3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 615
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 15:31

szerintem ilyen dedó topikok sem kellnek hogy asszociáció, szólánc, a domb és társai.
szóval tényleg sok fölösleges van.

Szerkesztette: Oliv3r 2010. 07. 29. 15:32 -kor

a.k.a. moloj

#94 Felhasználó inaktív   helloszabi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 1.018
  • Csatlakozott: 2007. szept. 27.

Elküldve: 2010. 07. 29. 15:35

Üzenet megtekintéseIdézet: klemid - Dátum: 2010. 07. 29. 15:30

Ezt már én is észrevettem.
Szerintem is megfelel az InGen féle összeállítás.

akkor ezek szerint ebben konszenzus van. megcsinálhatom?
hwsw staff

#95 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 15:39

Üzenet megtekintéseIdézet: klemid - Dátum: 2010. 07. 29. 15:30

Ezt már én is észrevettem.
Szerintem is megfelel az InGen féle összeállítás.

Az asszociáció és a 3szavas topicot had vegyem a védelmembe mert azt elég sokan használjuk max nyugodtan meg lehetne rövidíteni mondjuk 30-50Hsz-re és akkor nem zavar be az új motorba

#96 Felhasználó inaktív   helloszabi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 1.018
  • Csatlakozott: 2007. szept. 27.

Elküldve: 2010. 07. 29. 15:45

Üzenet megtekintéseIdézet: Bbogesz - Dátum: 2010. 07. 29. 16:39

Az asszociáció és a 3szavas topicot had vegyem a védelmembe mert azt elég sokan használjuk max nyugodtan meg lehetne rövidíteni mondjuk 30-50Hsz-re és akkor nem zavar be az új motorba

megtartjuk őket
hwsw staff

#97 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 16:06

Nem nagyon látom be a konzolközpont alfórum létjogosultságát, tekintettel különösen arra, hogy már szerencsére egyre kevesebb az exklúzív cím. Magáról a hardverről meg bőven elegendő egy-egy téma, ahogy ez a régi hwsw-s fórumban volt. Szvsz. a jövőbeli játék topicok indításánál a játék neve elé fel kéne tüntetni, hogy az adott cím mire jelent meg.

Pl.:
  • [PS3/XBOX360] Red Dead Redemtion
  • [MULTI] Assassins's Creed 2
  • [PC] Starcraft 2

stb.
Ez a HWSW-s fórumban ha nem is maradéktalanul, de azért nyomokban már megjelent, esetlegesen a moderátorok talán már meg is követelhetnék.

Továbbá azt se tartom jó ötletnek, hogy ahhoz hogy elérjem az adott játék topicját az alfórumok tengerében kelljen navigálgatnom. Bár amennyiben a Gamekapocs szekció, ahol ez a három témakör lesz olyan szinten lesz mint most pl. a Digitális Otthon, PC Hardver stb. akkor elfogadhatónak tartom.

Kérdésként merült fel bennem, hogy a játékoknak most ugye 2 db topicjuk van. Hogyan lesz ez a duplikáció megszüntetve? Persze technikailag egyszerűbb a régebbi ömlesztett hwsw-s topicokat bezárni, hiszen azok jelenleg nincsenek bekategorizálva. Mondjuk ezt hwsw-sként sérelmesnek találom. Mert a GK-s topicokat olvasva azért nem mindig érik el a megfelelő színvonalat. Én kérek elnézést a kivételektől! :-D


Szerk.: Na pont bekövetkezett, amit nem akartam. Eddig 2 kattintással eljutottam a topicba, most már 4. :Đ Remélem nem terveztek további alfórumokat, mert ez már így is elég gáz.

szerk2. alakulgat. :) Mint púpos gyerek a prés alatt.

Szerkesztette: Warton 2010. 07. 29. 16:17 -kor


#98 Felhasználó inaktív   SityiSXT 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 16:34

Üzenet megtekintéseIdézet: Warton - Dátum: 2010. 07. 29. 15:06

Kérdésként merült fel bennem, hogy a játékoknak most ugye 2 db topicjuk van. Hogyan lesz ez a duplikáció megszüntetve? Persze technikailag egyszerűbb a régebbi ömlesztett hwsw-s topicokat bezárni, hiszen azok jelenleg nincsenek bekategorizálva. Mondjuk ezt hwsw-sként sérelmesnek találom. Mert a GK-s topicokat olvasva azért nem mindig érik el a megfelelő színvonalat. Én kérek elnézést a kivételektől! :Đ


És ha az lenne, hogy ahol több a hsz-ek száma, az marad, a másikra meg lakat kerül? Természetesen egy hsz-szel a végén, hogy a másikban folytatódik. Gondolom, így kb. fifty-fifty el lenne osztva - de legalábbis igazságosabbnak tűnik.

Szerkesztette: SityiSXT 2010. 07. 29. 16:36 -kor


#99 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 16:49

Üzenet megtekintéseIdézet: Warton - Dátum: 2010. 07. 29. 17:06

szerk2. alakulgat. :Đ Mint púpos gyerek a prés alatt.

Ahan. Alakul. Most már két millió alfórum van a főoldalon. Vagy ez, vagy alfórumok 800-as mélységben. Egyik jobb, mint a másik.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#100 Felhasználó inaktív   Ilsyde 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.321
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 29. 16:59

"Régi (HWSW-s) Gamekapocs topikok" elnevezes mogott mi all? Legyszives hivjatok siman "HWSW Gamekapocs"-nak. Nem regi az, ugyanugy hasznaljuk most is es a jovoben is ezt fogjuk hasznalni.

Szerkesztette: Ilsyde 2010. 07. 29. 17:00 -kor

C2D 2,66GHz | 4GB DDR2 | 9800GTX+ | Win7 64bit | WinXP 32bit (dual boot) | 1440x900 (19")

Téma megosztása:


  • (9 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó